Smartplanet sp.z.oo

Skórzewo

Opinie o Smartplanet sp.z.oo

Były pracownik.

Przerost formy nad treścią. Może i pracują tam osoby otwarte na dzieci i rodziców jednak przez podejście pracodawcy nie dziwię się że rotacja jest tak duża.. Jako byly pracownik mogę jedynie powiedzieć że nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do człowieka jak tu. Żal i niesmak jaki pozostał zostanie we mnie długo.. Wyzysk szczególnie pomocy nauczyciela.. brak organizacji, wieczne niezadowolenie. Osoba sprawująca "władze" w przedszkolu w Skórzewie totalnie nie wie jak współdziałać z pracownikami. Sentyment mam do dzieci jednak nie polecam. Z racji nadmiaru obowiązków i małej ilości pracowników, ciężko jest poświęcić 100% siebie dzieciom, dlatego własnego dziecka nie zapisała bym do tego przedszkola.

Życzliwa....

Tragedia. Właściciele skąpi i tylko cięcia robią, każdy jest tam zmęczony bo wykonuje absurdalne rzeczy. Pomoce nauczyciela są bardziej sprzataczkami niż pomocami, mycie toalet i co najlepsze szorowanie szczoteczka do zębów fug gorzej niż w wojsku. Pani dyrektor widzi czubek swojego nosa i inni nauczyciele się nie liczą tylko ona ma problemy. A na marginesie co to za dyrektor który za plecami obgaduje w biurze pracowników. Dla nich nikt się nie liczy ważne że pieniądze się zgadzają. Pomoce tam przychodzą i odchodzą jak widzą co się dzieje. Pracuje wiele lat ale sb takim chamstwem nigdy się nie spotkałam.

xxx

Smartplanet Sp. z o.o. prowadzi przedszkola "Czarodziejski Zamek" w Skórzewie, Przeźmierowie, Luboniu, Owińskach i Puszczykowie. Praca tam hańbi człowieka i jego poczucie wartości. Słowa typu "jest Pani głupia" są na porządku dziennym.Firma prowadzona przez znerwicowanych ludzi, którzy wyżywają się na pracownikach. Pracownicy, którzy mają się zajmować dziećmi są zarówno sprzątaczami i ogrodnikami. Pracują za 8 zł na godzinę na umowę zlecenie. Ciągła rotacja o czymś świadczy. Pracodawcy się tym nie przejmują, ponieważ zawsze przyjdą nowe studentki. Dyrektor potrafi obsługiwać tylko swój telefon. A największym problemem jest postawienie przecinka w złym miejscu. Tylko na tym się zna, bo na pewno nie na prowadzeniu przedszkola. Zawsze uśmiech przyklejony do twarzy przed rodzicami, a na zapleczu zjebie pracownika jak psa. Jednym słowem Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Smartplanet sp.z.oo - Skórzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smartplanet sp.z.oo