VINNARE SP Z O O

VINNARE SP Z O O
1 7

Opinie o VINNARE SP Z O O

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat VINNARE SP Z O O. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Podwykonawca oszukany

UWAGA !!! Firma nie płaci pieniędzy za wykonaną pracę. Aktualnie toczy się upadłość. Współwłaciciel Mariola Jakubiec likwiduje Firmę Vinnare i zakłada nowe firmy pod nazwą Maskiner i Satt Polska i dalej prowadzi działalność. Uważam, że jest to sposób na dorobienie się kosztem podwykonawców, którym nie ma zamiaru zapłacić.

Pytający
@Podwykonawca oszukany 08.03.2018 07:19

Chyba Mariola Stachyra ? Bo z odpisu z KRS wynika, że jest Mariola Stachyra i Agnieszka Jakubiec ... I czy mógłbyś napisać coś więcej o firmie SATT POLSKA ?

Jakim pracodawcą jest VINNARE SP Z O O? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w VINNARE SP Z O O? Twoja opinia może okazać się ważna.

anonymous

(usunięte przez administratora) nawet korespondencji nie odbierają żeby tylko nie płacić!!!

Wieżyciel

"Firma" bez honoru, bez zasad. Uwaga na przestępców. Nie płacą zobowiązań. Żyją z wyłudzania usług. Próbują zastraszać wierzycieli.

Oszukani

Nie płacą za faktury podwykonawca i usuwają komentarze

Zostaw opinię o VINNARE SP Z O O - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VINNARE SP Z O O