Opinie o Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. w Łódź

123 Nowy wpis

JAK KTOŚ MA JEDNAK ZAMIAR IŚĆ PRACOWAĆ DO TEJ (usunięte przez administratora) PILNUJCIE ŻEBY DALI WAM NOWE SŁUCHAWKI. JA NIE DOPILNOWAŁEM I TERAZ MAM PROBLEM (PRZEZ TO, ŻE CWANIACTWO WCISNĘŁO MI UŻYWANE PO KIMŚ). Moja wina, że tego nie dopilnowałem, ale i tak radzę uważać, żeby nie chodzić po lekarzach tak jak ja muszę.

Czy firma Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Były pracownik Nowy wpis

Jedna wielka lipa. Szkolenie to cyrk, obiecali UoP i dzień przed wygaśnięciem śmieciówki uznali, że "firma nie ma funduszy żeby się wywiązać z umowy ani obiecanej podwyżki". Warto dodać że pensja bliska najniższej krajowej. Ludzie, którzy rzekomo prowadzą szkolenie nie mają pojęcia jak to robić, olewają temat, a pretensje o niewiedzę spadają na nowego pracownika. Firma Januszy i cwaniaków.

Czy w Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jak wygląda ścieżka awansu w Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j.?

eksPracownik

Raczej żadna. Stanowiska kierownicze są obstawione i raczej nie do ruszenia. Także pozostaje rola szeregowego pracownika.

@eksPracownik

Dokładnie, zatrudnianie po znajomości a zarobki oscylujące raczej blisko najniższej krajowej.

Czy w Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pracuje w firmie od prawie 2 lat, tylko praca zdalna (bo mieszkam w innym mieście). Zarobki- podstawa jest ok, premie super bo sam pracuje na premię. szefostwo też spoko. polecam pracę w tej firmie

@pracownik

To fajnie, a to że to praca zdalna to nie przeszkadza w komunikacji? Idzie się zawsze z każdym dogadać?

@Ewa

Z tego co słyszałem to raczej tam zwalniają pracowników. Znajomy chwilę pracował, bardzo niestabilnie tam jest.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

eX

Jest tylko w języku polskim. Jednak pracy w tel. firmie zdecydowanie nie polecam.

Kolo
@eX

Dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie, co tam jest nie tak? Możesz powiedzieć coś więcej? Pojawiła się nowa firma z ich ramienia Expert4you, z tego co wiem, to zatrudniają, może, jednak warto spróbować?

@Kolo

No właśnie. Ja też chciałbym spróbować i zastanawia mnie ta opinia. Była pisana rok temu więc może coś się zmieniło na lepsze. Zresztą nie każdemu wszystko się musi podobać. Będziesz wysyłał CV? Jakby co to daj znać.

marko
@Lidia

Teraz jest kilka ogłoszeń więc warto aplikowac. Ja będe próbował.

Iga

@Mojika hmmm czyli całość wypłaty szła do ręki?

@era
@Iga

Pewnie nie całość, ale cześć na pewno. Kto pracował w tej firmie to dobrze zna zasady jakie w niej panują. Zawsze było grono ludzi nietykalnych i oni wszystko mieli ok i byli odpowiednio gratyfikowany za tzw. lojalność choć za bardzo się nie przemęczali i inni robili za nich całą najważniejszą pracę.

Czym Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. zachęcają? Jakie mają dodatki?

TenTyp

Unikaj jak ognia. Największemu wrogowi bym nie polecił tej firmy. Chyba, ze ktoś chce zmarnować swój czas i stracić trochę nerwów to czemu by nie.

Mojika

Czy żałuję jak tam byłam tak, zmarnowałam czas. (usunięte przez administratora) z umowami, kasa pod stołem gdzie najniższa na umowie była. Mieli kupionych ludzi w Inspekcji pracy. Panowie nigdy nie szanowali swoich ludzi może tylko tych, którzy wiedzieli jak im lizać. Czy mnie interesuje ta firma...raczej nie i była to moja największa porażka.

TenTyp
@Mojika

Zgadzam się z osoba powyżej. Wszystko tam jest na słowo.Właściciele mają trzy spółki PCKP, BSC, Iq2. Choć są zlokalizowane w tej samym budynku na tym samym piętrze i co dzień wszyscy się mijali. Traktowanie pracowników jak największe zło tej firmy. Za nadgodziny rozliczanie jak za premie , co jest ewidentnym złamaniem prawa.

Lidia

@Paulina, dziękuję za Twoja opinię. To prawda, że pakiet socjalny jest zawsze miłym dodatkiem do wynagrodzenia. Dlaczego pracujesz siedem godzin dziennie? W firmie nie obowiązuje ośmiogodzinny dzień pracy? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami? Jesteś z nich zadowolona? Poleciłabyś tą firmę innym osobom poszukującym pracy?

@Lidia

Praca jest siedmiogodzinna .Atmosfera bardzo w porządku, nie mam zastrzeżeń. Nie jest to praca dla wszystkich ale ci którzy lubią rozmawiac i nie mają przed tym oporów spokojnie mogą się tu odnaleźć.

Lidia

@LordSzczena, cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy. Mógłbyś napisać czy pracowników obejmuje pakiet socjalny? Mam na myśli prywatną opiekę zdrowotną bony na święta lub dopłatę do wypoczynku wakacyjnego. Po jakim czasie od zatrudnienia można liczyć na premie lub podwyżkę? Czy przy odpowiednim wykształceniu i stażu pracy można dostać awans? Firma inwestuje w pracownika wysyłając go na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Paulina
@Lidia

Brak pakietu socjalnego,dopłat do wypoczynku, bonów. Goła podstawa + premia .O awansie nic mi nie wiadomo. Na szkoleniu byłam raz, podwyzkę mozna otrzymac jak w kazdej firmie. Są jednak inne plusy. Praca pon-piątek 7 godzin jedna zmiana, dla tych co mają rodziny to wazny punkt. Ja jestem generalnie zadowolona ale jakies bony czy dodatkowe szkolenia by się przydały

Zibi

toto jeszcze istnieje??? Rany Boga!!! Ludzie obudźcie się, są inne FIRMY, gdzie będą Was traktować, jak ludzi.

maryjusz
@Zibi

XD

LordSzczena

A ja nie zgodzę z przedmowcami. Swietna atmosfera, integracje, team leaderzy zawsze chetnie odpowiadaja na nasze pytania. Targety w firmie sa realne do osiagniecia i jest z tego dobra kasa. Wszystko zalezy od nastawienia i od checi. :) Jeśli ktos chce klepac przez 7 godzin jeden skrypt to to nie jest praca dla niego.

Opina

Zgadzam się z przedmówcami ,byłam kilka dni na szkoleniu i podziękowałam .Specyficzne miejsce ,specyficzni ludzie ,szkolenia beznadziejne .Oczekują od nowego pracownika aby nauczył się wszystkiego słuchając innych .Popracujcie nad szkoleniami i podejściem do nowo zatrudnionych .Ogolnie kasa spoko ,amtmofera nie

Lidia

@Były a w jaki sposób zostaliście poniżani? Czy ktoś próbował coś z tym zrobić? Reagował lub nie godził się na takie traktowanie? Pamiętajcie, że trzeba dochodzić swoich praw. Czy ktoś też ma takie odczucia związane z Polskim Centrum Kadrowo Płacowym?

Aldona
@Lidia

Ja też byłam poniżana ,nie polecam nikomu

@Aldona

@Aldona tak między nami... z Twojego imienia zgadza się chyba tylko pierwsza litera, zdecyduj się z jakiego nicka piszesz. Aldona, MM czy Debora? Po stylu pisania widać ewidentnie, że pisze to jedna i ta sama osoba. Skoro tak Ci było źle w tej firmie i tak byłeś poniżany to albo coś z tym zrób albo odejdź z honorem, napisz konstruktywną opinię, odpowiednio ją argumentując. Dziecinada ,,w największym wydaniu''.

MM

Omijać szerokim łukiem ,firma kogucik

Debora

Szumowina w największym wydaniu ,brak szacunku do drugiej osoby ,ciągły stres ,Panie Menager niszczą psychikę człowieka .Nie polecam nie warto tracić czasu

P
@Debora

a cóż się stało że ta psychika taka nadszarpnięta została????? czego tam wymagają?????

PP
@P

pewnie trzeba było ruszyć głową a to za duży wysiłek

Były

Ta firma to szambo do sześcianu....pracują tu tylko i wyłącznie ludzie bez perspektyw. Nikt normalny nie godzi się co sezon na głodową pensje i ciągłe poniżanie ze strony kierownika.... serio szkoda życia w tej firmie

Lidia

Ktoś z obecnych na forum jest na stanowisku: Konsultant - Wdrożeniowiec systemu wspomagającego zarządzanie firmą w Polskim Centrum Kadrowo Płacowym Sp.j.? Bo własnie jest prowadzona rekrutacja na to stanowisko i osoby aplikujące mogą zainteresować warunki zatrudnienia, czy jest możliwość awansu i jakie są profity dla pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. - Łódź

• Jak się pracuje w Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j.
1.8/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Nieszawska 20/26
    93-119 Łódź

Polskie Centrum Kadrowo Płacowe Sp.j.