Ceri International

Łódź

Opinie o Ceri International

Rozczarowana

Mimo że w Ceri Białystok przeszłam kilka etapów rekrutacji, kontakt się urwał. Wiem, co to oznacza. Jednak przydałby się przynajmniej jakiś krótki mail. Nie mówię już nawet o informacji zwrotnej, o której tak zapewniają. Początkowe pozytywne, ale złudne wrażenie prysło. Pozostał niesmak.

anonymous

CERI BIAŁYSTOK . Potwierdzam mimo zapewnień nie dzwonią i nie piszą co do rezultatu rozmowy. Podobno dużo nadgodzin . Brak kultury i profesionalizmu . NIE POLECAM

Krzysztof

Nie polecam . Po rozmowie mówią że poinformują o jej wynikach , nie informują i nawet nie napiszą maila. Człowiek zwraca uwagę na nie słuchanie po czym sam zadaję 3 razy to samo pytanie bo sam nie słucha odpowiedzi. Generalnie prostactwo

Iza

Bardzo mi zależy na prawdziwej opinii jak jest obecnie w Ceri. Pracuję obecnie w innej korporacji na stanowisku specjalisty z językiem niemieckim i korporacyjnym (czyli średnim) angielskim. Proszę o opinie. Czy warto aplikować. Na ja jakie zarobki mogę liczyć. Proszę o podanie kwoty jeśli to możliwe. Interesuje mnie Ceri w Łodzi, traktorowa.

@Asia 27.12.2017 23:15

Dzięki Asiu, rozważałam Bosch, niestety za daleko z Teofilowa. Poza tym też nie wiem jakie rzędu są tam zarobki

Nicky
@Iza 12.12.2017 22:29

Mogę Ciebie zapewnić że zarobisz w Ceri najmniej z językiem niemieckim spośród korporacji. Ja obecnie pracuję w tej firmie i początkowo dużo się starałem, ale zauważyłem, że ludzie bez języka robią szybciej karierę niż ja z b.dobrym niemieckim. Jak lubisz ostrą propagandę w firmie jaka to ona jest (usunięte przez administratora) to aplikuj bo to Ci na pewno zagwarantują :D

Ania

Całkowicie nie polecam tej firmy, mało płacą, dużo wymagają, koordynatorzy i kierownicy bardzo źle traktują pracowników, wymuszają nadgodziny, praca po 21 i w niedzielę, jak nie wyrabia się normy to nie chodzi się na przerwy, jedzenie przy biurku a nie w kuchni, firma nawet kawy i herbaty nie kupuje NIE POLECAM

Dawid

Ceri International ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli chodzi o wysokość zarobków to są indywidualne uzgodnienia.

@Dawid 20.12.2017 15:45

A jeśli chodzi o te indywidualne uzgodnienia to jakiego rzędu są to kwoty na stanowisku specjalisty - ok. 3500 - 4000 na rękę? jest szansa? Bardzo dziękuję za odpowiedź

NOWY

Jednak odmowiłem podpisania umowy. Była ona niedorzeczna. Wcześniej skontaktowałem się z kilkoma ceri osobami i skarżyli się na niektóre aspekty np.dużo i często nadgodziny.

Paulina

@NOWY, wcześniej pisałam już o tym z użytkownikiem @pracownikbanku, więc możesz tam trochę przeczytać. Dodatkowo, nie widziałam tego wcześniej, ale ostatnio na goworku pojawił się wywiad z przedstawicielami Ceri International. Tam też znajdziesz odniesienia do, np. szkoleń. Wcześniej inni je krytykowali ale okazuje się, że masz oprócz szkoleń firmowych też dofinansowanie do kursu języków obcych.

NOWY

Proszę o informację, czy warto iść do pracy w Ceri Łódź? Chciałbym dowiedzieć się o kadrze, obowiązkach, premiach, szkoleniach (są jakieś umowy zobowiązujące?). Czy firma ma potencjał? Dzięki.

Paulina

@pracownik banku, nie zgodzę się, że benefity, które wymieniłeś są na porządku dziennym, w każdej firmie bo niestety tak nie jest. Piszesz o niskich pensjach, w takim razie, czy potencjalni pracownicy mają możliwość negocjacji wynagrodzenia na rozmowie rekrutacyjnej? Każdy z zainteresowanych ma inne doświadczenie i wykształcenie, dlatego taka informacja jest dla nich istotna.

Thorgal2017

Jak wygląda nabór na programistę javy backed - junior w tej firmie? Jaki zakres wiedzy (tej teoretycznej) jest wymagany do podjęcia pracy oraz najmniej ważne ale jednak istotne jakie są widełki płacowe aby nie sparzyć się na rozmowie?

Paulina

@pracownik banku czy stawki, które są wypłacane pracownikom, różnią się od tych, które były oferowane przy podejmowaniu współpracy? Skąd informacje ba temat konkretnych stawek - czy są one sprawdzone?

Pracownik banku
@Paulina 18.08.2017 06:53

Pracownikom sa proponowane niskie stawki. Z gory jest zakladane, ze wiecej nie moga dac, bo im sie to nie oplaca. A te wszystkie dodatki: karta sportu itd. to smiechu warte. W innych firmach to juz podstawa, a nie bonus. Na rynku brakuje ludzi wykwalifikowanych. Nic dziwnego, kto bedzie pracowal za takie pieniadze!!!! Pani na kasie w Biedronce ma dzis wiecej.

Paulina

@Pracownik a o jakich nieadekwatnych wymaganiach mówisz? To bardzo ważny aspekt dla każdego potencjalnego pracownika firmy. Jasny podział obowiązków często jest potrzebny, aby uniknąć nieporozumień.

Ogólnie atmosfera ok ale wymagania nie są adekwatne do płacy.

Olga

Klaudia i jak praca w Ceri Białystok ? Powiedz coś o zarobkach warunkach, współpracownikach ?

Zdezorientowana

Dużo się naczytałam opini o tej firmie - tych dobrych jak i negatywnych.. Ogólnie czym (oprócz pracodawcy na umowie) różni się praca w CERI z agencji od tej bezpośrednio z CERI?? Czy osoby z Agencji też biorą udział w spotkaniach działów.? Czy także muszą zostawać po godzinach? Czy jak popełnią błąd czy trafiają na "dywanik" ??

Klaudia

Zaczynam prace w Ceri w Bialymstoku. Bede mialq umowe 1.5 etatu. Od jednego pracownika dostalam informacje ze bede pracowala po 8h tylko we wtorki, od innego pracownika dostalam sms ze mam sie pojawic w pracy w kompletnie inny dzien. Chce zaznaczyc ze mam dziecko 2 letnie. Moze sie ktos wypowiedziec z taka umowa o prace? Nie mam jeszcze sfinalizowanej umowy i ciagle sie zastanawiam czy wogole jest sens, tym bardziej ze pracuje gdzie indziej na 3.4 etatu.

A czy przyjmują w CERI osoby niepełnosprawne ? Mam 24 lata, przyznany stopień umiarkowany. Zaczynam studia - informatykę. Posiadam min 2 letnie doświadczenie (w różnych branżach). Słyszałam bardzo dobre opinie o tej firmie jednak boję się, że przyznane orzeczenie o niepełnosprawności zdyskfalifikuje mnie. Obecnie uczę się angielskiego i niemieckiego, bardzo chętnie korzystałabym z kursów doszkalających, które firma oferuje.

tak
@Pytanie 15.06.2017 10:27

Przyjmą z niepełnosprawnością.

qaz

Jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać na stanowisku asystenta ds. procesów niemieckojęzycznych ze słabą znajomością niemieckiego? Oczywiście zatrudnienie bezpośrednio przez Ceri.

Paulina

Nowe oferty pracy! Znajdziecie je na największych portalach ogłoszeniowych w Polsce :) Wybór jest naprawdę duży.

Tak

@tak wszystko zależy od zespołu do jakiego aplikujez.

Paulina

@Nort mam nadzieję, że podzieli się tu ktoś z Tobą swoimi doświadczeniami na ten temat ;) A o jakim stanowisku myślisz?

Nort

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? I jak sprawdzana jest znajomość języków?

Paulina

@tak no to super. Powodzenia! ;)

tak

@Paulina niedługo zaczynam wspópracę z ceri czekam na dokumenty do podpisu.

Paulina

@goś, dzięki za opinię! Bardzo przydatna. Pracujesz tam nadal?

goś

Pracuję w Ceri od 2 lat. Wydawało mi się, że z kasą jest źle ale jednak patrząc na inne firmy jak Infosys to nie jest najgorzej. Dofinansowanie do miltisporta, karty medycznej oraz do posiłków na terenie firmy, kursy językowe. Ludzie w zespole wspaniali. Jakby większa kasa była to firma byłaby idealna. Na początek kariery polecam!

Lida

Korporacja jak każda inna. Współpracownicy z reguły w porządku, ale często pośpiech i stały stres, o którym nie mówi się na głos. Pensje raczej przeciętne, ale przy tak ogromnej odpowiedzialności za wykonywaną pracę mogą budzić frustracje.

major

2000 brutto przez Adecco. Firma nie jest zła, można trafić dużo, dużo gorzej...

Mimo

Potrzeba im asystentów? Brzmi to dość kozacko, jakie są stawki miesięczne tutaj, powie mi ktoś jak to jest?

Nick

Katarzyna Kacprzyk - UWAGA UWAGA to złodziejka, okradała swojego byłego pracodawcę !!!!! Obecnie pracuje w CERI

Nick

((usunięte przez administratora) - UWAGA UWAGA to złodziejka, okradała swojego byłego pracodawcę !!!!! Obecnie pracuje w CERI

Deutsches Mädchen

Witam, to zalezy co ma Pan/ Pani na mysli dobrze platne. Nikt z was chyba nie zdaje sobie sprawy, ze oni za 1 dzien waszej pracy dostaja ok. 150 €. Czyli policzcie sobie ile to jest w ciagu miesiaca. 150€/dzien. Pozdrawiam.

Misia

Maciek, jaki staż? W CERI jest na pewno program praktyk letnich. Jak patrzyłam, to wymogiem nie jest doświadczenie, tylko zainteresowanie danym obszarem. Ale na ten rok nabór już chyba się skończył.

Misia

takatam

Jak to mawiają - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :) Jak znasz niemiecki na dobrym poziomie to można sobie zapracowac na odpowiednią pensję. Ja zaczynałam od najniższego stanowiska i na poczatku slabo mi płacili ale po czasie udało mi się dostać na inny dział, moje umiejętności językowe są wykorzystywane na maxa i za tym poszła odpowiednia pensja. Atmosfera ok, ludzie spoko. Jest ok, nie ma się czego bac.

ktos444

Najlepiej spytaj u źródła. Wydaje mi się, że cały rok można się zgłaszać.

kasia1

niskie zarobki dla specjalistów; może się coś zmieni w tej kwestii ale jeśli zbierzesz tu doświadczenie to chyba lepiej poszukać pracy na stawkach rynkowych

kejpi

@MorgenStern, nie wiem, w którym zespole byłeś / jesteś, ale z tego co się orientuje to pracownik ma prawo wypowiadania się, do tego celu służą spotkania zespołowe czy również można się umówić na rozmowę z przełożonym. A że nie zawsze nasz głos jest brany pod uwagę, to chyba normalna sprawa, nie zawsze to co dla nas jest dobre, jest dobre również dla firmy. Choć mi również udało się zmienić zespół podczas rekrutacji wewnętrznej i takich ludzi jest naprawdę sporo. Czekaj na odpowiednią chwilę, nie zniechęcaj się i będzie dobrze, a w międzyczasie warto się dokształcać :).

valdi91

Ja zacząłem z lekką obawą, czy dobrze wybrałem firme, ale jest ok, płaca na czas, multisport, opieka medyczna, dobra atmosfera, jasne, że chciałoby się więcej zarabiać, ale place w lodzi sa jakie sa, na razie zbieram doświadczenie, a potem się zobaczy, czy będą lepsze możliwości w ceri czy trzeba szukac dalej.

Anka

@MorgenStern chyba pomyłka. Ja zmieniałam zespół przy rekrutacji wewnętrznej, nie mieszaj ludziom w głowach. Bardzo cenię to doświadczenie i w poprzednim zespole i w nowym. Ludzie są świetni!

MorgenStern

hmmm... czytam pozytywne opinie i zastanawiam sie, czy mowa jest o tej samej firmie... a mam juz za soba doswiadczenie w innej lodzkiej korporacji, tam tez nie bylo kolorowo, jednak tam mialam prawo glosu i mozliwosc wplyniecia no to, w ktorym projekcie, procesie mam brac udzial. Niestety, w tym przypadku istnieja rzadzacy i podwladni.

Praca w sam raz dla studentów, bądź ludzi którzy mają inne plany i jakoś chcą przeczekać, multisport owszem jest jak i dofinansowanie do kursów tyle, że i tak mało osób je kończy gdyż tak czy owak odchodzą. Rotacja, nepotyzm, brak szacunku dla Ciebie i twojej pracy są na porządku dziennym.

Grysik

co masz na myśli pisząc, że tylko HR siedzi? Masz inne zdanie na temat Ceri? Podziel się

słitas

Na tym forum to chyba tylko hr z ceri siedzi - sztucznością wpisów czuć na kilometr.

Monika

A wiecie może czy zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak czy są płatne czy tylko do odbioru?

daron

Ja też zacząłem niedawno w ceri,z lekkim strachem, po to nigdy nie wiadomo jak się trafi, a i opinie słyszałem różne, Ale mogę uspokoić wszystkich zastanawiających się- jest OK. Widać, że szefowie myśla o pracownikach, a to już COŚ, praca OK -można się nauczyć nowych rzeczy, zebrac doświadczenie, a i szanse na awans podobniez są realne po jakimś czasie pracy. Napisze więcej, jak dłużej popracuje.

zm

Betty, dobry wybór. W CERI masz dostęp do multisportu i możliwość uczestnicwta w kursach językowych na miejscu (z angielskiego czy niemieckiego). Jak ktoś się sprawdza, szybko awansuje. No i mamy jeszcze imprezy dla całej firmy.

Zostaw opinię o Ceri International - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceri International