Value Media

Opinie o Value Media

Hanna

Na Facebooku firmy kilka dni temu pojawił się post mówiący o starcie Exchange Program. Jak rozumiem jest to międzynarodowy program wymiany, który pracownikom Value Media daje szansę na zdobycie nowych doświadczeń. Jest mowa o pierwszej finalistce. Ktoś z Was może powiedzieć jak można dostać się do tego programu oraz ile osób będzie miało szansę wziąć w nim udział?

Hanna

Chcesz spróbować swoich sił w Value Media? Myślisz o dołączeniu do ich zespołu? Koniecznie sprawdź, kogo obecnie poszukuje firma: http://valuemedia.pl/rekrutacja Będziecie aplikować?

Ala89

Dobra atmosfera i wyjątkowi ludzie rekompensują długie nadgodziny i nadmiar pracy. Każdy jest obłożony projektami, czas w pracy jest wypełniony obowiązkami na maksa. Szkolenia są częste, ale głównie dla Trainee, dla bardziej zaawansowanych brakuje merytorycznych szkoleń. Plusem jest rozbudowana struktura (Value Media jest częścią największej polskiej grupy komunikacyjnej Group One), dlatego jest możliwość obserwowania różnych stron pracy w mediach, zdarza się że początkujące osoby zmieniają dział. W firmie panuje propaganda sukcesu, która nie przekłada się na wynagrodzenia pracowników z krótszym stażem. Jest bardzo duża rotacja, ludzie odchodzą głównie przez nadmiar obowiązków i niskie wynagrodzenie. To jak traktuje się rozwój pracowników jest zależne od działu i od przełożonego, są teamy w których istnieje ścieżka rozwoju każdego z pracowników, wyznacza się im cele, ale też takie w których nikogo to nie obchodzi, trzeba wypełniać swoje obowiązki i upominać się o kasę we właściwym momencie. Na szczęście w firmie pracuje dużo specjalistów, co w połączeniu z dużymi projektami dla dużych klientów stanowi wartość dodaną do pensji. Ogromnym minusem jest brak ujednoliconych wymagań wobec pracowników: osoby na tym samym stanowisku mają niejednokrotnie diametralnie różny poziom wiedzy i umiejętności! Jest to na tyle zróżnicowane, że wręcz szokujące. Brakuje konkretnych wytycznych odnośnie szczebli rozwoju, to bardzo duży minus. Moje osobiste spojrzenie na tę firmę: na razie ok, ale na pewno nie na zawsze. Tutaj rozwijam warsztat aby już niedługo podbijać branżę w innym miejscu, w którym będę miała poczucie że komuś zależy na moim rozwoju, nie tylko na dowożeniu celów biznesowych :-)

mietek

no nie gadajcie, że jako osoba pomagająca przy SEM czy nawet SEO, można tutaj tak mało zarobić. Sorry, ale dla mnie to mega nieprofesjonalne płacić komuś tak mało. Gdzie dobre wypozycjonowanie potrafi znacznie poprawić ilość wejść i sprzedaż czy zainteresowanie firmą. :)

Iza

a jak wyglądała rekrutacja na stanowisko asystentki w SEM?

marius

Byłem na rozmowie na stanowisko Junior Web Analyst, ktoś może powiedzieć jak wygląda praca, jak zespół, jak firma itd? Proszę o wszelkie informację, ponieważ zastanawiam się nad zmianą pracy

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Value Media.

Zostaw opinię o Value Media - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Value Media