Opinie o Tpay (Krajowy Integrator Płatności S.A.) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krajowy Integrator Płatności S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Krajowy Integrator Płatności S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowy Integrator Płatności S.A. w Poznań

Mar

W KIP pracowałam przez okres 2 lat. Praca dawała mi dużą satysfakcję. Są bardzo dobrym pracodawcą.

Natalia

@M, są dodatkowe benefity od pracodawcy? @Pracownik, od czego zależy jaką umowę otrzymasz? Kto jeszcze wypowie się o Krajowym Integratorze? Macie pozytywne opinie o firmie?

@pracownik
@Natalia

Hmm wydaje mi się, że jeśli zależy Ci na konkretnej umowie to będziesz mogła się dogadać. Tak jak mówiłam, pracodawca jest dość elastyczny. Trudno mi powiedzieć od czego zależy jaką umowę dostaniesz, ale myślę że możesz wspomnieć na rozmowie na jakiej umowie najbardziej Ci zależy. Wydaje mi się, że w takich kwestiach formalnych można się po prostu dogadać ;)

@Natalia

Pracodawca oferuje między innymi prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport.

Natalia

@pracownik, a na jaką umowę można liczyć? @M, a co można powiedzieć o wynagrodzeniu w Krajowym Integratorium Płatności? Kto wypowie się jak przebiega rekrutacja w firmie? Podzielcie się proszę wszelkimi informacjami.

@Natalia

Wynagrodzenie satysfakcjonujące i atrakcyjna ścieżka rozwoju zawodowego. Rekrutacja z reguły jest dwuetapowa i przebiega w przyjaznej atmosferze.

@pracownik
@Natalia

Można liczyć na umowę o pracę, choć zdarzają się również zlecenia. Wiele zależy od konkretnego stanowiska, aczkolwiek jest to dość elastyczne i można się dogadać ;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Krajowy Integrator Płatności S.A.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

M

Dobra atmosfera i zgrany zespół. To niewątpliwie wyróżnia tego pracodawcę!

@M

Potwierdzam, świetna atmosfera pracy ;)

Ewelina

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Czy rozmowa jest faktycznie trudna?

KIP S.A.
@Ewelina

Prowadzimy obecnie kilka rekrutacji. Zachęcam to zapoznania się z aktualnymi ofertami na stronie: https://tpay.com/kariera i aplikowania!

rozmowa miała 2 etapy (plus 1 u firmy zewnętrznej). Wytłumaczono mi jak będzie wyglądać proces rekrutacyjny i jaki jest zakres obowiązków nadanym stanowisku. Potem dość dokładnie pytano mnie o moje doświadczenie, głównie sprzedazowe, bo tam aplikowałem. Na końcu pytano mnie o firmę, znajomość rynku. Chciano się po prostu przekonać o tym czy przygotowałem się do rozmowy i byłem rzeczywiście zainteresowany nawiązaniem współpracy. Ustaliliśmy termin odpowiedzi z zaproszeniem do kolejnego etapu lub poinformowaniu o niekontynuowaniu rozmów. Dostałem zadanie do wykonania. Na 3 rozmowie widziałem się z Prezesem i moim przełożonym. Luźna rozmowa nakierowana na lepsze poznanie, ale sporo pytań o rynek, wiedzę podstawową dotyczącą e-commerce, firmy i trendów w branży. Ppo rozmowie złożono mi ofertę. Tak dołączyłem do zespołu. Jeśli szybko się uczysz i nie brak ci inicjatywy oraz samodzielności to aplikuj :)

mateusz.watko@gmail.com

byłem u nich na rozmowie. Dużo pytań o firmę i rynek płatności. Nie udało mi się niestety odpowiedzieć na wszystkie pytania. Atmosfera ok, luźna rozmowa, ale sporo pytań o historię dotychczasowrego zatrudnienia. Mimo wszystko dobrze się przygotować. Nie dostałem się na drugi etap, a szkoda.

KIP S.A.

Panie Michale uprzejmie informujemy, że rekrutacja pozostaje w toku, a Pana kandydatura jest nadal brana pod uwagę. Jednocześnie jesteśmy dalecy od powstrzymywania Pana w podejmowaniu jakichkolwiek kroków związanych z Pana dalszą karierą. Zgodnie z tym co zakomunikowaliśmy, skontaktujemy się z Panem po zakończeniu rekrutacji i poinformujemy o jej wynikach. Z wyrazami szacunku, zespół Tpay.com

K.

W Kip pracuje się bardzo dobrze. Proces rekrutacyjny jest profesjonalny ale w przyjaznej atmosferze. Pracuje tu od kilku miesięcy i śmiało polecam! Pozdrawiam tpay!

JD

Zdecydowanie na plus, niedawno dołączyłem i już wiem, że to była dobra decyzja. Naprawdę świetna atmosfera i ogarnięci ludzie.

Kasia :)

czytam i nie wierzę. Komentarze od konkurencji są mega słabe. W kip jestem już 2 rok. Nie mam potrzeby szukania nowej pracy mimo, że otrzymuję oferty z innych firm. Bardzo pozytywne szefostwo, zgrana ekipa, bardzo fajne zarobki, organizacja wydarzeń firmowych itp. Polecam.

As

@Pracownik KIP S.A - odchodzą z własnej woli, i nie ma to nic wspólnego z jakością pracy, która jest bardzo dobra, a odejście jest wyrazem woli pracownika a nie decyzją pracodawcy

Szymon P.

Nie udało się niestety. Rozmowa bardzo profesjonalna. Nie wiedziałem, że działaja tyle na rynku.

Szusownik Meier

Widać, że mocno weryfikują kandydatów. Stosowany jest bodajże 3-stopniowy proces rozmowy kwalifikacyjnej. Z pierwszego kontaktu mam dość pozytywne wrażenia. Zobaczyzmy jak będzie dalej.

Jan

Niestety mi się nie udało dostać, dotarłem do 3 etapu. Firma ma renomę i trudno się dostać.

Karolina b.

Byłam na rozmowie do działu handlowego II etap. Bardzo profesjonalne podejście ale bez spiny. Nie czułam się jak na rozmowie kwa., tylko biznesowym spotkaniu. Uczciwe stawki, system prwizyjny. Czekam na info

As

Rotacja duuuża. Odchodzą doswiadczeni pracownicy. Niestety

Pracownik KIP S.A.
@As

Nie wiem skąd ta krzywdząca i przede wszystkim nieprawdziwa opinia. Od dwóch lat Spółka zatrudniała głównie nowych pracowników nie tracąc przy tym ani jednego wartościowego pracownika. Jeśli w tym czasie mieliśmy przyjemność współpracować to z całą pewnością do jej zakończenia doszło ze względu na jakość pracy, a nie doświadczenie czy tym bardziej staż pracy. Pozdrawiam życząc sukcesów w obecnym miejscu zatrudnienia.

pestka28@wp.pl

byłam właśie na pierwszym etapie rozmowy. Zrobili na mnie dobre wrażenie. Zgodnie z ustaleniami czekam na zaproszenie na kolejną rozmowę.

Dobromiła1984@gmail.com

Czy wiecie cośna temat aktualnie trwających rekrutacji do nich? Słyszałam sporo dobrego, w necie też dużo dobrych informacji.

Mariusz Huszcza

Kiedyś chciałem do nich startować, ale wtedy trochę się wystraszyłem, bo nie znałem branży. Firm na tym rynku nie ma wiele. Wygląda ok. Teraz co prawda mam zajęcie, ale gdyby był wolny wakat to bym aplikował.

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Integrator Płatności S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Krajowy Integrator Płatności S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Integrator Płatności S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Integrator Płatności S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Integrator Płatności S.A.?

Kandydaci do pracy w Krajowy Integrator Płatności S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Integrator Płatności S.A.
4.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • św. Marcin 73 lok. 6
    61-808 Poznań

Krajowy Integrator Płatności S.A.