Strefa Nieruchomości

Poznań

Strefa Nieruchomości

Opinie o Strefa Nieruchomości

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Strefa Nieruchomości? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Olga

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy , zupełnie przestaliście pisać.

Anna

Opis mieszkania, które w końcu kupiliśmy za pośrednictwem Strefy Nieruchomości NIE ODPOWIADAŁ stanowi faktycznemu. Opis był ściemniony (podwyższony standard mieszkania, świetnej jakości szafy, sprzęt AGD itp). W rzeczywistości szafy były rozwalone, sprzęt NIE DZIAŁAŁ, a ja nadal nie wiem na czym polegał podwyższony standard. Bo chyba 20 letnie mieszkanie, które nigdy nie było remontowane, takiego nie ma. Brak etyki, cyganeria

Karolina

@er należysz do osób, którym praca w Strefa Nieruchomości się podoba? Jeżeli tak jest, to mógłbyś opisać co wpływa na Twoje postrzeganie tej firmy? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

er

bez przesady po co takie rzeczy pisac ..widocznie sa ososby ktorym w firmie sie podoba i trzeba to uszanowac

Grun

Widac,ze temat biura wielkiej damy, wiesniary, nie cichnie:) No i dobrze, ciekawa jestem jak wyglada obecnie umowana na tak zwana wylacznosc? Czy nadal sa zapisane kary itp. Moze sama zainteresowana odpisze?

MM

Ogólnie praca w Strefie Nieruchomości na os Batorego ok, bo można dobrze lewizny wykręcać.

magg

Zdecydowanie odradzam biuro nieruchomości 5 aleja. Ludzie mało kompetentni,z małym doświadczeniem. Dużo pomyłek, dużo matactwa. Pięniądze tak przesłoniły oczy właścicielce biura,ze w dniu podpisania umowy not. nie wiedziała co jest przedmiotem sprzedazy. Wstyd i jeszcze raz wstyd ze takie rzeczy maja miejsce.5 Aleja Poznan Aleja wielkopolska 67/1

Stefan
@magg 18.02.2015 14:56

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Praca w nieruchomościach to tak jak praca w ubezpieczeniach.Dużo spotkań.Finalizują się nieliczne tematy. Pracowałem w firmie PZU i Castle,bardzo podobna specyfika,można zarobić ale nie każdy się nadaje.Najlepiej zacząć zmiany od siebie.No i na szczęście epoka chłopów pańszczyźnianych się skończyła.Zawsze można iść gdzie indziej.Obecnie Orlen,też lekko nie jest.

pl

wnioskuje, że firma nie jest godna polecenia jezeli ktos z duzym doswiadczeniem szuka pracy?? Mozliwe jest iz struktura funkcjonowania sie zmienila? Moze ktos inny juz ja zarzadza. planuje wyslac swoje cv lecz troche mam obawy.... A moze ktos wymienić sukcesy zawodowe w Strefa Nieruchomości? dziekuje z gory...

dagmara

C to za dyskusja. Myślisz że ktoś Ci napisze ze szczegółami jak się w różnych firmach lewizny robi i ile kasy na tym zarobi. Dopytujesz się jakbyś była z SB. Kilka lat temu miałam okazje pracować w jednym biurze nieruchomości w Szczecinie. I widziałam jak chłopaki na lewo wynajmują czy sprzedają mieszkania, więc się da.

ritapax

Skoro masz takie parcie na pracę w tej firmie i wieczny uśmiech z super warunków zatrudnienia, sporo kasy w kieszeni to zapraszamy. Wałki? Jakie wałki? Bardzo uczciwa praca. Skoro się inwestuje w firmę to tak jakby człowiek był wspólnikiem. Inaczej nie zarobi. Takie czasy trzeba myśleć.

Klientka

Anonim - przeczytaj ze zrozumieniem mój wpis to się dowiesz , że nie pracowałam , nie pracuje w tym biurze ; więc nie mam pojęcia jakim jest pracodawcą!

Kcynska

Czy ma ktoś jakies info na temat pracy w tej firmie? Nie interesuje mnie to co jest zawarte w umowach, jakis kary itp. Wiemy nie od dzis ze sa taki praktyki stosowane. Interer mnie czy jest podstawa, umowa o prace itp. Czy jak wiekszosc biur nieruchomosci na umowe smieciowa, bez podstawy, wlasny sprzet, wlasna kasa na paliwo itp.

kamika

Jak najdalej od tej firmy. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Strefa Nieruchomości - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strefa Nieruchomości