Solano sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Solano sp. z o.o.

Dominika

Obecnie Solano, poszukuje pracowników. Ofert jest sporo, poszukiwani są Operatorzy Maszyn i wózków widłowych. Ktoś z obecnych osób na forum, był już na rozmowie? Jeżeli tak, to napiszcie czy długo trzeba czekać na odpowiedź, czy kandydatów jest dużo? Jakie warunki pracy są zaoferowane?

pozdrawiam

Oj tam pewne czy niepewne @riaoap ważne, że jest umowa o pracę. Jak się ktoś stara to raczej go nie zwolną, bo przecież potrzebują osoby na to stanowisko. A teraz jest rekrutacja na pracownika administracyjno-biurowego. Wymagają prawa jazdy kat. B, dobrze znać język angielski, umiejętności organizacyjne też są ważne.

paffel

Nie rozumiem fenomenu tej firmy,Solano istnieje na rynku angielskim, polskim i rosyjskim. Przynajmniej ich strona jest w tych trzech językach. Mają kilkaset punktów sprzedaży w Polsce. Ale jednak nie mają dobrze wyrobionej marki. Czy coś jest nie tak w towarach ? Możecie mi trochę rozjaśnić tą sytuację ?

szeląg
@paffel 20.02.2015 20:41

wydaje mi się, że przy takiej sprzedaży okularów jaką preferuje Solano najwazniejszy jest dla nich wynik finansowy , a nie to czy będą mieli jeszcze bardziej rozpoznawalną markę. W tej chwili ich rozpoznawalność jest całkowicie wystarczająca dla firmy. A czy to się kiedyś zmieni to zadecydują o tym pewnie niebawem

han

trzeba brać, co jest najlepsze w danej sytuacji. a o solano sporo slyszalam, sa tu jacys pracownicy i napisza jak z atmosfera w firmie?????

poter
@han 20.05.2014 14:00

jeżeli sam dużo o nich słyszałeś @han to też się tym podziel, im więcej opinii tym łatwiej będzie coś wywnioskować konkretnego o Solano. Ja na przykład czytałem ostatnio , że mieli spore problemy z wypłacalnością . Jednak nie chce wierzyć w plotki i mam nadzieje że ktoś na forum zweryfikuje te informacje

zaja
@poter 03.12.2014 00:08

jeśli chodzi o firmę Solano to funkcjonuje ona nie tylko na polskim rynku , ale również na angielskim i rosyjskim. Skoro udało im się rozszerzyć swoją działalność z jednego kraju na kilka to wygląda na to , że radzą saobie całkiem, a ich okulary sprzedają się naprawdę dobrze... pomimo , że ja akurat o nich słyszałem może raz czy dwa gdzieś przypadkiem

żarłacz

są bo nie ma dla nich w okolicy perspektyw. Co nie zmienia faktu, że należy zrobić coś, aby w takich warunkach nie musieć pracować

R

Pamietam jak kibel zamarzl i wode od sasiadow nosilismy. masakra...firma jak komedia, szef...szkoda gadac. ufo.

pik

Opowiedzcie o śmiesznych sytuacjach. Mnie najbardziej bawiło jak PIP przyszedł i wszyscy udawali, że im ciepło. Najbardziej bawiło mnie zachowanie dyrektora, ktory udawał, że wszystko jest ok. Teraz znowu zimno...

przykro mi,ze straciles 7 m-cy u tego pana....tam zerwo rozwoju i walek za walkiem,szkoda czasu.Przykre,ze istnieja takie firmy w ogole na rynku,krote tak wykorzystuja drugiego czlowieka,szkoda energii na solano!

zleceniowiec

ja pracowałem w lipcu na umowę zlecenie, zarobiłem tyle ile zarobiłem i wypłatę dostałem bez problemu. tyle na ten temat. stycznosci z szefem prawie nie mialem

dekretargka

ah, jeszcze jedno - NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ gadkom dyrektora na rozmowie - wszystko pic na wodę!! zgrywa szefa wielkiej firmy, opowiada bajki o rozwoju, awansach, planach a można sobie tym co najwyżej t( usunięte przez administratora )r />

jano

szzcera prawda;)popieram,ta firma to jakas pomylka

sasanka

nikt nikgo nie zmusza pracowac tam,to jest prawda,dlatego ludzie odchodza i krytykuja ta firme!

loka - 2011-07-12 20:39:13Słuchajcie nie wiem dlaczego, ale Wy chcielibyście żeby Wam( usunięte przez administratora )wszyscy podcierali. Nauczcie się dzieci, że pieniądze same nie przyjdą, a ponadto nikt Was do pracy nie zmusza.( usunięte przez administratora )

loka

Słuchajcie nie wiem dlaczego, ale Wy chcielibyście żeby Wam [usunięte przez moderatora] wszyscy podcierali. Nauczcie się dzieci, że pieniądze same nie przyjdą, a ponadto nikt Was do pracy nie zmusza. Możecie siedzieć na [usunięte przez moderatora] zasiłku :)

elka

a w sekretariacie ktos w ogole pracuje?powidzenia tobie zycze!moze na innym stanowisku niz sekretariat jest inaczej,latwiej.ja tam pare dni dalam rade,a w papierach sajgon i niezorganizowanie kompletne,szkoda,ze budynek taki obskurny;(

w wakacje pracowalas?rok temu:)a czemu juz tram ne pracujesz?ja tam kilka dni( usunięte przez administratora )a wymagania maja jakby to była wielka korporacja zenada po prostu

ern

Wcale tak źle teraz nie jest. Pracowałem w wakacje i było w miarę ok.

zawiedziona

Co do pracowników w biurze to naprawdę porażka :) bo znowu jest poszukiwany pracownik:)

ja

firma kolejny raz zmieniła formę prawną... wałek, wałkiem pogania...

k8

Polecam pracę tam, szybko wyląduje się na zwolnieniu ;) zwłaszcza w zimie, gdy w biurze są 4 stopnie a w kibelku 0. Miło pracuje sie przy komputerze w rękawiczkach. Powinni tam wysłać Bera Grylla, na przetrwanie, ciekawe czy by sobie poradził :P

X-menka

Jest kolejne ogłoszenie, że Solano szuka sekretarki! Która to już będzie? 25-ta w ciągu 3 lat? ;)))))) Ten człowiek NICZEGO się nie nauczył... Szkoda.

Zostaw opinię o Solano sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solano sp. z o.o.