Opinie o PERFEKT-SAT w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PERFEKT-SAT. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PERFEKT-SAT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERFEKT-SAT w Katowice

Azz Nowy wpis

Wiesz co no @zami powiem Ci, że branża faktycznie jest ciężka, ale wiesz co, nie trzeba wymyślać tak jak mówisz, jest różnie, niektórzy tak lubią przecież, a niektórzy nie lubią leżeć i trzeba się z tym pogodzić

Marian Nowy wpis

A gdzie się mieści ta firma?

oskar Nowy wpis

AKWIZYCJA jak ktos lubi ok ale fakt ze pieniedzy nie wyplacaja to juz przesada glupie wymowki ze za 2 tygodnie bedzie lepsze rozliczenie po 1,5 mies pracy ! albo tlumaczenie ze miales mniej umow bo anulowano .... po 1,5 mies 200 zl wyplata kpina ! gdzie gracujesz od 9 do 20 a nawet 21 a na rozmowie mowia ze 8h dziennie albo mniej ! wielka ŚCIEMA. Za bilety sam musisz placic a te głupki mowia zeby nie kupowac bo kzk gop i tak nie ma sciągalności... Wiecej mozna stracic niż zyskac tylko mandatow sie nazbiera bo nawet nie stac ich zeby zapewnic pracownikowi w trakcie pracy przejazd ...

dorian Nowy wpis

obiło mi się coś o uszy, że perfekt - sat szuka kogoś do roboty jako sprzedawca, wiecie coś na ten temat? W Katowicach jestem od niedawna dlatego znalezienie tu roboty jest dla mnie priorytetowe, a o perfekcie to słyszałem same dobre opinie, więc przepuszczam że są perfekcyjni jak sama nazwa wskazuje

Aplikowałeś do firmy PERFEKT-SAT? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
kar

(usunięte przez moderatora) do tego kasa marnota i trzeba walczyć

Janko

No niestety nie mówi się całej prawdy klientowi..

Umowy nie otrzymałam, miała być umowa na użytkowanie samochodu, który użyczyłam.Kiedy nie byłam już potrzebna okazało się, że umowy na uzytkowanie nie będzie i zostałam oszukana w rozliczeniu za tydzień rozwożenia sprzętu po 10-12 godzin. Przy okazji dowiedziałam się jak sprzedają sprzęt klientom bez opłat za montaż,którzy nie maja własnych instalacji i zostają z abonamentem do płacenia, sprzętem w szafie i bez montażu. W ten sposób oszukują klienta na kosztach a potem zmuszają do zapłaty za montaż.Odeszłam, bo nie pracuję w \\\\\\\\\\\\\\\"ten\\\\\\\\\\\\\\\" sposób. Nie polecam.

Cyfra

Zgadzam się z poprzednią opinią, Cyfra+ daje umowę o pracę, to biuro płaci tylko do ręki, umowy nie podpisuje. Rzekomo umowy \"spadają\" a potem okazuje się, że klient sprzęt otrzymał a pracownik prowizji nie. Odradzam, chcą się nachapać cudzym kosztem.

watt

Magazynier to tylko podpucha. To jest firma sprzedająca cyfrę+ od drzwi do drzwi. Nie polecam!

Mario

Byłem zaproszony na rozmowe, byłem punktualnie, czekałem pół godziny i nikt nie przyszedł. NIE POLECAM! totalna olewka nawet telefon wyłączyli jak próbowałem dzwonić :)

...kk

I jak poszła rozmowa? Wie ktoś coś wiecej o tej firmie?

DewREW

mam rozmowe na stanowisko magazyniera.co sadzicie?

gość

(usunięte przez moderatora) . Wciskają kity ze są dobre zarobki a to nie prawda . Oni nie patrza na to ile zarobi osoba zatrudniona ino patrza na siebie jak by tu na nas zarobić . Nom stop kogoś tam przyjmuja a na nastepny dzien te osoby rezygnują . Bo im coś tam nie pasuje .

Zostaw merytoryczną opinię o PERFEKT-SAT - Katowice

PERFEKT-SAT
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Leśna 27
    95-080 Katowice