Jartom Sp.J Jarosław Jaworowicz

Szczecin

Opinie o Jartom Sp.J Jarosław Jaworowicz

byly pracownik

szef ma czasami nerwa ale placi dobrze i na czas.pracowalem 6 lat i tylko ze wzgledu na wyjazd za granice zwolnilem sie.na magazynie super ludzie polecam tam prace choc ciezko sie dostac ps calusy dla Krysi

Tomek

Szanowna Koleżanko. Proszę najpierw poznać dokładnie zagadnienie, a nie powielać plotek. Pozdrowienia dla kolegów z poprzedniej firmy :)

rick

Brawo Panie [usunięte przez moderatora]. to tylko Pan może wymyślić dywanowy nalot na sklepy i ośrodki wypoczynkowe w pasie nadmorskim.. wysyłając Waszych przedstawicieli za pracownikami jednej z firm,a Waszej konkurencji. Zabawa w szpiega celem poznania obiektów obsługiwanych przez konkurenta? Jak w dobrym sensacyjnym filmie. Może tylko to,że pracował Pan z tymi ludżmi w poprzedniej firmie.I to jest smutne. Pracować nad kilientem trzeba cały rok ,aby zbierać kokosy.I jeszcze jedno...klient pracuje z człowiekiem ,który mu coś sobą reprezentuje nie z firmą.A Wasze podchody,aby przejąć rynek na zasadzie dobrych cen to woda na młyn i Pan o tym wie. Dużo klientów pogoniło Pana przedstawicieli.....i dobrze.Może tylko w Gorzowie przejeliście sieć \"........\".Orderu Panu za to firma nie da. Ale wartość Pana spadła do zera.Pozdrowienia od kolegów z byłej Firmy.I niech Wasze samochody przestaną za nami jeżdzić...tylko Pana ludzie wezmą się za porządną pracę......Miłego dnia

jartuś

czy kiedyś tam byly podwyzki

właściciel masakra nie zapewnia nawet papieru toaletowego dla pracowników magazynu nie wspomnę o ciuchach roboczych

Zostaw opinię o Jartom Sp.J Jarosław Jaworowicz - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jartom Sp.J Jarosław Jaworowicz