Opinie o Lanform Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Informatyczne w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lanform Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Informatyczne. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lanform Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Informatyczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lanform Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Informatyczne w Łódź

Piotr Nowy wpis

Moja firma zleciła Lanform wykonanie projektu, dotyczącego napisania programu komputerowego. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, w terminie, z zachowaniem wysokiej jakości usług i kompetencji wykonawcy, a co najważniejsze, firma Lanform nigdy nie pobiera żadnych pieniędzy z góry, i zwykle nie w całości lecz oddzielnie za każdą wykonaną część większego projektu (w ten sposób klient uczestniczy w procesie powstawania produktu), (w naszym przypadku firma np pomogła napisać dokładną specyfikację projektu i nie pobrała za to żadnych pieniędzy, podobnie z konsultacjami). W tym systemie nie ma możliwości aby klient zapłacił a wykonawca nie zrealizował swojego zadania. Wszystko odbywa się przejrzyście. Nieporozumienia mogą wyniknąć wyłącznie z tego, że np klient nie do końca rozumie co chce otrzymać. Ale i na to są sposoby aby się porozumieć. Podsumowując, wszystko zależy od wzajemnego podejścia obu stron, gdyż realizacja usług to proces dwustronny.

Moja opinie nie dotyczy pracy w tej firmie, ale współpracy. Niestety Lanform nie dotrzymuje terminów, projekt oddany kilka miesięcy po nim... A w zasadzie nawet nie dokończony, bo umowa została zerwana. Podany kontaktowy numer telefonu nie istnieje, a na maile brak odpowiedzi przez wiele dni... Odradzam!

@Andrzej

Moze pan to jakos udowodnic ?

efka

W sekcji "Opinia o Pracodawcy",zamiast wpisów osób które tam pracują, lub pracowały, znajdujemy jedynie opinie klientów (w podobnej stylistyce co sugeruje że napisała je jedna osoba) na temat jakości usług wykonywanych przez firmę Lanform - dlaczego nie ma tu opinii pracowników tej firmy, których powinno być krocie skoro od dobrych kilku lat firma gwaranuje zatrudnienie w jej siedzibie lub firmach współpracujących. Wygląda to dość podejrzanie

hania

W ofercie mają profesjonalne szkolenia informatyczne, moja firma często korzysta z ich usług, są bardzo solidni, profesjonalni a do tego oferowane przez nich usługi są w niskich cenach. Gorąco polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lanform Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Informatyczne? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Karina

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy lanform, zajęli się organizacją szkolenia dla pracowników w mojej firmie, znakomicie się spisali, dzięki nim zespół informatyków pracujęcy w moim przedsiębiorstwie znakomicie sobie radzi, a w dodatku wykonali całą usługę szkoleniową za niewielkie pieniądze

imie

Żaden z tych komentarzy nie wygląda na prawdziwy i nie przedstawia żadnych konkretów (włącznie z (usunięte przez administratora)który pisze "jestem zadowolona"). Konkretnie - jaką stronę zrobili (adres www) i za ile ?

Irek

Znakomita firma, jestem bardzo zadowolony z ich usług, rewelacyjnie się spisali, stworzyli łatwe w obsłudze oprogramowanie dla mojej firmy, jestem bardzo zadowolony z świadczonych przez nich usług, to profesjoanliści w każdym calu.

Janek

Bardzo profesjonalne szkolenia, uczestniczyłem już w dwóch i widzę, że mój pracowdawca coraz lepiej patrzy na moje referencje. Może niedługo podwyżka? Jednak polecam firmę, można duzo wynieść z ich szkoleń.

Nasza firma współpracuje z nimi. Tworzyli nam stronę internetową i jestem zadowolona. Szybko i sprawnie, strona oryginalna, wyróżnia się

Gorg

Bardzo wykwalifikowani programiści. Jestem z nich bardzo zadowolony.

marysia

ja rowniez chwale sobie te firme. strona www zrobiona profesjonalnie

dan

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Wywiązali się z terminu i nie było z nimi żadnych problemów.

Majka

u mnie w firmie też zakładali www. wszystko terminowo, sympatycznie. dlatego nie wiem skąd te negatywne opinie... u nas było wszystko na najwyższym poziomie.

Alicja

ja z kolei nie mogę złego słowa powiedzieć. profesjonalnie i terminowo wykonali dla mnie stronę www. nie wiem skąd ta negatywna opinia, u mnie było wszystko ok. polecam

Zen

Niestety muszę wystawić negatywną opinię na temat firmy i świadczonych przez nią usług ( jeśli można nazwać je usługami). W sieci można znaleźć kilka wpisów na ich temat, że nie wywiązują się z terminów itp. Osobiście też zostałem oszukany więc ostrzegam przed nimi.

Dra
@Zen

Zen - w jaki sposob mozna sie z toba skontaktowac. Jestem kolejna oszukana osoba przez te firme.

@Zen

Wiec prosze napisac jak to wygladalo ze zostal pan oszukany

@Dra

Wjaki sposob ta firma pana oszukala? Konkrety prosze

Zostaw merytoryczną opinię o Lanform Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Informatyczne - Łódź

Lanform Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Informatyczne
3.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Kasprzaka 11 lok. 57
    91-078 Łódź