GLYNT POLSKA

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GLYNT POLSKA

Aktualność
Sukces, który świętujemy razem!

Z ogromną radością i dumą ogłaszamy, że według najnowszego raportu od Kibe – renomowanej i niezależnej firmy analitycznej w branży profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich – osiągnęliśmy znaczący kamień milowy, wskakując na 10te miejsce w rankingu największych dystrybutorów w Polsce! To nie tylko potwierdzenie naszej ciężkiej pracy, ale także świadectwo zaufania, jakim obdarzacie nas każdego dnia.

Czyż to nie rewelacyjna wiadomość? To dopiero początek naszej wspólnej podróży, a my jesteśmy pełni zapału i gotowości na podejmowanie jeszcze większych wyzwań!?

DZIĘKUJEMY WAM serdecznie za to, że jesteście z nami na tej szalonej, ale i niezwykle satysfakcjonującej drodze do sukcesu. Wasza lojalność, wsparcie i zaangażowanie są dla nas nieocenione. To dzięki Wam osiągamy tak spektakularne rezultaty!

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdy dokonany zakup, za okazane zaufanie i za wszystkie pozytywne emocje, które wspólnie kreujemy. Każdy dzień, każda transakcja i każdy uśmiech klienta to dla nas powód do dumy i motywacja do dalszego działania.

Z dumą świętujemy nasze dotychczasowe osiągnięcia, ale jednocześnie czujemy, że to dopiero początek niesamowitej przygody, która przed nami. Zapewniamy Was, że czeka nas jeszcze wiele ekscytujących momentów, nowych produktów, innowacyjnych rozwiązań i niezapomnianych doświadczeń!

Życzymy wszystkim naszym klientom, partnerom i pracownikom dalszych sukcesów, spełnienia marzeń i nieustającej euforii w każdym dniu spędzonym z naszą marką. Razem tworzymy coś wyjątkowego i nie możemy się doczekać, co przyniesie nam przyszłość. Dziękujemy, że jesteście częścią tej niesamowitej podróży!
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika GLYNT POLSKA

Pracownik firmy - Firma

11.10.2023 04:10

Czym zajmuje się Państwa firma?

GLYNT POLSKAikona wywiad

Nasza firma jest wiodącym podmiotem zajmującym się dystrybucją wysokiej jakości kosmetyków fryzjerskich i reprezentuje wyjątkową markę GLYNT. Z dumą podkreślamy, że posiadamy ekskluzywne prawo do reprezentowania tej renomowanej marki na obszarze całej Polski, pełniąc tym samym rolę wyłącznego przedstawiciela na tym terytorium. Nasza działalność opiera się na dostarczaniu profesjonalnych produktów kosmetycznych do salonów fryzjerskich, którym umożliwiamy osiągnięcie najwyższych standardów w dziedzinie stylizacji i pielęgnacji włosów. Wspieramy naszych partnerów biznesowych poprzez bezpośrednią sprzedaż realizowaną przez wykwalifikowaną sieć przedstawicieli handlowych. Dzięki temu zapewniamy szybką i sprawną dystrybucję produktów GLYNT, umożliwiając naszym klientom uzyskanie dostępu do najnowszych innowacji i technologii w dziedzinie fryzjerstwa.

Ilu pracowników zatrudnia Państwa firma?

GLYNT POLSKAikona wywiad

Nasz zespół liczy obecnie ponad 30 doświadczonych profesjonalistów, którzy są oddani wspólnemu celowi, jakim jest rozwój naszej firmy. Jesteśmy zaszczyceni możliwością kontynuowania naszej misji już od przeszło 20 lat. Ewoluowaliśmy z początkowej fazy sprzedaży powszechnie dostępnych kosmetyków do pozycji wyłącznego dystrybutora oraz przedstawiciela marki o takim prestiżu, jakim cieszy się GLYNT. Nasza firma nieustannie rozwija się i podąża w kierunku doskonalenia jakości naszych usług oraz poszerzania oferty produktowej.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

GLYNT POLSKAikona wywiad

Nasza pasja do dystrybucji kosmetyków fryzjerskich wyrosła na solidnym fundamencie w postaci wykształcenia założycieli firmy, Państwa Bączkiewicz. Oboje ukończyli studia ekonomiczne o specjalizacji w dziedzinie finansów i usług. To wykształcenie dało im nie tylko umiejętności analityczne, ale także umocniło ich zdolności przewidywania i analizy trendów rynkowych. Dzięki temu byli w stanie przeprowadzić dogłębną analizę rynku branży fryzjerskiej. Zrozumieli, że branża kosmetyczna, a zwłaszcza sektor fryzjerski, charakteryzuje się wyjątkową stabilnością wobec zmieniających się warunków gospodarczych. Państwo Bączkiewicz nie tylko byli uzbrojeni w umiejętności ekonomiczne, ale także świetnie rozumieli potrzeby kobiet, które zawsze dążyły do doskonałego wyglądu. Zrozumieli, że piękno nie tylko wpływa na wygląd, ale ma także ogromny wpływ na pewność siebie, samopoczucie i jakość życia. Ta wewnętrzna pasja do pomagania kobietom w osiąganiu ideały piękna, stała się napędzającą siłą dla naszego biznesu. Założyciele firmy rozumieli, że dla wielu kobiet aspekt wyglądu jest priorytetem i są one gotowe inwestować w produkty i usługi, które pomogą osiągnąć pożądane efekty. Waga, jaką kobiety przywiązują do własnego wyglądu, nie tylko skupia się na aspekcie fizycznym, ale stanowi także źródło samoakceptacji i pewności siebie. Dlatego nasza firma skoncentrowała się na dostarczaniu produktów kosmetycznych, które jednocześnie odpowiadają na potrzeby pielęgnacji i stylizacji włosów, oraz podkreślają wyjątkowy charakter każdej kobiety. Nasze produkty zostały stworzone z myślą o zróżnicowanych preferencjach i celach, jakie kobiety mogą mieć w zakresie pielęgnacji i stylizacji włosów. Kombinacja wiedzy, umiejętności analitycznych oraz pasji do piękna kobiet doprowadziła do powstania naszej firmy. Nasze założycielki, wykorzystując zdobytą wiedzę, były w stanie analizować rynek branży fryzjerskiej w sposób kompleksowy. To z kolei pozwoliło nam wyodrębnić kluczowe obszary, w których możemy się rozwijać. Nasza firma zyskała reputację wiarygodnego partnera biznesowego, zdolnego do przewidywania i reagowania na zmiany rynkowe. Nasza historia to doskonały przykład tego, jak fachowe wykształcenie, pasja i determinacja mogą przekształcić wizję w rozwojowy i wpływowy biznes w dziedzinie dystrybucji kosmetyków fryzjerskich.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

GLYNT POLSKAikona wywiad

Nasze otoczenie biznesowe charakteryzuje się unikalnym kontekstem, który wynika z naszych założeń, misji i wartości. W odniesieniu do kontrahentów, nawiązujemy partnerskie relacje oparte na zaufaniu i profesjonalizmie. Współpracujemy z salonami fryzjerskimi, które podzielają naszą pasję do piękna i są gotowe inwestować w produkty, które podkreślają indywidualność i styl ich klientek. Nasza oferta produktów GLYNT zyskuje uznanie wśród kontrahentów, ponieważ jest zgodna wysokimi standardami i oczekiwaniami. W branży odznaczamy się jako wyjątkowy gracz, posiadający dogłębne zrozumienie potrzeb kobiet oraz zdolność dostarczania innowacyjnych i wysokiej jakości produktów. Nasza długoletnia obecność na rynku, zaangażowanie w obszarze pielęgnacji i stylizacji włosów oraz ekskluzywne partnerstwo z marką GLYNT, dają nam przewagę konkurencyjną. Współpracujemy z innymi firmami w branży kosmetycznej, co pomaga nam tworzyć spójny ekosystem wymiany wiedzy i doświadczeń, prowadzący do wzajemnego wzrostu. Jeśli chodzi o branżę fryzjerską, traktujemy ją jako przestrzeń, w której rozwija się nie tylko estetyka, ale także pewność siebie i samoakceptacja kobiet. Branża ta przyciąga zarówno kreatywne jednostki, jak i te osoby, które dostrzegają stabilność i odporność fryzjerstwa na zmiany rynkowe. Nasza firma, jako lider w dostarczaniu profesjonalnych produktów, ma swój udział w kształtowaniu standardów i trendów w dziedzinie stylizacji włosów. Podsumowując, nasze otoczenie biznesowe wyróżnia się jakościową współpracą z kontrahentami, innowacyjnością i przewagą konkurencyjną w ramach branży kosmetycznej, oraz zaangażowaniem w pielęgnowanie piękna i pewności siebie kobiet. Nasza firma stanowi nie tylko dostawcę produktów, ale również partnera wspierającego rozwój biznesu naszych kontrahentów i promującego wartość piękna w życiu każdej kobiety.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

GLYNT POLSKAikona wywiad

Nasza firma, choć dynamicznie się rozwija i zatrudnia ponad 30 pracowników, wciąż zachowuje swoje korzenie rodzinnego przedsięwzięcia. Wyjątkowość polega na tym, że niezależnie od wielkości naszej marki, dążymy do utrzymania relacji partnerskich i koleżeńskich, tworząc atmosferę, która sprzyja współpracy i wzajemnemu wsparciu. W podejściu do zarządzania, nasza firma stosuje filozofię zarządzania turkusowego. To oznacza, że każda osoba jest dla nas istotna, a każdy głos ma znaczenie. Dążymy do rozwoju i chcemy realizować swoje potrzeby. Nasza firma służy ludziom, a wszyscy pracownicy stanowią nieodzowną część tej filozofii. Naszym celem nie jest jedynie osiągnięcie sukcesu biznesowego, ale również wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego naszych pracowników. Traktujemy firmę jako narzędzie, które służy realizacji marzeń i celów - zarówno założycieli, jak i całego zespołu. Struktura naszej organizacji różni się od tradycyjnych modeli. Chociaż mamy różne działy, takie jak biuro, magazyn, dział handlowy i marketingu, nie funkcjonują u nas typowe hierarchie ani szczeble kariery. Wszyscy pracujemy wspólnie, jako jeden zespół, i jesteśmy częścią jednego organizmu. Ta harmonijna współpraca i brak podziału na ważniejsze czy mniej ważne działy podkreśla nasze podejście do pracy. Nasza firma nie jest strukturą biurokratyczną, ale żywym organizmem, w którym każdy ma wpływ i możliwość wykorzystania swoich zdolności na rzecz wspólnych celów. To duch jedności i równości czyni firmę wspólnotą realizującą pasje i marzenia.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

GLYNT POLSKAikona wywiad

W toku obecnej strategii rozwoju naszej firmy, planujemy znaczący rozwój działu handlowego, poprzez zwiększenie liczby naszych doradców handlowych z obecnych 30 do 40. Choć zdajemy sobie sprawę, że osiągnięcie tego celu może być wyzwaniem, to jednocześnie wiemy, że to kluczowy krok dla dalszego rozwoju firmy. W tym samym czasie, podążając za naszą wizją ekspansji i zdobywania nowych rynków, podejmujemy decydujący krok we wdrażaniu naszej strategii międzynarodowej. Jesteśmy podekscytowani ogłoszeniem naszego planu wejścia na rynek czeski i słowacki. Ten nowy etap będzie stanowił kamień milowy w historii naszej firmy, a jednocześnie wyjątkową okazję do umocnienia naszej pozycji nie tylko lokalnego gracza, ale także jako kluczowego dystrybutora na arenie międzynarodowej. Jako firma odpowiedzialna za dystrybucję na rynkach zagranicznych, w latach 2023-2024 będziemy jedynym, wielonarodowym dystrybutorem w obszarze rynków czeskiego i słowackiego. To nie tylko dowód naszego zapału i zdolności w dziedzinie dystrybucji, ale także szansa na poszerzenie wpływów firmy o nowe terytoria. Plany te niosą ze sobą wyzwania i ryzyko, ale jesteśmy przekonani, że nasza wiedza, zespół wykwalifikowanych profesjonalistów oraz ukierunkowanie na innowacje, pomogą nam osiągnąć te ambitne cele. Dążymy do utrzymania najwyższej jakości usług dla naszych klientów i partnerów na rynkach krajowych i międzynarodowych – tak, aby nasza firma nadal była synonimem zaufania, doskonałości i dynamicznego rozwoju.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

GLYNT POLSKAikona wywiad

Nasz proces rekrutacyjny jest precyzyjnie zorganizowany i efektywnie prowadzony przez wyznaczony dział. Jeśli potrzebujemy nowych przedstawicieli, to jest to obszar, którym opiekuje się nasz Opiekuńczy Dyrektor Handlowy - nie tylko kieruje rekrutacją, ale także pełni rolę opiekuna i mentora, wspierając i pomagając w rozwoju całego działu sprzedaży. Opiekuńczy Dyrektor Handlowy to kluczowa postać, która troszczy się o naszych nowych przedstawicieli, wprowadza ich w struktury firmy i zapewnia wsparcie, aby wykorzystali swój pełny potencjał. Jego zadaniem jest zapewnienie kompleksowej opieki i stworzenie odpowiedniego środowiska dla naszych przedstawicieli, w którym mogą się oni rozwijać i osiągać swoje cele. W podobny sposób koordynowane są nasze działania w obszarze magazynu. Zarówno praca magazynowa, jak i biurowa, są odpowiednio nadzorowane przez Biuro lub Kierownika Magazynu. Ci specjaliści sprawiają, że procesy związane z gospodarką magazynową oraz administracyjnymi aspektami firmy przebiegają sprawnie i zgodnie z ustalonymi standardami. W ten sposób, nasza firma dba o to, by zarówno rekrutacja, jak i codzienne operacje w obszarze magazynowym czy biurowym, były prowadzone z najwyższą dbałością o jakość i efektywność. Nasza struktura organizacyjna pozwala na skupienie się na każdym elemencie procesu i sprawia, że nasi pracownicy otrzymują wsparcie, które pozwala im skoncentrować się na osiągnięciu najlepszych wyników.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

GLYNT POLSKAikona wywiad

Wprowadzanie nowego współpracownika do naszej firmy jest procesem niezwykle starannie zaplanowanym i skrupulatnie realizowanym zgodnie z ustalonymi procedurami. Przyjęta procedura rozpoczęcia pracy jest zwykle oparta na partnerskiej współpracy między nowym pracownikiem a doświadczonym kolegą z tego samego działu. Alternatywnie, stosujemy także metody codziennego wdrażania, w trakcie których nowy pracownik jest krok po kroku zapoznawany z obowiązkami i zadaniami, aby w pełni zrozumiał swoje zadania. Proces ten ma na celu zagwarantowanie, że każdy nowy pracownik zrozumie swoje obowiązki i będzie gotów efektywnie je wykonywać. Wiedza i umiejętności są stopniowo rozwijane oraz pogłębiane, a cały proces wdrożenia jest nadzorowany przez starszych kolegów lub kierowników, którzy monitorują postępy i udzielają wsparcia, gdy jest ono potrzebne. W momencie, gdy nowy pracownik osiągnie odpowiedni stopień zaawansowania, przeprowadzamy wewnętrzny egzamin lub sprawdzian, aby ocenić zdobyte zdolności i kompetencje w zakresie wykonywania zadań. Ten etap ma na celu upewnienie się, że nowa osoba jest już w pełni kompetentna i może rozpocząć samodzielną pracę, obsługiwać klientów i realizować powierzone obowiązki. Wszystkie te działania opierają się na naszej głównej filozofii, której podstawą jest komfort pracy. Pragniemy, aby nasi pracownicy czuli się pewnie w tym, co robią, i mieli pełną wiedzę o zakresie swoich praw i obowiązków na danym stanowisku. Tworzymy środowisko, w którym informacje są dostępne i klarowne od samego początku, co pomaga nowym pracownikom szybko zintegrować się z zespołem i poczuć się pewnie. Podsumowując, nasz proces wdrażania nowego współpracownika to kompleksowa strategia, która kładzie nacisk na partnerską współpracę, skrupulatne poznanie obowiązków oraz ocenę kompetencji. Dzięki temu mamy pewność, że każdy pracownik jest dobrze przygotowany do swoich zadań, co przyczynia się do lepszego komfortu pracy i efektywności w naszej firmie.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

GLYNT POLSKAikona wywiad

Nasza firma przyjęła zasady zarządzania w duchu turkusowym, co znacząco oddziałuje na naszą kulturę organizacyjną. Kładziemy ogromny nacisk na integrację zespołu, tworząc środowisko, w którym wszyscy pracownicy czują się zjednoczeni i wspierani. Regularnie, co pół roku, organizujemy spotkania integracyjne z naszymi pracownikami, które odbywają się w formie wyjazdów lub, alternatywnie, prowadzimy kwartalne spotkania online. Te wydarzenia są nie tylko okazją do zabawy, ale przede wszystkim do lepszego poznania siebie nawzajem. Ponadto, nagradzamy naszych pracowników za ich wysiłki i lojalność. Oferujemy różnorodne bonusy, w tym wycieczki oraz indywidualne plany emerytalne, szczególnie dla tych osób, które są lojalne i pracują z nami przez dłuższy czas. Wiemy, że nasz zespół stanowi fundament sukcesu firmy, dlatego staramy się tworzyć motywujące i satysfakcjonujące warunki pracy. Wierzymy, że stały rozwój to klucz do osiągania wyjątkowych wyników. Nasza firma systematycznie organizuje różnorodne szkolenia dla pracowników. Oferujemy zarówno treningi sprzedażowe, jak i szkolenia dotyczące obsługi klienta, wartości mentalnych oraz komunikacji. Wszystko to ma sprawić, by nasi pracownicy mogli rozwijać swoje kompetencje i wykonywać obowiązki z większą pewnością siebie. Rozumiemy, że każdy pracownik to jednostka o indywidualnych pasjach i aspiracjach, dlatego też wspieramy ich w realizacji marzeń i rozwijaniu zainteresowań. Często angażujemy się finansowo, wspierając prywatne potrzeby, projekty czy pasje naszych pracowników. Cieszymy się, gdy widzimy, że nasi pracownicy rozwijają się nie tylko zawodowo, ale również w sferze osobistej. W skrócie, nasza firma stworzyła otoczenie, w którym wszyscy pracownicy są traktowani jako integralna część zespołu. Kładziemy nacisk na współpracę, rozwój i wsparcie, tworząc nie tylko przestrzeń do pracy, ale przede wszystkim miejsce, w którym nasi pracownicy mogą się rozwijać, czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy i osiągać osobiste cele. Wierzymy, że nasi pracownicy są także partnerami w tworzeniu przyszłości firmy. Oferujemy im możliwość nabycia udziałów w naszej spółce, co umożliwia im uczestnictwo w naszych przyszłych osiągnięciach i wzroście marki. Naszym celem jest stworzenie jedności i synergii między naszymi pracownikami a firmą, co przyczynia się do wspólnego sukcesu. Ten innowacyjny program nie tylko umożliwia pracownikom uczestnictwo w zyskach i przyszłym rozwoju firmy, ale także stanowi swoiste podziękowanie za ich lojalność i wieloletnią pracę. Obecnie mamy już dwie osoby, które są beneficjentami tego programu i posiadają udziały w naszej spółce. To świadczy o skuteczności i wartości założonego podejścia, co jednocześnie zachęca naszych pracowników do dalszego zaangażowania i pracy na rzecz naszego wspólnego sukcesu. Prowadzenie tej inicjatywy to kolejny krok w tworzeniu silnej więzi między firmą a jej pracownikami, co tworzy podstawę do długofalowego partnerstwa i wspólnego dążenia do osiągania wyjątkowych wyników. Jesteśmy dumni z naszych pracowników i wierzymy, że to właśnie ich zaangażowanie i wysiłki stanowią fundament naszego dalszego rozwoju.

Z czego jesteście Państwo najbardziej dumni?

GLYNT POLSKAikona wywiad

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój branży fryzjerskiej w Polsce, który realizujemy dostarczając innowacyjne rozwiązania i produkty, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Dzięki naszemu zaangażowaniu, cieszymy się renomą niezawodnego partnera biznesowego w branży fryzjerskiej. Jesteśmy gotowi kontynuować naszą misję, dążąc do podnoszenia standardów i tworzenia nowych możliwości dla naszych partnerów i klientów.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

GLYNT POLSKAikona wywiad

Plan rozwoju firmy na pięć kolejnych lat jest ambitny i koncentruje się na kilku kluczowych obszarach, które mają na celu wzmocnienie naszej pozycji na rynku oraz zwiększenie naszej konkurencyjności. Pierwszym krokiem będzie rozbudowa Działu Sprzedaży. W ciągu najbliższych pięciu lat naszym priorytetem będzie rozwinięcie działu sprzedaży, zarówno na terenie Polski, jak i na rynkach Czech i Słowacji. Naszym celem jest zwiększenie liczby przedstawicieli handlowych do 40 w Polsce oraz łącznie 20 w Czechach i Słowacji. Ta ekspansja pozwoli nam lepiej obsłużyć naszych obecnych oraz zdobyć nowych klientów. Wraz z rozszerzaniem naszej obecności na rynkach Polski, Czech i Słowacji, będziemy dążyć do ustabilizowania naszej pozycji. Poprzez rozbudowany dział sprzedaży i skoncentrowane działania marketingowe, planujemy zyskać zaufanie klientów oraz zwiększyć naszą widoczność na tych rynkach. Obecnie inwestujemy w znaczący sposób, zakupując i remontując nieruchomość, która stanie się naszym centrum logistycznym i konferencyjnym. Ta inwestycja zapewni nam znacznie większą przestrzeń magazynową, komfortowe sale konferencyjne oraz możliwość wdrożenia większej liczby produktów. Dzięki temu będziemy mogli lepiej sprostać wymaganiom naszych klientów, dostarczając produkty na czas i zapewniając wygodne warunki spotkań biznesowych. W ciągu pięciu lat planujemy również wprowadzić odpowiednie procesy optymalizacyjne. Będziemy dążyć do zwiększenia efektywności w obszarach: logistycznym, sprzedażowym i obsługi klienta. To pozwoli nam nie tylko lepiej zarządzać naszymi zasobami, ale także zaoferować klientom jeszcze lepszą jakość obsługi. Będziemy kontynuować nasze wysiłki w zakresie innowacji produktowej oraz procesowej. Stworzenie nowych, atrakcyjnych produktów oraz usprawnienie naszych procesów produkcyjnych i dostaw pozwoli nam utrzymać naszą konkurencyjność na rynku. Podsumowując, nasz pięcioletni plan rozwoju firmy zakłada zbudowanie silnej obecności na rynkach Polski, Czech i Słowacji poprzez rozbudowę działu sprzedaży, inwestycję w centrum logistyczno-konferencyjne, oraz ciągłe dążenie do doskonalenia efektywności operacyjnej. Jesteśmy przekonani, że te kroki pozwolą nam osiągnąć nasze cele biznesowe oraz wzmocnią naszą pozycję jako lidera branży.

NOWA

Zaaplikowałam bo oferta na Pracuj.pl była atrakcyjna. Sprawdziłam, bo jak sama się nie dowiem, to przecież prawdy tutaj też nie przeczytam. Zdecydowałam się dlatego to napisać, bo okazało się inaczej niż tutaj niektórzy piszą. Nie będę pisać pozytywów, negatywów... napiszę Wam tylko tyle: Warto umówić się na spotkanie online. Potem na osobiste z Dyrektorem handlowym panem Tomaszem Godyńskim. Świetny facet. Spotkanie z prezesem spółki i jego żoną. Nie wiem gdzie widzicie w nim "diabła" - merytoryczny i bezpośredni człowiek. Takich lubię. Konkretny. Rozmowa, negocjacje, rozmowy telefoniczne z innymi pracownikami. Mam już obraz. Decyzja no i jestem teraz tutaj razem z nimi. Jest bardzo ok. Nie żałuję że spróbowałam bezpośredniego kontaktu. Takiego wsparcia w rozwoju swoim jak i swojego stanowiska nie dostawałam nigdzie. Cześć.

NOWA

Wiesz co... każdy tak może napisać, że temu jest winien ten a tamten to coś tam... często są to nie oczywiste rzeczy a tak naprawdę to od tego są specjalne instytucje i pisanie tutaj takich rzeczy jest po prostu słabe i świadczy o Tej osobie. Ja tu jestem pracownikiem i widzę jak traktuje się pracownika, jaka jest atmosfera i czy ustalone zasady pracy są przestrzegane. Na ten moment jest bardzo OK. Fajna ekipa i dobrze mi się pracuje. Oczywiście na ten moment. jak coś się zmieni an pewno napiszę.

Kobieta

Jak bardzo elastyczny grafik jest teraz możliwy? Poruszono temat pracy studentów zastanawiam się czy o tych dziennych także mogła być tu mowa? myślicie, że praca na część etatu na spokojnie byłaby dostępna? Czy idą tu na rękę?

@Kobieta

Tak, mamy ofertę pracy na drugi i trzeci etat. Chodzi o pracę na naszym magazynie w godzinach od 16:00 do 2:00 celem porządkownia towaru i przygotowywanie do wydania na kolejny dzień. Jako firma dbamy aby dostawy trafiały do naszych klientów jak najszybciej.

@GLYNT POLSKA

Witam serdecznie, u Państwa nie ma żadnych zmian? jeśli chce pracować na pół etatu czy mogę przyjść o 19:00 i wyjść o 23:00? Kto to nadzoruje?

Aktualność
Sukces, który świętujemy razem!

Jak się pracuje z ludźmi z Ekf24 Sp. z o.o.?

BIURO EKF

Jak to mawia nasz dyrektor handlowy Tomasz... WYBORNIE :-) Zadzwoń do każdego i zapytaj. Chętnie Ci odpowiedzą... numery do ekipy tworzącej tą firmę są ogólnie dostępne na stronie: https://www.glyntpolska.pl/kontakt

Olga
@BIURO EKF

Jeśli już mowa o stanowisku Dyrektora Handlowego to widziałam na stronie firmowej ogłoszenie na Szczecin. Z czego wynika ta rotacja i jak długo pracował poprzednik? Ciekawa bym była także opinii na temat samej pracy na tym stanowisku. Czy można o nią prosić?

@Olga

Nie ma rotacji na tym stanowisku. Dosyć długo poszukiwaliśmy osoby na to stanowisko i jest to pierwsza rekrutacja na nie, a obecnie jest zajęte przez pana Tomasza. Nie zamierzamy na ten moment nic zmieniać.

Dziwnym trafem
@Biuro EKF

I jak widać zmieniło się i nie ma już Pana Tomasza, ale to było do przewidzenia. Przejrzał na oczy na czym stoi ta firma? Zostają tylko lawiranci i cwaniacy jak właściciel, czyli siebie warci ludzie XD

@Dziwnym trafem

Rozumiemy zazdrość i Pańskie obawy, jednak chcielibyśmy Cię zapewnić, że rozejście z Panem Tomaszem było polubowne. Zmiany są nieuniknione, szczególnie w firmie, która dynamicznie się rozwija. Czasami osoba, która na początku wydaje się idealna na dane stanowisko, nie spełnia ostatecznie wszystkich oczekiwań. To jest normalne i zdarza się w wielu firmach. Zawsze jesteśmy otwarci na nowych i ambitnych ludzi, a osoba, która teraz zastąpi Pana Tomasza, wg naszej opinii idealnie wpisuje się na to stanowisko. Jeśli okaże się inaczej, nie przestaniemy poszukiwać. Obecnie nasza firma ma prawie 30 osób i zdecydowanie nie są to lawiranci ani cwaniacy. Wszyscy są zaangażowani i wierzą w naszą misję i wizję. Dzięki temu stajemy się 10 największą dystrybucją w Polsce w 2023 roku generującą już wielo milionową sprzedaż. Zarzut, że zatrudniamy "cwaniaków" jak właściciel, jest nie na miejscu i świadczy tylko o Panu i Pańskiemu rozgoryczeniu… zazdrości? Ufamy że kiedyś jednak znajdzie Oan odpowiednie miejsce pracy gdzie zaakceptują Pana takiego jakim jest i co sobą reprezentuje.

Twoja Ścieżka do Rozwoju Zawodowego

W dzisiejszym dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu, wybór odpowiedniego miejsca pracy jest kluczowy dla rozwoju każdego profesjonalisty. http://www.ekf.24.pl wyróżnia się jako lider w swojej branży, oferując nie tylko stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia, ale również nieograniczone możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, dlaczego http://www.ekf.24.pl jest pożądanym miejscem pracy dla ambitnych, poszukujących wyzwań profesjonalistów.

Kultura i Wartości Firmy

W http://www.ekf.24.pl wierzymy, że sukces firmy zależy od jej pracowników. Dlatego kładziemy nacisk na kulturę organizacyjną, która sprzyja współpracy, innowacji i ciągłemu rozwojowi. Nasze wartości to nie tylko puste słowa – to fundamenty, na których budujemy naszą codzienną pracę. Przezroczystość, uczciwość i zaangażowanie w działania firmy są dla nas kluczowe.

Możliwości Rozwoju Zawodowego

Rozwój zawodowy jest jednym z filarów http://www.ekf.24.pl. Jesteśmy przekonani, że inwestowanie w naszych pracowników to inwestowanie w przyszłość firmy. Oferujemy szeroki wachlarz programów szkoleniowych i warsztatów, które umożliwiają naszym pracownikom rozwijanie umiejętności i zdobywanie nowej wiedzy.

Work-Life Balance

W http://www.ekf.24.pl rozumiemy, jak ważna jest równowaga między życiem zawodowym a prywatnym. Dlatego staramy się stworzyć środowisko pracy, które wspiera naszych pracowników nie tylko w ich karierze, ale również w ich życiu osobistym.

Innowacyjne Środowisko Pracy

Innowacja jest kluczowym elementem filozofii http://www.ekf.24.pl. Tworzymy przestrzeń, gdzie każdy pomysł ma znaczenie, a kreatywne myślenie jest na wagę złota. Nasz zespół to grupa osób, które nie boją się wyzwań i stale poszukują nowych, lepszych rozwiązań.

Korzyści i Dodatki dla Pracowników

W http://www.ekf.24.pl rozumiemy, że satysfakcja pracowników to nie tylko kwestia wynagrodzenia. Dlatego oferujemy szeroki pakiet korzyści, który odpowiada na różnorodne potrzeby naszego zespołu.

Działania na rzecz Różnorodności

W http://www.ekf.24.pl równość i różnorodność są nie tylko deklarowanymi wartościami, ale realnie realizowanymi celami. Staramy się tworzyć środowisko, gdzie każdy pracownik czuje się szanowany i doceniany, niezależnie od jego pochodzenia, płci, wieku, czy orientacji.

Zakończenie

Podsumowując, http://www.ekf.24.pl to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją, a dbałość o pracowników jest równie ważna, co dążenie do sukcesu biznesowego. Nasz zespół to serce firmy, a inwestycje w ich rozwój i dobrostan to inwestycje w przyszłość http://www.ekf.24.pl.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu – miejsca, gdzie każdy dzień to nowa okazja do nauki, rozwoju i tworzenia czegoś wyjątkowego.
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie GLYNT POLSKA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
JB

Witam, jakiś czas temu pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Magazyniera (lub pokrewne) lecz prawdopodobnie miejsce te zostało już obsadzone. Jestem zainteresowana pracą w Państwa firmie. Czy @Pracodawca jest w tej chwili chętny do zatrudnienia rzetelnej i pracowitej Magazynierki? ???? Jeśli tak, uprzejmie prosiłabym o mail do kontaktu w celu wysłania swojego CV.

@JB

Dziękujemy za Twoje zainteresowanie pracą w naszej firmie. Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: info@ekf24.pl

Widziałem tamta odpowiedź odnośnie tego, że chętnie przyjmowani są studenci czy tez stażyści. Skoro tak to czy był może ktoś teraz niedawno na stażu albo właśnie jest w jego trakcie? Zastanawiam się nad ocena przebiegu. Czy po zakończeniu zostaje się już w firmie?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w GLYNT POLSKA? Chętnie zatrudniają?

Dzień dobry! Tak bardzo chętnie zatrudniamy studentów i stażystów. Zapraszamy do bezpośredniego kontkatu.

Aktualność
CZAS PODSUMOWAĆ OSTATNIE LATA PRACY, koniec 2023 i początek 2024... co nas czeka i skąd się wzięliśmy?

Nasza fascynująca podróż rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy to z pasją i zapałem wkroczyliśmy na dynamiczny rynek kosmetyków fryzjerskich. Nasz pierwszy sklep w tętniącej życiem ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie był nie tylko miejscem sprzedaży, ale i symbolem innowacji. Wprowadziliśmy wówczas nowatorską koncepcję hurtowej sprzedaży produktów od renomowanych marek, takich jak Schwarzkopf i L'Oréal, co wyznaczyło nowy kierunek w branży.

Dwa lata później, w 2006 roku, odważnie wprowadziliśmy na polski rynek włoską markę Itely. Chociaż współpraca ta okazała się mniej owocna niż przewidywaliśmy, to był to dla nas cenny etap nauki i doświadczenia. W 2008 roku nadeszła kolejna znacząca chwila - rozpoczęliśmy import i dystrybucję prestiżowej brytyjskiej marki Affinage, co umocniło naszą pozycję jako wyłącznych dystrybutorów w Polsce.

Rok 2010 był przełomowy - stworzyliśmy sieć dystrybucji EKF, która odmieniła naszą działalność. Innowacyjne podejście do dystrybucji i szkoleń pozwoliło nam szybko się rozwijać, zdobywając rynek z niespotykanym dotąd impetem. W 2012 roku osiągnęliśmy pierwszy milion złotych sprzedaży, co było dowodem naszego sukcesu i niezachwianej determinacji.

Niestety, w 2014 roku musieliśmy zmierzyć się z wyzwaniem, jakim był rozpad i podzielenie się marki Affinage na dwie mniejsze firmy – ASP i Leyton House, których właścicielami zostali byli wspólnicy Affinage. Zaczęły one ze sobą konkurować bezpośrednio a to skłoniło nas do redefinicji naszej strategii i zakończenia dystrybucji już wtedy dwóch włoskich marek niższej jakości.

Nie czekając, już w 2015 roku nawiązaliśmy wyjątkową współpracę z niemiecką marką premium: Glynt, otwierając nowy rozdział w naszej historii. Inicjatywa ta zaowocowała w 2019 roku wprowadzeniem turkusowego systemu zarządzania, co zrewolucjonizowało nasze podejście do biznesu, podkreślając, że to ludzie są sercem firmy.

Po pandemii COVID-19, nasz główny instruktor, David Malczyk, zdobył międzynarodowe uznanie, co pozwoliło nam rozszerzyć nasze działania edukacyjne na całą Europę. W 2022 roku zostaliśmy uhonorowani tytułem najlepszego dystrybutora marki Glynt na świecie, co było potwierdzeniem naszej światowej klasy.
Rozwój marki był tak szybki że w 2022 roku uzyskaliśmy ponad 6 mln sprzedaży a do końca 2023 roku podwoiliśmy ilość pracowników oraz rozpoczęliśmy budowę międzynarodowego centrum logistycznego EKF.
Rok 2023 zakończyliśmy sprzedażą sięgającą niemal 9 milionów a plan sprzedaży na rok kolejny to 12 milionów. Czy to się nam uda?
Zobaczymy...

W 2024 roku, z odwagą i wizją przyszłości, zdecydowaliśmy się na rebranding i ekspansję na nowe rynki w Czechach i na Słowacji, otwierając nowy rozdział naszej wielonarodowej platformy dystrybucyjnej. Nasza nowa misja i wizja, które wkrótce ujawnimy, z pewnością zainspirują kolejne pokolenia.

Jak wyglądały nasze ostatnie 2 lata finansowo? Zobaczcie sami:

Nasza historia firmy, to także opowieść o nieustannej pasji, wytrwałości, innowacji i determinacji w dążeniu do doskonałości. Nigdy się nie poddajemy!
Tomasz

Dzień dobry, mam pytanie czy jest możliwość pracy zdalnej/hybrydowej na stanowisku zamowien obsługi Klienta , @Pracodawca

@Tomasz

Dzień dobry. Tak jak najbardziej jest taka możliwość. Proszę wysłać CV i rozpatrzymy Pana aplikację.

@GLYNT POLSKA

@Pracodawca dziękuję za informację, czy podane w ogłoszeniu wynagrodzenie jest netto?

@Tomasz

tak, zawsze pojemny wynagrodzenie netto.

@GLYNT POLSKA

@Pracodawca a od kiedy Państwo szukają pracownika i w jakim czasie od wysłania cv można spodziewać się kontaktu? Trzeba się znać na kosmetykach?

@Tomasz

Dziękujemy za pytanie. Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Najczęściej w ciagu 2 tygodni od przesłania CV. Nie oczekujemy znajomosci kosmetyków, wyszkolimy każdego z tematu produktów i oferty, ale oczekujemy doświadczenia w sprzedaży.

Szanowny Komentujący, Dziękujemy za Twój komentarz. Jednakże, musimy zdecydowanie podkreślić, że Twoja wypowiedź jest nieprawdziwa w odniesieniu do naszej firmy. Nasza firma cieszy się stabilnym i dobrze prosperującym stanem finansowym, generując obecnie milionowe przychody oraz dochody wciąż się rozwijamy i inwestujemy w rozwój firmy jak i kapitał ludzki co można łatwo zweryfikować poprzez publicznie dostępne zeznania podatkowe naszej spółki. Zajrzyj na nasze aktualności, czy bankruci rozszerzali by swoją działalność na nowe rynki w europie? Tym samym postrzegamy Twój komentarz jako hejt i kolejne komentarze będą usuwane. W przypadku jakichkolwiek nieścisłości lub nieprawdziwych informacji na temat naszej firmy, zachęcamy do kontaktu z nami bezpośrednio lub do sprawdzenia publicznie dostępnych źródeł informacji. Dziękujemy za zrozumienie i możliwość wyjaśnienia tej sytuacji. Z poważaniem, Zespół GLYNT POLSKA

@GLYNT POLSKA

@Pracodawca czyli jeżeli przesłałem CV ponad 2 tygodnie temu i nie było kontaktu to rozumiem że nie są Państwo zainteresowani moją kandydaturą? Pozdrawiam

@Tomasz

Czasami może zdarzyć się, że odpowiedź na Twoje CV zajmie dłużej niż 2 tygodnie. Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na to, jak szybko Dyrektor handlowy odpowiada na przesłane CV, takie jak liczba zgłoszeń, obłożenie pracą w dziale rekrutacji, czy też harmonogramy urlopów pracowników. Mamy okres urlopowy więc proszę wziąć to pod uwagę. Niemniej jednak, jeśli po wysłaniu CV nie otrzymałeś odpowiedzi w wyznaczonym czasie, nie oznacza to zawsze braku zainteresowania Twoją kandydaturą. Może po prostu zajmować to więcej czasu, niż się spodziewałeś. Warto jednak w miarę możliwości być cierpliwym i dać firmie trochę czasu na przetworzenie aplikacji. Jeśli bardzo zależy Ci na tym stanowisku, można rozważyć przesłanie follow-up maila lub telefonu, aby zapytać, czy firma dostała Twoje CV i jak wygląda proces rekrutacyjny. Podam Ci mail bezpośredni: biuro@glynt-polska.pl Dziękuję za komentarz i powodzenia!

Adrianna

@Pracodawca Dzień dobry, czy oferta na pracownika biurowego w Szczecinie jest jeszcze aktualna, kiedy Państwo planują zatrudnienie i w jakiej dokładnie lokalizacji? Pozdrawiam serdecznie

@Adrianna

Dzień dobry, Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Tak, oferta na stanowisko pracownika biurowego w Szczecinie jest nadal aktualna. Planujemy zatrudnienie na tym stanowisku jak najszybciej, jednak dokładna data zależy od procesu rekrutacji. Co do lokalizacji, jest to nasze biuro centralne w Szczecinie, ale dokładny adres zostanie podany wybranym kandydatom w dalszym etapie procesu rekrutacji. Pozdrawiam serdecznie.

Salon LaVisage

Profesjonalizm i zaangażowanie, które wkładają do współpracy, to po prostu poezja! Przepiękne kosmetyki, doskonale dopracowane, a każdy detal zaskakująco magiczny. Nie tylko dostaliśmy wspaniałe produkty, ale także wsparcie w zakresie współpracy marketingowej, które było na poziomie kosmicznym! Razem z nimi zaserwowaliśmy klientom prawdziwą ucztę piękna i zadziwiające doznania. Wzajemna synergia, o której marzy każdy przedsiębiorca! Ich kreatywność po prostu nas rozświetliła, a ich entuzjazm był zaraźliwy jak śmiech małego dziecka. No i wspólnie wypracowaliśmy spektakularne efekty, które przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Przyznajcie, czy można mieć więcej funu w biznesie? Nasz zespół został wręcz oczarowany tym, jak dbają o jakość, opakowania, a przede wszystkim o naszą satysfakcję jako partnera. Bez dwóch zdań, to firma z sercem na dłoni! Współpraca z nimi to była podróż po kosmicznych krainach urody i profesjonalizmu. Jeśli szukasz kosmetycznej ekipy marzeń, nie szukaj dalej – to właśnie oni! Polecamy serdecznie! Natalia i Olga

@Salon LaVisage

Szanowne Natalio i Olgo, Dziękujemy za piękną opinię! Wasze zaangażowanie naszą współpracę jest inspirujące. Współpraca z Wami to podróż po krainach urody i profesjonalizmu. Dziękujemy za zaufanie i wspólny sukces. Obiecujemy dalej dbać o jakość i satysfakcję. Jesteście ekipą marzeń! Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół GLYNT POLSKA

Damian

Jako były pracownik firmy (musiałem z przyczyn prywatnych wyjechać do Francji), mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że jest to firma, która naprawdę dba o jakość współpracy ze swoimi pracownikami. Otwarte umysły ale i stanowcze i konsekwentne działania zarządu są mocno wyczuwalne, jednak odbierałem to jako pozytyw. Dzięki temu nauczyłem się wiele. Firma zawsze stawiała na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. Wszystkie nasze produkty były testowane i oceniane przez profesjonalistów, aby zapewnić, że spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszelkie uwagi i sugestie klientów były zawsze brane pod uwagę i wykorzystywane do ulepszania usług oraz pracy. Pracując w firmie, miałem okazję doświadczyć jej kultury korporacyjnej, która promuje innowacje, ciągłe uczenie się i doskonalenie, tutaj nie ma miejsca na "przeciętniaków" ale jak pokażesz że chcesz, to zobaczysz jak dużo możesz dostać. Firma zawsze inwestowała w rozwój swoich pracowników, oferując szereg szkoleń i możliwości rozwoju. Ja na tym bardzo skorzystałem i dużo się nauczyłem. Pozdrawiam Biuro! Ps. nie jest to firma duża ale ma jasne i własne indywidualne podejście do biznesu...wyróżnie się przez to na rynku i budzi wiele kontrowersji, nie każdemu może to odpowiadać, ale jedno jest pewne. Nikt tak dobrze nie płaci jak oni w tej branży. Ps.2. Panie Darku świetnie że zrobił Pan ten profil.. tego brakowało wg mnie!

@Damian

Cześc Damian! Bardzo dziękujemy. Cieszymy się ze nasza firma mogła przyczynić się do Twojego osobistego rozwoju. Trzymamy kciuki za Twoje dalsze sukcesy na drodze rozwoju zawodowego. Miło nam było także mieć cię w swoich szeregach!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w GLYNT POLSKA?

Oczywiście. Zapraszamy do składania swojego CV i aplikowania do naszej firmy.

Justyna

Bardzo w porządku ludzie. przyjazna atmosfera. Pracowałam w biurze i bardzo mi się podobało. Znalazłam w efekcie prace w swoim zawodzie i byłam pozytywnie zaskoczona jak szefostwo zareagowało. Bez problemu zmieniłam, pracę a do czasu otrzymania nowej pracy zdolnej z mim wykształceniem właściciele bardzo poszli mi na rękę. Dziękuję i miło wspominam. Cieszę się że mamy cały czas ze sobą kontakt. Fajni ludzie! Polecam @Pracodawca

@Justyna

Cześć Justyna! Dziękujemy że zajrzałaś na nasz profil i napisałaś tak miłą opinię. Mamy nadzieję że praca w Twoim zawodzie przynosi ci wiele satysfakcji. Trzymamy kciuki z Twoje sukcesy i także miło wspominamy naszą współpracę! Pozdrawiamy.

Olga
@NOWA

Hej, czyli się zatrudniłaś i znasz już sytuację firmy od środka? Nie jestem jeszcze do końca w temacie ale czemu w sieci są informacje na temat statusu "w likwidacji"? Wyjaśnisz szerzej o co chodziło?

@Olga

Oczywiście. Też o to zapytałam na spotkaniu. Zostało mi to klarownie wyjaśnione. Spółka była przez lata spółką komandytową. W sytuacji zmiany "NOWY ŁAD" składki ZUS dla zarządu wyszły horendalne, więc podjęli decyzję o zmienię formy na klasyczną spółkę z o.o. i stara spółka jest w likwidacji. Obecnie nowa spółka ma tą samą nazwę ale inną formę. Dla mnie to zrozumiałe i wiem że wiele firm tak robiło, wszyscy praktycznie przekształcali komandytowe w akcyjne, z o.o. itd i było o tym bardzo głośno w internecie itd. sama prowadzę działalność więc jest to dla mnie zrozumiałe. teraz współpracuję na zasadzie B2B i to jest super.

NOWA

Wiecie może, czy w Ekf24 Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

były współpracownik

Nie radzę startować w tej firmie. Zmieniające i nie do końca przejrzyste warunki. W biurze przez ostatnie 7 lat strasznie duża rotacja pracowników. Nie znam osoby która po zerwaniu współpracy z tą firmą by się o nich dobrze wypowiadała. Szef który co chwile jeździ na rozprawy sądowe. Zmieniająca się struktura firmy, JDG, spółka. Na spółce są zajęte środki przez kuratora za niezapłacone faktury. Szef to (usunięte przez administratora) który szpanuje porsche. Ma samochód ma uwiarygodnić jaki to super biznes prowadzi. Krążą słuchy że przez niego kilkanaście osób czuje się pokrzywdzonych ale przez cwaniackie umowy ciężko coś od niego wydostać.

@były współpracownik

Same pozytywy wymieniłeś wg mnie... jeżeli ktoś potrafi szybko i skutecznie (co ważne) dostosować formę prowadzonej działalności do panujących warunków polityczno gospodarczych jak np. zmieniający się "polski ład" ... to chwała mu za to. - właśnie dlatego może jeździ porsche... acha dziwi mnie tylko jak wg Ciebie można mieć porsche za prawie milion złotych i jednocześnie zajęte konta przez... kuratora? (komornika chyba miało być) jakoś to Ci się kolego nie spięło. To jak płacić leasingi i inne zobowiązania finansowe np do dostawców mając "kuratora"? Gołębiem? Albo się ma i się rozwija albo się walczy z długami.. tak jak Ty Piotrze. Nie popadaj w paranoje, sam sobie jesteś winien swojego statusu a Twoje rozgoryczenie wylej na tego gościa w lustrze.

Realista

Takie portale są po to aby wylewać żółć, jak coś nie pójdzie - a w szczególności gdy pisze się anonimowo. Znajda się osoby które to zrobią...nikt z nikim nie misi współpracować, a oczekiwania musza być spełnione z obydwu stron. Proponuje zając się praca a nie hejtowaniem, bo później będzie nadawanie na innej stronie innego pracodawcy.

PePe

Z całym szacunkiem, ale nie znam modelu zarządzania "szmaragdowego" proszę o sprostowanie ;) Poznajmy ideę a później przytaczajmy - może w Polsce jako społeczeństwo nie jesteśmy gotowi na taki model? (przykładem niech będzie nieznajomość samej nazwy modelu). Chociaż są ludzie którzy to robią i znajdą się podobni. Otóż model TURKUSOWY to elastyczność, którą niestety nie wszyscy rozumieją. Szkoda tylko że oceniając pracodawcę/kontrahenta nie masz odwagi się przedstawić - skoro już nie pracujesz przecież co Ci szkodzi, a przynajmniej zyskała byś na wiarygodności? (zyskała - wnioskuję po nazwie) No chyba że jesteś z obozu "hejtera" z prawomocnym wyrokiem za pomówienia? Kto zna sytuację ten wie ;) Miłego dnia i szukania szczęścia gdzie indziej :)

Biuro EKF

Dzień dobry. Dystrybutorzy na własnych działalnościach którzy od nas kupowali do dalszej odprzedaży albo pracują z innymi dostawcami lub zmienili branżę, ale to ich prywatny biznes więc nie możemy ustosunkować się do ich wyników pracy na które nie mamy bezpośrednio wpływu. Jednak ilość doradców handlowych którzy pracują dla nas wzrosła do 13. Mamy stabilny zespół przedstawiony na stronie internetowej i jest tam także kontakt do każdego z nich. Większość pracuje od minimum 3 lat do 5. Stabilny zespół to dla nas priorytet. Jasne warunki współpracy i wynagradzania także temu sprzyja i wszelkie te informacje zawsze zawieramy w swoich ogłoszeniach na stronie www. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Renata
@Biuro EKF

Gratuluję stabilnego zespołu. A ile konkretnie wynosi to wynagrodzenie?

@Renata

Dziękujemy. Wynagrodzenie jest zależne od osiąganych wyników ponieważ jest prowizyjne. Z tego powodu nie jesteśmy w stanie podać konkretnego wynagrodzenia. Są to na pewno kwoty 5 cyfrowe. Gdyby była Pani zainteresowana szczegółami, proszę do nas aplikować a wtedy dowie się Pani wszystkiego w najmniejszych szczegółach oraz warunkach współpracy. Zapraszamy.

Emilia
@Biuro EKF

a ta prowizja to jaki % od sprzedazy ? zdradzicie?

@Emilia

Prowizja wynosi od 20% do 30% netto w zależności od wyników sprzedażowych i nie jest to tajemnica.

Hanna
@BIURO EKF

To jaki musi być wynik sprzedażowy, aby dostać prowizję 30%?

Były
@Hanna

Znając politykę zarządu to zawsze znajdzie się powód aby pomniejszyć.

@Były

Po pierwsze pani Hanno skąd zna Pani politykę zarządu? Po drugie, zarząd nie ma nic do naliczania wynagrodzeń, robi to Pani Marta Sulikowska, manager biura. Warunki wynagrodzeń są jasno ustalane z góry na spotkaniu rocznym a wyniki zależą od prostych warunków. Jeżeli są spełnione to są doliczone lub nie bonusy dodatkowe. To bardzo prosty system a same targety są oparte na danyyh historycznych więc także nie są zakładane z czapki. Gdyby tak było nasz zespół zamiast rosnąć by malał, a warto zaznaczyć że 7 lat temu było nas tylko 3 osoby. W zeszłym roku było nas 14 a obecnie samych doradców w Polsce jest już 24 i nadal rekrutujemy.

@Hanna

Prowizja 30% nie jest warunkowana wielkością obrotu. Można zrobić 10.000 i dostać 30% a można zrobić 100.000 i dostać także 30% Mylnie wiele osób uważa że % prowizji jest uwarunkowany cyfrą utargu. Mo ale taki mamy świat - nikt nie wie, nie zapyta a ocenia. Ludzie snują domysły. Nasz sytem wynagrodzenia polega na czym innym. Dlatego jest fair dla każdego, zarówno zaczynającego doradcy czy doświadczonego pracownika / handlowca pracującego kilka lat.

OTO DREAM TEAM: https://www.glyntpolska.pl/doradcy

Maja
@Biuro EKF

A już nie rozmawiając o wynagrodzeniach i prowizjach, czy jest możliwosc rozwoju w państwa firmie? Jakieś szkolenia może?

Biuro EKF

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego aby samemu wyrobić sobie opinię a nie sugerować się subiektywnymi ocenami innych osób. nasza firma od 6 lat co roku osiąga wzrost minimum 20%. Jesteśmy z tego dumni. Żaden rok pracy nie był rokiem straty, nawet w pandemii. Oczywiście wszystkie dane można znaleźć w internecie i nie jest to tajemnica ponieważ spółka składa sprawozdania roczne, jawne. Nasz zarząd stara się nadal sukcesywnie rozwijać naszą firmę i jak dotąd z sukcesami. Proszę Pamiętać iś spółka EKF24 to nie tylko kosmetyki. Prowadzimy działalność w 3 gałęziach biznesu. Turystyka, sprzedaż kosmetyków oraz szkolenia.

Biuro EKF

Dziękujemy, ale pod tymi rządami firma już funkcjonuje 22 lata a tutaj liczba przedstawicieli którzy z sukcesami pracują z nami, niektórzy nawet już 7 lat! https://www.glyntpolska.pl/doradcy

Czy pracownicy Ekf24 Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

BIURO EKF

Oczywiście. Co 3 miesiące organizujemy spotkania firmowe. Szkolenia sprzedażowe połączone z zabawą oraz integracją.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ekf24 Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Oczywiście. Zapraszamy do kontaktu

Renata
@Biuro EKF

A jaki jest wymagany poziom angielskiego?

@Renata

Komunikatywny.

Zostaw merytoryczną opinię o GLYNT POLSKA - Szczecin

• Jak się pracuje w GLYNT POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy GLYNT POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLYNT POLSKA?

GLYNT POLSKA