Opinie o Tastysoft Sp. z o. o. w Łódź

Tastysoft Sp. z o. o. jest firmą doradczo-technologiczną działającą na rynku HoReCa. Każdego dnia pomaga zwiększać sprzedaż w kilkuset restauracjach w całej Polsce. Członkowie naszego zespołu posiadają solidne, wieloletnie doświadczenie w branżach technologicznej, IT oraz restauracyjnej. Więcej informacji na: www.upmenu.com

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tastysoft Sp. z o. o. w Łódź

A z kasą jak oni stoją? I na ile są szczodrzy w sięganiu po nią gdy przychodzi czas rozliczenia? Jak rok temu szukali Specjalistę ds. Obsługi Klienta, to zamiast podania można się było dowiedzieć, że jest wybór, między UoP a B2B.

Specjalista Nowy wpis

W ogóle nie są szczodrzy, obiecują złote góry, które można zobaczyć co najwyżej w snach. Mała firemka, która od lat jest start upem i ze trzy razy już zmieniała nazwę, nie dysponują sporym zapleczem finansowym.

@Specjalista

No ale skoro coś obiecują to raczej powinno być to wpisane w umowie. Tak myślę. A konkretnie to, które z ich obietnic nie zostały dotrzymane?

Nie polecam. Szef przekonany o samozajebistości torpeduje każdy pomysł, który nie mieści się w jego "wizji". Szkoda nerwów i czasu. W niedzielę przed poniedziałkowymi spotkaniami z nim miałem mdłości

Łucja

A jakie Twoje plany były torpedowane, że tak się denerwowałeś? I z perspektywy którego stanowiska oceniasz? Widziałam, że szukali kogoś do obsługi klienta masz jakieś odniesienie co do pracy na tym właśnie miejscu? Ludzie często rotują?

Ty też? UpMenu składa się z samych takich ludzi. Każdy szanujący się pracownik powinien odpuścić sobie tą firmę, chyba, że ktoś ma skłonności autodestrukcyjne. Firma w większości składa się z samych znajomych Szefów przekonanych o własnej (usunięte przez administratora). Ktokolwiek z zewnątrz nie ma tam żadnych praw. Dosłownie żadnych. Każda uwaga, każdy pomysł na zmianę duszone są w zarodku mało miłymi metodami. Ludzie bez pomysłu i wizji (podobnych a nawet lepszych firm na rynku jest sporo), bez polotu i w większości (ale nie wszyscy) z bardzo niskim levelem człowieczeństwa oraz kultury pracy. Nikt wartościowy i inteligentny się tam nie utrzymał dłużej, a było sporo takich ludzi. Procedury są każdego dnia inne, w zależności od aktualnych pomysłów i humoru Szefostwa. Brak socjalu poza opieką medyczną. Zanim wyślesz cv sprawdź archiwalne oferty w necie, zasięgi, socjale. W każdym razie moim zdaniem unikać jak ognia, chyba, że lubisz się parzyć.

hgnm

na pocztaek nawet umowa na okres próbny jest ok, jeśli potem można liczyć na stałe zatrudnienie. A czy poszukują aktualnie ludzi do pracy w Tastysoft Sp. z o. o.?

admin

Masz jakieś doświadczenie w pracy w Tastysoft Sp. z o. o.? Jeśli tak, napisz nam o warunkach pracy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tastysoft Sp. z o. o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Zostaw merytoryczną opinię o Tastysoft Sp. z o. o. - Łódź

• Jak się pracuje w Tastysoft Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tastysoft Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tastysoft Sp. z o. o.
  • Sienkiewicza 85/87 lok. 8 P. XI