Opinie o Wrecking Ball Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Wrecking Ball Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wrecking Ball Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wrecking Ball Sp. z o.o. w Poznań

Darek
Klient

Uwarzajcie na ta firmę jak oddajecie im auto , krętacze walczę o własne pieniądze

Meg Nowy wpis
@Darek

Czy nie dostał Pan pieniędzy za auto, które poszło do sprzedaży na ich platformie? Bo ja zapłaciłam za wylicytowany samochód, przelałam im kasę, a teraz wzywa mnie właściciel samochodu do zapłaty, bo wrecking ball (carrot) nie przekazał mu pieniędzy. Czy ktoś ma podobną sytuację?

andrzej Nowy wpis
@Darek

również oddawałem im auto, otrzymałem całość kasy od towarzystwa ubezpieczeń bo wrecking nie jest stroną tylko portalem aukcyjnym

Steve Nowy wpis
Klient

Omijajcie tą firmę z daleka, zero kontaktu dwóch buraków na obsłudze klienta zwłaszcza gość o inicjałach AJ to (usunięte przez administratora) Wystawiają auta z rocznikami młodszymi niż później się okazuje po otrzymaniu dowodu rejestracyjnego, samochody są rozkradane z Kol zapasowych, zestawów naprawczych, wyposażenia dodatkowego, nagminnym jest spuszczanie paliwa z baków. Po spóźnieniu w płatności za wylicytowane auto rzędu kliki godzin blokują konta i kradną klientom wpłacony depozyt. W regulaminie maja sprzeczny z polskim prawem wpis i zmuszają kupujących do wypowiedzenia polisy oc samochodu.

Anon Nowy wpis
Klient

Nie polecam firmy. Zero kontaktu. Dzwoniąc na infolinie zostałem zapewniony że po paru dniach przyjdzie list z papierami odnośnie wycofania oc. Minął miesiąc a nikt nic nie przysłał ani nie dzwonił. Banda niekompetentnych ancymonów (nie licząc kierowców) .

Andrzej
Klient

Witam, czy moze ktos napisac jak wyglada praca w plochocinie w tej firmie na stanowisku kierowcy??? Jaka umowa? , jaka stawka godzinowa? , ile godzi dziennie sie pracuje? I czy soboty tez sa pracujace? Jakie zarobki??

Iwona
@Andrzej

Dziwne, że do tej pory nikt Ci nie odpowiedział. Ale tak czy inaczej - nie wiedziałam, że Wrecking Ball szuka kierowcy - znalazłam tylko ogłoszenie, dotyczące pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta. To może w takim razie jednak zdecydowałeś się na podjęcie pracy w tej firmie? Koniecznie daj mi znać!

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Wrecking Ball Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Menedżer Finansowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Konrad
Klient

Żenada, brak kontaktu, nie odpisują na wiadomości, nie odbierają telefonów. Lepiej zostawić sobie wrak samochodu dla siebie. Kłamią w sprawie ubezpieczenia, ze w ciągu paru dni będzie można odzyskac pieniądze, po czym dopiero po miejscu przychodzi list, ze można wycofać ubezpieczenie. Totalnie nie polecam kontaktu z ta firmą.

Antek

A ta firma się zajmuje konserwacją aut?

Mateusz

Gdzie można dzwonić z zapytaniem o prace ?

Ola
Klient

Masakra . Kontakt zerowy . Z całego serca nie polecam . Szkoda nerwów

Daria

@Dramat Czyżby konkurencja inspirowała do takich dziwnych wpisów?

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Wrecking Ball Sp. z o.o. w miejscowości Poznań? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Dramat
@Administrator

Ale w Poznaniu nie ma nic oprócz danych w KRS

Były klient

Zdecydowanie nie polecam. Coś takiego jak obsługa klienta? Marzenie... zero profesjonalizmu. Ciekawe czy takie kwiatki docierają do zarządu spółki. (usunięte przez administratora)

Łukasz

Uważajcie co u nich licytujecie, roczniki samochodów licytowanych nie zgadzają się z tymi w dowodzie, zwykłe (usunięte przez administratora) dla nich data pierwszej rejestracji to rok produkcji, później w razie reklamacji umywają od wszystkiego ręce, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, zastanowcie się dwa razy czy warto.

Damian

Czy firma awansuje swoich pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Wrecking Ball Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wrecking Ball Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 2 ocen.