Opinie o P.W.Dreams Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.W.Dreams Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.W.Dreams Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W.Dreams Sp. z o.o. w Szczecin

Dorota Nowy wpis

Polecamy z mężem firmę p.w. dreams właśnie ta firma zakończyła u naszej córki adaptację poddasza na mieszkanie nawet fajnie im to wyszło Brawo Panie Wiesławie . Wszędzie będziemy tą firmę polecać .

Gabriela Nowy wpis

Dzień dobry , polecam firmę p.w. dreams jako bardzo solidną i rzetelnego wykonawcę firma p.w. dreams wykonała remont mojego domu wraz przebudową domku dla gości . Jesteśmy z mężem super zadowoleni z tej firmy Dziękujemy

IGA z Mężem Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z wykonania remont i przebudowy domku na działce na domek całoroczny . Prace wykonywała firma p.w. dreams Polecamy Tą Firmę Innym Osobą

Sylwia Nowy wpis

Coś mi się zdaje że to tak pisze konkurencja bo ja jestem mile zaskoczona wykonaniem prac przez tą firmę. Chętnie zaproszę pana Bartosza by zobaczył jak u mnie jest zrobione .

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.W.Dreams Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sylwia

p.w.dreams dziś skończyli w moim domu łazienkę i adaptację poddasza na pokoje Jestem mile zaskoczona wykonaniem przez tą firmę remontu Polecam .

Zuza i Michał

Polecamy firmę p.w. dreams jako wiarygodną firmę która zrobiła nam remont mieszkania 56 m2 w cztery tygodnie . Polecamy tego pana i jego firmę p.w.dreams .Zuza i Michał

Janek

Polecam firmę p.w.dreams wykonali u mnie remont mieszkania jestem bardzo z żoną zadowolony .

Anba

(usunięte przez administratora) Obiecuje, nie pojawia się. Robota wykonana byle jak, nie analizują projektów. Długo i z problemami. A na poprawę nie mozna sie doczekać. (usunięte przez administratora)

p.w. dreams
@Anba

Drogi Panie prace zostały wykonane płotu prawidłowo były duże wiatry i nic się nie działo z płotem do puki nie został zdemontowany dwukrotnie przez panów którzy montowali na fundamencie płotu opierzenie blacharskie i naruszyli mocowania słupków płotu . (Jeszcze raz podkreślam płot był zdemontowany dwukrotnie przez osoby trzecie by zamontować obróbkę opierzenia i w ten sposób zostały naruszone mocowania płotu ) Pozdrawiamy P.W. Dreams

Czesław

Rekomenduje p.w. dreams sp. z o.o. z ruiny domu zrobili coś fajnego 4 miesiące . Polecam Firmę innym osobą które chcą remontować dom .

Monia

Dwa dni temu firma p.w. dreams skończyła u mnie osuszanie piwnicy i przerobienie poddasza na pokoje gościnne zrobili fajnie bez problemu fachowo i wizualnie super.

Krzysztof

Firma wykonywała remont tarasu. Pracownicy czyścili kafelki z fugi szczotkami drucianymi. Kafle zostały zniszczone i wypalone chemią budowlaną. Firma wezwana do poprawienia prac, uciekła z miejsca prowadzenia remontu. (usunięte przez administratora)

@Krzysztof

Coś mi się zdaje że ten wpis to reklama Konkurencji bo firma dla mnie ta robiła kilka zleceń i było ok.

Karolina i Marek

Jesteśmy zadowoleni wykonanego remontu generalnego naszego Mieszkania . Polecamy firmę P.W. DREAMS jako rzetelną solidną firmę

Wojtek

Dzień Dobry wczoraj firma p.w.dreams zakończyła w moim domu osuszanie fundamentu domu i położyła nową izolację oraz położyła nowe chodniki z kostki brukowej . Jestem zadowolony prac wykonanych przez tą firmę i Polecam firmę p.w. dreams sp. z o.o.

Damian
@Wojtek

Zawsze miło czytać opinie zadowolonych osób. Ja serdecznie Ci dziękuję za Twoją wypowiedź i chciałbym zapytać skąd w ogóle usłyszałeś o usługach oferowanych przez firmę P.W.Dreams?

@Damian

dowiedziałem się o tej firmie od pana któremu robiła firma p.w.dreams remont domu jak coś to jest nr. tel do tej firmy 510722828

Pani Karolina

Dzień Dobry , dwa dni temu firma P.W. Dreams skończyła u mnie remont dachu i mycie całej elewacji prace zostały zrobione bardzo szybko trzy dni przed terminem . Polecam firmę p.w. dreams .

Agata

Polecam firmę p.w. dreams dziś panowie tej firmy skończyli u nas remont Domu i osuszanie fundamentu prace zostały wykonane solidnie bez żadnych problemu i z normalnych materiałów bez ściemy . Polecam tą firmę innym osobą które chcą remontować swój dom. Agata

Mirosław Grycan

Dzień Dobry 20.04.2020 r Firma P.W. DREAMS zakończyła na mojej posesji ocieplenie 360 m2 domu jestem bardzo zadowolony z tej firmy POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM TĄ FIRMĘ.

Jan

Dzień Dobry, firma p.w. dreams skończyła u mnie prace położenie kostki brukowej 320 m2 i ocieplenie domu prace zostały wykonane bez problemu POLECAM TĄ FIRMĘ !!!

Ireneusz

Polecam Firmę Dreams , która ukończyła mi podjazd oraz Nowy garaż w bardzo szybkim czasie rzetelnie i za odpowiednie pieniądze. Polecam tą firmę z czystym sumieniem!

Patrick

Wunschlos Glücklich!!! Diese Firma hat einen Orden verdient! Die Mitarbeiter ,der Firma , arbeiten sehr schnell, ordentlich und Sie sind sehr zuverlässig! Mir gefällt die Zusammenarbeit ,der Mitarbeiter sehr. Sehr nette Menschen! Sehr humorvoll ! Eine Zusammenarbeit ,mit dieser Firma ,empfehle ich jedem!! Grüße geht raus an das Team! Habt ihr klasse gemacht!

Sylwek

Dzień dobry dziś to znaczy w piątek 29.11.2019 r firma P.W. DREAMS sp. z o.o. skończyła prace murowe ścianki działowe z bloczków silka . Prace zostały wykonane poprawnie bez problemów i w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o P.W.Dreams Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w P.W.Dreams Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.W.Dreams Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.W.Dreams Sp. z o.o.?

P.W.Dreams Sp. z o.o.
  • Klemensa Janickiego 33