Business Sense

Bydgoszcz

Opinie o Business Sense

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Bąbel, dzięki za odpowiedź, zapytam zatem jak bardzo może się ona wahać? Dla osób, które pracują w sprzedaży na pewno liczy się informacja, na jaką podstawę mogą liczyć, kiedy mają jakiś słaby miesiąc?

Bąbel

Sama sobie odpowiedziałaś w przedostatnim zdaniu :)

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Boże dla ludzi, którzy szukają pracy na pewno liczą się też informacje dotyczące zarobków. Wiadomo, że w sprzedaży ich wysokość może być zróżnicowana w każdym miesiącu. Czy w Business Sense jest tak samo?

ludzie

Business Sense tworzą przede wszystkim ludzie: - zaangażowani - najlepsi w tym, co robią - będącymi graczami zespołowymi - szanujący innych Brawo Wy!

Handlowiec

Plusiki: stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia przyjazna atmosfera w pracy godzenie pracy zawodowej z życiem osobistym samochód służbowy możliwość rozwoju i nauki telefon i ubezpieczenie

Paula

Całkiem ciekawa opcja z plusami i minusami pracy w sprzedaży. Na pewno trzeba radzić sobie z presją czasu jednak zawsze można liczyć na kolegów i kierownictwo. Mnóstwo fantastycznych wspomnień o sytuacjach i śmiechach. Ludzie naprawdę kapitalni tak, że generalnie chce się przychodzić do pracy. Jak to w sprzedaży trzeba mieć wolę i motywację do codziennej pracy.

Bożena
@Paula 01.06.2017, 19:10

zdecydowanie prawdziwa i obiektywna opinia - w sprzedaży praca trudna, ale satysfakcjonująca :-)

Pikuś

Pracowalem w Business Sense kilka lat. Obecnie pracuję w dużej korporacji i muszę stwierdzić, że teraz wiem co straciłem. Wydawało mi się, że dużo wymagali ode mnie, ale była to moja druga praca i niewiele wiedziałem o życiu. Teraz jestem numerem statystyczny, który ma zadania do zrobienia i nikogo nie interesuje, że mam gorsze dzień czy lekko się spóźniłem. Tak więc polecam Business Sense jak super pracodawcę.

Zadowolony pracownik

Pracuje w firmie od kilku lat. Jest to firma rodzinna, ale nie widzę z tego powodu minusów wręcz przeciwnie. Jedna z większych agencji a podejście szefostwa do wszystkich pracowników jest tak samo życzliwe jak do rodziny którą pozdrawiam nie licząc na podwyżkę tylko dlatego, że czujesz się tu jak wśród najbliższych.

Buziaczki dla Załogi

Fajna firmaa z rewelacyjnymi ludźmi. Atmosfera bajka, ale oczywiście wymagana jest rzetelna i solidna praca. Dla każdego kto chce się rozwinąć i jest gotowy uczciwie pracować. Polecam

Obserwator

Prężnie rozwijająca się firma nie bez powodu. Gdyby nie klienci, którzy płacą (bo mają z tego korzyści), BS nie zaszedłby tak daleko. Nie jest to możliwe bez wysokiej jakości usług, profesjonalnego podejścia działu technicznego jak również strategii szefostwa. Całość elementów tworzy dobre środowisko dla nowych osób, chcących się rozwijać finansowo i merytorycznie. Oczywiście takich ambitnych i pracowitych osób jest mniej niż więcej, ale nie każdy może pić szampana.

JAN

Nowoczesna firma z fajnym podejściem do klienta i z wysoką jakością świadczenia usług. Jestem bardzo zadowolony.

Nickerfield

Fajna atmosfera, ciężko takiej szukać gdzie indziej:) fajni ludzie, cenię sobie zwłaszcza stosunek do pracowników który tutaj jest bez zarzutu:)

Kryśka

Firma bardzo rzetelna, profesjonalne podejście, polecam korzystanie z usług.

Zenon007

Serdecznie polecam firmę Business Sense. Gratuluję właścicielom stworzenia takiego miejsca gdzie pracownik może się rozwijać i realizować swoje pasje, a dzięki temu klienci mogą otrzymać najlepszą opiekę :)

Współpracuje z firma od przeszło 3 lat i sama współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Polecam:)

Nowy klient

Współpracujemy z tą firmą od niedawna, ale już mogę powiedzieć, na pierwszy rzut oka, jest to uczciwa firma.

kostrzewa

z czystm sumieniem polecam firmę Business Sense . Jest to jedna zniewielu firm rozliczjacą się transparentnie. wspólpraowałem wcześniej z agencją która pobierała opłatę z tytułu umowy a tutaj mam wszystko jasno rozpsane i tylko jak mam wyniki to płacę. żadne farbowane seo tylko uczciwie, profesjonalnie i z efektami !!! co najważniejsze :) szczerze polecam, już nie wiele takich uczciwych firm zostało na rynku

mona

Polecam każdemu firmę Business Sense, bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta :-)

Anonim

Profesjonalna firma. Miła i owocna współpraca. Jak najbardziej polecam.

tttttttt.

Polecam wszystkim, dużo się tu nauczyłem. Do tego super atmosfera i świetne godziny pracy :)

obecny pracownik

w firmie Business Sense pracuje od dawna. Atmosfera jest bardzo fajna a jak sumiennie pracujesz to i dobrze zarobisz:) polecam

Pablo

Firma na 6 gwiazdek ;)

Jarek

Polecam firmę, polecam pracodawców. Przemiła atmosfera jakiej ciężko szukać w innych firmach. Ludzkie podejście do pracowników. Profesjonalni kierownicy. Nie zawsze jest łatwo w szczególności, kiedy jest się przedstawicielem handlowym. Ale to tak jak w każdej takiej pracy! Polecam!

jurek

Same pozytywne opinie a jakos ocena pracodawcy niska...

Mariusz

Haha ;) cała prawda :D

były handlowiec

Firma bardzo w porządku, oczywiście są wady i zalety jak wszędzie. Spróbuję obiektywnie. Zalety: - miła atomosfera x3 (chyba największa zaleta) - dobra współpraca z kierownictwem (merytorycznie i spokojnie) - wysoka jakość produktów - wysoka kultura organizacyjna - przy dobrej organizacji pracy i robieniu celów można nieźle zarobić wady: - wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym (nie zawsze udawało mi się robić cele) - wysokei wymagania wróżnych obszarach (angażowanie wiele obszarów jak obsługa Klienta, tworzenie kampanii) Generalnie pozytywne biorąc pod uwagę w pracy w korpo

fiufiu
użytkownik zarejestrowany

Możesz wysłać swoje cv na ich maila po prostu albo przejrzeć ich stronę internetową @e4rthyj. Myślę, że warto, bo zapewniają szkolenia i umowę o pracę.

Chyba troche sie pomyliles albo przynajmniej za fajnych czasow jeszcze sie tobie pracowalo bo troche sie pozmienialo juz nie jest tak kolorowo

Szymon

Firma bardzo w porządku. Zarobki i warunki całkiem niezłe, a najważniejsze super klimat. POLECAM !

Zostaw opinię o Business Sense - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Sense