Opinie o Partners International Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Partners International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Partners International Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partners International Sp. z o.o. w Warszawa

AG Nowy wpis

Zachęcam wszystkich do współpracy z Partners. Doświadczeni profesjonaliści, ludzie z klasą i wiedzą. Wzajemne wsparcie, dzielnie się doświadczeniami - to jest bardzo budujące i rzadkie, zwłaszcza w tych czasach na rynku. Pozytywna zmiana wizerunku w ostatnich latach, wciąż ścisła czołówka. To miejsce tworzą ludzie - od back office po Agentów. Jestem wdzięczna. Po prostu :) Serdecznie polecam.

Bruno Hernández-Piché Nowy wpis

I have the greatest opinion on the professionalism of Anna Stubinska. She must be one of your best Real Estate Advisors for sure. Her approach is very meticulous, she really takes into consideration the needs of the client when it comes to what kind of living space you are looking for, and she is able to gather in a very short period of time the best options for the client. In my case, Anna's performance was outstanding from the very beginning, for we started communicating when I was still preparing to eave my country and come to Varsaw as a diplomat. We met the first day after my arrival, Oct. 17, and she helped me and solved my questions regarding the options she had for me, until I finally signed the contract for leasing an apartment that I really like, with exceptional landlords, in a record time, yesterday, Oct. 24. Anna also assisted me in giving me suggestions as how to proceed in terms of what is reasonable to negotiate in the real state market in Varsaw. She is always on time, always with a very kind and professional attitude, always reliable, always ready to answer my questions. I have just recommended her to a new member of the staff who is coming from the US. I am really please and thankful with for her services as a Real State Advisor. She should be considered one of your top human resources.

Agata Nowy wpis

Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta. Agent był w mieszkaniu 10 minut i nie można było na spokojnie go obejrzeć ponadto był nieprzygotowany i nie miał kluczy do garażu, w związku z czym nie mogłam go obejrzec. Natomiast sposób w jaki zostało to załatwione jest skandaliczny. Pan Napierała powiedział, że on przyjedzie drugi raz, żebym zobaczyła garaż ale dopiero wtedy kiedy złożę ofertę. To jest żenujące i absolutnie nieprofesjonalne, ja najpierw mam złożyć ofertę a dopiero potem mam zobaczyć co kupuję, absurdalne. Agent nie raczy przyjechać do mieszkania żeby mi je pokazać, nawet, nie wiem jak to skomentować. Dodał tylko że garaż jak to garaż.... Poprosiłam o umowę agencyjną i zakres usług bo za taką obsługę zażyczyli sobie 2,5%, ale bez odpowiedzi. Zdecydowanie nie polecam, może jest to kwestia nieodpowiedniej osoby na nieodpowiednim miejscu, ale kultury biznesu należy się uczyć od początku, nie można zaczynać swojej kariery od arogancji. Zdecydowanie nie polecam zwłaszcza Napierały.

Jacek Nowy wpis

Polecam współpracę z tą firmą ,kilkakrotnie miałem okazję współpracować z P.Anną Stubińską i jestem bardzo zadowolony ,szybko,kompetentnie -pełny profesjonalizm.Naprawdę polecam

Brałeś udział w rekrutacji do Partners International Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Magda

Profesjonalna i rzetelna obsługa klienta. Współpracowałam z panią Eweliną Mika. Serdecznie polecam.

Amelia

W pełni zaufałam firmie Partners Internationals i mogę zapewnić, ze spełnili moje oczekiwania. Bardzo profesjonalni, ale co najważniejsze uczciwi, bardzo przyjazne podejście do klienta oraz sprawna komunikacja. Bardzo polecam współpracę. Szczególne podziękowania dla Pani Joanny Hajduła.

Renata

Pani Romanowska z Partners International bardzo sprawnie znalazła odpowiedniego najemcę na moje mieszkanie. Nie sądziłam, że stanie się to tak szybko. Było to niełatwe zadanie ze względu na moje oczekiwania/ wymagania. Udało się. Dziękuję i polecam.

Jacek

Bardzo dobra współpraca pełny profesjonalizm można mieć pełne zaufanie

Jolanta Grabowska

Całkowicie się zgadzam z opinią p. J. Olędzkiego. Współpraca z p. Anną Romanowską to wielka przyjemność; p. Anna jest profesjonalna, przemiła, przewidująca, uczynna. Stąd też moja opinia o zatrudniającej ją firmie jest na 5 +. Rekomenduję skorzystanie z usług tej firmy, gdyż na tle innych agencji nieruchomości z którymi miałam do czynienia, Partners International pozycjonuje się na pierwszym miejscu.

Janusz Olędzki

Mogę tylko potwierdzić, że współpraca i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy przez Panią Annę Romanowską mimo wszystko było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Korzystałem z usług wielu agencji nieruchomosci stąd moje zaskoczenie, ze można jeszcze lepiej i bardziej profesjonalnie tak ja zrobiła to Pani Ania. Dopilnowane był każdy szczegół. Jeszcze raz bardzo dziękuje i gorąco polecam. Janusz Olędzki.

JC

Współpraca z Panem Grzegorzem Wysok przebiegła bardzo dobrze, z podejściem bardzo profesjonalnym do samego końca transakcji sprzedaży nieruchomości. Polecam współpracę z nim i z pewnością skorzystam z jego usług w przyszłości

Ewelina
@JC

Trochę mi zabrało dosyć ważnej informacji w twoim komentarzu. Możesz się domyślić, że chodzi o kasę. A konkretnie ceny usług, można się z nimi gdzieś zapoznać? Może ty powiesz?

Robert

Dzięki pośrednictwu Pani Eweliny Miki moje mieszkanie zostało wynajęte w komfortowy sposób. Cała obsługa była szybka, niezwykle miła i profesjonalna. Bardzo dziekuję!

Iwona
@Robert

To w ile udało się załatwić wszystkie formalności? Sama myślę o wynajęciu czegoś ale trochę mnie to przeraża

Klient

@ANDRZEJ HERZOG z @partnersinternational.pl skandalicznie nieprofesjonalne podejście do klienta. Nie polecam.

Leszek Z.

Pani Agata S., agentka z doczepianymi włosami, z którą miałem nieprzyjemność współpracy w innej agencji właśnie do nich poszła. Nie polecam, ta pani nie ma zupełnie wiedzy ani kompetencji. Nie dość, że w umowie najmu zrobiła masę błędów to najemca wyprowadził się po kilku miesiącach mówiąc, że pani Agatka powiedziała, że tak może. Chyba agencja zatrudnia wszystkich jak popadnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Partners International Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Partners International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Partners International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partners International Sp. z o.o.?

Partners International Sp. z o.o.
  • Fort Piłsudskiego 2
    02-704 Warszawa

Partners International Sp. z o.o.