mySafety Sp. z o.o.

Opinie o mySafety Sp. z o.o.

MR

Hej, pracuje w firmie pare miesiecy i jest to pierwsza praca od wielu lat w ktorej czuje sie naprawde komfortowo i przyjaznie. Relacje miedzy pracownikami sa sympatyczne bez zadnej negatywnej rywalizacji. Jesli poslucha sie porad liderow i wskazowek kolegow z dluzszym stazem pracy to bez problemu mozna naprawde daleko zajsc i przywoicie zarobic. Zdecydowanie zostane w tym miejscu na dluzej ! Pozdrawiam i polecam

Monika W.

Firma stanowczo godna polecenia. Wspaniali ludzie i atmosfera w pracy. Co się rzuca w oczy to profesjonalne podejście pracodawcy i zaangażowanie w Twój rozwój w firmie . Przed rozpoczęciem pracy szczegółowo omawiana jest z Tobą treść umowy, warunki współpracy - z czym spotkałam się po raz pierwszy w swojej karierze ;) Liderzy są zawsze dostępni i chętni do udzielania rad, pomocy. Najważniejsza w tym wszystkim jest kwestia zarobków, co do której też nie miałam uwag. To od Ciebie i od Twojego zaangażowania zależy ile zarobisz. Praktycznie wszyscy w zespole realizują planowany budżet, więc dostają wysokie prowizje. Moje zarobki przez kilka miesięcy pracy osiągały poziom średnio 3-5 tys netto. Z czego byłam zadowolona, ponieważ praca trwała 8 godzin i to 5 razy w tygodniu (bez weekendów ). Pieniądze wypłacane są na czas, a nawet i parę dni wcześniej, co było miłym zaskoczeniem ;) W trakcie pracy organizowane są czasem spotkania, na których omawiamy projekty, plany budżetowe, ale i śmiejemy się, i rozmawiamy na luzie. Organizowane są też ciekawe konkursy za wysokie wyniki zrealizowane w danym okresie czasu - moje dwie koleżanki wygrały tygodniowe wczasy z Itaką w Grecji, więc warto zwrócić na to uwagę. ;) Dojazd do firmy w porządku, kilka linii tramwajowych oraz autobusy. Jedyne czego żałuję to że musiałam się wyprowadzić i zakończyć pracę w tym miejscu. Finalizując, jeśli Ty masz wątpliwości czy podjąć współpracę z tą firmą, czy też nie - nie masz się nad czym zastanawiać. Po prostu się zgłoś :) Pozdrawiam,

mhm

a jakie jest wynagrodzenie netto ?

AM

Siemanko, jako, że pracę w tej firmie już zakończyłam mogę obiektywnie wszystko ocenić. Szczerze? Polecam. Zarówno atmosfera pomiędzy pracownikami jak i pomiędzy szefostwem jest jak najbardziej na plus. Ze wszystkimi da się "normalnie" porozmawiać. Jeżeli chodzi o zarobki, tak na prawdę od Ciebie zależy ile zarobisz co moim zdaniem jest bardzo dobre, tutaj plusem jest również to że w każdej chwili możesz weryfikować swoją pensję. Jeżeli chodzi o czas pracy - tutaj nic się nie zmienia 8 godzin, ale nie ma problemu jeżeli musisz wyjść wcześniej czy się spóźnisz. Chłopaki są bardzo wyrozumiali. Podsumowując, bardzo polecam czy to na dłuższy okres czy na krótszą przygodę.

EJ

Pracuję tu od dłuższego czasu i z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę. Potwierdzam opinię poprzedniej osoby dotyczącą braku podziałów w zespole. Zawsze wywiązują się ze zobowiązań finansowych na czas, nie ma problemu z wzięciem urlopu w wybranym przez siebie okresie i właściwie ze wszystkim można przyjść, porozmawiać, wyjaśnić. Pracują tu ludzie na swoich=odpowiednich dla siebie stanowiskach i to też wpływa na klimat. Mamy tu też własne wewnętrzne inicjatywy, które umilają nam 8-godzinny czas pracy :)

Siekierebegere

Polecam !

Nasturcja

Pracuję od niedawna , ale praca na prawdę w porządku. Niewidocznie są podziały na tych co pracują wyżej a na tych co siedzą na słuchawce , przemiła atmosfera , w porządku ludzie , leaderzy pomagają zarówno w przyswojeniu podstawowej wiedzy jak i podczas rozmów. Bardzo rzadko trafiają się rozmowy z niemiłymi klientami , zazwyczaj są to komfortowe bezproblemowe dialogi. Kasa całkiem spoko , bonusy za przepracowanie odpowiedniej ilosci godzin i oczywiście premie od umów. Polecam każdemu kto nie boi się rozmowy z ludźmi !

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie mySafety Sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw opinię o mySafety Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mySafety Sp. z o.o.