Opinie o Rent Me Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rent Me Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rent Me Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rent Me Sp. z o.o. w Łódź

Pere Nowy wpis

Serio, szukacie specjalisty ds. obsługi klienta i proponujecie mu śmieszną umowę zlecenie na okres próbny? :D Mentalnie i finansowo nadal funkcjonujecie w 2008 roku, prawda? To absolutnie nie wróży dobrej współpracy z Wami.

Gall Łódź Nowy wpis

Niestety nie polecam tek agencji. Właściciel kamienicy ma w d, oddał "rządy" agencji a ona robi co chce. M.in grafik sprzątania klatek (!) które muszą czyścić mieszkańcy a agencja sprawdza czy napewno wywiązali się z grafiku XD Nie można dostać kodu do domofonu bo argumentowali że ludzie z przystanku naprzeciwko kamienicy napewno zobaczą jaki ten kod jest i będą wchodzić do środka XDDDDD. Z drzwi na klatce wchodzi sie do korytarza w którym to korytarzu są kolejne 3 mieszkania. Mieszkasz pod dwójką? Nie, dostawcy jedzenia musisz powiedzieć że mieszkasz pod jedynką bo mieszkanie nr 2 jest w mieszkaniu nr 1. Kolejna sprawa to że klucze do mieszkania mają wszyscy mieszkający w tym samym korytarzu. To znaczy że otwierając drzwi do korytarza możesz wejść tym samym kluczem do np 3 mieszkań znajdujących się w korytarzu. Sąsiadów słychać bo ściany są z kartonu. Nie można wymienić zamku w drzwiach, a jak się wymieni to agencja i tak zmieni na poprzednie a płacić ma wynajmujący. Aż się boję zgłaszać ze cokolwiek się zepsuło bo pewnie też mi potrącą. Bardzo nie polecam, bezpłciowy mieszkaniec kamienicy przy żeromskiego 80.

A. Nowy wpis

Żenująca firma, która udaje, że nie jest pośrednikiem (nadal nie rozumiem po co był wciskany taki kit). Patrzą tylko na to, żeby zedrzeć z mieszkańców jak najwięcej pieniędzy. Zgłaszanie im czegokolwiek nie ma sensu, bo i tak w niczym nie pomogą. Można walić drzwiami i oknami przez kilka miesięcy, ale według nich problem nie istnieje i płaci się za rzeczy, które nie działają :) Mieszkania stare, sypiące się, niby z ogrzewaniem, ale zimą nie da się wytrzymać bez dodatkowych swetrów i koców - grzejnik nawet nie jest ciepły. Jak ma się szczęście to jeden pokój na 5 dostanie z litości grzejnik elektryczny xD Poza tym tak jak ktoś wcześniej wspomniał - ciągle nachodzą mieszkańców, robią jakieś kontrole. Babka jeszcze na koniec robi test białej rękawiczki w każdym zakamarku mieszkania xD Szkoda tylko, że sprzęt do sprzątania w mieszkaniu jest rozwalony. Zużyte miotły, odkurzacz, który nie wciągnie dosłownie nic. W wyposażeniu wymieniony np. piekarnik, który oczywiście nie działa. W mieszkaniu często pojawiają się też robaki xD Nie róbcie sobie tej nieprzyjemności, żeby cokolwiek u nich wynajmować. Regulamin to też śmiech na sali - m.in. zakaz picia alkoholu. To nie jest przedszkole.

Klient Nowy wpis

Odradzam wynajmowanie od tej firmy. Zimą jest zimno, stare i nieszczelne okna, a na dodatek jedno okno na dwa pokoje i pomiędzy "ściana z kartonu", przez co słychać co lokator obok mówi i kiedy idzie spać. Pokoje to klitki. Chowajcie cenne rzeczy! Wchodzą do mieszkania kiedy chcą, a później się wypierają, że o niczym nie wiedzą. Klucze do mieszkań ma sporo osób co dla mnie jest karygodne. Niewygodne łóżka i czuć każdą sprężynę. Zero prywatności. Na podwórku roi się od meneli i jest niebezpiecznie. Opryskliwi właściciele, liczą się tylko pieniądze, nie nasz komfort. Prośby związane z mieszkaniem były ignorowane. Zdając pokój musisz wypucować lepiej jak firma sprzątająca - bo odciągną Ci z kaucji, strach funkcjonować w ich mieszkaniach bo każda rzecz związana z użytkowaniem może cię słono kosztować. Szanuj swoje zdrowie - NIE WYNAJMUJ TUTAJ. Teraz mogę odetchnąć z ulgą.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rent Me Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta?
Wynajmujący

Właśnie ostatnio skończyłem wynajem u tych państwa i nie polecam mieszkania od nich cena za wysoka do warunków jakie oni proponują w lato bardzo w mieszkaniu gorąco a w zimę nie działały nam grzejniki przez długi czas i nie roboli sobie nic z tego a było wielokrotnie zgłaszane

Młody Gniewny

Witam, niedługo kończy mi się okres trwania umowy najmu z firmą rent me I mogę śmiało stwierdzić że NIE polecam lokali oferowanych przez firmę. W mieszkaniu jest pralka, z której to po wypraniu ubrania śmierdzą jakby były zbutwiałe. Usterki naprawiane są w taki sposób że za tydzień ta sama rzecz znowu jest uszkodzona. Ściany są tak cienkie że jak ktoś jest w pokoju obok to macie wrażenie jakby oddzielal was jakiś parawan na plaży a nie ściana - słychać praktycznie wszystko co robi współlokator. Byłeś na uczelni, miałeś wymagające zajęcia albo kładziesz się spać po ciężkim dniu w pracy i marzysz tylko o wypoczynku? To nie tutaj, ponieważ miejscowa zulernia upodobała sobie dziedziniec kamienicy jako miejsce libacji alkoholowych, w efekcie słychać przez otwarte okno elokwentne rozmowy o tym po którym winie bardziej zaszumi w głowie. Zdarza się również, że jak wyjdziecie wyrzucić śmieci to napotkacie na drodze menela śpiącego na kartonach. No i przede wszystkim cena mocno nieadekwatna do warunków mieszkaniowych. Reasumując w takiej cenie a nawet niższej znajdziecie mieszkanie ze znajomymi o o wiele lepszych standardach. A jeśli nie macie ekipy żeby zamieszkać razem to radzę poszukać czegoś innego. Z farcikiem i powodzenia w poszukiwaniach studenciaki!

Zostaw merytoryczną opinię o Rent Me Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Rent Me Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rent Me Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rent Me Sp. z o.o.
  • Stefana Żeromskiego 80 lok. 19