Opinie o mBank S.A. w Warszawa

mbank Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy mBank S.A., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w mBank S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mBank S.A. w Warszawa

Stypłulowski zastrasza

Cały mBank to niezłe (usunięte przez administratora) Brak podwyżki po 8 latach pracy mimo wyniku 120%. Do tego w ostatnim czasie Stypłukowski - prezes banku. Wprost zastrasza pracowników zwolnieniami, jeśli tylko wyjdą z pozwem do sądu jako frankowicze. Na brak podwyżek choćby do stopy inflacji Stypłukowski odpowiada „nie jesteśmy instytucją państwową, żeby przejmować się inflacją”. Bezczelny typ. Niestety po koronawirusowej zbrodni na polskich firmach zostaną same takie korpo, wyzyskujące ludzi. Szukam innej pracy.

Tomasz Kowalski Toruń

m - bank jest z góry zarządzany przez Zachodniego sąsiada czyli Niemców. Jako naród Niemiecki podstawą funkcjonowania w życiu społecznym jest wrogość - do wszystkiego i wszystkich. W ujęciu jednego obywatela, zauważam iż funkcjonowanie pokazuje wielką agresję do wszystkich i poczucie wyrzadzenia mu krzywdy przez cały zły świat. W odbiciu tej ' wewnętrznej złości' mega mocnego - w - pustą bezcelową zerową 'przyjemnością' - ( tak odbierającą) jako błędne rozumowanie - spostrzeganie rzeczywistości przez Mózg jest zadawanie ogromnego bólu, by cel został zmieszany z błotem,lub jeszcze niżej by było najgorzej z najgorszych sposobów i nawet jeszcze gorzej. - spójrzmy realnie, taki sposób funkcjonowania został okazany wiele lat temu na zasadzie -(usunięte przez administratora) numerem - pracuj na rzecz rozwoju i bogactwa Korporacji. Dziś w Polsce, niemiecka Korporacja w ' MUSI' być rzadzona w taki sam sposób. Sąsiedzi nie dopuszczą nikogo o innych nazwijmy to w uproszczonej wersji poglądach. Musisz być jak powyżej. Obiecuję Ci, władza jest w waszych rękach - ustrój demokratyczny jest w rękach ludzi - nie dyktatury płynącej z zachodu - tam Niema JUŻ demokracji. a zatem bez prorokowania, gdyż to jest logiczne. Wszystko co zostało zrodzone i zapoczątkowane ma swój początek i koniec, początkiem końca możecie być wy, lub możecie czekać na samoistny koniec wynikający z funkcjonowania systemu ' zła' W odmowie posłuszeństwa dyktaturze i okazania lustra przeciwnikowi spowodujecie przeogromną złość która została odbita w ich wnętrzu. Wtedy wielkim spokojem i opanowaniem stawiacie warunki, odbijając lustro w coraz bardziej aktywny, agresywny sposób na równi z ich lustrem. Gwarancją będzie sukces, gdyż słabość wnętrza wywiesi białą flagę i ukaże prawdziwego tzw ' dyktatora' który stawi warunek a poprzedni dyktator zejdzie na plan drugi. W obserwacji obywateli Niemiec i Strukur ich funkcjonowania przez wielomiesieczny okres i podzielenie ich na kategorie stwierdzam, iż takie wyłożenie kart miało by sens. Zatem jeśli chodzi o zarządców w Polsce mamy podobną sytuację, która tak że oto funkcjonuje. Wracając do ' zła ' jest to pustka - bez wartościowa, nie nadająca sensu, równająca się " zeru" Mimo, iż jesteśmy skazani na Cierpienie, czy tego chcemy, czy też nie krzywdy wyrządzone przez zło mogą zostać w człowieku nawet i do końca życia. Możemy nadać sens temu złu i naszemu cierpieniu którego doświadczamy, iż sens nada nam nie wycenionej radości i zmniejszy udczuwane cierpienie. Nawiązując do naszej sfery duchowej Nawiąże do pięknych słów : Prawda nas wyzwoli : (usunięte przez administratora) Zło jakie by nie było, prowadzi do coraz większego cierpienia Miłość, prowadzi do coraz większego szczęścia. Stworzone dwie struktury mogą nadać sensu w naszym życiu, a więc zło miłością zwyciężaj, gdyż zło to bezwartościowe zero. Z wyrazami szacunku dla was wszystkich Tomasz Kowalski Toruń

Kandydat

Ile da się zarobić tak na prawdę w m kiosku? Jestem po rozmowie i czuję się dziwnie bo Pani tłumaczyła że podstawa to nawet nie cała minimalna a reszta nad godni się sprzedażą. Da się zarobić 3000 netto?

mBank_Poznań

pracuję w placówkę mBanku w Poznaniu, po ujednoliceniu marki w grupie kapitałowej i zlikwidowaniu marku MultiBanku jakość obsługi klientów spadła drastycznie, ilość obsługi posprzedażowej jest tak ogromna, że nie można skupić się na obsłudze portfela relacyjnego i sprzedaży wymaganych planami produktów bankowych. Bank przeistacza się w bank masowy, nie daje żadnych podwyżek, pracownicy składają wypowiedzenia, więc jak chcesz pracować po godzinach i za marne pieniądze to aplikuj do mBanku.... porażka...

Andrzej Nowy wpis
Klient

Od pewnego czasu mBank zmienia serwis transakcyjny. przy czym wszystkie zmiany są na gorsze. Ale ostatnia zmiana jest druzgocąca: operacje zaplanowane poza następny miesiąc - aż do jednego roku, przestały być wid0czne. Mało tego! Operacji tych klient banku nie może ani zmodyfikować, ani usunąć - nawet jeśli miał zablokowane środki na te operacje. Konsekwencją tego jest brak dostępu do własnych środków! Owszem, można zlecić odblokowanie tych środków poprzez mLinię, ale w dobie cyfryzacji zmuszanie klienta do załatwiania spraw przez telefon to duża przesada. Reklamacje na taki działanie mBanku nic nie dają, więc w moim przypadku jedynym wyjściem jest odzyskanie zablokowanych środków i rezygnacja z usług mBanku. Ostrzegam więc innych: nBank postępuje nieuczciwie, nie ostrzegając klientów przed istotnymi zmianami w serwisie transakcyjnym, które prowadzą do istotnego ograniczenia możliwości dysponowania własnymi środkami pieniężnymi

Pytanie Nowy wpis

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w mBank S.A.?

Lord Nowy wpis
@Pytanie

O prace

Wężyk Nowy wpis

Pracowałam na CC pół roku i zrezygnowałam. Na początku jest szkolenie, na którym myślisz, że wszystkiego nauczą, No chociaż części, żeby pewniej czuć się już siadając na linii. I wtedy każdy przeżywa szok. Wiesz, że nic nie wiesz. Nie ma bezpośredniego wsparcia. Wszystko dzieje się na skype. Jeżeli czegoś nie wiesz- a uwierz zazwyczaj tak będzie, bo tutaj niczego nie zapamiętujesz tylko na bieżąco szukasz w bazie wiedzy- to piszesz wiadomość do wsparcia na skype. W zależności na kogoś trafisz albo Pomoże, albo każe ci dalej szukać, i będziesz tak trzymać tego klienta na linii, pół godziny, godzinę i nie wolno przełączyć dalej, do osoby z wyższymi kompetencjami bo są wtedy pretensje dlaczego zawracasz komuś głowę. A czas rozmów jest składową do premii. Nigdy w życiu nie czułam się tam tak (usunięte przez administratora) Wstyd mi było do tych klientów mówić: proszę poczekać, sprawdzę. Z tak błahych powodów. Bo nie wolno niczego z pamięci, wszystko słowo w słowo trzeba przeczytać z bazy wiedzy. Między połączeniami jest 10 sekund przerwy. To nawet nie wystarcza na wzięcie łyka wody. Jak jest duża kolejka na mlinii to czasem i 7,8 sekund tylko. Rozmowy też są oceniane. Najważniejsze żeby żadnej linijki nie pominąć z bazy wiedzy czytając klientowi. Ocena może spaść kiedy powiesz do widzenia, zamiast do usłyszenia. Bardzo ciężko uzyskać na początku dobre oceny bo niby jest szkolenie na co zwracać uwagę, ale dopiero to wszystko wychodzi w praniu. Pracując zawsze w handlu nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem klienta jak tutaj. Psychicznie nie dałam rady. Z jednej strony (usunięte przez administratora) brak wsparcia i czujesz się takim nieukiem. Plusy: Legimi za darmo, karta sportowa, luxmed, ładne biuro, możliwa praca zdalna.

Olka

Cześć czy wam tez w pierwszych miesiącach pracy kazano pozyskiwać nowych klientów do kont wśród rodziny i znajomych? Ogólnie jest to dla mnie niezręczna sytuacja ponieważ nie chce w wolnym cZasie zajmować się namawianiem znajomych i rodziny do zakładania kont

Tomli
@Olka

Olka, jeśli dopiero co się zatrudniłas to szukaj innej pracy, bo w tej robocie liczy się tylko pozyskiwanie rachunków, przy ogromnej presji i nawet nie najniższej krajowej. Pracowałem tutaj o wiele za długo, wiem co pisze.

Zołza
@Tomli

Współpracowałaś we dwóch w grupie, czy sama ? Skąd tak niska pensja. Czy zmiana lokalizacji poprawi wynagrodzenie ? Cziken - Zoł.. forver Friends

Monli.
@Tomli

Minimalna krajowa jest w umowie. Trudno przy 1500 zł opłat, mając 2100 zł netto się utrzymać. Nam jednak wystarcza te 700zł jako pracownikowi. Tobie za darmo wszystko dają,mi nie. Jeden ma Ferrari z 2021 roku i jest nie zadowolony bo niema 200.000 milionów, tylko 198.000 Innemu wystarcza rower i lody malinowe. Twoi rodzice mieli nie wiele, dziadkowie jeszcze mniej.

Dwie
@Zołza

Obie kłamią, żeby się wybielić jak proszek do sprania. Karny wyrówna.

młodszy doradca klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Spotkanie z dyrektorem placówki, następnie rozmowa telefoniczna z pracownikiem działu HR, później rozmowa z franczyzobiorcą (przełożony dyrektora oddziału)

Pytania

Analiza doświadczenia zawodowego, trudne sytuacje w poprzedniej pracy, jak sobie radzisz ze stresem, scenka sprzedażowa, znajomość produktów bankowych, dlaczego zmieniasz prace, preferowane zarobki. Maglowanie przez godzinę na pierwszej rozmowie, pan z HR mówił o 45-60 minutowej rozmowie, w rzeczywistości trwała minut 15, ostatnia rozmowa trwała 20 minut i to była rozmowa która pozostawiła niesmak. Pan miał lekceważący stosunek. Nie sądziłem, ze aby pracować w banku na najniższym możliwym stanowisku trzeba oglądać programy ekonomiczne, bo inaczej jest ryzyko ze praca ci się nie spodoba i zrezygnujesz. Dodatkowo miałem otrzymać feedback w przeciągu tygodnia, po miesiącu cisza, wiec zakładam ze pracy nie dostałem :)

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tomsi
@Sylwia

Tylko,że w mkiosku praktycznie niema klientów. Dziewczyna siedzą i niewiedzą co robić. Czasem przyjdzie jakiś klient,ale nie po kredyt, bo przecież kasy tam nie mają. Z resztą kto chodzi po dodatkową gotówke na centra handlowe,gdzie tłum i szum. Z dziewczynami z mkiosku nie porozmawiasz,ogólnie praca w banku to jest dla introwertyków, a klienci są różni. Jak lubisz pracę w hałasie, przy mnóstwie sztucznego światła i rozdrażnionych klientów to Szacunek. Zarobki jak wspomniano 3.000 zł nie zarobisz. Jako klient na mbank patrzę : O mbank,darmowa woda,herbata i piękne dziewczyny. Tylko tyle.

Jerry

Zapytać chcialbym. Bo patrzę na kondycję finansową PKO Bank Polski i mbanku. Widzę, że PKo nie wypada najlepiej przy mbanku,więc napiszę jak jest. Z PKO się zwalniają, a że w mbanku pracują młode Piękne dziewczyny,próbujecie ich zachęcić do wyśmienitych zarobków których niema. Bo widzę w PKO, bez urazy. Piędziesiątki i Sześdziesiatki,a w mbanku od 20 lat w górę. Dziewczyny nie są naiwne :) no ale jeśli się mylę ,to przepraszam :)

@Tomsi

A pracujesz albo pracowałeś w m kiosku? Szukam kogoś co pracuje jest to dla mnie ważne. Szukam pracy na już bo jestem na wypowiedzeniu

@Sylwia

Jeśli u ciebie jest więcej niż jeden kiosk to zapewne dowiesz się od dziewczyny tam pracującej, nawet kilku,bo z tego co wiem to pracują we dwie lub trzy na kiosk. Każda w różnym dniu i nastroju przedstawi realia pracy a przede wszystkim zacznie od tego co ją najbardziej dotyka,no chyba że,pomyśli że podstawiona jesteś, lub sto innych powodów przez które możesz otrzymać twórczość,gdzie na górze jest malina i śmietana. Z chłopakami też porozmawiasz o ile nie bajeranci,żebyś tylko pracowała z nimi,lub z nim :) realia to około 2.000 zł w maksie :) starszy pracownik udzieli Ci wsparcia w postaci szkolenia, a później do dzieła ???? lubie was za brak pewności siebie i zanizoną samoocenę z efektów swojej ciężkiej pracy. Z resztą każdy was lubi na swój sposób.

Klient

Jednak podszedł bym porozmawiać. Kobiety potrafią myśleć o 5 rzeczach na raz, a Tym bardziej we dwie czy w 5 każda mówi co innego i świetnie się dogadujecie. Poddając to analizie mogę kilkadziesiąt rzeczy poukładać i nadal mnie zaskakujecie. Więc rozmowa z kobietą to najlepszy wybór w kwestii pytań odnośnie pracy.

Klient

Można to zweryfikować. Bo to taka próba wyłudzenia danych osobowych. Wyślesz CV i ma twoje dane, później wykorzysta przeciw komuś. Dziewczyny nie są naiwne :)

Tomsi Copper

myślę, a nawet jestem Święcie przekonany, że to kobieta. Kiedy napisałem zapytanie o pięknym ubiorze w Pko tak jak w mbanku,oraz kończąc,że sliniacko to wygląda wystawił komentarz [ : ) ] Czyli na pewno kobieta. Zapewne jeśli sumienie będzie ją torturować,będzie próbować wytłumaczyć że jest inaczej. Jednak chyba nie będzie. Zdemaskowana.: D

Kurczynka

Czy asystentki ierownika też szukacie?

Myszka Jerry

Do banków się włamują, na strony internetowe,na skrzynki e - mail,na serwery, wszędzie się włamią Tym bardziej na jakąś tam pocztę,tylko po co im dane dziewczyn z mbanku xD Włamią się nawet do serwerów NASA.

Marta
@Sylwia

Zapomnij. Dostaniesz najniższą krajową. Policz sobie.

Nie da się
@Sylwia

Ja pracuje 8 miesięcy. Mam duże doświadczenie w sprzedaży I nie obijam się. Jak jestem na zmianie 10h wydzwaniam od 40-70 kontaktów I najwięcej udało mi się tu zarobić 2500, a pracuje już 10 miesięcy. O czym to świadczy? Że nie da się tu zarobić. Tragedia serdecznie odradzam (usunięte przez administratora)

Dżeskia
@Nie da się

Hahahah, 2500 PLN to niezła kariera w BANKOWOŚCI ;) Rozumiem że wyższe studia ekonomiczne oraz j. angielski komunikatywnie to minimum. Ładnie Was tam robią "od tyłu" czarnym, niemieckim drągiem. A mówiłam że trzeba się było na fryzjerstwo i paznokcie przestawić.

Nie da się
@Dżeskia

Tak po studiach I angielski komunikatywny. Ale już tu nie pracuje na szczęście

Kandydat

Proces rekrutacji do mBanku jest przeprowadzony nietransparentnie, rekruterka wychodzi ze spotkania w trakcie rozmowy, nie wiadomo kogo tak naprawdę szukają ale na pewno nie specjalistów. Szukają ludzi tanich. Manager zespołu nie wie tak naprawdę na czym dokładnie polega praca w zespole ds przeciwdziałania praniu pieniędzy. Nie polecam.

Deesik 98
@Kandydat

Przeciw działanie w sprawie praniu forsy polega na przeciw działaniu w sprawie sprania forsy w spralce. Pani Zuzia była kiedyś od tego specjalistką.

Alonzo
@Kandydat

A można spytać jakie stawki oferowali??? ????

Przestrzegam przed pracą

Mało kto czyta opinie o pracy w mkiosku na stronie mFinanse. Opinii szukają tutaj więc napiszę. Praca dotyczy mkiosku. Przestrzegam przed pracą w tej firmie. Jest taka rotacja, że firma wymyśliła sobie na umowie kary 1500 zł jak ktoś nie przepracuje pół roku tutaj( niby zwrot za szkolenia). Jeśli chcecie jechac pół roku na zarobkach 1500-2300 na rękę to możecie przyjść. Jeśli chcecie godnie zarobić to nie polecam. Nikt Wam nie powie ile realnie tutaj zarobicie dopiero samo zobaczycie jak jest. Do tego (usunięte przez administratora) I nierealne plany sprzedażowe.

Pol naw
@Przestrzegam przed pracą

Nie jest źle. Mój chłopak dobrze zarabia. Razem jest nam dobrze. Jako świeży majister mam podwyższkę.

Michaś Makowski

Jakaś awaria karty w pko. Dobrze,że dziewczyna ma konto w m banku

Drozd
@Michaś Makowski

Nie Wrzeszcz.

Kuba

Oj jest.

Bezkarność
@Drozd

Bezkarność Pterodaktyla. Zabrali mi trzy złote i trzydzieści trzy grosze. I te oryginalne żarty. Brak środków na koncie.

Kbsx
@Drozd

Będę się darła, bo mam balonika z gwł.

Nick Elodion

Cześć, czy któraś z was pomogła by mi usadzić Toma&Jerrego ? Zawiadomiłam o wielu sprawach, których nie było. Szukam na niego Haka, bo spotykał się z innymi dziewczynami, a mnie olał. Próbowałam już skłócić go z Pracownikami z Czerwonej Drogi i Chełmińskiej. Do tego wszystkiego doszły jakieś dziewczyny z Galerii, czy któraś go zna i pomóż mi go usadzić ? Na pewno którejś podpadł. Czy on miał romans z którąś z was i czy póżniej was zostawił ? Szukam świadków by wrobić go w kolejne rzeczy,bo jest to nie możliwe, by ciągle chodził zadowolony z uśmiechem na twarzy i romansował z innymi dziewczynami i jeździł moim motocyklem.Jeśli niema mnie,nie będzie mieć nic, ani nikogo. Czy uwierzyliście, że te wpisy robią pracownicy z chełmińskiej i z czerwonej drogi ? Czy wiecie, że jestem zazdrosna o to, że z wami rozmawia i na pewno się spotyka ? Czy któraś z was będzie składać fałszywe zeznania, czy nie damy mu spokoju ? Proszę o odpowiedź bo to ważne dla mnie jest .. Czy to prawda, że komisariaty wiedzą o Tym go wrabiam i czy to prawda ze wie o.Tym prezydent kraju? Piszcie tutaj, podpisała Warjotko.

Hahaha
@Nick Elodion

To ładnie dała czadu :D Trzeba zrobić jakąś zrzutę na paczkę. Dziewczyny na pewno coś Ci upieką.

Prawo
@Hahaha

Koronawirus jest. Na zamkniętym nie przyjmują z prezentami. Jeśli pójdzie - z dobrej woli. Biedni tam z nim, nawet ordynatora potrafi przekonać.

Ona
@Prawo

Przynajmniej wszystko potrafi załatwić i nikogo się nie boi.

Polewka z maliną
@Prawo

Szanujemy takich pacjentów. Inni opuszczą nas szybciej niż ustawa przewiduje, a kotek siedzi i objada się kanapkami. Gumisie i Smerfy z Grudziądzkiej wywieszą białą flagę. Dostaną pukawkę na strzałki, żeby dzieciaki nie zrobiły sobie krzywdy. Gumisie z kolei staną w szeregu zbiórka. Polewka z Trejmilką

On tam stoi Ty <3
@Polewka z maliną

Nie będzie tak źle. Chętna do ugody, Kurczynka.

Bambuko

Dzień dobry, czy zarobię w mkiosku przy tej pogodzie i dobrych wiatrach 3.000 zł ? Potrafię dużo dzwonić do m klientów i wciskać im kit. Proszę o odpowiedź,bo to bardziej ważne dla mnie.

NSzyBil
@Bambuko

Praca w mBanku należy do lekkich. W ciągu roku byłam wstanie odłożyć na wycieczkę do italii, gdzie opalałam się na Hamaku, a za plecami Rzym, plaża.

Monia
@NSzyBil

Chyba Ci się firmy pomylily

Dwa Bieguny
@Monia

Szanowna Pani, W waszym wieku nerwy powinny wyglądać jak Hiszpańskie Konserwy. Nie naruszone. Podobno młodzi są naderwani. Im człowiek starszy, Tym bardziej zmęczony każdym krokiem swego wybujanego tańca. Nie zjecie bułki z szynką to zjecie z masłem. Nie jesteście rybką. Pielgrzymka ziemska trwa dłużej. Weź swoje cierpienie przyjmij z uśmiechem. Nie każdy może być takim szczęściarzem jak Ty. Wybrańcu wytrwaj do końca i się nie poddawaj. Przyjdzie czas lepszy i z jakim wielką wdzięcznością ( komuś tam ) podziękujesz za to co posiadasz. a kiedy pielgrzymka twa się zakończy to jedynie co będziesz potrzebowała to złoto które zebrałaś w sobie samej. I przypomnisz sobie bułkę i ten czas kiedy przebaczyłaś to co Ci uczyniono. Staraj się ile sił. Dla samego siebie, owoce Twojej pracy wypłyną na zewnątrz i pozostawią świat lepszym. Oni Wierzą w Ciebie i Cię nie opuszczają. Jesteś dla nich ważna. Do dzieła. Zakręcony w Tańcu Poli.

Alle

Zabawne. My Latamy z GA co rok do Italii. W sumie od 2016 roku. Jak dobrze pracujesz, można odłożyć. Mój chłopak w IT dobrze zarabia.

Powerbank
@Bambuko

Druga część Twojego posta wskazuje że jesteś dla nas idealnym kandydatem. Nasi klienci już kochają Twój kit. 3000 może nie zarobisz ale dostaniesz fajną smycz i będziesz mógł zawinąć powerbanka jak otworzysz konto na swoją babcię. Bankowość w XIX wieku zaprasza. Wystarczy do nas dołączyć i odważyć się sięgnąć po sukces. Nie zwlekaj.

Ta z mkiosku
@Powerbank

Prawda "powerbak" podpisuje się dwoma rekami. Nie polecam się zatrudniac bo teraz za zakończenie pracy wcześniej niż po roku jest kara 1500 zł. Czemu jest ta kara? Zgadnijcie :) może straszna rotacja

Ewelina Sitnik

Trzeba ją prześwietlić ... ona robi machlojki ...

Stypłulowski zastrasza

Weź kredyt, zmień pracę.

deepali
@Stypłulowski zastrasza

Widzę, że szerokim echem odbiło się ostatnie wideo prezesa S. z pracownikami. Poziom (usunięte przez administratora) i pogardy dla pracowników był zdumiewający. Odpowiedź na pytania o podwyżki i premie była skandaliczna. Prezes dał do zrozumienia, że ma w (usunięte przez administratora) pracowników, wręcz potraktował ich jako darmozjadów, dając do zrozumienia, że poza IT nikt tu już nie jest potrzebny. To prawda, co się pisze na tym forum, mnóstwo osób się teraz zwalnia, co ciekawe, odchodzi wielu dyrektorów przerażonych sytuacją w banku i namawiających innych do tego samego.

Stan zdrowia
@deepali

Jaki jest obecny stan zdrowia ? Może trzeba złożyć się na qukierki.

Miś Kolabor
@Stypłulowski zastrasza

W mL też od lat zero podwyżek. U nas to się od razu dużo zarabia to nie ma takiej potrzebny. Proponuję wcześniej wstawać, dużo czytać, wyeliminować codzienne zjadacze czasu. Powinno pomóc.

Pedro
Kandydat

Cztery razy przemyślcie sprawę zanim postanowicie oddać się "rozkoszy" pracy w łódzkim CC mBanku. Atmosfera jest naprawdę gęsta, bo brakuje rąk do roboty, w związku z czym jako konsultant często będziecie obrywali za byle głupoty. Ogłoszenie na pracuj.pl jest od paru miesięcy nieustannie podbijane. Jak sądzicie, dlaczego? Dzięki wspaniałej atmosferze? Dzięki dobrym zarobkom? Dzięki niekorporacyjnemu systemowi pracy? Nie, rotacja jest duża, ponieważ ludzie stamtąd odchodzą. Nie robią tego, bo są kapryśni i oczekują niewidomo czego. Uciekają z powodu coraz większej skali patologii. Jak bardzo dobrze i pokornie zasuwacie na mlinii realizując cel sprzedażowy to dostaniecie z 1000 zł premii. Brutto. Kwartalnie. No śmiech przez łzy. Kiedyś myślałem, że mBank to spoko pracodawca. Ale bardzo się pomyliłem w tej ocenie.

Przodowy
Klient

Witam, co sądzicie o promocjach w mbanku typu: 100zl albo powerbank za zalozenie konta, ktore mozna ponoc bez konsekwencji za 3 miesiące? Dzisiaj zagadywał mnie na ten temat pan z Mkiosku i zastanawiam się jaki jest w tym haczyk. Mam konto w PKO ale ponoć to nie przeszkadza.. Dziwne, 100zl na zakupy np w auchanie za nic???

Jerry
@Przodowy

Ja otrzymałem pasek do biegania. Nawet szybciej poszedłem niż chciały. Kręciłem tylko kołem. Bez zobowiązań. Mam konto, ale nie korzystam. Ostatnio miały dziewczyny głośniczki. One widziały co robię ze swoim głośnikiem w galerii. Jeszcze jakbym otrzymał od nich. Zrobił bym takie łubudubu w Galerii że sprzątaczki tańczyły by rokendroola. Nie otrzymałem głośniczka : D

majaja

witam, ide na rozmowę na eksperta kredytowego, co to za stanowisko, ktoś coś?bedę wdzięczna za opinie, pozdrawiam

@majaja

To nie tak prost...... trzeba spełnić wiele wymagań. Zapewne je spełniasz.

Maja TAK
@majaja

Ekspert Maja + Ekspert T.J Bo Ja Ja - to tak słabo jak na niego. (usunięte przez administratora) Zero Profesjonalizmu xD

mKit

Spora rotacja to jest to co po przyjęciu się do pracy w mBanku bardzo mnie zaskoczyło. Ale po paru miesiącach wiem dlaczego. Proces szkoleniowy jest bardzo ubogi i postawiony na samokształcenie i egzaminowanie z suchej wiedzy z regulaminów. W realnej pracy na co dzień mBank nie różni się niczym od typowego sklepu gdzie wciskasz co możesz. Nagroda w postaci premii jest żenująca to jest w okolicy 100 -400 brutto, a wymagania są wysokie. Ucinane są premie za oceny klientów za rozmowy czy wizyty w placówce i to nie tylko za te które Ciebie jako doradcy dotyczyły ale też za innych pracowników. Zaskakujące dla mnie jest to, że zwalnia się dużo osób, a pracuję dość krótko. Podstawa jest niska, a premie śmieszne. Niestety to jest praca, która rodzi frustrację. Też myślę nad zmianą.

Karolina
@mKit

Wspominasz o premii - a na jakiej zasadzie i jak często jest przyznawana w warszawskim mBanku? Mówisz też, że często jest obcinana za wizyty czy rozmowy - chodzi tutaj o instytucje tajemniczego klienta? Często taka forma sprawdzania pracowników jest stosowana przez mBank?

Happy Socks
@Karolina

Czy w mBanku można liczyć na rabaty w najbardziej markowych sklepach z odzieżą damską, biżuterią i odzieżą dziecieńcą? Czy w związku z zniesieniem ograniczeń,będzie można uzyskać jakieś rabaty na bilety lini lotniczych ?

Pytanie.

Czy będą szczepić pracowników m Banku szczepionką ?

Nick
@Pytanie.

Tak, masz informacje na służbowym mejlu

Odp
@Nick

Nie otrzymałam. Ale obowiązkowe to jest?

Irmina

Czy są planowane podwyższki w mKiosku ?

Nie polecam
@Irmina

Nie raczej obciecie pensji piszesz covid

Kubuś Boni Facy
@Nie polecam

3333 zł po ostatniej podwyższce. 23 dni pracy.

Nick
Kandydat

Cześć, jutro mam rozmowę kwalifikacyjną do mKiosku. Jakie są tam zarobki? Chodzi mi o podstawę i prowizje. I ogólnie jak się tam pracuje, po ile godzin itp?

Kurczak Carry
@Nick

Tych informacji powinnieneś dowiedzieć się podczas rozmowy kwalifikacyjnej w mBanku.

Nie polecam
@Nick

Oferują dużo, ale nie da się tymi śmiesznym i premiami wyrobić więc wyrównuja do minimalnej. Więc tak zarobisz 18.5 za godzinę brutto

Słuchawki w tańcu.
@Nie polecam

Teraz są m kioski zamknięte. Za siedzenie i pierdziuchy nie płacą. Minimalna to spoko. Możesz zrobić w domu paznokcie i pofantazjować jak dobrze było by wyjść za milionera: D W życiu trzeba pracować, często za Grosze. Przodkowie walczyli, byś dzisiaj księżniczko mogła spać w czystej pościeli i zjeść gorący. Nie winny czerwony wiatr co każdej serce kradł.

anonimowy

W oddziale korporacyjnym nie ma co liczyć na podwyżkę, mimo 3 letniej pracy i wyrabianiu 110% normy. Nie wyrównają nawet do inflacji... Wyzysk.

Monia
@anonimowy

Mkiosk to samo. Tragedia nie firma. 8 zł za godzinę A minimalna w kraju to 18.5 żenada

Zostaw merytoryczną opinię o mBank S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

mBank S.A.
2/5 Na podstawie 146 ocen.
mBank S.A.