Opinie o Propharma Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Propharma Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Propharma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Propharma Sp. z o.o. w Warszawa

I jakiego programu szkoleń można się teraz spodziewać? Wiem, że jeszcze jakoś z rok temu gdy szukali specjalisty ds. marketingu do siebie to było napisane, że do 6300 zł można było zarabiać, ciekawi mnie czy teraz jest jeszcze więcej? po jakimś większym przeszkoleniu? Doświadczenie wpływa na startowa stawkę?

Marek Nowy wpis

Pracodawca solidny ale wymagający. Duże możliwości rozwoju osobistego (liczne szkolenia). Praca pięć dni w tygodniu bez weekendów w stałych godzinach. Możliwość pracy zdalnej.

Leszek Nowy wpis
@Marek

Fajnie że są szkolenia bo jak dla mnie to na plus. Nie trzeba za nie podpisywać lojalki? Są darmowe?

K. Nowy wpis
@Leszek

Tak.

Agata

@Piotrek to brzmi nieźle, a słyszałeś coś o szkoleniach? czy są jakieś zapewnione?

Dawid

Ale firma w ogóle prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno jest się dostać?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Propharma Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. projektów i produktów. Jaki był jej rezultat?
Piotrek

Witam, proponowane warunki podczas rekrutacji na stanowisku magazyniera to na początek umowa zlecenia na okres 4 miesięcy z wynagrodzeniem 2200 zł netto , po tym okresie dostajemy umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy z kwotą 2200 zł netto, następna umowa po tym okresie to umowa na rok ze stawką 2300 zł netto, po tej umowie podwyżka do 2500 zł netto, soboty płatne podwójnie, pakiet socjalny, ale nie dopytałem dokładnie jaki, więc nie piszę głupot, praca w godzinach 8-16, możliwość nadgodzin.

Bożena

Jak w tym momencie wygląda sytuacja wewnątrz struktur Propharma? Zaszły w niej jakieś istotne zmiany, które bezpośrednio dotyczą osoby w niej zatrudnione? Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia i atmosferze. Proszę, aby ktoś z Was zdecydował się pozostawić wypowiedź w tej kwestii.

Góral
@Bożena

a poszukuja pracownikow

admin

Wiesz coś ciekawego o firmie Propharma Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw merytoryczną opinię o Propharma Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Propharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Propharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Propharma Sp. z o.o.?

Propharma Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • łopuszańska 36
    02-220 Warszawa