Ceri International

Łódź

Ceri International

Opinie o Ceri International

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Misia_82

Czy mógłby mi ktoś doradzić na jakim stanowisku lepiej pracować w CERI? Są teraz w agencji oferty: Asystent ds. zarządzania dokumentacją lub Asystent ds. obsługi transakcji?

Dawid

Może czas zacząć doceniać pracę w bardzo dobrej firmie? Ostatecznie można zmienić firmę!!!

anonymous

Paulina

@były pracownik, nie podałeś żadnych konkretów. Może rozwiniesz swoją opinię? Jak postrzegasz warunki zatrudnienia w Ceri International? Jak oceniasz atmosferę w pracy? Zachęcam Cię do pozostawienia wypowiedzi opartej o Twoje doświadczenia związane z firmą. Pomoże ona osobom zastanawiającym się nad złożeniem swojego CV w Ceri International.

eoew

pracowałem w DKA III -brak szacunku do ludzi...najważniejsze żeby wyrobić normę, jedzenie przy biurkach nie można się odzywac bo jest zwracana uwaga... najlepiej gdyby się siedziało całe bite 8 h bez ruchu najważniejsze żeby robic... praca w soboty i niedziele niby dla chętnych ( jeżeli nie przyjdziesz masz obniżoną ocenę - bo jakie jest zaangażowanie w pracę -żadne bo Cię nie było ) BARDZO niskie zarobki do tego odejmowane pieniędzy z premii za popełnienie błędu . wprowadzona norma której 90% nie może wyrobić . Kierownikiem jest osoba niekompetentna - nie znająca tego procensu a co najważniejsze brak znajomości języka niemieckiego.... więc o co chodzi... nie polecam tej firmy nikomu , brak rozwoju , brak szansy na awans, brak szacunku.

były pracownik :)
@eoew 09.05.2018 08:25

Nie polecam tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paulina

@Grzesiek, a czy pracujące soboty i niedziele są dodatkowo płatne? Czy pracownik firmy Ceri International w związku z tym może liczyć na jakieś profity? @Chciałbys wiedziec kto, forum dotyczy opinii na temat pracodawcy jakim jest Ceri International. W związku z tym nie obrażamy siebie nawzajem i nie odbiegamy od tematu wątku.

Grzesiek

Jeśli jest czasami pilna potrzeba pracy w sobotę lub w niedzielę to trzeba przyjść i tyle.

Niagara

Ceri mogłoby byc dobrą firmą, ale jesli wybieraja imbecyli do kadry zarzadzajacej to juz nic im nie pomoze. Manager w Bialymstoku to straszny kretyn - aż bije od niego głupotą. Kto by pomyslal że ludzie madrzejsi od niego musza klepac durne wnioski bez wiekszych mozliwosci awansu.

Pracowałam w Ceri w Łodzi ponad rok (o rok za długo). Przede wszystkim praca jest mało rozwojowa. Brak szkoleń i jakichkolwiek szans na rozwój zawodowy. Zarobki są niskie - najważniejsze jest to, by wynegocjować dobrą stawkę na początku, o podwyżkach można zapomnieć. Na porządku dziennym były wyzwiska ze strony pewnej managerki, a pracownicy e z jej działu byli zwalniani z dnia na dzień lub sami odchodzili. W dziale dało się wyczuć duże niezadowolenie. Polityka firmy (a raczej osób zarządzających) na pewno nie uwzględnia idei work-life-balance. Miejsce pracy również nie jest zachęcające - blaszany budynek, który kiedyś był halą produkcyjną. Firma nie zapewnia pracownikom podstawowych zasobów w postaci herbaty, kawy i naczyń (być może to już się zmieniło). Opisałam doświadczenia jedynie ze swojego działu, być może w innych departamentach jest lepiej. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca pracy.

Tymon

Niestety w pracy trzeba pracować i pomyliło się wam pilnowanie wydajności z wyzyskiem?

Adam

Pracowałem w Ceri jakiś czas temu. Co tu dużo mówić wyzysk i mobbing ze strony przełożonych. Jakby mogli to plunęli by Tobie w twarz. Komentarz dotyczy lokalizacji Białystok. Pracujesz za 1500zł a przełożony ma np. 4k lub 8-9k i nic nie robi tylko głaszcze Ciebie po głowie, że niby dobry jełop z Ciebie, że ciężką pracą chcesz utrzymywać nierobów na szczeblach wyżej.

Robson

U nas w firmie opowiadają o Ceri, że w dziale automatyzacji procesów Smart Automation jest taki starszy facet po 50-ce co lubi jak mu się przytakuje jak coś mówi o procesach chociaż często nie ma racji albo nie wie jaka jest zasada działania. A na dodatek głośno komentuje zachowanie studentek które przychodzą na staż i puszcza do nich oczko co wcale nie wygląda fajnie. Nie polecam.

ktos

Ja oddziału w Białymstoku nie polecam. Pracowałam tam miesiąc przez agencję pracy tymczasowej w zeszłym roku . Straszny chaos. Jak Niemcy mieli dzień wolny albo było mniej pracy to albo wysyłali na urlop bezpłatny albo rozliczali wg rzeczywistego czasu pracy a żeby dostać kasę za te dni trzeba było to odpracować. Pieniądze za postoje z ich winy dostałam dopiero po interwencji w agencji pracy.

Bartek

Ceri International to bardzo dobry pracodawca. Nic dziwnego, że tak pozytywnie piszecie!!

Ania

Całkowicie nie polecam tej firmy, mało płacą, dużo wymagają, koordynatorzy i kierownicy bardzo źle traktują pracowników, wymuszają nadgodziny, praca po 21 i w niedzielę, jak nie wyrabia się normy to nie chodzi się na przerwy, jedzenie przy biurku a nie w kuchni, firma nawet kawy i herbaty nie kupuje NIE POLECAM

Justyna G
@Ania 03.02.2018 17:31

Ja pracowałam w Ceri i z czystym sumieniem polecam ! Gdyby nie to,że założyłam własną działalnosc, siedziałabym tam do tej pory. Super atmosfera,świetni ludzie na wysokim poziomie i ogólnie na plus. Polecam!!!

Dawid

Ceri International ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli chodzi o wysokość zarobków to są indywidualne uzgodnienia.

Dział Smart Automation
@Iza 30.12.2017 17:17

od 3500 netto to zacząłem. Wszystko zależy od działu w jakim pracujesz. Wiadomo że zespoły operacji zarabiają znacznie znacznie mniej. Stanowiska specjalisty są znacznie lepiej płatne.

byłyPracownik

Praca w Ceri jest dobra dla studentów albo osób które dopiero zaczynają 'zbierać' doświadczenie do CV na dłuższa metę nie ma za bardzo perspektyw rozwoju - mimo że dużo możliwości obiecują, oraz są współfinansowane obiady, bilety do kina itp.ale to przy minimalnej płacy tak naprawdę kropla w morzu i na tym się kończy. Bardzo wysokie oczekiwania, nadgodziny, wymaganie dużego angażowania się w pracę która czasem jest nużąca oraz wyczerpująca psychicznie. Nie są współmierne do tego co oferuje pracodawca.

Rozczarowana

Mimo że w Ceri Białystok przeszłam kilka etapów rekrutacji, kontakt się urwał. Wiem, co to oznacza. Jednak przydałby się przynajmniej jakiś krótki mail. Nie mówię już nawet o informacji zwrotnej, o której tak zapewniają. Początkowe pozytywne, ale złudne wrażenie prysło. Pozostał niesmak.

anonymous

CERI BIAŁYSTOK . Potwierdzam mimo zapewnień nie dzwonią i nie piszą co do rezultatu rozmowy. Podobno dużo nadgodzin . Brak kultury i profesionalizmu . NIE POLECAM

Krzysztof

Nie polecam . Po rozmowie mówią że poinformują o jej wynikach , nie informują i nawet nie napiszą maila. Człowiek zwraca uwagę na nie słuchanie po czym sam zadaję 3 razy to samo pytanie bo sam nie słucha odpowiedzi. Generalnie prostactwo

Iza

Bardzo mi zależy na prawdziwej opinii jak jest obecnie w Ceri. Pracuję obecnie w innej korporacji na stanowisku specjalisty z językiem niemieckim i korporacyjnym (czyli średnim) angielskim. Proszę o opinie. Czy warto aplikować. Na ja jakie zarobki mogę liczyć. Proszę o podanie kwoty jeśli to możliwe. Interesuje mnie Ceri w Łodzi, traktorowa.

Nicky
@Iza 12.12.2017 22:29

Mogę Ciebie zapewnić że zarobisz w Ceri najmniej z językiem niemieckim spośród korporacji. Ja obecnie pracuję w tej firmie i początkowo dużo się starałem, ale zauważyłem, że ludzie bez języka robią szybciej karierę niż ja z b.dobrym niemieckim. Jak lubisz ostrą propagandę w firmie jaka to ona jest (usunięte przez administratora) to aplikuj bo to Ci na pewno zagwarantują :D

NOWY

Jednak odmowiłem podpisania umowy. Była ona niedorzeczna. Wcześniej skontaktowałem się z kilkoma ceri osobami i skarżyli się na niektóre aspekty np.dużo i często nadgodziny.

Paulina

@NOWY, wcześniej pisałam już o tym z użytkownikiem @pracownikbanku, więc możesz tam trochę przeczytać. Dodatkowo, nie widziałam tego wcześniej, ale ostatnio na goworku pojawił się wywiad z przedstawicielami Ceri International. Tam też znajdziesz odniesienia do, np. szkoleń. Wcześniej inni je krytykowali ale okazuje się, że masz oprócz szkoleń firmowych też dofinansowanie do kursu języków obcych.

NOWY

Proszę o informację, czy warto iść do pracy w Ceri Łódź? Chciałbym dowiedzieć się o kadrze, obowiązkach, premiach, szkoleniach (są jakieś umowy zobowiązujące?). Czy firma ma potencjał? Dzięki.

Paulina

@pracownik banku, nie zgodzę się, że benefity, które wymieniłeś są na porządku dziennym, w każdej firmie bo niestety tak nie jest. Piszesz o niskich pensjach, w takim razie, czy potencjalni pracownicy mają możliwość negocjacji wynagrodzenia na rozmowie rekrutacyjnej? Każdy z zainteresowanych ma inne doświadczenie i wykształcenie, dlatego taka informacja jest dla nich istotna.

Thorgal2017

Jak wygląda nabór na programistę javy backed - junior w tej firmie? Jaki zakres wiedzy (tej teoretycznej) jest wymagany do podjęcia pracy oraz najmniej ważne ale jednak istotne jakie są widełki płacowe aby nie sparzyć się na rozmowie?

Paulina

@pracownik banku czy stawki, które są wypłacane pracownikom, różnią się od tych, które były oferowane przy podejmowaniu współpracy? Skąd informacje ba temat konkretnych stawek - czy są one sprawdzone?

Pracownik banku
@Paulina 18.08.2017 06:53

Pracownikom sa proponowane niskie stawki. Z gory jest zakladane, ze wiecej nie moga dac, bo im sie to nie oplaca. A te wszystkie dodatki: karta sportu itd. to smiechu warte. W innych firmach to juz podstawa, a nie bonus. Na rynku brakuje ludzi wykwalifikowanych. Nic dziwnego, kto bedzie pracowal za takie pieniadze!!!! Pani na kasie w Biedronce ma dzis wiecej.

Paulina

@Pracownik a o jakich nieadekwatnych wymaganiach mówisz? To bardzo ważny aspekt dla każdego potencjalnego pracownika firmy. Jasny podział obowiązków często jest potrzebny, aby uniknąć nieporozumień.

Ogólnie atmosfera ok ale wymagania nie są adekwatne do płacy.

Olga

Klaudia i jak praca w Ceri Białystok ? Powiedz coś o zarobkach warunkach, współpracownikach ?

Zostaw opinię o Ceri International - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceri International