Beer Fingers

Koszalin

Opinie o Beer Fingers

Janusz

Czytałem o tym pomyśle podwójnych paluszków. Szkoda, że najwięcej sprzedają za granicę!! Czy coś się zmieniło?

usd

@Mac no ale nie uważasz że to dośc dziwna opcja??

gosc

WidC KTÓRE wpisy są od Prezesa a które wpisane przez ludzi którzy dali się skusic na bajki Pana Głodowskiego. Niestety model biznesowy jaki proponuje Pan Bartek działa w jedną stronę oczywiście w strone właściciela. Dlatego paluszki sa drogie bo się nie sprzedają jak się nie sprzedają to nie mam mowy o tańszej produkcji. Do tego musze potwierdzić ze prezes nie jest partnerm uczciwym co do rozliczen finasowych z ludzimi którzy odwalaja czarna robote czyli usiluja sprzedać paluszki. Sam produkt jest smaczny ale cena nie jest adekwatna do towaru, zbyt drogie. Mysle ze jak prezes zainwestował by w samochody , podpisanie umów z hurtowniami (dystrybutorami) to miał by obrót przynajmniej 3 do 4 razy większy niż teraz. Ale pewni ludzie wola sprzedawac mało z dużym zyskiem dla siebie niż rozwinąć biznes na skale ogólnopolska.

daniell

CHCIAŁEM PRACOWAĆ U NICH JAKO PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.BARDZO DOBRZE MNIE GŁODOWSKI POTRAKTOWAŁ,DA SIĘ Z GOŚCIEM POROZMAWIAĆ.CO WIĘCEJ? MOIM SKROMNYM ZDANIEM DZIAŁALNOŚĆ NA PLUS.POZDRAWIAM

smakosz

...a ja jadłem ich paluchy i są naprawdę smaczne.Jakaś nowa jakość na rynku, dobra np. do uatrakcyjnienia imprezy.Cóż, jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził, tak też i w tym przypadku.Marudzą i narzekają chyba tylko nieudacznicy....smacznego

Wojtas

Pracować trzeba aby zarobić to fakt. Nie da się tutaj oszukać i nie pracować aby zarobić. Pracowałem w kilku firmach jako przedstawiciel handlowy i tutaj naprawdę można się dużo nauczyć i jest miła atmosfera. Niestety firma nie daje samochodów tak jak inne firmy, gdzie można sobie pojeździć autkiem firmowym a sprzedaży nikt nie uczy tylko wymaga. W firmie Beer Fingers jest zupełnie odwrotnie - młody właściciel i można z nim się indywidualnie dogadać i dużo pomaga w sprzedaży. Aby zarobić trzeba dużo sprzedać.

zenek

Firma krzak, właściciel zajmuję się wszystkim, oczywiście nie jest w stanie ogarnąć więc wszystkie obowiązki spadają na przedstawiciela, jesteś księgowym, magazynierem, dostarczycielem, przedstawicielem i osobą od eventów, wciska bajki,że po 2 miesiącach dostaniesz umowę o pracę, obskoczenie 30 sklepów dziennie przy takich obowiązkach jest nierealna i zapomnij, że dostaniesz wypłatę na czas. Własny samochód, stawka żenująca, porównywalna z pracą stróża na budowie, no i najważniejsze paluszki bardzo marnie schodzą miesięcznie po 3-10 sztuk, cena strasznie wysoka w porównaniu z konkurencja a jakościowa gorsza od niektórych producentów.Właściciel sam sprzedaję paluszki z roweru taniej niż są w sklepie więc nie nastawiaj się, że zrobisz dobry obrót.Zdecydowanie odradzam !

cyklista

Polecam pracę, zatrudnili mnie na umowę zlecenie ale akurat mi to odpowiada bo jeszcze się uczę w liceum. Fajna atmosfera w pracy i można dużo się nauczyć.

zestaw

Pracowałem i serdecznie odradzam. Pomysł jest dobry, ale tylko dla własciciela. Własna działalnosć, brak jakiegokolwiek wsparcia i towar trzeba samemu kupować!! Paluszki jak paluszki, a cena?! konkurencja ma znaczne lepsze, znacznie tańsze i zatrudniają na umowę. Jednym słowem OMIJAĆ !!! P.S. Poprzednie pozytywne wpisy są zrobione przez samego własciciela, widać od razu

Kaczor

A ja i moja żona pracowaliśmy w firmie Beer Fingers jeszcze jak nie mieli takiej atrakcyjnej oferty jaką mają dziś. Zobaczcie na ich nowe produkty w sieci handlowej Małpka Express. Podwójne paluszki w polewie czekoladowej, ze słodkim sezamem i nowe ulepszone solone 80 gramów - przepyszne. Polecamy

lalalalala

Co ty musisz działalnośc założyć i wszystko na siebie kupowac paliwo samochod nie warto (usunięte przez administratora)tylko ci wciska i swieci a jak problem to ma gdzies a paluszki sie nie sprzedja bo sa drogie. nie polecam współpracy

lalalalala

Nie polecam współpracy. Właściciel (usunięte przez moderatora) patrzy tylko sprzedać paluszki przedstawicielą a później sie wypina i nie pomaga jak problem czy cokolwiek. Żal. A paluszki są tak drogie że nikt nie chce ich w sklepach kupować i zalegają aż termin się kończy.

dvczx

Nie polecam. Towar drogo wychodzi i słabo sie sprzedaje w tym okresie to nie wiem co zima będę robił. Ale paluszki smaczne tyle tylko, że te tanie tez są dobre.

Zainteresowany

Witam, chcialbym poprosic o wiecej informacji na ten temat bo jestes zainteresowany wspolpraca z firma Beer Fingers.

Karol

Polecam pracę dla firmy Beer Fingers jako przedstawiciel handlowy. Rzeczowo, duży obrót i spore marże. Po jakimś czasie jak się wyrobi odpowiednie limity i dostaje się taniej towar, wówczas zysk na produkcie jest naprawdę wysoki, więc nawet przy mniejszym obrocie można nieźle zarobić na marży. W związku z tym, że produkt jest stosunkowo "młody" na rynku to jest ogrom nowych klientów do pozyskania.

Zostaw opinię o Beer Fingers - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beer Fingers