counter
3 22 29 5 1
Nowa

Czy ktoś może podzielić się opinią o placówce w Czmoniu?

Porażka Nowy wpis
@Nowa

Gdyby mnie ktoś ostrzegł w porę, nigdy bym tam nie poszła, TRAGEDIA, odradzam jako miejsce pracy! Pani pomoc zachowuje się jak szefowa, albo wychowawca grupy, dodatkowo obmawia za plecami. Bardzo nieprzyjazna placówka i ostrzegam przed zapisywaniem tam dzieci!!!

Dzieci Nowy wpis
@Nowa

Również ostrzegam przed zapisaniem tam dzieci , mleko rozcieńczanie , przeładowane grupy, gotuje się z najtańszych produktów, chodzi tu o wszystkie placówki czarodziejskiego zamku. Przedszkole najgorsze jakie widziałam .

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 75 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Smartplanet Sp. z o.o.?

Patrycja Nowy wpis

@mig a ile ten okres próbny trwa ?

Jaka umowa obowiązuje w Smartplanet Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Mig
 Rekomendacja
@Pytanie

Umowa zlecenie

Mig
@Mig

Umowa zlecenie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Życzliwa....

Tragedia. Właściciele skąpi i tylko cięcia robią, każdy jest tam zmęczony bo wykonuje absurdalne rzeczy. Pomoce nauczyciela są bardziej sprzataczkami niż pomocami, mycie toalet i co najlepsze szorowanie szczoteczka do zębów fug gorzej niż w wojsku. Pani dyrektor widzi czubek swojego nosa i inni nauczyciele się nie liczą tylko ona ma problemy. A na marginesie co to za dyrektor który za plecami obgaduje w biurze pracowników. Dla nich nikt się nie liczy ważne że pieniądze się zgadzają. Pomoce tam przychodzą i odchodzą jak widzą co się dzieje. Pracuje wiele lat ale sb takim chamstwem nigdy się nie spotkałam.

Była pracownica
@Życzliwa....

Osiem lat temu też musiałyśmy szorować fugi, żeby je doczyścić trzeba było polewać je chlorem i wyczyścić myjką parową. Wszystko oczywiście w czasie gdy dzieci były w przedszkolu. Brak książeczek Sanepidowskich, brak badań, wypychanie do pracy w kuchni mimo braku uprawnień i ciągłe poniżanie i wyzwiska. Już nie wspomnę o tym, że dyrekcja pojawiała się w przedszkolu w weekendy, zostawiała pootwierane okna a w poniedziałki osoba zamykająca przedszkole przed weekendem musiała się wytłumaczyć dlaczego niby nie zamknęła okien. Wszystko byle obciąć dniówkę. Dla potwierdzenia zamkniętych okien robiłam zdjęcia prywatnym telefonem. Pani dyrektor dziś pisze o sobie, że jest "Korczakiem w spódnicy"... Bo się przewrócę ze śmiechu. Dobre sobie, charakterem bliżej jej do Jego oprawców.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 378 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Nowa

A jak w Puszczykowo to samo też ,tak traktują opiekunki nauczycieli?

Martynka
@Nowa

Właściciele mają w (usunięte przez administratora)pracowników. Nie płacą na czas...czasami w ogóle nie płacą. Za urlopy jest płacone wybiórczo. Często kłamią,że pracownik "wziął pod stołem"wynagrodzenie... Sami opływają w luksusach,jeżdżą najlepszymi autami,mają wielkie domy z bajerami a nie interesują ich ani pracownicy ani tym bardziej dzieci uczęszczające do żłobka czy przedszkola. Ogólnie nie polecam ani pracodawcy ani miejsca dla dziecka.

Grażyna

Właściciele mają nawet problem z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia. Przez kilka lat pracy mogę na palcach jednej ręki policzyć ile razy wypłata była na czas. Z reguły wygląda to tak, że pracodawca do zlecania przelewów zabiera się dopiero 10-go! I to jest optymistyczny wariant. Generalnie wynagrodzenie wpływa na konto pracownika koło 15 dnia miesiąca. Jeśli ktoś ma rodzinę na utrzymaniu i płaci kredyt to zdecydowania odradzam tego pracodawcę.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 479 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Smartplanet Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Zoja

Jedno z najgorszych miejsc z jakim się spotkałam w życiu pracowałam w oddziale w Przeźmierowie. Dyrektorka a zarazem właścicielka traktuje człowieka jak najgorszego śmiecia zwłaszcza pomoce. Pomoce są tam tanią siłą roboczą za marne pieniądze, pracują na etacie sprzątaczki, pomocy nauczyciela, kucharki, ogrodnika itd., nie mają prawa głosu i bytu. Dyrektorka karze czyścić toalety szczoteczką do zębów, ciągle ma to profesjonalny, ciągłe poniżanie i pokazywanie że pracownik na etacie pomocy to nie człowiek tylko ktoś kategorii niższej, zresztą nauczycielki nie lepiej traktują pomoc niż dyrekcja. Uważają, że są kimś lepszym bo są na stanowisku nauczyciela. Dużo by tu pisać ale na pewno nie powiem dobrego słowa o tej firmie. Gorzej niż (usunięte przez administratora) i szczerze nie polecam.

Gabi
@Zoja

Tak zle to w innych miejscach to samo Puszczykowo,Przezmierowo itp?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 584 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Smartplanet Sp. z o.o.?

Fatalna firma , Pani dyrektor tragedia. Nie liczy się człowiek, dzieci tylko pieniądz. Pani psycholog śmiech przychodzi i tylko śniadanka je nic z dziećmi nie pracuje. O innych oszczędnościach na dzieciach szkoda gadać. Grupy zbyt duża ilością dzieci . Itd...

Alicja

Cześć ! Potrzebuje informacji dotyczących wymiaru godzin w tej firmie ? Jak jest ze zmianami?

Klara

@Zoja Warto zwracać uwagę o jakim miejscu się pisze gdyż to forum dotyczy Skórzewa. Tu pracuje się dobrze.

Ggg
@Klara

Tz gdzie pracuje się dobrze

Zoja
@Klara

Proszę czytać że zrozumieniem! Napisałam, że dotyczy to oddziału przedszkolnego w Przeźmierowie. Firma Smartplanet zarejestrowana jest na Skórzewo jednak oddziały przedszkolne ma w różnych miejscach. Jako pracownik powinnaś być zorientowana w tym temacie. Pozdrawiam i życzę byś nigdy nie doświadczyła tego co ja że strony tego pracodawcy.

Zaradna
@Zoja

Jak tak ci bylo zle to po co tak dlugo siedzialas w tej pracy? Trzeba było odejsc samemu Pracodawca jest wspaniala osoba nie moge powiedziec złego słowa,

...

Dobrze? Nie sądzę. Współczuję każdemu kto pójdzie tam do pracy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Smartplanet sp.z.oo? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Mira

Przedszkole w Luboniu nie posiada zmywarki a o wyparzaniu naczyń też się nie myśli bo szkoda czasu. Trzeba piec ciasta, nikogo nie interesuje czy sie umie. Jak wyjdzie to dobrze a jak nie to i tak sie serwuje. Piekarnik się rozlatuje a o badaniach sanepidowskich dla osób pracujących przy jedzeniu nikt nie słyszał. Widać że dyrekcja bardzo oszczędza na wszystkim. Szkoda bo przecież chodzi o zdrowie dzieci. Kaszlące panie które nie mają szansy się wykurować bo to grzech byc chorym. Miliony schodów do pokonania, 13 złotych netto na godzinę, studenci najmilej widziani. Szkoda dzieci!!

Były pracownik.

Przerost formy nad treścią. Może i pracują tam osoby otwarte na dzieci i rodziców jednak przez podejście pracodawcy nie dziwię się że rotacja jest tak duża.. Jako byly pracownik mogę jedynie powiedzieć że nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do człowieka jak tu. Żal i niesmak jaki pozostał zostanie we mnie długo.. Wyzysk szczególnie pomocy nauczyciela.. brak organizacji, wieczne niezadowolenie. Osoba sprawująca "władze" w przedszkolu w Skórzewie totalnie nie wie jak współdziałać z pracownikami. Sentyment mam do dzieci jednak nie polecam. Z racji nadmiaru obowiązków i małej ilości pracowników, ciężko jest poświęcić 100% siebie dzieciom, dlatego własnego dziecka nie zapisała bym do tego przedszkola.

xxx

Smartplanet Sp. z o.o. prowadzi przedszkola "Czarodziejski Zamek" w Skórzewie, Przeźmierowie, Luboniu, Owińskach i Puszczykowie. Praca tam hańbi człowieka i jego poczucie wartości. Słowa typu "jest Pani głupia" są na porządku dziennym.Firma prowadzona przez znerwicowanych ludzi, którzy wyżywają się na pracownikach. Pracownicy, którzy mają się zajmować dziećmi są zarówno sprzątaczami i ogrodnikami. Pracują za 8 zł na godzinę na umowę zlecenie. Ciągła rotacja o czymś świadczy. Pracodawcy się tym nie przejmują, ponieważ zawsze przyjdą nowe studentki. Dyrektor potrafi obsługiwać tylko swój telefon. A największym problemem jest postawienie przecinka w złym miejscu. Tylko na tym się zna, bo na pewno nie na prowadzeniu przedszkola. Zawsze uśmiech przyklejony do twarzy przed rodzicami, a na zapleczu zjebie pracownika jak psa. Jednym słowem Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Smartplanet Sp. z o.o. - Skórzewo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Smartplanet Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Świerszcza 1