Opinie o Commerzbank Aktiengesellschaft S.A. Oddział w Polsce w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Commerzbank Aktiengesellschaft S.A. Oddział w Polsce, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Commerzbank Aktiengesellschaft S.A. Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Commerzbank Aktiengesellschaft S.A. Oddział w Polsce w Łódź

asdf

skasowano wszystkie opinie sprzed 2019 r. Gdybym mógł to z-blacklistował bym te firmę. Nieważne za co ale powód jest obiektywny, a nawet dwa.

Lodzstateofmind Nowy wpis

Jeśli chodzi o część dotyczącą ryzyka. Wszystko zależy na jakim etapie rozwoju jesteś i do jakiego zespołu idziesz (ze względu na managera). Dla ludzi zaraz po studiach może być fajna praca. Spokojna. Natomiast możliwości rozwoju bardzo ograniczone bo ryzyko to bardzo mała część tej organizacji w PL. Dużo sympatycznych ludzi. Z mojego punktu widzenia mała transparentność zarządzania, za mało szkoleń dotyczących ryzyka (to bardzo dynamiczna dziedzina), masz wrażenie że rynek ci ucieka. Mnie osobiście drogi się rozminęły bo styl zarządzania mi nie odpowiadał ale trzymam kciuki żeby część łódzka się rozrastała :-)

asdf Nowy wpis

Zyga Nowy wpis
Kandydat

Jakie są widełki zarobków na stanowisku regulara?

Ona

Jakie języki są wymagane?

On Nowy wpis
 Rekomendacja
@Ona

Na pewno angielski. Chociaż niemcy nie umieją tego języka. Oni by chcieli żebyś mówiła po niemiecku.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Commerzbank Aktiengesellschaft S.A. Oddział w Polsce? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy ASYSTENT PROJEKTANTA - BRANŻA BUDOWLANA
logo firmy OPERATOR WTRYSKAREK
Protekt Grzegorz Łaszkiewicz
(231 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Commerz dobrze płaci jak na łódzkie warunki- szczególnie stawki dla juniorów są wysokie, jest także budżet na szkolenia co roku i można z niego korzystać. Atmosferę w pracy uważam za dobrą. Technologie, teamy oraz możliwości nauki zależą baaardzo od projektu do którego się trafi, są projekty w fajnych technologiach w fazie budowy gdzie nie można narzekać na nudę, ale są tez zupelne odwrotnosci - stare strupy przejmowane od niemieckich emerytów.

Liczyrzepa

Praca dobrze płatna, ale jest "ale". Na pewno słabo z budżetami. Nie licz na rozwój w postaci szkoleń. Rotacja w Łodzi i we Frankfurcie tak duża, że od innych ludzi też się nie nauczysz. W Łodzi ciężko znaleźć doświadczonych, zatem zespoły pełne swiezakow, co to ich pierwsza praca. Zatem poziom nie za wysoki. Managerowie, no cóż... są jakieś rodzynki. Ale widać że był problem z pozyskaniem dobrych doświadczonych w branży managerów z wawy. Jak zaczynasz od juniora, ok. Jak już wiesz o co kaman to jednak pozostaje Wawa bo zostajesz w miejscu i się tylko denerwujesz.

Marek
@Liczyrzepa

Managerowie to spłynęli z Ericpolu, jeden ściągnął drugiego. Także się zrobiło towarzystwo wzajemnej adoracji. Niestety, ale owi managerowie są zainteresowani swoją sytuacją niż swoich podwładnych. Na zasadzie Frankfurt nie widzi problemów to ja też nie. Tylko, że z odległości 1000km trudno cokolwiek zobaczyć.

Bankster
@Liczyrzepa

Jest budżet na szkolenia, a na pewno był w zeszłym roku, bo pojechaliśmy zespołem do Warszawy. Roczna rotacja w moim dziale to jedna osoba która odeszła i ciągle napływający nowi ludzie. We Frankfurcie odchodzą kontraktorzy, a pracownicy Commerzbanku z latami doświadczenia są ciągle zatrudnieni. Menadżerowie z Warszawy? Nie wiem po co ściągać kogoś z Warszawy... rynek IT istnieje w Łodzi od ponad dwóch dekad i można znaleźć kompetentną kadrę zarządzającą. Poziom pracowników zróżnicowany, jeszcze mam się od kogo uczyć, a nie jestem juniorem ;-)

Jeremi

Idealnie z pewnością być nie może ale nie przesadzajmy z taka krytyka. Firma jak najbardziej ok a rozwijać trzeba się przede wszystkim chcieć

Ja się podzielę. Jestem zadowolony. Jeśli się trafi na dobry projekt to jest rozwój, jest tempo, dzieje się i jest ciekawie. Na początku problem z dostępami, wyjazdy do Frankfurtu też są czasami organizowane na łapu capu i czasami okazuje się że zamiast na 2 tygodnie jedzie się na 3. W porównaniu do innych IT firm, w jakich pracowałem mogę stwierdzić, że kadra menedżerska wyjątkowo (w większości, wiadomo, wszędzie są wyjątki i zakompleksione jednostki) nie jest kadrą największych przygłupów i podlizusów tylko rzeczywiście widać, że to ludzie, którzy ogarniają temat, biorą odpowiedzialność za team, zależy im i są zaangażowani i w większości rzeczywiście robią dużo. To napędza i motywuje cały team. Fajna, luzna atmosfera. Czasami wieje nudą, jak się czeka na dostępy albo decyzja jest zamrożona we Frankfurcie. Beznadziejne benefity, ale dobre pieniądze - dla mnie to akurat spoko, wolę dostać więcej do łapy i sam decydować czy chcę mieć "owocowe czwartki", "tęczowe piątki" czy moze bede krecil tylkiem na zumbie, czy nie. Póki co, jestem na tak.

Piotr
@Pracownik

Czy projekty, które się dostaje są przydzielane z góry czy samemu można je wybrać? Uczestnictwo w projektach, jest zależne od rodzaju umowy danego pracownika?

Czy ktoś wie jak wygląda zatrudnienie w firmie Commerzbank Aktiengesellschaft S.A. Oddział w Polsce w miejscowości Łódź? Czekamy na nowe wpisy.

Piotr

Tyle ofert pracy i jeszcze nikt nie podzielił się opinią? Aktualne oferty pracy znajdziecie pod tym adresem: https://lodz.commerzbank.pl/offers . Może znajdzie się ktoś, kto podzieli się informacjami na temat Commerzbank Aktiengesellschaft .

Zostaw merytoryczną opinię o Commerzbank Aktiengesellschaft S.A. Oddział w Polsce - Łódź

Commerzbank Aktiengesellschaft S.A. Oddział w Polsce
5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wersalska 6
    91-203 Łódź
  • NIP: 1050002579 REGON: 365109040 KRS: 0000631053

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Commerzbank Aktiengesellschaft S.A. Oddział w Polsce