Party Deco

Szczecin

Opinie o Party Deco

Mi

Duży plus dla firmy za ro, że informują wszystkich kandydatów po rozmowie kwalifikacyjnej - niezależnie od wyniku rekrutacji.

Maja

@Jadwiga, ale tym samym, nie wiadomo, jak Party Deco zachowuje się w takich sytuacjach. Może właśnie udałoby się bez poniżania, jak to napisałaś, odzyskać swoje pieniądze? Nawet jeśli to nie była duża kwota, to jednak wypłata Ci się należy, nie mam tutaj racji?

Iza

Nie zauważyłam nigdzie ich oferty pracy czy kogoś potrzebują?

Maja

@Jadwiga, nie zauważyłam Twojej wcześniejszej odpowiedzi i odniosłam się do pytania @Jeremiego. Jednak to co piszesz na pewno wymaga wyjaśnienie i nie jest odreagowywaniem @Toledo. Na jaką formę wypłaty umawiałaś się z Party Deco? Może zaszła jakaś pomyłka w kadrach, wyjaśniałaś to?

@Maja 09.09.2017 10:37

Nie wyjasnilam. Nie bede sie ponizac do zebrania od nich o te pare zlotych. Miala to byc nieduza kwota, rodzaj dniowki.

Toledo

Jak ktoś siada do pisania na tym forum negatywnej opinii to zawsze znajdzie jakiś argument żeby to zrobić. Nie jest ważne dla takich ludzi czy piszą prawdę. Tu chodzi głównie o odreagowanie swojej wpadki w firmie lub co gorsza straty pracy w firmie, prawda?

@Toledo 08.09.2017 09:28

Nie, tu chodzi o podstawowe zasady uczciwosci. Podpisano ze mna umowe, za ktora mi nie zaplacono.

Jadwiga

Chcialam dodac do swojej wczesniejszej wypowiedzi, ze podpisano ze mna umowe zlecenie na ten jeden dzien probny, za ktory mialam otrzymac wynagrodzenie. Niestety nic nie otrzymalam . To tak tylko dla pelnego obrazu wiarygodnosci tej firmy.

Maja

@Jeremi aktualnie w sieci nie widać żadnych ofert pracy, ale to nie musi oznaczać braku potrzeb kadrowych - niektóre firmy rekrutują pracowników też innymi drogami - np. prowadzą rekrutacje wewnętrzne. Czy ktoś z obecnych pracowników może napisać, jak dostał się do pracy w Party Deco?

Jeremi

Może mi ktoś podpowiedzieć czy możliwe , że firma Party Deco nie ma żadnych potrzeb kadrowych? Robiłem małe rozeznanie ponieważ mam zamiar aplikować i dowiedziałem się, że firma jest dobrym pracodawcą.

Paulina

Wprawdzie trochę dziwne było to postępowanie ale może źle zrozumiałaś i stąd taka niesmaczna sytuacja. Słyszałam o firmie dobre opinie i trochę mnie dziwi to postępowanie, chociaż są takie opinie na forum!

@Paulina 21.08.2017 11:43

Co niby źle zrozumiałam? Dobre opinie na forum piszą zapewne szefowie tej firmy. Też na początku myślałam, że mam do czynienie z dobrą firmą gdzie warto pracować. Nie widzę wpisów osób, które zostały przyjęte na stanowiska handlowe w ostatnim czasie. Potwierdza to tylko to co napisałam wcześniej.

Maja

Dzięki za informacje @Krysia, na pewno jest ona bardzo pomocna dla innych przy wyborze pracy. Rzeczywiście, jest to dość osobliwa praktyka stosowana przez Party Deco. Jednak nie można być w 100% pewnym, że takie rzeczy dzieją się codziennie. Czy ktoś z pracowników firmy mógłby się do tego odnieść?

Nick

Czy mógłby ktoś napisać o co chodzi z tym dniem na próbę? Firma chce w ten sposób sprawdzać kandydatów? Jak to przebiega i na czym dokładnie polega? Czy to jest kwestia jednego czy wielu dni? Jeśli ktoś pracuje gdzieś to trochę komplikuje sytuację.

@Nick 15.08.2017 21:50

Był to jeden dzień pracy. Zostałam posadzona w biurze przed komputerem, żeby poszukać potencjalnych klientów. Pewnie to był jedyny cel tego dnia na próbę, może któryś z klientów znalezionych przeze mnie okazał się trafiony i udało się nawiązać jakąś współpracę. Po rozmowie, która odbyła się w przyjacielskiej atmosferze zostałam poinformowana o tym jaka wspaniała przyszłość czeka mnie w firmie PartyDeco, jak dużo zarobię i że będę mogła uczyć się kolejnych języków w godzinach pracy. Wyglądało na to ze już jestem przyjęta do tej pracy o czym miałam się dowiedzieć ostatecznie dwa dni później przez telefon. Po dwóch dniach otrzymałam jednak smsa z informacja, ze mnie nie przyjmą. Sadze, ze wszyscy potencjalni handlowcy takie smsy dostają..

Maja

@Krysia a brałeś udział w rekrutacji i odbyłaś taki dzień próbny w firmie? Na czym dokładniej polega ta praca, podczas dnia próbnego? Więcej informacji przyda się innym osobom zainteresowanym pracą w tej okolicy.

@Maja 06.08.2017 15:56

Owszem brałam.Praca polegała na wyszukiwaniu potencjalnych klientów. Odradzam udział w tych dniach próbnych .

Krysia

Mam bardzo podobne odczucia. Mam wrażenie, ze rekrutacja jest trochę udawana, chodzi raczej o to, żeby kandydaci popracowali trochę w trakcie „dnia na próbę” (nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam) i żeby trochę uaktualnili bazę klientów firmy PartyDeco. Niektórzy kandydaci mieszkali wiele lat za granica, mają sporą wiedze o tych krajach, mogą sporo informacji podrzucić w trakcie tego ‘dnia na próbę”. Nie mam pewności ale cos mi mówi, ze o to tu chodzi. Czy jest jakiś handlowiec z językiem obcym, który został przyjęty od 2014 roku do teraz żeby obsługiwać Francje, Niemcy czy Włochy? Taka rekrutacja jest chyba prowadzona od 3 lat ale czy ktoś w ogóle został przyjęty? Pracują chyba handlowcy przyjęci parę lat temu i każdy z tych krajów ma już swojego przedstawiciela po co zatem kolejne rekrutacje, które de facto nie wyłaniają żadnych laureatów? Może się mylę, może ktoś potwierdzić, ze został przyjęty jako handlowiec na te kraje w ciągu ostatnich 3 lat?

Jadwiga

Czy ktos mial takie odczucia, ze wypadl na dniu probnym dobrze a mimo to nie zostal przyjety do pracy? Chodzi mi tu przede wszystkim o handlowcow z jezykamiu obcymi. Czy nie chodzi tu o to, ze ktos w czasie tego probnego dnia ma znalezc kilku interesujacych klientow a wcale do pracy ma nie zostrac przyjety? Nie moge sie oprzec wrazenie, ze tak wlasnie bylo ze mna. Ktos ma podobne odczucia?

Maja

Wiecie, że PartyDeco.pl to lider w produkcji, oraz główny importer i dystrybutor artykułów do wystroju imprez okolicznościowych? Ich produkty są sprzedawane w całej Europie. Proces rekrutacji trwa cały rok w związku z związku z rozwojem firmy. Więcej informacji znajdziecie w zakładce o firmie na naszym portalu: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,181999,0,0,o-firmie

romek

i na pewno będą tego wymagać skrupulatnie, na taki zasięg europejski zatrudnią 90-100 osób a więc pewnie każdy fachowiec musi być super

koko

A jak to jest ze stanowiskiem handlowca? Ile dają netto na początek? Czy są jakieś szkolenia albo chociaż odpowiednie przyuczenie, czy 2 dni i na głęboką wodę? Rozumiem, że podstawa jest stała i ewentualne premie zależą od wyników, ale czy to jest straszna presja na target, czy wolą jak się robi w miarę możliwości ale porządnie? Pytam, bo pracowałem w callcenterze i nie chcę popełnić takiego błędu po raz kolejny.

koko

A jak wygląda stanowisko handlowiec (ang)? Jaka jest podstawa na początek? Dają od razu umowe o prace (okres probny 3 miesiace z tego co wiem) czy nadal o dzieło a później moooże jest szansa na umowe o prace? I czy na początku są jakieś szkolenia porządne czy 2 dni i na głęboką wodę? Pracowałem w callcenterze, więc chciałabym mieć ogląd, czy będzie podobna masakra, czy jednak jakoś po ludzku ;)

Deco

Czy mozna zarobic 3 tys. netto za miesiac?

Wspaniały pracodawca i kadra zarządzająca, zawsze była tam świetna ekipa na wszystkich szczeblach. Aplikujcie, bo warto!!!!!

Najlepszy

Dziękuje serdecznie pozdrawiam na spokojności ze spokojnej Szwecji :)

pfx

Stara ekipa pozdrawia Najlepszego ;-)

Robert

@Git no rzeczywiście 10zł/h - żyć nie umierać :)))

Git

Jak za taką pracę 10zł/h to niezła stawka. :) Pracowałem dużo ciężej za mniejsze pieniądze... Nie narzekam :) Jedyny minus to umowa o dzieło i brak ubezpieczenia, ale ponoć po jakimś czasie dają umowę o pracę. :) Ekipa na magazynie też spoko. Pozdrawiam.

Ola

jakie warunki na obsłudze bądź dla handlowca na rynki zagraniczne?

TAK

5 tysięcy w 5 miesięcy

taaaa 5000 netto? chyba za rok hahaha

Najlepszy

Firma oczywiście wypłacalna :-), system pewnie 8-16 pn-pt jak w biurze, to było najpiękniejsze :) Przerwa jest normalna tak jak w kodeksie pracy masz 15 minut, kiedyś było 30, póki ktoś się nie zorientował, że za długa jest przerwa :) Zarobki na początku pewnie jak w McDonaldzie, ale jak zostaniesz doceniony, to pewnie można liczyć na jakąś podwyżkę. Kierownik magazynu ostry, nie zna słów nie wiem, nie rozumiem, nie umiem. Wszystko do ogarnięcia. Fajni ludzie tam pracują (pracowali) co najważniejsze było :) Nie będę pisał o jakiś hmm złych rzeczach, jak w każdej firmie coś tam nie gra, sam się dowiesz:) Pozdrawiam starą ekipę! Najlepszy!

mateusz

Ja tez szukam pracy- napiszcie jak jest z praca dla faceta po 30 w tej firmie- na co moge skladac papiery? Pracowalem na magazynie dotąd. Interesuje mnie czy firma jest wypłacalna, w jakim systemie pracuje, jeżeli chodzi o czas pracy? (np. czy jest to system zmianowy, czy jest przerwa obowiązkowa, poza przysługującą według kodeksu pracy, która nie jest wliczana do czasu pracy, itp.) oraz na jakie zarobki mogę liczyc.

lusia

Jaka jest umowa o pracę?

olek

no to czekamy na opinie Szymonie :)

kokosy

dokładnie, kokosów to tutaj nie zarobicie niestetety

olek

w tej branży sa niskie marże i stąd mała kasa dla pracowników

eliw

pracowałam w party ponad 5 lat na produkcji bardzo dobrze wspominam ten okres :)zgrana ekipa i wszystko pod kontrolą w pozytywnym znaczeniu tego słowa

lukas

też widziałem że szukaja z niemieckim, ale słaba kasa jest i słabe opinie są

megi

hmm... skoro pracodawca odwiedza tą stronę to teraz wszystko jasne skąd takie przychylne i pochlebne opinie od samych pracowników...przecież strach się narażać!!!...szkoda:( a liczyłam na obiektywne opinie!

Party Deco
pracodawca

W związku z rozwojem firmy i nawiązywaniem współpracy z kolejnymi zagranicznymi klientami poszukujemy osób ze znajomością języków obcych. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany ofertą proszę o przesłanie aplikacji poprzez naszą zakładkę Kariera lub na maila praca@partydeco.pl Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

roro

Jakis czas temu Party Deco poszukiwał do pracy pracownika BOK z językiem niemieckim, nie wiecie, czy kogos znaleźli, a raczej, czy jeszcze poszukują?

gabi

widocznie ostatnio do komputerów dorwali się Ci wieczni malkontenci, których w każdej firmie na pęczki

ert

Wcześniej ludzie pisali bardzo pozytywne komentarze na temat party deco, ale widze, że ostatnimi czasy się coś pozmieniało.

hehe

pewnie, to lepiej w zadufanej firmie pracowac niz rozwijac kontakty interpersonalne na call center. pozniej 10 lat minie, ty na magazynie, i jak guła byłeś , tak będziesz :) powodzenia wszystkim rozwijaczom ww firmy

BOK staff

Pracuje w tej firmie w BOK. Cieszę się, że tu pracuję. Bałem się że wyląduje w markecie na kasie albo w jakimś call center. Atmosfera ok a zarobki całkiem przyzwoite jak na szczecińskie warunki

infoludek

Witam. Właśnie dostałem propozycję pracy w Party Deco i czytając te opinie zacząłem się zastanawiać czy w ogóle warto podejmować tam pracę. Chyba spróbuję:) Jak doradzacie?

ja

Pracuję w firmie Party Deco i jestem zadowolony. Kokosów może się tam nie zarabia ale wydaje mi się, że właściciele dbają o personel. Brakuje może trochę szkoleń i inwestowania w rozwój pracowników, ale ogólnie jest ok. Wiec jeśli ktoś ma możliwość podjąć pracę w tej firmie to polecam.

Pracuję w tej firmie od kilku lat . Pracy jest bardzo dużo. Jest to związane z tym że firma bardzo mocno się rozwija. Jeżeli ktoś lubi wyzwania nie boi się tempa pracy - jak najbardziej polecam tą firmę w roli pracodawcy.

anonim pracownika

Witam, Pracuje w firmie Partydeco.pl od wielu lat i wprost nie mogę uwierzyć, że ktoś takie bzdury pisze. Jest to firma dynamicznie się rozwijająca i dająca możliwość awansu-czego jestem przykładem. Salony firmowe Partydeco.pl to jedne z najładniejszych salonów w Szczecinie i atmosfera pracy jest bardzo fajna choć pracy przyznaje jest sporo. A z tego co mi wiadomo od kwietnia biura przenoszą się do nowych i nowocześnie urządzonych biur- więc właściciele chyba dbają o swoich pracowników.

praca

właśnie znalazłam ogłoszenie w sprawie pracy, czy warto tam iśc poniewaz jestem przyzwyzajona do pracy na wysokich obrotach, poprzednio pracowałam w hurtowni

Gruby

Pracuję w PartyDeco od czterech lat. Firma bardzo dobrze zorganizowana - bardzo fajna atmosfera (przynajmniej w mojej części - import +dystrybucja). Menadzerowie - normalni ludzie, luzu nie ma - ale dają dobrze zarobić. Jak ktoś się nie chce sie przepracowywać to nie polecam - non stop zasuw, dzwoniące telefony i migające komunikatory - trzeba lubić ruch. Ściemniaczy i leni wywalają po miesiącu to fakt, ale ludzi z głową na karku szanują. Najgorsze to trudne warunki (ludzie upchnięci w biurach) ale nowa siedziba niebawem ma powstać - przydała by się ...

Zostaw opinię o Party Deco - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Party Deco