Smartplanet sp.z.oo

Skórzewo

Smartplanet sp.z.oo
3 22

Opinie o Smartplanet sp.z.oo

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Smartplanet sp.z.oo? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Mira

Przedszkole w Luboniu nie posiada zmywarki a o wyparzaniu naczyń też się nie myśli bo szkoda czasu. Trzeba piec ciasta, nikogo nie interesuje czy sie umie. Jak wyjdzie to dobrze a jak nie to i tak sie serwuje. Piekarnik się rozlatuje a o badaniach sanepidowskich dla osób pracujących przy jedzeniu nikt nie słyszał. Widać że dyrekcja bardzo oszczędza na wszystkim. Szkoda bo przecież chodzi o zdrowie dzieci. Kaszlące panie które nie mają szansy się wykurować bo to grzech byc chorym. Miliony schodów do pokonania, 13 złotych netto na godzinę, studenci najmilej widziani. Szkoda dzieci!!

Były pracownik.

Przerost formy nad treścią. Może i pracują tam osoby otwarte na dzieci i rodziców jednak przez podejście pracodawcy nie dziwię się że rotacja jest tak duża.. Jako byly pracownik mogę jedynie powiedzieć że nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do człowieka jak tu. Żal i niesmak jaki pozostał zostanie we mnie długo.. Wyzysk szczególnie pomocy nauczyciela.. brak organizacji, wieczne niezadowolenie. Osoba sprawująca "władze" w przedszkolu w Skórzewie totalnie nie wie jak współdziałać z pracownikami. Sentyment mam do dzieci jednak nie polecam. Z racji nadmiaru obowiązków i małej ilości pracowników, ciężko jest poświęcić 100% siebie dzieciom, dlatego własnego dziecka nie zapisała bym do tego przedszkola.

Życzliwa....

Tragedia. Właściciele skąpi i tylko cięcia robią, każdy jest tam zmęczony bo wykonuje absurdalne rzeczy. Pomoce nauczyciela są bardziej sprzataczkami niż pomocami, mycie toalet i co najlepsze szorowanie szczoteczka do zębów fug gorzej niż w wojsku. Pani dyrektor widzi czubek swojego nosa i inni nauczyciele się nie liczą tylko ona ma problemy. A na marginesie co to za dyrektor który za plecami obgaduje w biurze pracowników. Dla nich nikt się nie liczy ważne że pieniądze się zgadzają. Pomoce tam przychodzą i odchodzą jak widzą co się dzieje. Pracuje wiele lat ale sb takim chamstwem nigdy się nie spotkałam.

xxx

Smartplanet Sp. z o.o. prowadzi przedszkola "Czarodziejski Zamek" w Skórzewie, Przeźmierowie, Luboniu, Owińskach i Puszczykowie. Praca tam hańbi człowieka i jego poczucie wartości. Słowa typu "jest Pani głupia" są na porządku dziennym.Firma prowadzona przez znerwicowanych ludzi, którzy wyżywają się na pracownikach. Pracownicy, którzy mają się zajmować dziećmi są zarówno sprzątaczami i ogrodnikami. Pracują za 8 zł na godzinę na umowę zlecenie. Ciągła rotacja o czymś świadczy. Pracodawcy się tym nie przejmują, ponieważ zawsze przyjdą nowe studentki. Dyrektor potrafi obsługiwać tylko swój telefon. A największym problemem jest postawienie przecinka w złym miejscu. Tylko na tym się zna, bo na pewno nie na prowadzeniu przedszkola. Zawsze uśmiech przyklejony do twarzy przed rodzicami, a na zapleczu zjebie pracownika jak psa. Jednym słowem Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Smartplanet sp.z.oo - Skórzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smartplanet sp.z.oo