Opinie o Bień Mariusz Phu Biemar w Zgierz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bień Mariusz Phu Biemar. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bień Mariusz Phu Biemar o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bień Mariusz Phu Biemar w Zgierz

Grzesio Nowy wpis

Próbowałem otworzyć stronę firmy (paneleidzwi. Pl), ale ani razu mi się nie udało. Czy ktoś nią admonistruje? Ewentualnie może firma szuka kogoś do postawienia nowej?

Klient Nowy wpis

Odradzam absolutnie wspolprace z tymi ludzmi. Konkurencja ma bardzo zblizone ceny przy czym sa slowni a nie jak ten Pan ktory jakby spal z otwartymi oczami. Zamowienie z 4 tyg realizacji przeistacza sie w 6 miesiecy po czym Pan mowi ze "nie wie kiedy zamowiony towar bedzie" zero informacji , Pan otwiera sklep raz o 11 raz o 15 jak tam sie wyspi w razie jakny ktos chcial dopytac. . Odradzam w 100%.

Klient Nowy wpis

Bardzo nierzetelna firma. Robią z klientów idiotów. Lekceważą, nie oddzwaniają, mimo że obiecują. Drzwi zewnętrzne do domu zamówiłam 31.08.2020 (za kilka tysięcy więc inwestycja dla mnie przemyślana). Obiecany termin realizacji 6-8 tygodni. Zadzwoniłam do nich po 9 tygodniach bo sami się nie odezwali, a pan właściciel mi mówi, że on nie wie na jakim etapie jest realizacja i może będą za jakieś 5 tygodni. Zadzwoniłam sama do producenta zapytać co z moim zamówieniem. Okazało się, że do producenta moje zamówienie wpłynęło ostatniego września czyli już 4 tygodnie później niż ja składałam zamówienie. A do tego okazało się, że pan że Zgierza zamawia przez jakąś kolejną firmę z Piotrkowa Tryby. Dzwonię do tej firmy, ktoś mnie informuje, że drzwi będą za 3 tygodnie. Okej mówię poczekam i tak już tyle czekam. Mijają kolejne 4 tygodnie dokładnie dzisiaj, dzwonię do pana z Biemaru, mówi mi, że drzwi będą za tydzień i w przyszłą sobotę montaż. Ale w międzyczasie skontaktowałam się znów z producentem, który 10 min po rozmowie z nieprzytomnym panem z Biemaru, który zapewnia mnie, że montaż w przyszłą sobotę, informuje mnie, że moje zamówienie zostało ANULOWANE. Rozumiecie po 13 tygodniach czekania dowiaduje się, że moje drzwi w ogóle nigdy nie zaczęły być produkowane. Jadę po pana z Biemaru a on zdziwiony. Ogólnie to się nawet nie przejął sytuacją, do której doprowadził. Pan ma w nosie, że zostałam na zimę z dziurawymi drzwiami. Pan nie ma sobie nic do zarzucenia. Odradzam, przestrzegam innych przed tym człowiekiem.

Hanna Nowy wpis
@Klient

Naprawdę mi przykro, że czekałaś aż trzynaście tygodni na nowe drzwi tylko po to, żeby firma Biemar anulowała zamówienie i że zostałaś potraktowana z ignorancją. Czy naprawdę nie ma szans, żeby jakoś dogadać się z firmą w tej sprawie i żeby zakończyła się ona pomyślnie dla obu stron?

Klient

Bardzo nie polecam tego przedsiębiorcy, niekonkretny, nierzetelny jakby zamulony. Obiecuje dwu tygodniowe terminy po czym dostarcza je po bagatela 3 miesiącach. Omijać, a napewno zaoszczędzi się czas, nerwy i ostatecznie pieniądze.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bień Mariusz Phu Biemar? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.
Bardzo niezadowolony klient

Witam Wszystkich! chciałabym przedstawić pracę montażową jednej z firm znajdującej się w Zgierzu. Chodzi o zakład na 3 go maja 6 „Biemar”. Jeśli ktoś chce poznać całą moją przeprawę z tym wykonawcą zapraszam na priv bo tutaj zanudziłabym wszystkich. W dużym skrócie zamówiłam dwie tafle szklane, doczekałam się montażu z 9 tygodniowym opóźnieniem w zeszłą sobotę. Kiedy zobaczyłam liczne usterki nie zapłaciłam za montaż, dodając, że ureguluje to w momencie poprawy. Zapłaciłam za produkt 1800 złotych. Obecnie wykonawca nie chce dać mi potwierdzenia zapłaty bo jak to jego partnerka powiedziała „ Jak chce Pani fakturę to ureguluje Pani ten montaż i pojedzie do szklarza z paczką pampersów i przeprosinami a jak chce Pani, żeby to poprawić to zapłaci Pani za kolejny montaż”. Dodam jeszcze, że nawet gdybym zapłaciła ten montaż to efekt i tak byłby ten sam, gdyż panowie Pan Właściciel i Pan Szklarz popełnili już raz błąd zle wymierzając tafle i po raz drugi zamawiając jedną taflę gładką po stronie zewnętrznej( poprawnie) i drugą od zewnątrz trawioną. Pan się wypiera wszystkiego, mowi, że to moja wina bo mogłam to sprawdzić, dlatego załączam zamowienie bo nie wiem co tam było dla niego nie jasne, sam to pisał po moim szczegółowym opisie. Dodatkowo dziś się dowiedziałam po interwencji jednej ze słóżb, ze partnerka tego Pana twierdzi, że to nie oni wykonywali te zlecenie, także nie wiem skąd mam potwierdzenie wpłaty zaliczki. Kończąc bo mogłabym o tym napisać książkę, proszę o opinię czy po tak wykonanej pracy i źle zamówionej jednej z tafli wraz z zepsutym zamkiem jestem osobą, która bezprawnie jak to usłyszałam od partnerki właściciela dręczę ludzi. Nie mogę dodać zdjęcia a bardzo szkoda. Pozdrawiam.

Klient

Firma nierzetelne nieodpowiedzialne, na zamówiony towar czekałem miesiącami i codziennie właściciel twierdził że jutro będzie. Totalnie olewają klientów. Nie polecam i ostrzegam!

Zostaw merytoryczną opinię o Bień Mariusz Phu Biemar - Zgierz

Bień Mariusz Phu Biemar
  • 3 Maja 6
    95-100 Zgierz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042