REX-BUD

Łódź

Opinie o REX-BUD

apud

hehe - alf zdradź lepiej kim jesteś w rexie ;) Trochę niskich lotów twoje pytanie...

alf

jakos nie wie za bardzo o co ci konkretnie chodzi w twoim kmentarzu - niby dlaczego firmę uważasz za dziwną?? c9ekawi mnie w takim razie na jakim tez pracowałeś stanowisku

podwyk

dziwna firma... idealna nie jest

podwykonawca_1

Faktycznie bywały problemy z terminowym regulowaniem należności przez rexbud, natomiast w chwili obecnej firma płaci w terminie. My współpracujemy już wiele lat i jak do tej pory wszystkie faktury zostały uregulowane.

podwykonawca

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! firma nie płaci w terminie. Kontakt zerowy, zarówno z księgowością jak i p. prezesem. Swoje pieniądze otrzymaliśmy 4 miesiące po odbiorze końcowym. Mamy mnóstwo problemów przez to. Proszę się zastanowić milion razy zanim podpisze się z tą firmą umowę!!!!My już więcej nie chcemy mieć z nią nic wspólnego. Ostrzegamy

pracujący

Szczerze mówiąc, jest to firma bardzo chimeryczna. Do tej pry uważałem ją za firmę, w której można się rozwinąć i normalnie pracować, jednak z uwagi na różne problemy (w szczególności finansowe jak i nadmiar zespołu dyrektorów) uważam, że firma traci b. dużo. Uwaga do podwykonawców - praktycznie zerowe szanse na płatności w ustalonym terminie; kontakt do osób decydujących o płatnościach (w szczególności księgowość) praktycznie zerowa. Co nie oznacza, że firma nie płaci; płaci tylko w dużym okresie czasu po terminie (i to i tak trzeba się wyprosić).

Zostaw opinię o REX-BUD - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REX-BUD