VINNARE SP Z O O

Opinie o VINNARE SP Z O O

Wojciech

@Podwykonawca oszukany @Pytający pragnę przypomnieć, że na forum gowork regulamin zabrania publicznego podawania danych osobowych. Takie wpisy są zgłaszane do administratora serwisu i mogą być usuwane. W przypadku wątpliwości, pozostawiam link do obowiązujących nas zasad: https://www.gowork.pl/regulamin

OSZUKANY

W tej chwili nie ma żadnej osoby reprezentującej tą złodziejską spółkę, panie zostały wykreślone po tym jak założyłem im sprawę w sądzie o zapłatę zaległych faktur. Nie wiem jak to możliwe że istnieje firma bez osób nią zarządzających- a jednak ... u nas wszystko jest możliwe

OSZUKANY

Proszę o kontakt osoby oszukane, zainteresowane szukaniem sposobu na odzyskanie naszych pieniędzy, nie możemy im tego podarowac!! na pewno razem damy radę!! jak będzie trzeba zgłosimy się do TV, LUDZIE NIE DARUJMY ZŁODZIEJOM!! kontakt : oszustvinare@o2.pl

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat VINNARE SP Z O O. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Jakim pracodawcą jest VINNARE SP Z O O? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w VINNARE SP Z O O? Twoja opinia może okazać się ważna.

anonymous

(usunięte przez administratora) nawet korespondencji nie odbierają żeby tylko nie płacić!!!

Wieżyciel

"Firma" bez honoru, bez zasad. Uwaga na przestępców. Nie płacą zobowiązań. Żyją z wyłudzania usług. Próbują zastraszać wierzycieli.

Oszukani

Nie płacą za faktury podwykonawca i usuwają komentarze

Zostaw opinię o VINNARE SP Z O O - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VINNARE SP Z O O