Opinie o Basketzone.Pl Mieszko Kot w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Basketzone.Pl Mieszko Kot, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Basketzone.Pl Mieszko Kot o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Basketzone.Pl Mieszko Kot w Łódź

Grzesiek Nowy wpis

Macie dobrą pracę i dlatego dzielenie się opinią na forum przestało was interesować?

Anna Nowy wpis

Firma lekceważy klientów, interesuje ich tylko kasa... Wstyd! (usunięte przez administratora)

Tosia Nowy wpis

Jak wygląda sprawa zatrudnienia - czy poszukuja obecnie i na jakie stanowiska

Marcin67 Nowy wpis

Nie polecam próbowali mnie oszukać!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kola

Mam nadzieję, że ta cisza od dawna to efekt dobrej pracy, mam zamiar starać się o pracę w firmie.

Miłek

Świetny sklep. Super obsługa, Panie przesympatyczne, sprawna wysyłka, niesamowite buty. Mega polecam!! Lubię atmosferę w Basketzone.Pl Mieszko Kot za: Obsługa super, świetny sklep

Maksymilian

Polecam z całego serca. Pracowałem tam przez 2 lata, niestety z powodów rodzinnych musiałem zrezygnować z pracy, gdyby nie to dalej bym tam pracował. Firma rzetelna, wypłaty zawsze na czas, atmosfera że pozazdrościć i na dodatek bardzo w porządku pracodawca.

Czy poleciłbyś basketzone.pl swoim znajomym jako pracodawcę? Czekamy na twoją opinię o tej firmie.

Joanna
@admin

Fajna atmosfera oraz możliwości rozwoju. Ze względu na zmianę miejsca zamieszkania musiałam zrezygnować, ale miło wspominam tę pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Basketzone.Pl Mieszko Kot - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Basketzone.Pl Mieszko Kot
2.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowogrodzka 2C