Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak

Łomianki

Opinie o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak

Karolina

Jak obecnie wygląda praca jako ekspedienta w Piekarnii Czubak i S-ka? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Chętnie dowiemy się oceniacie firmę jako pracodawcę. Jakie są mocne i słabsze strony pracy w niej?

Romek

No powiem Ci Adek że jeśli chodzi o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak to faktycznie ekspedientki mają sporo roboty, al ewiem, ze za tym idzie jakaś niezła pensja, więc może to powinno wystarczać

była

Takie różnice wynikają z obciążania ekspedientek za wszystko, również za zwroty.

Wiśnik

Jeżeli te obniżające się pensje są prawdziwe to podejrzewam, że dzieje się tak przy udziale pewnego systemu domniemanych nagród i sporych kar. Czy po prostu na podstawie widzi mi się pani Jadzi, księgowej? Chciałbym podjąć tam pracę, ale z drugiej strony pchać się gdzieś, gdzie nie wiadomo czego można się spodziewać? Też głupota.

ania

Generalnie pensja wyglada tak, że jednego miesiąca za pełen przepracowany etat możesz dostać 1800, a w drugim miesiącu 1500 przy godzinach nadliczbowych.(usunięte przez administratora)

Maja

czy ktoś pracuje w tej piekarni jako Ekspediętka i jaka jest pensja miesięczna netto i jak jest z umową czy jest na stałe czy cały czas na zlecenie

miajsjs

1700 zł jakieś z kawałkiem

miajsjs

hej,właśnie dostałam tam pracę na ekspedientke? nie straszcie bo obiecywali ładną pensje

byly pracownik

gorrraco nie polecam tej firmy.praca za nedzne grosze-w stosunku do ilosci godzin,brak jakiegokolwiek poszanowania czlowieka(odzywki przelozonych w stosunku do pracownika w stylu"praga warszawa"

obiektywna

Ja pracowałam w tej firmie 4 lata, odeszłam na życzenie właściciela... Rzeczywiście wspomniana Pani PREZES trzymała wszystkich za mordy. Jednak była jedyną przytomną i profesjonalną osobą w całej tej firmie. Każdy miał to, na co zasługiwał. A ignorantów było wielu. Na czele z właścicielem. Z tego co się orientuję od pewnego czasu już nie ma Pani Prezes, więc dla zwolenników wolnej amerykanki, to kraina mlekiem i miodem płynąca. Aż do upadku!!! Polecam :)

misstee4

Hm.... no nie przeczę wypłacają. Ale za to traktują cie jak niewolnika. Chcesz to spróbuj, jesteś wolnym człowiekiem.... póki nie zaczniesz pracować dla pani PREZES.

nina

A jak długo pracowałaś? Właśnie dostałam propozycję pracy w tej firmie i aż włos się jeży na głowie jak to czytam, co z sobotami? każda pracująca?[usunięte przez administratora]boję się żeby nie wpaść pod rynnę teraz też siedzę w niezłym [usunięte przez administratora]

malfoja

Na jakich stanowiskach wcześniej Państwo pracowali, jak wygląda struktura firma i podstawy prawne do zatrudnienia tzn. umowa?

nick

Jaka ona ta prezesowa jest ? Czy dotrzymuje obietnic ? Jak traktuje ludzi ? Czy ona jest współwłaścicielką ?

Zostaw opinię o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak