Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak

Opinie o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak

meg

Nie polecam wyrobów firmy Czubak. Kilkakrotnie kopiłam nieświeże produkty. Niektórych wypieków nie MOŻNA!!!!! kopic w mniejszych ilościach. Ciasteczka bankietowe tylko 15 szt, rożki czekoladowe/orzechowe tylko cale pudelku. Wczoraj tj. 31.10.17 byly to najprawdopodobniej ostatnie zakupy w sieci tej firmy.

Mama

Dzień dobry, piszę jako zadowolona klientka, wiele razy zamawiałam w Piekarni Czubak i S-ka cukiernia Czubak, tory na urodziny dzieci i inne okazje. Były zawsze świeże i smaczne.

Traigo

Powiem jedno - praca w \"Biedronce\" przy tej firmie to super luksus. Tutaj rodzinka [usunięte przez moderatora] oraz lizusy z biura mają wszystkich w głębokim poważaniu, prawo pracy również. Zatrudniają cie na śmieciową umowę, płacą co innego niż na umowie( cześć kasy pod stołem) oszukując w ten sposób urzędy państwowe nigdy nie wiesz ile w danym miesiacu zarobisz - za wszystko potrącają kase i nigdy nie wiesz za co i ile. Za zwroty ze sklepów powyżej 8% m-cznie zapłacisz z własnej kieszeni. Za inne ich wymysły tez ci potrącą.Jeśli chcesz robić jak niewolnik za ochłapy to praca dla ciebie. JA NAJGORSZEMU SWOJEMU WROGOWI NIE POLECĘ TEJ FIRMY. [usunięte przez moderatora]. i inni powinni pójść do sądu i dostać pożądnie po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . może to by ich czegoś nauczyło. Ja sam oddaję ich do sądu i tam będę dochodził swoich praw Jak coś to szukajcie gdzie indziej bo ta Rodzinka piekarniana nic wam nie da oprócz harówy i gównianych pieniędzy niewspółmiernie małych w porównaniu ze zrobioną pracą i godzinami na nią poświęconymi. Z nieukrywaną radością dzielę się swoimi doświadczeniami i uciekajcie od tej firmy jak najdalej. Traigo

Szary
@Traigo 24.08.2012 19:24

To samo przeżyłem podzielam twoje zdanie przewalone bardzo bardzo zal czasu na takie cos

mercedes

w pełni potwierdzam tą opinie.

Witam, muszę zgodzić się z autorem poprzedniej wypowiedzi. Do tego muszę dopisać jeszcze kilka przewinień tej firmy: -nowe rozporządzenia zostają wprowadzane w życie z data wsteczną; -jeśli chcesz wiedzieć że to dostaniesz, proś o to na piśmie( obiecanki cacanki, a ...); -kultura osobista pani i pana prezes pozostawia wiele do życzenia. Ogólna atmosfera w firmie nieciekawa.

Zostaw opinię o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak