Opinie o Strefa Nieruchomości w Poznań

Strefa Nieruchomości
2 34 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Strefa Nieruchomości?

Olga Nowy wpis

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy , zupełnie przestaliście pisać.

Anna Nowy wpis

Opis mieszkania, które w końcu kupiliśmy za pośrednictwem Strefy Nieruchomości NIE ODPOWIADAŁ stanowi faktycznemu. Opis był ściemniony (podwyższony standard mieszkania, świetnej jakości szafy, sprzęt AGD itp). W rzeczywistości szafy były rozwalone, sprzęt NIE DZIAŁAŁ, a ja nadal nie wiem na czym polegał podwyższony standard. Bo chyba 20 letnie mieszkanie, które nigdy nie było remontowane, takiego nie ma. Brak etyki, cyganeria

Karolina Nowy wpis

@er należysz do osób, którym praca w Strefa Nieruchomości się podoba? Jeżeli tak jest, to mógłbyś opisać co wpływa na Twoje postrzeganie tej firmy? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
er

bez przesady po co takie rzeczy pisac ..widocznie sa ososby ktorym w firmie sie podoba i trzeba to uszanowac

Grun

Widac,ze temat biura wielkiej damy, wiesniary, nie cichnie:) No i dobrze, ciekawa jestem jak wyglada obecnie umowana na tak zwana wylacznosc? Czy nadal sa zapisane kary itp. Moze sama zainteresowana odpisze?

MM

Ogólnie praca w Strefie Nieruchomości na os Batorego ok, bo można dobrze lewizny wykręcać.

magg

Zdecydowanie odradzam biuro nieruchomości 5 aleja. Ludzie mało kompetentni,z małym doświadczeniem. Dużo pomyłek, dużo matactwa. Pięniądze tak przesłoniły oczy właścicielce biura,ze w dniu podpisania umowy not. nie wiedziała co jest przedmiotem sprzedazy. Wstyd i jeszcze raz wstyd ze takie rzeczy maja miejsce.5 Aleja Poznan Aleja wielkopolska 67/1

Tak7Nie

Stefan
@magg

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Praca w nieruchomościach to tak jak praca w ubezpieczeniach.Dużo spotkań.Finalizują się nieliczne tematy. Pracowałem w firmie PZU i Castle,bardzo podobna specyfika,można zarobić ale nie każdy się nadaje.Najlepiej zacząć zmiany od siebie.No i na szczęście epoka chłopów pańszczyźnianych się skończyła.Zawsze można iść gdzie indziej.Obecnie Orlen,też lekko nie jest.

pl

wnioskuje, że firma nie jest godna polecenia jezeli ktos z duzym doswiadczeniem szuka pracy?? Mozliwe jest iz struktura funkcjonowania sie zmienila? Moze ktos inny juz ja zarzadza. planuje wyslac swoje cv lecz troche mam obawy.... A moze ktos wymienić sukcesy zawodowe w Strefa Nieruchomości? dziekuje z gory...

dagmara

C to za dyskusja. Myślisz że ktoś Ci napisze ze szczegółami jak się w różnych firmach lewizny robi i ile kasy na tym zarobi. Dopytujesz się jakbyś była z SB. Kilka lat temu miałam okazje pracować w jednym biurze nieruchomości w Szczecinie. I widziałam jak chłopaki na lewo wynajmują czy sprzedają mieszkania, więc się da.

ritapax

Skoro masz takie parcie na pracę w tej firmie i wieczny uśmiech z super warunków zatrudnienia, sporo kasy w kieszeni to zapraszamy. Wałki? Jakie wałki? Bardzo uczciwa praca. Skoro się inwestuje w firmę to tak jakby człowiek był wspólnikiem. Inaczej nie zarobi. Takie czasy trzeba myśleć.

Klientka

Anonim - przeczytaj ze zrozumieniem mój wpis to się dowiesz , że nie pracowałam , nie pracuje w tym biurze ; więc nie mam pojęcia jakim jest pracodawcą!

Kcynska

Czy ma ktoś jakies info na temat pracy w tej firmie? Nie interesuje mnie to co jest zawarte w umowach, jakis kary itp. Wiemy nie od dzis ze sa taki praktyki stosowane. Interer mnie czy jest podstawa, umowa o prace itp. Czy jak wiekszosc biur nieruchomosci na umowe smieciowa, bez podstawy, wlasny sprzet, wlasna kasa na paliwo itp.

kamika

Jak najdalej od tej firmy. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Strefa Nieruchomości - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie