Opinie o Uniwersytet im, Adama Mickiewicza w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Uniwersytet im, Adama Mickiewicza, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uniwersytet im, Adama Mickiewicza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniwersytet im, Adama Mickiewicza w Poznań

Hania

Hej, mógłby ktoś zorientowany w temacie napisać parę słów na temat pracy w działach księgowości? Ogłoszenia często się pojawiają , aż tak źle że taka rotacja czy po prostu kolejne wolne etaty?

Ani

UAM to wielka rodzina. Pensje zarabia ten kto ma władzę, reszta to parobki. Stawki księgowych są nierynkowe. W 2021-3000 tys na rękę i nie ma to znaczenia jaka księgowa jesteś czy starsza czy samodzielna czy referentem. Nic to nie znaczy. Wszystkie parobki mają po równo. Olbrzymi bałagan, gburostwo szefowych, zachowanie w stylu głęboki PRL (zamknij pysk ja tu żądze). Nie polecam. Szukam czegoś ciekawszego, za lepsze pieniądze i w lepszej atmosferze.

chrumek Nowy wpis
@Ani

3 koła na rękę dla księgowej (stanowisko specjalistyczne) to jest akurat rynkowa stawka, ale biorąc pod uwagę chaos organizacyjny oraz toksyczną atmosferę dodatek należy się jak najbardziej :-)

Mia

To prawda z tym chaosem Szok Taka duza organizacja a taki bałagan w administracji. Pracownicy narzekaja. Przynajmniej w niektorych mocno obciazonych obow.dzialach. Brak organizacji pracy wymusza nadgodziny. Odradzam.

@Mia

To prawda. Szkoda czasu, nerwów, nie opłaconych nadgodzin.

Hania

Melo
@Hania

Mnie też ta rotacja ciekawi...wiem jedno ze pracy w tych działach jest naprawdę dużo...może dlatego tyle osob ciagle się szuka

Ziggy
@Hania

Ja wiem, że księgowa to 2 stanowisko w hierarchii stanowisk od dołu, czyli pomoc księgowej, księgowa, samodzielna księgowa, referent, starszy referent, specjalista, starszy specjalista i potem już kadra kierownicza. Obowiazki mogą być podobne, roznica polega tylko na innej kwocie wynagrodzenia i stazu pracy. Wiem tez ze w UAM w działach zw. z finansami ksiegowosci i płacami jest dużo pracy.

Hela
@Ziggy

Pracy bardzo dużo, chaos organizacyjny, ciągłe zmiany i brak procedur. Przetrwasz jeśli trafisz na fajnę ekipę sporo osób tylko to trzyma, płace i dodatki na średnim poziomie.

Magi
@Hela

Płace na średnim poziomie czyli ile może zarobić księgowa?

Zibi
@Magi

To zależy od stażu w ogóle bo w pensje wchodzi stażowe Z maks.20 letnim stażem mczna wypłata na stanowisku ksiegowej to miedzy 2800 do 3000

Rotacja

Lena

Czy uniwersytet prowadzi czasami rekrutacje dla pracowników szczególnie administracyjnych?

MImi
@Lena

Tak, na stronie UAM

@Lena

Prowadzi non stop ponieważ jedni odchodzą drudzy przychodzą.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Uniwersytet im, Adama Mickiewicza? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierownik Biura Szkoły Doktorskiej?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jak się pracuje z ludźmi z Uniwersytet im, Adama Mickiewicza?

Czy Uniwersytet im, Adama Mickiewicza zapewnia kartę multisportu?

MImi
@Pytanie

Tak, za częściową opłatą.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Uniwersytet im, Adama Mickiewicza?

Ajum
@Pytanie

Ale jaki pracownik i jakiego typu narzedzia? Wiadomo że niezbedne do wykonywania pracy ma typu komputer i krzesło w biurze.

Anita

Dołączam się do pytanka Hani i jeszcze proszę o odpowiedz jaki jest zakres obowiązków księgowej?

Hala

Żadnych wpisów, więc ogólnie to chyba dobre miejsce. Mnie ciekawi dział księgowości co jakiś czas pojawia się ogłoszenie. Może znajdzie się ktoś chętny do podzielenia się wrażeniami

Beatq

Słowa kojarzące się z Uniwersytet im, Adama Mickiewicza (przyjemnie, kulturalnie, profesjonalnie, wesoło): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysoki . Atmosfera i ludzie tam pracujący są chętni do pomocy, sympatyczni, profesjonaliści .

Zostaw merytoryczną opinię o Uniwersytet im, Adama Mickiewicza - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Uniwersytet im, Adama Mickiewicza