Opinie o R.POWER Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie R.POWER Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie R.POWER Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R.POWER Sp. z o.o. w Warszawa

Ewka Nowy wpis

W internecie pojawiła się oferta do nich na stanowisko samodzielnej księgowej. Napisali, że miel widziana jest znajomość programu Symfonia. Ja właśnie nam ten program bardzo dobrze, czy można dostać od firmy jakieś szkolenie dodatkowe z tego programu, aby obsługiwać go jeszcze lepiej i mieć poziom zaawansowany z jego obsługi?

Phils Nowy wpis

Junior project manager- jakie pieniądze na start? I czy jest jakiś system premiowaniaM

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie R.POWER Sp. z o.o.?

Na stanowisko Finance Department Assistant. Zaleca się w ofercie, którą wyszukałem w zakładce kariera, żeby dysponować dobrą znajomością MS Office, w szczególności Excela. Jest ona weryfikowana praktycznie?

Andrzej W.

Widzę, że dużo osób mówi "pracowałem (usunięte przez administratora) czasu więc wiem jak jest..." ale ostatecznie nie jest zadowolona. Bzdura... Jeśli faktycznie byłaby klapa nie pracowalibyście w r.power tak długo... Firma działa na całą Europę, ponad 10 lat na rynku, coraz większa liczba pracowników w biurze jak i terenie. Regres ciężko zauważyć, a kandydatów jest coraz więcej. Ogłoszenia na nowe stanowiska pracy regularnie się pojawiają nie dlatego, że jest przemiał tylko dlatego, że firma się ciągle rozwija. Gorąco polecam. Odpuściłem ponieważ praca w terenie nie jest dla mnie, ale jeśli ktoś potrafi pracować z klientem to jest to świetne miejsce na lata.. Polecam! Andrzej.

Rafi
@Andrzej W.

Możesz więcej napisać o pracy w terenie? Na czym dokładnie polega i w jakich warunkach pracuje się?

UW
@Andrzej W.

Ale jak pracowałeś w terenie, to niewiele wiesz o tym co się dzieje w biurze :D A tam przemiał i rotacja robi wrażenie

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Junior Project Manager w firmie R.POWER Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
AG

Firma niestety nie do polecenia, spóźnia się z wynagrodzeniem, wszystko wewnątrz to jeden wielki chaos.

Wiktoria
@AG

Czyli co np jest chaosem? A te opóźnienia to duże są? Do ilu dni sięgają? I w ogóle to czy co miesiąc jest z tym problem?

F

Pracowałem ponad dwa lata na stanowisku menadżerskim. Zdecydowanie odradzam. Człowiek w tej firmie jest traktowany jak śmieć. Można mieć wyniki, być lojalnym, starać się, a w nagrodę dostać propozycję obcięcia premii o 80% :) Właściciele oczywiście są już wystarczająco bogaci, więc w sumie na niczym im nie zależy. Na pewno nie na utrzymywaniu dobrych pracowników. Wiele osób stamtąd ucieka, bo nie ma ochoty na użeranie się z bałaganem organizacyjnym, absurdalnymi oczekiwaniami i spadającym wynagrodzeniem.

Jk
@F

(usunięte przez administratora) bez pieniędzy ,strata czasu

Olga
@F

I czym to cięcie umotywowali? Bo miałeś pewnie jakiś feedback...

@F

Hej Piotrze. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. W temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to doradzam firmę Lesaffre z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od brata, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Życzę szczęścia w nowej robocie. Monika.

Olga
@Monika

To nie miejsce na Twoją szeptaną reklamę, jesteśmy na profilu innej firmy, a pracownicy piszą o niej niepokojące rzeczy. W sieci wisi ponad 30 ofert pracy od recepcjonistki pod PH i aplikanta radcowskiego. Może skupmy się na tym, czy warto tam startować?

@Olga

Tym, że wynagrodzenie premiowe ustalone przy podpisywaniu umowy parę lat wcześniej było za wysokie ;) Poważnie :D

@F

Co.xD Ale to na siłę musieli jakiś aneks wcisnąć chyba jak już? Bo to chodzi o waszą wspólną umowę, tak?

@Lidia

Ano tak. Tylko jak to z umowa B2B, albo bierzesz aneks, albo się żegnamy.

@F

No to ładnie. ;p Sporo czasu minęło widzę. Ogólnie to orientujesz się jak aktualnie z tym wszystkim warunki się tu mają?

xyz

Odradzam pracę w dziale księgowym. Brak jest merytorycznego wsparcia, organizacji pracy i weryfikacji poprawności powierzonych zadań. Pracy nie da się wykonać w normalnym czasie pracy, a nadgodziny nie są płatne. Zarobki są nieadekwatne co do ilości pracy, której jest nadmiar. Brak odpowiedniego wdrożenia. Nie jest wdrożony OCR przez co na samodzielnym stanowisku oczekuje się również asystenckiej pracy. Ciągłe rozmowy na tematy, które nie są związane z pracą i grająca muzyka rozpraszają i ciężko się skupić pracując w biurze, a nie jest możliwa jedynie praca zdalna. Brak jest usprawnień pracy, wiele czynności zamiast w programie uzgadniane jest w Excelu. Oszczędza się na ilości pracowników i dodatkowych modułach programu. Atmosfera w dziale jest luźna, dużą uwagę zamiast na pracy skupia się na prywatnych relacjach, które powinny być ważne, ale bez przesady.

MD
@xyz

Witam, A dlugo tam pracowales/as? Ile jest osob, zostaje się po godzinach?

Wiktoria
@xyz

A nie możesz dac znać że ta muzyka itp Ci przeszkadza?

M.M
@xyz

chyba pomyliłeś firmy kolego ... przesympatyczny dział.

Gabriela
@M.M

Ty tak uważasz? Naprawdę nie ma żadnych problemów?

ZXY
@xyz

Prywatne relacje i brak merytorycznego wsparcia wynikają z zatrudniania osób na wysokich stanowiskach po znajomości, bez weryfikowania ich faktycznej przydatności do pracy. Na papierze niby wszystko gra a w rzeczywistości tworzą tylko własny przytulny kącik do kasowania pieniędzy. Nie warto - przestrzegamy wszystkich kandydatów, tak dla szacunku dla samego siebie :)

Maja
@ZXY

to jak firma może prawidłowo działac skoro wysoko postawione osoby nie mają wiedzy na swoich stanowiskach ? podasz przykład błednych działan ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do R.POWER Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

mm

zależy w jakim dziale. W dziale pozysku najpierw jest rozmowa telefoniczna/ video a szkolenie jest w biurze.

pracuję w R.Power

dla osób które zastanawiają się nad wysłaniem swojego CV na stanowiska w biurze w Warszawie to: - piękne, nowoczesne biuro w centrum Warszawy - kawki, herbatki, owocki, warzywa... co kto lubi ;) - dofinasowanie do LUX MED (99% płaci r.Power) - możliwości kupienia karty multisport, a siłownia jest w budynku ;) - super pomocny zespół księgowości i zawsze uśmiechnięte dziewczyny :) - tak samo dziewczyny z administracji :) do tego ciekawa praca i możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie.

Aneta
@pracuję w R.Power

No to super jak biuro daje dobre warunki do pracy. A w jakiej kwocie tą kartę można zakupić? No i spoko, że są pomocni. Szukają kogoś do pracy? Chętnie przesłałabym cv,.

Czy pracodawca R.POWER Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Oczywiście, że nie.

Iza
@:)

Czemu to takie, według Ciebie, oczywiste? Pracodawcy często organizują szkolenia dla swoich pracowników, więc ciekawe, czemu tutaj miałoby być inaczej... A może być taka sytuacja, że pracownik sam znajdzie sobie jakieś ciekawe szkolenie, za które pracodawca zwróci mu koszty? Ktoś się spotkał z czymś takim w R.POWER?

@Iza

Dla mnie jest oczywiste, bo tam pracowałem. R.Power to taki przerośnięty januszex. Możesz liczyć na owocowe czwartki i jakiś badziewny prezent na święta, a nie na opłacenie szkoleń

pracuś

Tak ...

@pracuś

Jednak? Bo pisali, że nie. To jakie jak już?

Wojciech

Firma (usunięte przez administratora)ludzi. Niestety krzak. Orzestrzegam wszystkich tak dla dobra zdrowia.

Emil
@Wojciech

Dla mnie to firma krzak uwaga!!!!!

Anna K.

Tydzień po złożeniu aplikacji na jedno z wolnych stanowisk dostałam telefon od osoby, która podała się niby to za pracownika tej firmy. O dziwo nie był to zwykły numer telefonu z jakiego zazwyczaj dzwonią rekruterzy, tylko numer z bardzo małą ilością cyfr. Pan zadał mi kilka podstawowych pytań związanych z moją aplikacją, doświadczeniem i znajomością języka angielskiego. Na sam koniec powiedział:" z mojej strony to już wszystko, chyba, że Pani ma jakieś pytania?". Nie ukrywam, że miałam ich całą masę chociażby związanych ze stanowiskiem, na które aplikowałam, jednak odniosłam wrażenie, że Pan bardzo szybko chciał się już rozłączyć. Zapytałam więc o dalsze etapy rekrutacji. Odpowiedział mi, że za kilka dni skontaktują się ze mną w celu przekazania informacji zwrotnej. Od tego czasu minął już miesiąc. Zero odpowiedzi, zero informacji zwrotnej, zero jakiekolwiek kontaktu, ani nawet maila, że dziękujemy za udział e rekrutacji... Bardzo nieprofesjonalne podejście do Kandydata.

zielony

Pracuję w dziale pozysku w siedzibie firmy. Szczerze to przed przyjściem tutaj nigdy nie słyszałem o tej firmie, ale okazuje się, że jest to naprawdę duża i międzynarodowa firma (polecam poczytać wiadomości prasowe) - i to tutaj czuć na każdym kroku (pracownicy różnych działów na zdzwonkach w różnych językach, czy szkolenia z pracownikami R Power z innych biur w Europie). To daje naprawdę duże szanse na rozwój, ale wiadomo - trzeba dobrze robić swoje, zamiast się obijać. Atmosfera w biurze bardzo spoko, praca częściowo zdalna. Poleciłbym znajomym pracę tutaj, a to o czymś świadczy :)

Interesuje mnie, czy R.Power wypłaca wynagrodzenie stałe 3500 zł za każdy miesiąc, niezależnie od tego, czy podpisze się jakąkolwiek umowę dzierżawy?

@Zainteresowany

podpisanie umowy dzierżawy nie jest warunkiem otrzymania podstawy

@mm

nie prawda. rpower uzależnia wypłatę podstawy od pozyskania działek oraz widzi misie managerów są duże problemy z wyegzekwowaniem zwrotu kosztów np. fv za paliwo czy opłaty w urzędach które w pierwszej kolejności ponosi pracownik z własnej kieszeni - licząc ze zwróci je rpower zazwyczaj na zwrot trzeba czekać kilka miesięcy

obecny pracownik
@były pracownik

@były pracownik - bzdura ! może pracowałeś tu kilka lat temu ... wszystko jest regulowane na czas i nic do tego nie ma manager , jest dział , który się tym zajmuje. Jak widać , nie masz wiedzy o strukturze firmy

mm

wg mnie tak ;) czasem za wolno, ale tak to jest w korpo - czasem pewne rzeczy trzeba wydreptać ;)

mm

Pracuję w R.Power od listopada - jestem bardzo zadowolona. Nowoczesne biuro w centrum Warszawy, praca zdalna na zmianę z pracą w biurze (tydzień na tydzień), dużo młodych ludzi i co najważniejsze - wsparcie przy wdrożeniu :). Zanim zaczęłam tu pracować to nie miałam pojęcia, że jest to tak duża, międzynarodowa firma - duży plus.

perso87

Witam, proszę o informacje. Jak wygląda obecnie praca na stanowisku d.h do spraw pozyskiwania gruntów pod farmy? Czy jest to ciekawe miejsce do pracy? Czy można osiągnąć dobre 'wyniki'? Czy Jak pracodawca traktuje D.H?

Kacper
@perso87

Cześć, praca jak każda praca w terenie-swoje trzeba wyjeździć, skutkuje to dobrymi zarobkami. Oczywiście można osiągać dobre wyniki a nawet bardzo dobre, tylko będzie trzeba się napracować i poczekać na pierwsze efekty. Odnośnie taktowania pracownika nie mam nic do zarzucenia, miła atmosfera, szkolenia i co miesięczne zjazdy całej sieci przez które możemy lepiej się poznać z każdym członkiem ekipy.

Przedstawiciel terenowy

Moja opinia o firmie jest jak najbardziej pozytywna ... płatności na czas , podstawa może i trochę mała ale prawdziwy handlowiec żyje z prowizji i tu jest OK ... jeżeli pracujesz sumiennie i podpisujesz umowy to możesz bez problemu zarobić 5 tyś, 8tyś i nawet więcej tylko z samej prowizji. Auto firmowe , karta paliwowa , telefon , tablet + pomoc managerska przy wdrożeniu.

@Przedstawiciel terenowy

Czyli ile teraz wynosi tutaj podstawa? I widziałam też info sprzed roku o tym, że nie opłacają tu szkoleń, dalej tak jest?

przedstawiciel handlowy
@Lidia

@lidia chyba ważniejsza jest prowizja dla prawdziwego handlowca a tu można zarobić :-) ... podstawa to zawsze tylko podstawa :-) Co do szkoleń do nie wiem dlaczego ktoś zrobił taki wpis ? ... ja je miałem.

Lukas
@przedstawiciel handlowy

6-8 tys prowizji to brzmi ok…

O kondycji firmy świadczy wypuszczenie obligacji. Którymi nikt nie jest zainteresowany. Firma w sprawozdaniu za ubiegły rok ma stratę 2,7mln płn.

Czy w R.POWER Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nie, ale w nagrodę za pare lat lojalności i dobrych wyników możesz dostać drastyczna obniżkę premii

Zostaw merytoryczną opinię o R.POWER Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w R.POWER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R.POWER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R.POWER Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

R.POWER Sp. z o.o.
  • Puławska 2