Opinie o Dawid Nowakowski Polska Agencja Nieruchomości w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dawid Nowakowski Polska Agencja Nieruchomości. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dawid Nowakowski Polska Agencja Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dawid Nowakowski Polska Agencja Nieruchomości w Łódź

Fundacja "Krwinka" Nowy wpis

Polecam współpracę z Polską Agencją Nieruchomości, p. Dawidem Nowakowskim, bo jest rzetelny i bardzo zaangażowany w wykonywaniu swojej pracy, ponadto - z ogromną kulturą przeprowadza cały proces kupna/sprzedaży nieruchomości. Dziękuję za profesjonalne pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości.

Joanna Nowy wpis

@Marcin, pytałeś o to czy grafik jest zaplanowany na cały miesiąc. Już dość dawno dodałeś swój wpis i niestety nikt Ci na niego nie odpowiedział. Czy wiesz już coś więcej na ten temat? Pytam ponieważ jestem ciekawa czy grafik pracy w Dawid Nowakowski Polska Agencja Nieruchomości jest elastyczny i można liczyć na dogadanie się co do niego.

Marcin Nowy wpis

Czy grafik jest zaplanowany na cały miesiąc ?

Katarzyna Nowy wpis

Bardzo dobra firma, a Pan Dawid profesjonalista.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dawid Nowakowski Polska Agencja Nieruchomości, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Tymon

Nie rozumiem dlaczego na forum pracowniczym zabrakło opinii o pracy jedynie klienci tu zostawiają uwagi?

Miałem kilka razy kontakt z Panem Dawidem. Znam środowisko pośredników od ponad 10 lat. Transakcji zakupów i sprzedaży nieruchomości przeprowadziłem kilkadziesiąt, jako inwestor i jako pośrednik. Przez ten czas byłbym w stanie z czystym sumieniem polecić moim znajomym/bliskim MOŻE 5 pośredników w Łodzi i z pewnością w tej 5tce byłby Pan Nowakowski.

Jacek
@Piotr

Chyba ten komentarz to Pan Dawid sobie sam napisał żeby zakryć wszystkie opinie które są oni jednoznacznie złe. Bo tylko te negatywne są niestety prawdziwe. Nie polecam i na pewno żaden inwestor nie ma o tym Panu pozytywnego zdania a klient tym bardziej. Odradzam kontaktów

Józef Kaniewski

Nie polecam, za plecami właścicieli umawia inne warunki sprzedaży. Kłamstwo i brak zasad

Niedoszła klientka

Pośrednik to brzmi dumnie. Pan Dawid nie zasługuje na to by go tak nazywać. Namawia klientów na rozwiązanie umów, które już zawarli byle podpisali z nim. Tak się nie robi. To nie dżungla tylko cywilizowany kraj. Brak etyki i arogancja. Mnie się takie działanie nie podoba. Nie wiem jak można tak funkcjonować.

Pan Dawid to 100% profesjonalista godny polecenia! Bardzo zaangażowany i solidny. Mialam do czynienia z wieloma agentami i jeszcze nigdy nie spotkalam kogos tak konkretnego i slownego. Zawsze pod telefonem i w stalym kontakcie z klientem.

Pan rzeczywiście nie szanuje pracy innych ludzi i lubi ich upokarzać. Myśli że wszystko wie najlepiej i świat kręci się wokół niego. Panie Dawidzie, proszę o szacunek dla innych.

Nick2020
@Anonim

Zgadzam się w zupełności.

Joanna
@Anonim

Napisałaś, że kierownictwo Agencji Nieruchomości źle traktuje ludzi. A podasz jakiś przykład? Fajnie by było, gdyby ta opinia była jakoś uzasadniona.

Aaaaa

Bardzo niemiła osoba w kontaktach z pracownikami urzędów, osoba ta uważa, że wszystko wie i wszystko musisz mieć natychmiast, bo jego czas kosztuje i nie może czekać. Osoba ta wchodzi do pokoju bez pytania, uważając że każdy musi dla niego czas. Pan ten nie szanuje pracy innych.

DN
@Aaaaa

Droga Pani / Drogi Panie, pracę szanuję - jedyne czego nie znoszę to braku kompetencji i lenistwa. Proszę też popracować nad pisownią i zaznajomić się ze składnią języka polskiego. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Dawid Nowakowski Polska Agencja Nieruchomości - Łódź

Dawid Nowakowski Polska Agencja Nieruchomości
  • Stanisława Moniuszki 6