Opinie o leaselink.pl - LeaseLink Sp. z o.o. w Warszawa

Opinie o LeaseLink Sp. z o.o.

Aktualność
Cześć! Miło Cię u nas widzieć!

Jesteśmy firmą finansową, która wspiera biznesy naszych Klientów oferując im leasing operacyjny i wygodne raty. To wszystko w całkowicie onlinowym procesie, dostępne w największych sklepach internetowych i stacjonarnych w Polsce.

Rozwijaj się razem z nami - wejdź na http://www.leaselink.pl.
Katy

Spędziłem w LeaseLinku naprawdę świetne 3 lata. Przez moje ręce przewinęło się kilka projektów, wszystkie dokończone dzięki wspólnej pracy. Rotacja w firmie jest niewielka, raczej jak sam nie chcesz odejść, to nikt nie da Ci powodów do zmiany pracy.

Jarek

Współpracowałem z LeaseLink jako podwykonawca przy integracji systemów. Spore wyzwanie czasowe, ale cały czas dobry kontakt, płatność za fakturę w zasadzie od razu. Dziękuję i pozdrawiam!

Klimat Fintech

Cześć. Dla mnie to była świetna przygoda. Mnóstwo się nauczyłem. Moja opinia to opinia pracownika, ale tym bardziej przykro mi tu czytać negatywne opinie klientów. Każdy zespół w firmie jest nastawiony na jakość obsługi. Do znudzenia w każdym zespole powtarza się, że klient jest najważniejszy. Że procesy i produkty robimy dla klientów. Że to klient decyduje o tym, czy firma jest mocna czy słaba. Są z tym powiązane systemy motywacyjne. Ale cała ekipa to rozumie. Zatrudnia się ludzi, którzy lubią ludzi i chcą zbudować wspólnie coś fajnego. Każdy dostaje dużo przestrzeni i może być sobą w pracy. Świetna, niespotykana wręcz atmosfera. Nowoczesne biuro z fajnym loftowym klimacie. Telebimy z muzyką. Dobra kawa. Świetni, uśmiechnięci ludzie, którym zależy. Są wyjątki, ale nie jestem dzieckiem, żeby wierzyć w to, że 100% załogi to będą moi super znajomi. Wspólne omawianie problemów i produktów. Brakuje mi tego w obecnej pracy, bo po odejściu z LeaseLink widzę jak to było nieoczywiste. Zarobki? Dostałem sporo więcej w podstawie w nowej pracy i zdecydowałem się zmienić. Ale w LeaseLink są fajne premie i wychodzę na to samo, a chodzę do pracy bez takiej frajdy. Nie mam przestrzeni. Nikt nie słucha tego co mam do powiedzenia - moich pomysłów na usprawnienia. Nikt nie traktuje klienta tak jak w LeaseLink. Dla mnie świetna firma i mam nadzieję, że nie stracą ,, tego czegoś '' co mają jako miejsce pracy. Bez korpo napinki. Mirek, Mateusz, Marcin, Iza, Marlena - właściwe osoby na właściwym miejscu. Pozdro dla Was - pewnie wiecie kto pisze! To była Super przygoda!

Cześć. ;) czy możecie opisać warunki pracy dla Azure DevOps Engineer’a? pracuje na tym stanowisku w innym projekcie i ciekaw jestem jak tutaj z zespołem się nad nim działa. Jakie macie oceny? Czy warto wziąć Pracodawcę pod celownik?

To pracownicy nie orientują się za bardzo czy aktualnie jest ktokolwiek potrzebny w zespole? Mnie pokazywały się oferty dla specjalistów ds. rozwoju sieci sprzedaży. możecie opisać pracę na tym stanowisku tak konkretniej? Czy warunki są zależne od lokalizacji? Widzę ze poszukują na cztery miasta

Nowy wpis

OJ, szczegóły dotyczące rekrutacji są zawsze podane w ogłoszeniu. Mamy nadzieję, że będziemy mogli więcej opowiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej - zapraszamy do aplikowania!

Track Nowy wpis

Sprawiedliwi przełożeni, dobra atmosfera pracy i realna samodzielność w prowadzeniu projektów. Nie wiem czy aktualnie zatrudniamy, ale polecam!

Czemu firma tak w ogóle jest uznana za idealne miejsce to rozpoczęcia kariery? Dopiero co tu wchodzę a jeszcze w tym miesiącu takie opinie wpadały. Jest tu ktoś na bieżąco z tym co może wystąpić teraz od nowego roku? cokolwiek się zmienia?

JF, jako firma dajemy wszelkie narzędzia i pełne wsparcie dla osób zaczynających swoją karierę. Wierzymy, że 2024 to idealny rok na rozpoczęcie pracy w LeaseLink. Zapraszamy do udziału w aktywnych rekrutacjach. Pozdrawiamy, zespół LeaseLink

Czy rekrutacja na stanowisko Pracownik Zespołu Contact Center w firmie LeaseLink Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Proszę o opis ścieżki kariery w szczegółach. W jednym komentarzu z ostatniego czasu ktoś napisał, że od samego początku pracują te same osoby. jak można się tu rozwinąć? Czy od tego roku są wprowadzone jakieś zmiany w tym zakresie? myślę nad formularzem aplikacyjnym, chce być na bieżąco

CM, w LeaseLinku są możliwe i praktykowane awanse zarówno wewnątrz zespołów, jak i między nimi. Zapraszamy do aplikowania w odpowiedzi na aktywne rekrutacje. Pozdrawiamy, zespół LeaseLink

Darek

Współpracuję z LeaseLink już 5 lat jako dostawca. To mój najlepszy finansujący, od początku pracują tam te same osoby, a to o czymś świadczy.

Czy pracownicy LeaseLink Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Piękne 5 lat, dziękuję i polecam.

@Ania

Pięć lat stażu, skoro przypis „pracownik”? bo jest tak to w jaki sposób może się on odzwierciedlać w warunkach? mam na myśli jakieś podwyżki przykładowe lub inne przywileje? Jest cokolwiek przyznawane?

Samanta

odnośnie tej przestrzegającej opinii względem umowy wystawionej ostatnio na forum jaka atmosfera pracy może panować na stanowisku speca od sukcesu klienta? widnieje właśnie oferta na Pragę i będę chyba ją reflektować. Możecie mi opisać warunki na tamtejszym dziale? Jakie mogą być średnie zarobki i czy awanse są możliwe?

Gal2001
@Samanta

Śmiało ;) Zespoły mocno się rozrastają, a sama ekipa jest młoda, to naprawdę spoko ludzie, włącznie z managerami. Awanse są możliwe.

Klementyna
@Gal2001

Cześć, widzę, że chyba dalej widnieje ta oferta dna Pragę, o której pani wyżej pisała? Czy był teraz ktoś na rozmowie i mógłby się co do niej odnieść nieco szczerzej? Interesują mnie potencjalne pytania oraz to co będzie docelowo weryfikowane. Jak długo trwa cały proces?

@klient

Współpraca bardzo miła i profesjonalna. Już 5 umowa podpisana i brak problemów. 2 umowy już zakończone. Bardzo przyjemna współpraca.

Macieq

Świetna atmosfera, dzięki!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w LeaseLink Sp. z o.o.?

@Pracodawca

Cześć! Na wszystko, czego będziesz potrzebować, by rozwijać swoje umiejętności, pasje i LeaseLinka. :)

Klient

Nie zwróciłam uwagi, że w umowie nie ma zawartego ubezpieczenia, choć to albo standard, albo firmy tego wymagają czy umowach leasingowych - proszę zatem uważać!

@Klient

Kliencie, w LeaseLinku nie wymagamy dodania ubezpieczenia do umowy o finansowanie. Dajemy pełną dowolność w tej kwestii. Pozdrawiamy!

Aktualność
Cześć! Miło Cię u nas widzieć!

Rozwijaj się razem z nami - wejdź na http://www.leaselink.pl.

Co wchodzi w socjal LeaseLink Sp. z o.o.?

chudy

Z tego co wiem to mają klasycznie opiekę zdrowotną i kartę sportową:)

Wszystko okej, polecam

wolny

Plus za możliwość zdalnego podpisania umowy. W dzisiejszych czasach powinien być to standard.

Wojti

To już 6 lat wspólnej pracy, dzięki!

ELżbieta

Szybko i sprawnie , polecam !!

Tomas

Młodzi ludzie w zespole, fajna atmosfera, szef bez zbędnej napinki. Cele do zrealizowania, praca hybrydowa. Jest super!

Zostaw merytoryczną opinię o LeaseLink Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LeaseLink Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LeaseLink Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LeaseLink Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LeaseLink Sp. z o.o.