R.POWER Sp. z o.o.

Opinie o R.POWER Sp. z o.o.

Alicja

@Pracownik, a co więcej powiesz w temacie warunków pracy?

xxx

Szczerze nie polecam. Firma zmienia bardzo często nazwę oraz zarząd, tworzy mnóstwo spółek córek o niskim kapitale zakładowym. Spółka matka - inwestorzy to 3 spółki zarejestrowane na Cyprze :). Nie płacą terminowo faktur. Obiecują gwiazdki z nieba, a potem zwalniają ludzi ponieważ nie dostali dofinansowania. Tłumaczą się wstrzymaniem ustawy OZE. Uważajcie na nich ponieważ będą wymagać od Was ciężkiej pracy, a niestety na odwzajemnienie nie macie co liczyć.

@xxx 21.12.2016 12:57

A panią zwolnili ? Pracuję w tej firmie od kilku lat, jest stały skład, także zastanawiam się skąd Pani czerpie takie informację. Zarząd również jest stały. A może rozmawiamy o innej firmie niż R.Power Sp. z o.o. ? pozdrawiam

Raczcz

Najłatwiej to by Ci było podejść do firmy i tam się tym zainteresować, tutaj niestety nikt Ci tego nie przekaże,bo wiadomo że jest ustawa o ochronie danych, a w czym możemy Ci jeszcze pomóc tutaj na forum?

Natalia

Witam. A czy jest tu ktoś kto wydzierżawił tej firmie swoją działkę/ ziemię pod solary i mógłby podzielić się opinią na temat warunków i terminowości płacowej po zawarciu umowy notarialnej????

dolorian
@Natalia 22.06.2016 17:47

Szukam kontaktu z kimś kto pracował jako przedstawiciel do pozyskiwania działek pod farmy fotowoltaiczne.

Mariusz

Witam, zainteresowanych. Pracowałem dla R.Power a wcześniej AMB Energia Wytwarzanie 1,5 roku. Byłem odpowiedzialny za pozyskiwanie działek pod farmy słoneczne oraz zatrudnianie i wdrażanie nowych PH. Do listopada 2015 było w miarę ok, płatności choć z opóźnieniem ale były na koncie, dla ludzi również. Sama praca była bardzo fajna choć oparta tylko na prowizji i premiach. Niestety od grudnia firma przestała płacić, zaczęła stosować różne "nowe zasady", które działały wstecz, do już podpisanych umów, co skutkowało tym, że umowy pierwotnie zaakceptowane były odrzucane i oczywiście nie zapłacone. W konsekwencji cały zespół przestał istnieć, a część ludzi nie otrzymała wynagrodzeń lub tylko częściowe. Tłumaczeniem było to, że ustawa o OZE nie weszła w życie od 01.01.2016., co nie zmienia faktów opisanych powyżej. Firma tworzy jakieś inne spółki typu Solum Concept, Solar Power, na które chce zatrudniać PH. Sami oceńcie.

rysiek

Nie pchaj się w to mi jeszcze za grudzień nie zapłcili

rysiek

Nie pchaj się w to mi jeszcze za grudzień nie zapłcili

jasiek

ta firma to jeden wielki przekręt. Już działają pod nową nazwą.

kobyła

wystarczy zadzwonić do gmin gdzie mają farmy i zapytać o płatności. Wszystko w temacie.

baran

Nie wiem czy tak szukają, ostatnio kilka osób zwolnili.

marika

firma przekręt. Pani Adrianna L. albo na urlopie albo na L4 jak przychodzi czas rozliczenia.

baran

Hmm jeśli tak fajnie to czemu każecie pod nową spółkę podpisywać? Kolejną?

robert

Był przedstawicielem do pozyskiwania terenów pod farmy fotowoltaiczne.

robert

Rozmawiałem dziś z kolegą co tam pracował. Na chwilę obecną nie wypłacono mu jeszcze za miesiąc listopad i grudzień.

Tomek

Z przyjemnością napiszę,firma nie jest solidna ani przyjazna dla pracownika. Wymagania jak najbardziej ma. Premie są ...szkoda tylko, że na papierze. Płace z dużym opóźnieniem. Nie polecam nikomu!

Tomek

michał
@Tomek 13.01.2016 14:27

Zgadzam się, na szczęście pracowałem tam tylko miesiąc. Po miesiącu czasu pracy czekałem na wypłatę ponad miesiąc. Szkoda czasu!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o R.POWER Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R.POWER Sp. z o.o.