AGIS-BAU

Pabianice

Opinie o AGIS-BAU

Oskar

a co mają sprzedać, skoro od pewnego czasu ta spółka jest w tak zwanej upadłości @ualao? Nie rozumiem tej dyskusji poniżej, jakby KRS nie był wystarczająco czytelny

draq

jeśli tylko okaże się , że interes dalej jest dla niego opłacalny mimo tego , że już raz nie wyszło, to myślę , że znowu skusi się na to , aby spróbować zacząć od nowa. A co Wy byście zrobili na jego miejscu ? ma znajomości w branży, robił to od dłuższego czasu... Czemu skoro ma taką możliwość to ma tego nie robić....

piotr dudek

Sam jestem przekretem i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiec wiem jak się robi przekręty. Ale co zrobić takie jest życie. Każdy prze jak może.

koksik

Masakra

qwerty

Witam Wszystkie negatywne opinie o Agis-Bau to prawda. Na dzień dzisiejszy jest to spółka w upadłości co już powinno dać do myślenia. Przez wiele lat nie płacili podwykonawcą i z tego co wiem były również zaległości w stosunku do swoich pracowników.

xyz

Awires z Pabianic

jachu

jak nazywa się ta nowa firma Wojsy, o której piszesz ?

żenada stanowczo odradzam pracę w tej firmie. zarobki są minimalne na umowie najniższe wynagrodzenie - i to nie tylko dotyczy pracowników fizycznych ale też większości kadry w biurze wypłata zależy od "widzimisię" szefa, który lubi często sporo zabierać i obcinać kierownicy budów zarabiają tragicznie i z miesiąca na miesiąc coraz mniej atmosfera panująca w firmie nie do zniesienia, ciągłe awantury i pretensje stanowczo odradzam proszę zwracać uwagę również na to, że właściciel firmy AGIS-BAU założył w ostatnim czasie nową firmę, pod innym adresem - tam też nie radzę się zatrudniać

Zostaw opinię o AGIS-BAU - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGIS-BAU