counter
1 1 26 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Leaselink Sp. z o.o.?

Magda

Strasznie dużo jest opinii klientów, a to forum dla pracowników... Jak więc oceniacie pracę w tej firmie? Jest tu może ktoś z pracujących?

TakNie2
- Nowy wpis
@Magda

Jeśli w ogóle masz jakąś etykę, nie powinnaś tu pracować.

Nielegalne działania Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Jeśli otrzymałeś nadmierne opłaty za spóźnienie z miesięczną ratą, a sprawa trafi do sądu, opłaty te zostaną unieważnione. Oznacza to, że opłaty te są nielegalne i nie mogą być egzekwowane. Jest to podstawa do pozwu zbiorowego. Zachęcam wszystkich klientów, którzy zostali pokrzywdzeni, aby porozmawiali ze swoimi prawnikami i nadal publikować swoje historie tutaj, na Google Maps, w mediach społecznościowych i gdziekolwiek indziej, gdzie mogą. Co do pracy tam: naprawdę musisz być albo ignorantem albo chciwym draniem, aby tam pracować.

Tak1Nie
Daniel Nowy wpis

@Krystian a to jak tu wygląda ten rozwój, o którym mówisz?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Naiwna

Firma szemrana!!!! płacę im odsetki od odsetek!!!!!W/g harmonogramu spłat jest kwota niższa niż kwota ,na którą wystawiają fakturę !!!! NIE POLECAM!!!!

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 152 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Leaselink Sp. z o.o.?

Jacbeja

Na opinię niby 10-cio minutową czekam już 26h po dwukrotnej wpłacie weryfikacji, lepiej czekać na pierwszy dzienny autobus bo ma rozkład i przyjedzie. pozdrówka i ostrożności w wirtu.

Krystian

firma super, świetna atmosfera, prosta struktura. dbają o pracowników i dobrze traktują. interesujace miejsce pracy do rozwoju - duża samodzielność bez korpo bicia piany :-) miło pracować w takim otoczeniu, zibaczymy jak bedzie dalej; na razie mija mi rok i jest oki.

Tak1Nie3
miksoniusz

Szybko owszem ale czy korzystnie? za towar o wartosci 10900zł po 36miesiącach zapłacę 15600...

Artur Jarmicki
@miksoniusz

Ja dokładnie porównałem z innymi ofertami. Na małe transakcje drobne zakupy ich oferta jest bezkonkurencyjna nie dorzucają ukrytych kosztów, nie każą ubezpieczać i dodatkowo płacić - dla mnie rewelacja. Opłaty wrzucę w koszty i zyskam na podatkach :-)

Maurycy
 Problem
@miksoniusz

Podzielam zdanie. Umowę na 2054, po 24 miesiącach łącznie zapłace 3200...

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 253 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Leaselink Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Sylwia

Dla mnie to total dramat i kolejny Polski produkt "niedopieszczony" :-). Dostałam fakt, decyzje w 5 minut, wpłaciłam w 5 minut, potwierdziłam umowę w kolejne 5 minut, przelew z konta firmowego 5 minut i super, dostałam info, że wszystko ok i czekam na kuriera, super. No i teraz niespodzianki :-), dostałam, info po podpisaniu umowy już z kurierem, że kwota przelana jako weryfikacja, jest błędnie wystawiona bo poszła z konta firmowego, ok, zrobiłam jeszcze raz z konta prywatnego. Następnie telefon od bardzo niesympatycznej pani, że życzy sobie potwierdzenie adresu do wysyłki towaru bo jest inny niż siedziby spółki, hm...z kurierem podpisywałam umowę własnie pod adresem domowym bo wiadomo, że nikt nie siedzi cały czas w siedzibie, kurier zweryfikował adres, mnie i podpis a więc co ? :-). Reasumując : poprosiłam niesympatyczną panią o anulacje umowy i zwrot kwoty zapłaconej, nie chcę mieć nic wspólnego z takimi firmami ale wiem, że to może niekoniecznie wina firmy a niesympatycznej pani która robi złą robotę w tej firmie no ale niesmak pozostanie już na zawsze. Dla mnie total negatyw bo takie rzeczy robi się najpierw a później pobiera pieniądze i przygotowuje umowę , tutaj...od (usunięte przez administratora) strony.

Tak3Nie2
@Sylwia

Na niniejszym forum oczywiście szanujemy i te komentarze, które pozostawiają klienci Leaselink. Dobrze zatem, iż opowiedziałaś nam o swoim problemie. Ale trzeba jednak powiedzieć, że trochę chaotyczny jest Twój wpis. Zacznijmy może od podstawowego pytania: pierwszy raz miałaś do czynienia z tą firmą?

Sylwia
@Olga

Widzę, że tu raczej klakierzy nie klienci a więc szkoda czasu na zabawę w podchodu kto to jest kim bo chyba wszyscy widzą.. chaotyczny ? :-), chaotyczny to jest właśnie Leaselink który najpierw robi umowę, zatwierdza ją a później kombinuje co z tym zrobić więc sorry ale nie biorę udziału w takiej zabawie opłacanej przez Leaselink . Udajemy klientów i strony ? :-) , fajna zabawa ale to raczej już żenada...

Olga

Leaselink działa w sektorze Fintech, specjalizuje się w finansowaniu zakupów przedsiębiorców dokonywanych w e-sklepach i punktach stacjonarnych. I tak się składa, że potrzebują nowych pracowników, którzy wspomogliby ich w codziennych działaniach. https://leaselink.pl/kariera/ - na tej stronie są zamieszczone ich aktualne oferty pracy. A może ktoś z Was ostatnio tam aplikował i wie, jak przebiega cały proces rekrutacji? Liczę na to, że od teraz zaczniecie tu żywo dyskutować o tym pracodawcy!

TakNie2

Wesoły Romek

A dla mnie firma paranoiczna. Wnioskowałem o finansowanie 1550zł, działam już 10 lat, mam finansowanie z innej firmy, posiadam kredytowanie bankowe a oni mi na to że mój wniosek został odrzucony. Pytam z jakiego powodu a oni że nie ujawniają szczegółów. Czyli takie "NIE BO NIE". Brak jakichkolwiek zaległości ZUS, US, kredyty spłacane a tu taka sytuacja jak splunięcie w twarz.

Wesoły Student
@Wesoły Romek

Wesoły Romku, a ja pracowałem w tej firmie 4 mce temu na stażu wakcyjnym. O tym Twoim wpisie powiem jedno: jestem na 100% pewien że jeśli otrzymałeś negatywną decyzje kredytową na 1550zł to musisz mieć niezłe problemy ze swoją historią kredytową, niespłacane karty kredytowe, pożyczki chwilówki, alimenty i inne przewinienia. Zapewne piszesz prawdę i do tego jeszcze zapomniałeś dodać że jesteś Stevem Jobsem.

Tak1Nie3
@Wesoły Student

Staż to pewnie ciekawa forma współpracy z Leaselink. Czy mógłbyś powiedzieć, w jaki sposób się na niego dostałeś? Ciekawa jestem, czy nadal jest taka możliwość w firmie. Co wchodziło - jeśli oczywiście możesz powiedzieć - w zakres Twoich stażowych obowiązków?

Wesoły Student
@Olga

Dostałem się na staż poprzez biuro karier SGH. Uczestniczyłem w zespole projektowym w ramach obszaru BigData. Cały zespół uczestniczył nad budową modeli oraz projektowaniem automatyzacji oferty w tym polityki cenowej spersonalizowanej do klienta i jego potrzeb. Fajna firma z mega atmosferą, aż się zdziwiłem że w PL są firmy z taką mentalnością i sposobem zarządzania ludźmi.Robią na prawdę bardzo ciekawe rzeczy, pracując u nich czułem że to fin tech a nawet HITECH.

Wojtek

Podpowiedzcie czy w ogóle firma potrzebuje ludzi? Jakie mają wymagania?

anonymous

W dniu wczorajszym o godzinie 23 kupowałem rower na http://sklep.scoopper.pl/ -- wszystko załatwiłem w 10 minut -- żadnych bzdurnych wniosków nie wypełniałem -- decyzję otrzymałem w 1 minut -- dzisiaj podpisałem umowę z kurierem -- po 20 minutach po podpisaniu umowy dostawca poinformował mnie że otrzymał zapłatę i wysłał rower Dziękuję. Stanisław Mazur ps. Niesamowite, jak to możliwe :-) Wszyscy leasingodawcy powinni się od Was uczyć.

Tak12Nie1
Witold

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Na jakie zarobki można liczy?

Tak2Nie
ona

Dwie umowy....wszystko jak należy.Za zakupy szybciutko zapłacili,przystępne raty....dla mnie ok.

Tak3Nie

Tak32Nie
JAN_W

6 umów leasingowych przez allegro, wyposażyłem cały salon fryzjerski dzięki temu. gdyby każda firma lub bank oferowała usługi i obsługę na takim poziomie....ehhhh.

Tak16Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Leaselink Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad