CERI International Sp. z o.o.

Opinie o CERI International Sp. z o.o.

Kandydat W

Witam, czy w firmie Ceri są stanowiska, na których możnaby było pracować zdalnie, lecz na niepełny etat?

@Kandydat W

Myślę że tak, ale jeszcze trzeba samemu dopytać

xyz
@Kandydat W

XYZ

Hej, mam pytanie odnośnie pracy w CERI. Czy na codzień w pracy rozmawia się w języku polskim? Czy kandydat z minimalną znajomością języka obcego ma szasnę dostać pracę?

xyz
@XYZ

zależy w jakim dziale, ale raczej tak

Marko

Witam, chciałbym zapytać o oferty pracy, które dotyczą osób ze znajomością języków obcych. Firma działa w obszarze bankowości/finansów. Prośba o opinie, czy pojawiające się ofert pracy jak te w dziale KYC, czy np. "Konsultant ds. procesów wsparcia bankowości", są to oferty pracy także dla ... "typowego humanisty" ? Mam świadomość, że wiele procesów jest dziś zautomatyzowanych, czasem wymagających niedługiego szkolenia, ale jednak jest to dziedzina finansów i stąd moje wątpliwości. Czy w praktyce na tych stanowiskach poruszamy się w obszarze stricte finansowym, czy może jednak gdzieś na "pograniczu" i "nie-finansista" nie mający pociągu :) do rachunkowości, analiz na cyfrach, również może aplikować i odnaleźć się w tych realiach ?

@Marko

Tak, jak najbardziej. Nie trzeba niczego wyliczać, to jest bardziej na zasadzie coś wpisać, sprawdzić, skopiować. Choć zależy też od danego działu. Ja na początku miałam łatwo a później im się dłużej pracowało, tym więcej trzeba było robić. W każdym bądź razie można się odnaleźć, nie jest to bardzo skomplikowane

Renata
@Mariolix97

A generalnie to ktoś w tym w razie czego pomaga czy człowiek jest niestety zdany sam na siebie?

Pracująca
@Renata

Pomagają. Firmie nie opłaca się nie pomagać bo to praca na rzecz banku.

Tak
@Renata

Jest pomoc, szkolenia, jeśli nie jest się czegoś pewnym wręcz trzeba pytać

@Renata

Tak jak napisali pozostali - są szkolenia. W ostateczności jeżeli się czegoś nie wie, to zawsze można zapytać. Także nie ma się czego bać ;)

Marko
@Mariolix97

Hej, odnośnie szkoleń dopytam w kontekście możliwości pracy zdalnej. Czy Twoim zdaniem proces szkolenia też można ogarnąć zdalnie, czy jednak wskazane jest przepracować jakiś czas na miejscu w biurze z ludźmi ? Jeśli tak ( a może i firma ma też taki wymóg)to ile mniej więcej trwa wdrożenie na stanowisko ?

@Marko

Jak najbardziej szkolenie da się ogarnąć zdalnie. Można pisać, dzwonić, udostępnić ekran - także możliwości jest wiele. Jeśli w firmie to już zależy, na ile dni mają takie szkolenie zaplanowane. A dodam, że w firmie nie ma prawie nikogo także raczej nie będzie to konieczne

Renata
@Mariolix97

w jakim kontekście nie ma prawie nikogo, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Ile osób jest tu obecnie zatrudnionych?

@Renata

Obecnie zatrudnionych jest bardzo dużo. Chodziło mi o to że wszyscy pracują zdalnie z domu, więc biuro jest puste. Przychodzi jedynie ktoś, kto ma awarię prądu czy internetu albo kiedy musi z jakiegoś innego powodu

Jak wyglada sytuacja dla kobiety w ciąży? Czy potrafią zwolnić kogoś kto nie ma umowy na czas nieokreślony?

Halina

A to nie jest czasem wbrew kodeksowi pracy? Skąd takie pytanie w ogóle?

N.

Niestety jest to smutny standard... Kobiety bez umowy na czas nieokreślony (czas nieokreślony oczywiście dają po maksymalnym dopuszczalnym przez kodeks czasie: 33 miesiące) mają umowę do dnia porodu i później bye

@N.

Naprawdę? Tzn jak kobieta wraca z urlopu macierzyńskiego to jest od razu zwalniana?

Olga
@N.

Skąd masz to info? Widziałas w tej firmie takie praktyki czy to ze 'słyszenia'?

Żart
@N.

To jest jakaś bzdura, oczywiście że tak nie jest.

Bogdan
@Żart

To skąd ta opinia się wzięła niby? I jak jest w rzeczywistości?

S.
@Bogdan

Jak teraz zweryfikujesz kto mówi prawdę?

N.

Niee, tak nie jest. Źle to zostało sformułowane. Problem jest, gdy ciąża pojawia się się w trakcie umowy na czas określony i jej koniec wypada powiedzmy w trakcie. Wtedy niestety umowy nie są przedłużane.

Magda

Jestem po ciąży. Wszystko normalnie. Od początku powiedziałam, że jestem w ciąży i nie było najmniejszych problemów. Wróciłam, pracuje 7h dziennie, bo karmie piersią. To co piszą, że czas nieokreślony dopiero po wszystkich możliwych określonych, to też nie jest prawdą. Ja nieokreślony dostałam po próbnej umowie.

@Magda

No a ja nie dostałem, bo nie było nawet próbnej, tylko najpierw na rok, potem 20-pare miesięcy a potem nieokreślony. Więc nie możesz mówić, że to nieprawda, po prostu widocznie różnie w Ceri bywa. Może zależy od procesu.

G.

W tym przypadku firma działa w granicach prawa i na pewno nie jest pro pracownicza. Tak jak już niektórzy napisali, jeśli masz umowę na czas określony i akurat kończy Ci się w momencie kiedy jesteś na urlopie macierzyńskim albo na zwolnieniu lekarskim w trakcie trwania ciąży... firma po prostu nie przedłuży Ci umowy. Kiedy ja pracowałam, CERI (a przynajmniej KYC. Serdecznie nie pozdrawiam) robiła z umowy na czas nieokreślony świętego grala. Umowę na czas nieokreślony dawała dopiero wtedy kiedy musiała. Dziewczyna z zespołu pracowała w CERI ponad dwa lata, mimo problemów z ciążą, siedziała w pracy tak długo jak tylko mogła. Ale umowa skończyła się w trakcie macierzyńskiego no i nie została przedłużona. Najlepsze jest, że kierowniczka zapomniała, że jej nie przedłużyła umowy i naciskała, żebym do niej zadzwoniła i pytała się o rzeczy związane z pracą :D Podsumowując. Jeśli planujesz dziecko i chcesz mieć stabilność zatrudnienia to w CERI musisz odczekać 3 lata do umowy na czas nieokreślony. I nie ma co wierzyć ustnym deklaracjom, że Ciebie potraktują inaczej. :))

@G.

Tak jest teraz wszędzie. Lepiej odczekać i mieć stabilność zatrudnienia niż później od nowa szukać pracy i się denerwować. Także najlepiej odczekać 3 lata bo raczej każdy jest traktowany tak samo. Ale to tylko moje zdanie, oczywiście każdy postępuje jak uważa :)

Mariolix97

Ktoś rozmawiał indywidualnie na temat podwyżki? Nie chcę wnikać w szczegóły, interesuje mnie tylko, czy udało się coś uzyskać, czy jednak trzeba było dostosować się do swojej stałej pensji? Czy warto podejmować tego typu negocjacje?

Dominika
@Mariolix97

podwyżki pewnie nie otrzymasz, argumentacją jest że trzeba wnosić coś dodatkowego do zespołu, robić dodatkowe rzeczy za 50/100 zł brutto - czy warto ? NIE.

@Dominika

Nawet pomimo tego jeżeli wykonuje się dość trudny proces?

kandydat

Witam Jak wysokie są wymagania na C#/.NET Junior Developera? Wg ogłoszenia "podstawowa znajomośc T-SQL" i "proste makra VBA". Co to dokladnie oznacza? Czy rekrutacja jest ciągła (cały czas potrzebują nowych osób)?

Recrutation process

The worst recrutation I've ever had in my life. Never again.

Karol

Firma reklamuje się jako organizacja mocno stawiająca na osoby ze znajomością języków obcych. Tymczasem dodatki za znajomość języków na danych poziomach zostały ustalone wiele lat temu i do dzisiaj ich nie zmieniono. Mamy dziś dużą inflację i te dodatki są dziś śmiesznie niskie.

Halina
@Karol

Ale te dodatki to jakiś rodzaj premii jest? W ogóle skoro tak wam to nie odpowiada to warto też zainteresować się podstawą wynagrodzenia? Z tym też jest kiepsko czy nie? Podasz jakieś widełki?

Zain

Witam, jakie są widełki/przedziały kwotowe dodatku do nauki języka i jak dużo wypada dni świątecznych w których trzeba pracować? (W przypadku pracy w dziale który obsługuje Comerzbank)

akredytywa

Hej, jakie opinie osób pracujących na stanowisku młodszy konsultant ds akredytywy?

Jaki dress code obowiązuje w CERI International Sp. z o.o.?

Part

Nie ma dress codu, chyba, że przyjechałby jakiś gość z Niemiec to mogliby poprosić o bardziej eleganckie ubranie.

Agata
@Part

mowisz o pracownikach biura ?

Part
@Agata

Tak

Ile się zarabia na początek w pracy biurowej?

Krystian

Hej. Znalazłem ogłoszenie o pracę na kierownika zespołu TPC Compliance Services i mam kilka pytań: Czy praca jest faktycznie zdalna? Czy zdarzają się wezwania do biura? Czy pracodawca wydzwania? (W poprzedniej pracy dzwonili o 20-21 nawet w weekendy). Czy kontakt jest internetowy czy także telefoniczny? Jak to wygląda w innych działach? Na wsi w górach często nie mam zasięgu i nie wiem czy to dla pracodawcy będzie problem.

Boob
@Krystian

Hej, praca jest hybrydowa, nie zdalna: https://ceri.pl/oferty-pracy/kierownik-zespolu-tpc-compliance-services-3/ (trochę z biura, trochę zdalnie). Wieczorami i w weekendy raczej nikt nie dzwoni. Bez stałego dostępu do Internetu może być ciężko.

Kruger

Jak wygląda kwestia premii? Stanowisko konsultant ds. Procesów bankowych z językiem niemieckim.

MAC
@Kruger

Premia przyznawana jest kwartalnie. Wysokość zależna jest jest od kilku czynników, czego najważniejszym jest efektywność pracownika.

@Kruger

50 zł za 3 miesiące

Ralf
@Ostatni sprawiedliwy

To rzeczywiście słabo, musisz być wyjątkowo bardzo kiepskim pracownikiem

@Ralf

Takie macie pseudo premie że każdy ucieka

Pracownica
@Ostatni sprawiedliwy

Nie wiem skąd takie informacje. Dostaję co kwartał trochę ponad 1500zł premii.

@Pracownica

Heh w dziale DKA premie są 50 zł,ale dział działowi nierówny

@MAC

a do innych czynników co należy? :-)

M.
@Ostatni sprawiedliwy

Nikt nie dostaje takiej premii w Ceri. Zawsze kwartalnie wychodzi jakieś 1500 brutto

Hej, może ktoś z Was orientuje się jak wyglada praca na stanowisku Specjalisty ds. Administracji Bankowej? Firma w ogłoszeniu podała, że niemiecki jest potrzebny na poziomie B2, a angielski A2+. Czy faktycznie to wystarczy? Chodzi mi głównie o angielski. Może ktoś pracuje w tym zespole i mógłby coś powiedzieć o atmosferze, jak wyglada proces wdrożenia itd. Będę wdzięczny za wszelkie info.

@Zainteresowany

Prosta sprawa. Użyj tej firmy jako płatnego szkolenia i po roku szukaj czegoś nowego. Przeskok w płacy dla innych firm w branży potrafi być 2-3x to znaczy ze z buta w innej firmie dostaniesz 2x wiecej z doświadczeniem rocznym. Trzymaj sie cicho ucz jak najwięcej, jak chcesz czegoś więcej to wyrób sobie smaka na kakałko bo lizanie tyłka koordynatorom to podstawa w tym korpo. Każdy wbije Ci nóż w plecy przy każdej możliwej okazji.

K.
@Haha

Masz na myśli jakiś konkretny dział?

@Haha

Czyli firma jest tylko trampoliną do czegoś więcej? Szkoda że zarobki nie są wystarczające bo wolałbym nie zmieniać pracy po roku. Serio nie można się tu wybić i mieć dobre warunki?

Luckyluk
@Haha

Czy jesteś w stanie podać przykład takiej firmy, która za taką samą pracę daje 2-3 x tyle? Z ciekawości pytam.

Heh
@Luckyluk

NatWest

Nienie
@Heh

Ludzie, NatWest nie da wam dwa razy tyle po roku pracy, wszedzie liczy się doświadczenie i wiedza. W żadnej innej korporacji nie dostaniecie nagle 2x tyle bo raczyliście rok popracować w innej firmie. Jako pracownik musisz na siebie zarobić i wykazać się jakaś wartością dodana w nowej firmie. Czy to NatWest, czy ING, czy IBM - musisz pokazać ze coś umiesz, a i różnica w zarobkach nie jest już teraz taka ogromna.

Heh
@Nienie

Dostałem dwa razy więcej...

Zofia
@Haha

A czemu tak radzisz, chodzi tylko o zarobki? Może nie każdy lubi tak często zmieniac prace i otoczenie

Karolcia

Czy warto aplikować do oddziału w Łodzi na stanowisko Młodszy specjalista ds. marketingu i projektowania? Proszę o informacje.

Ciekawski

Dlaczego firma ściąga częściowo ludzi do biura i każe im chodzić w maskach skoro przepisy państwowe tego nie wymagają?

Elżbieta
@Ciekawski

hmm nadal pracujecie w maskach? Napisałeś też że firma częściowo ściąga ludzi do biura, co to dokladnie oznacza? I co, niektórzy chodzą w maskach a niektórzy nie muszą?

B
@Ciekawski

zapytaj prezesa a nie na goworku :D Firma ściąga częściowo ludzi do biura? Pierwsze słyszę, u mnie dają dowolność, kto chce pracować z biura to pracuje, reszta siedzi w domu.

KO
@B

Obowiązek noszenia masek został zniesiony

PDK

Pracuje w tej dziurze już dobrych kilka lat i za każdym razem, kiedy tutaj zaglądam zastanawiam się czy rzeczywiście mowa o moim pracodawcy. Od razu podkreślam, że moje doświadczenie z departamentami w CERI jest mocno ograniczone. Zdarzają się gunwo-działy i procesy, którym bliżej do kołchozu jak zatrudnienia. Do tego trzeba pamiętać, że każda agencja pracy was wydyma i wcale nie dziwie się wypowiedziom wielu osób. Natomiast to nie zmienia faktu, że powierzenie budowania swojej kariery zawodowej agencji zatrudnienia samo w sobie jest tragicznym pomysłem. Od początku swojej kariery tutaj pracuje w KYC w Łodzi. Zaczynałem etat na pułapie 3400 brutto, kiedy minimalna była mniejsza. Moje niepełne wykształcenie nie jest nawet w pobliżu tego czym się teraz zajmuję. Teraz zarabiam 5700 brutto + ok. 2000 brutto premii kwartał w kwartał. Moje awanse i podwyżki były uwarunkowane moim zaangażowaniem w pracę i projekty, kiedy departament się rozwijał. Potencjał był, chętnych nie było. Tylko kilku potępieńców mojego pokroju. Tak jest nadal, kiedy przychodzi dać od siebie coś więcej a nie daj Boże czegoś nowego się nauczyć. Narzekałem na dużo pracy i że CERI jest ujowe i niesprawiedliwe i teraz nie żałuję. Jest mi wygodnie, mam stabilną pracę na umowie na nieokreślony, dobrą pensję, nikt nie robi mi łaski jak chęć iść na urlop i nie wywraca oczami jak idę na zwolnienie bo dziecko chore, czy whatnot. Nigdy nie spotkałem się ze straszeniem zwolnieniem, czy personalnymi wycieczkami na moje imię od przełożonych. Miałem natomiast do czynienia z wieloma śnieżynkami jakich tutaj pełno i śmiać mi się chcę jak bardzo niektórzy są oderwani od rzeczywistości w kwestiach podejścia do rzetelnego wykonywania obowiązków zawodowych, na które de facto się zadeklarowali. Podpowiem wam.. ale w sekrecie, na uszko - tak jest wszędzie :) Na każdej taśmie musisz się wyrabiać, inaczej wypad. CERI jak każdy inny przedsiębiorca nie jest instytucją charytatywną. Praca nie idzie wcale gładko i wcale nie jest łatwa, wcale nie jest pełna ideałów i wcale nie zajmuje się tym o czym usłyszałem na rozmowie rekrutacyjnej. Ot zwykły biznes, czas to pieniądz, itd. Trzeba mieć trochę oleju w głowie, żeby dotrzymać tempa i rotacja wygląda tak a nie inaczej, bo wiele osób po prostu nie nadaje się do tego typu pracy z różnych powodów. Później przychodzą tutaj obrażeni na pracodawcę, że skrzywdził ich poczucie własnej wartości bo miał wymagania, którym nie mogli sprostać. Git gud. Mnóstwo ludzi jest hipokrytami, ale wolą delegować na kogoś innego niż przyznać to przed samymi sobą. Pozdrawiam cieplutko. Jestem zadowolony ze swojego stołka jako zwykły klepacz kejsów.

@PDK

No to pozazdrościć, że w Łodzi i tyle lepiej płacą. Ja po paru latach pracy i awansie dostawałem 3500.

Oczywiście też na kyc, tylko bstok

@PDK

Twój wpis potwierdza tylko duże nierówności płacowe między Łodzią a Białymstokiem.

F
@Gość

To jest prawda znana odkąd lokalizacja w Białymstoku powstała. Jest zasób wykształconych ludzi z niezłymi kwalifikacjami i są tani. CERI i inne korpo w Białymstoku istnieje wyłącznie z tego powodu.

@PDK

A to bardzo ciekawe bo w Białymstoku koordynatorzy mają 5200-5500 brutto... Ahhh cudowna firma płacąca różne stawki za takie same stanowiska tylko ze względu na lokalizacje.

@PDK

Kiedy zaczynałeś prace bo na KYC w Białymstoku górne widełki w 2020 roku to 3200 brutto plus języki było?

@Haha

To i nawet nie to samo stanowisko. PDK jest analitykiem w Łodzi, a nie koordynatorem, ale cóż... można szukać pracy gdzie indziej ;)

hmmm
@PDK

W 2020 dostałem podwyżkę na 3200 brutto plus dodatek za język. Znalazłem lepszą, spokojniejszą i bardziej sensowną pracę. No i mam zarobki wyższe niż w Ceri. Kyc Białystok

@Haha

Czyli uważasz, że koordynator KYCowy powinien zarabiać mniej niż analityk?

@Haha

Zaczynałem pracę w Łodzi zanim jeszcze KYC Białymstoku powstał. Widełki dla Łodzi wtedy były 2800-3600 z tego co pamiętam.

@Haha

CERI w Białymstoku swój rozkwit przechodziło za czasów pracy stacjonarnej. Nic w tym dziwnego, że pensje na każdym stanowisku były adekwatne do lokalizacji. Teraz, w dobie pracy zdalnej to traci na znaczeniu i podejrzewam, że CERI również się do tego dostosuje - jeśli nie dobrowolnie to z konieczności.

@PDK

Czyli przed 2020 rokiem (2018 chyba powstał KYC w Białymstoku) Łódź miała lepsze widełki niż Białystok w 2021... Super firma....

LEL

Hej staram sie o stanowisko na KYC w Białymstoku. Czy ktos powie jakie panuja tam warunki, czy jest zapieprz, poganiają, norma nie do wyrobienia?

@LEL

Nie no nie ma zapieprzu ;) Norma jest ok, może czasem jak się zdarzy pilniejszy klient to jest więcej roboty, ale bez przesady. Ogólnie panuje miła atmosfera i ludzie są zawsze pomocni.

Ostatni sprawiedliwy

To idź do działu DKA to zobaczysz co to spokojna praca i miła atmosfera

@Ostatni sprawiedliwy

Ale pytanie było o KYC...

Zostaw, widocznie musiał sobie ulżyć. Powiedz lepiej, mieliście podwyżki noworoczne? Oglądam właśnie ofertę na młodszego konsultanta...

@Ewa

Podwyżek noworocznych się w tej firmie nie praktykuje. Inflacja hula, a takie składniki wynagrodzeń jak premia (jej maksymalna wartość do zdobycia) oraz dodatki językowe od lat nie są waloryzowane...

Jurek

Podwyżki noworoczne? Nawet o inflacyjną tam trudno. :D

@Ewa

Podwyżki noworoczne? A co to takiego? ;)

LAB
@Ewa

Podwyżki są zazwyczaj latem: lipiec- sierpień. Premie kwartalnie, a pod koniec roku wypłata "bonusu świątecznego" z ZFŚS :-)

Ostatni sprawiedliwy

Na szczęście nie ma mnie od dawna

Wiktoria
@LAB

a od czego zależy to czy ktoś dostanie podwyżkę? od stażu pracy? czy od tego "czy zasłużył? :)

LAB
@Wiktoria

Od tego jak pracujesz, czy się angażujesz - ale tak jest chyba wszędzie. Staż pracy też ma pewnie jakieś znaczenie - im dłużej pracujesz tym więcej umiesz, jesteś bardziej przydatny itp., więc to doceniają. Co roku wiosną są takie rozmowy oceniające z przełożonym, dobrze jest przygotować sobie na nie konkretne argumenty - przykłady co zrobiłeś w tym roku, jak się wykazałeś, z tym trudno jest dyskutować, jeśli chodzi o podwyżki :D

@Wiktoria

Nie wyrobisz warunków do awansu z tabelki to nie masz podwyżki.

Ceryjczyk
@LAB

Zależy od tego ile sprzedajesz Pseudo koordynatorom albo nawiedzonej kierowniczce. Mówię o Łodzi. Nie sprzedasz kogoś nie masz pochwały

F
@Ceryjczyk

Ale co sprzedajesz? Plandekę do żuka? Jestem zoomerem, ale nawet w moim świecie jesteś nagradzany za wyniki. Nie musisz nikogo, nigdzie sprzedawać, bo każdy przełożony do samej góry widzi jak, kto pracuje. Nie na darmo raportujemy to w milionie różnych systemów. Takie gierki może sobie uprawiać ekipa sprzątająca (bez obrazy). Jak jesteś średniakiem i randomem to za co mają cię chwalić? Za łaskawe wykonywanie pracy w powierzonym zakresie? Jeśli jesteś pracownikiem to na pewno widziałeś choćby ogłoszenie o przyznanych nagrodach rocznych za wyniki w pracy powyżej oczekiwanych. Było dokładnie określone za co poszczególne osoby ją otrzymały. One też kogoś sprzedały? Jeśli masz uzasadniony problem z kompetencjami swojego koordynatora, albo kierownika to w departamencie mamy jeszcze menadżera i z tego co wiem z autopsji to poważnie przyjmuję krytykę wobec swoich podwładnych. I zawsze zostaje jeszcze prezes. Także masz narzędzia do naprawy firmy. A może to tylko Twoja wyobraźnia?

Ceryjczyk
@F

To czemu z działu dka na przełomie maja-lipca wszyscy z pośrednika odeszli. Nie liczę stałych pracowników bo ich też było mnóstwo. A może zapomniało się jak pani kierownik odwoływała wszystkie urlopy bo po co odpoczywać lepiej indeksować od rana do wieczora. Po co spać, jeść sr.. szkoda czasu przecież. A może nie wie się o tym, że drukarki w dziale dla co chwilę nie drukowały i traciło się czas na wklepywanie ciągle to samo do znudzenia. N

Sreri

Szkoda czasu i nerwów, zatrudniają przed agencje do której nawet nie da się dodzwonic, jak zgłosisz problem do koordynatora to ci powie ze nie oni cię zatrudniają tylko agencja wiec masz to z nimi załatwiać. Co miesiąc nie zgadzają się wypłaty, które i tak są wystarczająco śmieszne. Zwalniają ludzi kilka dni przed końcem umowy, żeby nie wypłacać za urlopy. Gdyby nie fakt ze to praca zdalna to poszłabym stamtąd po 1 dniu, atmosfera i współpracownicy tragedia, potrzeba tu chyba ogromnej odporności na stres. Omijać szerokim łukiem.

Szczera prawda
@Sreri

Niestety, cała prawda. Sposób podziękowania za rzetelną pracę również pozostawia wiele do życzenia.

@Szczera prawda

Tak źle jak teraz nigdy nie było. Ludzie przychodzą odchodzą... Wynagrodzenia i premie nie dają poczucia szczęścia w tej firmie bo poprostu są tak małe że nie ma z czego się cieszyc . Kierownicy i koordynatorzy chamscy wulgarni , straszą wszystkim , brakiem premi, brakiem umowy, najgorszy (usunięte przez administratora) Uciekajcie z tej lokalizacji. Mówię o Białymstoku. :)

Zostaw merytoryczną opinię o CERI International Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w CERI International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CERI International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CERI International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 6 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CERI International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CERI International Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CERI International Sp. z o.o.