Opinie o Solano sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solano sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Solano sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solano sp. z o.o. w Szczecin

pozdrawiam Nowy wpis

Oj tam pewne czy niepewne @riaoap ważne, że jest umowa o pracę. Jak się ktoś stara to raczej go nie zwolną, bo przecież potrzebują osoby na to stanowisko. A teraz jest rekrutacja na pracownika administracyjno-biurowego. Wymagają prawa jazdy kat. B, dobrze znać język angielski, umiejętności organizacyjne też są ważne.

paffel Nowy wpis

Nie rozumiem fenomenu tej firmy,Solano istnieje na rynku angielskim, polskim i rosyjskim. Przynajmniej ich strona jest w tych trzech językach. Mają kilkaset punktów sprzedaży w Polsce. Ale jednak nie mają dobrze wyrobionej marki. Czy coś jest nie tak w towarach ? Możecie mi trochę rozjaśnić tą sytuację ?

szeląg Nowy wpis
@paffel

wydaje mi się, że przy takiej sprzedaży okularów jaką preferuje Solano najwazniejszy jest dla nich wynik finansowy , a nie to czy będą mieli jeszcze bardziej rozpoznawalną markę. W tej chwili ich rozpoznawalność jest całkowicie wystarczająca dla firmy. A czy to się kiedyś zmieni to zadecydują o tym pewnie niebawem

han

trzeba brać, co jest najlepsze w danej sytuacji. a o solano sporo slyszalam, sa tu jacys pracownicy i napisza jak z atmosfera w firmie?????

poter
@han

jeżeli sam dużo o nich słyszałeś @han to też się tym podziel, im więcej opinii tym łatwiej będzie coś wywnioskować konkretnego o Solano. Ja na przykład czytałem ostatnio , że mieli spore problemy z wypłacalnością . Jednak nie chce wierzyć w plotki i mam nadzieje że ktoś na forum zweryfikuje te informacje

zaja Nowy wpis
@poter

jeśli chodzi o firmę Solano to funkcjonuje ona nie tylko na polskim rynku , ale również na angielskim i rosyjskim. Skoro udało im się rozszerzyć swoją działalność z jednego kraju na kilka to wygląda na to , że radzą saobie całkiem, a ich okulary sprzedają się naprawdę dobrze... pomimo , że ja akurat o nich słyszałem może raz czy dwa gdzieś przypadkiem

żarłacz

są bo nie ma dla nich w okolicy perspektyw. Co nie zmienia faktu, że należy zrobić coś, aby w takich warunkach nie musieć pracować

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Solano sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
R

Pamietam jak kibel zamarzl i wode od sasiadow nosilismy. masakra...firma jak komedia, szef...szkoda gadac. ufo.

pik

Opowiedzcie o śmiesznych sytuacjach. Mnie najbardziej bawiło jak PIP przyszedł i wszyscy udawali, że im ciepło. Najbardziej bawiło mnie zachowanie dyrektora, ktory udawał, że wszystko jest ok. Teraz znowu zimno...

przykro mi,ze straciles 7 m-cy u tego pana....tam zerwo rozwoju i walek za walkiem,szkoda czasu.Przykre,ze istnieja takie firmy w ogole na rynku,krote tak wykorzystuja drugiego czlowieka,szkoda energii na solano!

zleceniowiec

ja pracowałem w lipcu na umowę zlecenie, zarobiłem tyle ile zarobiłem i wypłatę dostałem bez problemu. tyle na ten temat. stycznosci z szefem prawie nie mialem

dekretargka

ah, jeszcze jedno - NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ gadkom dyrektora na rozmowie - wszystko pic na wodę!! zgrywa szefa wielkiej firmy, opowiada bajki o rozwoju, awansach, planach a można sobie tym co najwyżej t(usunięte przez administratora)r />

jano

szzcera prawda;)popieram,ta firma to jakas pomylka

sasanka

nikt nikgo nie zmusza pracowac tam,to jest prawda,dlatego ludzie odchodza i krytykuja ta firme!

loka - 2011-07-12 20:39:13Słuchajcie nie wiem dlaczego, ale Wy chcielibyście żeby Wam(usunięte przez administratora)wszyscy podcierali. Nauczcie się dzieci, że pieniądze same nie przyjdą, a ponadto nikt Was do pracy nie zmusza.(usunięte przez administratora)

loka

Słuchajcie nie wiem dlaczego, ale Wy chcielibyście żeby Wam [usunięte przez moderatora] wszyscy podcierali. Nauczcie się dzieci, że pieniądze same nie przyjdą, a ponadto nikt Was do pracy nie zmusza. Możecie siedzieć na [usunięte przez moderatora] zasiłku :)

elka

a w sekretariacie ktos w ogole pracuje?powidzenia tobie zycze!moze na innym stanowisku niz sekretariat jest inaczej,latwiej.ja tam pare dni dalam rade,a w papierach sajgon i niezorganizowanie kompletne,szkoda,ze budynek taki obskurny;(

w wakacje pracowalas?rok temu:)a czemu juz tram ne pracujesz?ja tam kilka dni(usunięte przez administratora)a wymagania maja jakby to była wielka korporacja zenada po prostu

ern

Wcale tak źle teraz nie jest. Pracowałem w wakacje i było w miarę ok.

zawiedziona

Co do pracowników w biurze to naprawdę porażka :) bo znowu jest poszukiwany pracownik:)

firma kolejny raz zmieniła formę prawną... wałek, wałkiem pogania...

k8

Polecam pracę tam, szybko wyląduje się na zwolnieniu ;) zwłaszcza w zimie, gdy w biurze są 4 stopnie a w kibelku 0. Miło pracuje sie przy komputerze w rękawiczkach. Powinni tam wysłać Bera Grylla, na przetrwanie, ciekawe czy by sobie poradził :P

X-menka

Jest kolejne ogłoszenie, że Solano szuka sekretarki! Która to już będzie? 25-ta w ciągu 3 lat? ;)))))) Ten człowiek NICZEGO się nie nauczył... Szkoda.

Zostaw merytoryczną opinię o Solano sp. z o.o. - Szczecin

Solano sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 31 ocen.

Solano sp. z o.o.