Restauracja Maciek Jolanta Nawrocka

Łódź

Restauracja Maciek Jolanta Nawrocka

Opinie o Restauracja Maciek Jolanta Nawrocka

Dorota

@kuk na jakim stanowisku miałeś okazję pracować lub nadal pracujesz w Restauracja Maciek Jolanta Nawrocka? Czy oprócz wynagrodzenia można u nich liczyć na dodatkowe benefity, albo awans? @maciek a jak długo pracujesz u tego pracodawcy? Nie wiesz, jak wygląda sytuacja z rekrutacjami?

Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w Restauracja MACIEK uległy zmianie?

Darek

No mi się wydaje, że fajniej nie było od wielu miesięcy

maciek

Może być, wazne że kasa na czas i jest ok, można zarobić jak na te czasy, stabilna praca....nie to u pana gumińskiego,,,,

kuk

ok, praca na poziomie, wymaga Pani szefowa, ale płaci na czas, kiedyś pracowałem u pani Agi, ale teraz bez porównania...

bratowa

To fakt, teraz nie jest źle, mój brat tam pracuje i nie narzeka jak na kucharza to dają zarobić.

AnnA

O, gdy bym nie musiała wyjechać to bym tam cały czas pracowałam, szefowa "groźna", ale kasa na czas się sypała, nie na raty, jak kiedyś...pozdro dla starej ekipy, która kiedyś pracował, lub jeszcze pracuje..

kelner(ka)

Wypłata na czas !, umowa na czas, !.. nic tylko same superlatywy....

ja

Nowy, właściciel od 2 lat, teraz jest OK, nie mogę narzekać.

dhw

bardzo niskie zarobki

Słowa kojarzące się z Restauracja MACIEK : stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako żadną

Zostaw opinię o Restauracja Maciek Jolanta Nawrocka - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Maciek Jolanta Nawrocka