Opinie o Sushi Smaki Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sushi Smaki Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sushi Smaki Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sushi Smaki Sp. z o.o. w Łódź

Wajti Nowy wpis

Firma ok. Urlopy są pełnopłatne bo sam korzystałem.

Czy urlop w Sushi Smaki Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Klaudia Nowy wpis

Po pierwsze nie ma tam opcji na umowę. Nie ma czegoś takiego jak urlop. Pracownik, który złamał sobie rękę i nie był w stanie pracować, przez okres rekonwalescencji dostawał zaliczki od szefa, a później musiał to odpracować xddd więc skoro nie ma tam nowości pójścia na zwolnienie lekarskie to o urlopie można tam zapomnieć ;)

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Sushi Smaki Sp. z o.o.?

Umiejętności mają tu najmniejsze znacznie. Największe znaczenie ma to czy np jesteś w stanie pracować na dwóch stanowiskach na raz (np kucharz i kierowca), czy możesz pracować wiele dni pod rząd bez wolnego. Umiejętności stricte kulinarne mają małe znaczenie, stąd również bardzo niski poziom przyrządzanego "jedzenia"

Maja
@.

hej, czytałam tamtą opinię i się tak zastanawiam... Ile osób teraz z Tobą tu jest, bo pracujesz jeszcze skoro taka etykietka? Zastanawiam się gdzie są opinie tych pozostałych osób odnośnie pracy. Zwłaszcza sytuacja tamtej kelnerki mnie zaciekawiła... Za jaką stawkę takie warunki miała?

Klaudia Nowy wpis
@Maja

Hej, tak się składa, że ja pracowałam tam jako kelnerka. Na szczęście na dysku twardym mam ponad 2 GB materiałów na to miejsce. Screeny rozmów z szefem, "menagerem", nagrania rozmow, zdjęcia. Wszystko co pisali moi przedmówcy to prawda. Chętnie podeśle wszystko na maila. Czemu nic z tym nie zrobiłam? A no próbowałam. Sprawę zgłosiłam do pipu, sanepidu. Żyjemy jednak w kraju, w którym sanepid UPRZEDZA o swojej kontroli... Byłam rowniez ze wszystkim u prawnika. Nic, co mozna zarzucic tej firmie nie jest scigane z urzędu, a mnie najzwyczajniej w swiecie nie stać na to,m by założyć im sprawę. Proszę podać adres mailowy, wszystko prześle aby rozwiać wątpliwości. Pozdrawiam, Klaudia :)

To jest najgorsze miejsce w jakim miałem okazję pracować. Na każdej płaszczyźnie działa tam wszyztko źle. Właściciel mający wywalone na wszytko, nie przebywający w lokalu. Rozmowy z nim sporadyczne, przez telefon na zasadzie "mów szybko, bo nie mam czasu". Osobą "zarządzająca" jest pani, która niestety nadaje się do pracy w kebabie. Zero kultury i szacunku do drugiego człowieka. Wydzwania na wolnym (kiedy inni pracownicy, o których zaraz wspomnę, nie przychodza do pracy) I wywiera presję przyjścia. Nie myśl sobie, że gdy przyjdziesz to ktokolwiek Ci podziękuję, bo to miejsce nie zna słowa "wdzięczność". Grafik na tydzień udostępniany w niedziele wieczorem (lub nawet w poniedziałek, tak dobrze czytacie.) Gdy są akurat braki kadrowe (a takie sa bardzo często) ustawiają Cie w pracy po 7,8 nawet i 9 dni pod rząd ( po 12h). Z większością współpracowników nie ma problemu, z wyjątkiem kucharzy, którzy zrobili sobie ciepłe, wygodne gniazdo. Z racji tego, że pracują tam długo oraz z tego, ze tak jak wspomniałem wcześniej, właściciel się nie interesuje, pija lub zazywają w pracy przeróżne środki. Prowadzi to bardzo często do kłótni, byłem świadkiem grozenia kelnerce nożem. Wybiegające z płaczem kelnerki przez zachowanie kucharzy to standard. Lokal jest w starej kamienicy przez co jest pełno szczurów i robactwa. To jest po prostu bardzo toksyczne środowisko. Nie polecam!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sushi Smaki Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
mmm

Śmiech i bieda. Na ogłoszeniu widnieje informacja o pracy na pół-etatu. Z rozmowy z panią która się nie raczyła przedstawić wynikało, iż praca od 15 i żeby przyjść danego dnia, żeby zobaczyć o co chodzi. Po stawieniu się danego dnia, drzwi otwiera jakiś pan, który również nie umiał się przedstawić. Kierowcy obecnie zatrudnionego nie ma. Pan wielce zaskoczony, że nie jestem gotowy do 12-godzinnej pracy od zaraz (xD) Pani jakieś dopowiadania pod nosem, że taka informacja była zawarta w rozmowie. Dziwne wibracje i chaos, dzwonienie po kierowcę etc. Poinformowano mnie, że jestem wolny i że skontaktują się ze mną co do dnia następnego. Zero odzewu. Jak ich sushi jest takie jak klimat to podziękuję :D Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dorośli ludzi sami powinni wiedzieć co robią źle w relacjach personalnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Sushi Smaki Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Sushi Smaki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sushi Smaki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sushi Smaki Sp. z o.o.?

Sushi Smaki Sp. z o.o.
  • Zagonowa 36