Opinie o Krajowa Izba Podatkowa w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Krajowa Izba Podatkowa, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krajowa Izba Podatkowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowa Izba Podatkowa w Łódź

Czarek Nowy wpis

Może znajdzie się ktoś i podzieli się opinią jaka atmosfera i jak się pracuje?

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z Was dysponuje newsami o Krajowa Izba Podatkowa? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Maria Nowy wpis

Byłam tylko na rozmowie rekrutacyjnej. Już w połowie chciałam wyjść, przygnębiające wrażenie, zarobki z góry wiadomo, że marne (wyszło w rozmowie). Następnego dnia dostałam inną pracę, ale wrażenie z tego miejsca pozostało fatalne.

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Krajowa Izba Podatkowa? Czy tak samo jest w Krajowa Izba Podatkowa?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

moniek

widziałem u nich oferte na stanowisko telemarketera do Łodzi.

adamus

Zgodzę się z przedmówcą, Krajowa Izba Podatkowa to jedna ze spółek właścicieli Polskiego Centrum Kadrowo-Płacowego i wszystko co dotyczy Polskiego Centrum dotyczy też Krajowej Izby.

........

W celu znalezienia opinii patrz Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowa Izba Podatkowa - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krajowa Izba Podatkowa