Smartplanet Sp. z o.o.

Opinie o Smartplanet Sp. z o.o.

Była praciwnica Nowy wpis

Czytam te wszystkie opinie i zgadzam się se wszystkimi negatywnymi. Dodam tylko, że gdyby Rodzice wiedzieli x jakich produktów i jak są przygotowywane posiłki to by spadli z krzesła. Ile go dań jest dodawanej najtańszej Vegety żeby po najniższych kosztach, żeby mięsa nie kupować dramat. Że ta firma jeszcze działa to się dziwię

Maryla Nowy wpis

Widziałam tu ktoś pisał, o jakimś ewentualnym zastępstwie za kucharkę. A ja jestem ciekawa pracy właśnie tu na kuchni, jako kucharka czy pomoc kucharki. Cokolwiek. Ale chcę dowiedzieć się, jaka jest pensja na tej posadzie? Będzie najniższa krajowa, czy mniej za cały etat?

Kulka Nowy wpis
@Maryla

Nie znam firmy która wysokość pensji dla pracownika ustala przez portal GoWork

Danuta

Faktycznie dzieciaki z orzeczeniem nie mają tu dla siebie Pani wspomagającej? Ile ich średnio tutaj bywa, czy tylko jedna Pani wtedy opiekuje się wszystkimi na raz? Gdyby była to prawda to chyba ich rodzice by jakoś zareagowali jednak?

Julia

A ja się NIE ZGADZAM moje dziecko jest szczęśliwe i lubi to przedszkole :)

@Julia

Czyli nie zauważyła Pani tutaj kompletnie niczego niepokojącego? Co z tą Panią wspomagającą?

@Danuta

jeśli rodzice reagują na nieprawidłowości , tzn zgłaszają je do Dyrekcji placówki, są kompletnie ignorowani a problemy które zgłaszają zamiatane pod dywan. Z rodziców tych robi się głupków z urojeniami...

gość
@Danuta

tak. jedna ciocia w grupie (bez pomocy) . w grupie jest dziecko z orzeczeniem i ta jedna ciocia ogarnia całą grupę

Pracownik 4 lata

Nie wiem kto tu pisze. konkurencja czy zawistni ludzie. Wynagrodzenie zawsze na czas. Premie każdego roku. Przecież gdyby pracodawca spóźniał się z kasą to by płacił spore kary. Od czterech lat ani jedna wypłata nie przyszła po czasie. Z reguły do 5 dnia miesiąca. Prezdszkola są często kontrolowane przez Kuratorium i sanepid - przynajmniej raz w roku sa panie z tych urzędów i sprawdzają wszystko. Kuratirium siedzi w salach i przepytuje nauczycieli. Gdyby cos było nie tak przedszkole by zamknięto. Dziewczyny są fajne i jest zgrany zespół. byłam w skórzewie i przeźmierowie. po 2 lata. Dziewczyny które odeszły żałują i chca wracać. Sieć ma 5 przedszkoli i 2 złobki. Właściciele dbają o pracowników i atmosfere w pracy. Przy okazji -nielubiana pani z biura juz nie pracuje :)

Karol
@Pracownik 4 lata

Każdy z pracujących ma u Was umowę o pracę? I co tu jest co miesiąc wynagrodzeniem, sama pensja zasadnicza? Bo jak piszesz, że premia każdego roku, to masz na myśli premię roczną, taką większą?

@Karol

Coroczna premie ta chyba chodzi o Mikołaja . Dumna p. Dyrektor daje kopertę na Mikołaja ostatnio było 150zl a w następnym miesiącu zabiera z drugą wypłata. Żenujące

@Danuta

W żadnym przedszkolu mimo że są orzeczenia to nie ma. Dzieci nawet tyle logopedii nie mają co powinni miec

@Pracownik 4 lata

Są częste wizyty sanepidu bo jest w przedszkolach (usunięte przez administratora)

Fifi

Orzeczenie nie oznacza z automatu,że potrzebny jest w grupie nauczyciel wspomagający. Proponuję doszkolić się w tym temacie a nie wypisywać negatywne opinie

Fifi

Szkoda,że nie wspominasz ile razy Pani Dyrektor idzie komuś na rękę. Pracuję już dość długo i widziałam wielokrotnie takie przypadki. Grafik dostosowany do pracownika, wolne kiedy tylko się chce i potrzebuje. Jeśli faktycznie jesteś byłym pracownikiem wiesz o czym piszę. Napisz szczerze ile osób wróciło i ile osób prosiło o powrót do pracy w tych przedszkolach a nie wypisujesz takie bzdury.

@Fifi

Co więc konkretnie masz na myśli z tym pójściem na rękę w kwestii wolnego? Zaciekawiło mnie to, tym bardziej, że sprawę było - nie było, reguluje Kodeks Pracy. I co z zarobkami? Pisano jedynie o 150 zł na mikołaja w kopercie, co i tak ponoć następnego miesiąca jest odbierane. Nie wiem tylko, na jakiej podstawie, jeśli wierzyć słowom byłego pracownika?

EwE

SZefowa zawsze idzie na rękę w kwestii wolnego lub urlopu. Pracownicy są dla niej najważniejsi. Gdy nie było mnie kilka dni szefowa kazała mi się wpisać na liste i dostałam pełną wypłatę! nie tylko ja tam miałam. taka jest prawda. Te 150 w grudniu nie jest zabierane. Po prostu w grudniu są dwie wypłaty a odlicza sie tylko jedna zaliczke na podatek stad mniejsza wyplata. ale zostaje to doliczone w picie rocznym wiec NIC NIE JEST ZABIERANE. Tak jest co roku i wszystcy o tym wiedzą. Z tego co wiem jest tak we większości przedszkoli. Po co pisac bzdury jak sie nie rozumie

@Pracownik 4 lata

Premie co roku, to jakieś większe kwoty pewnie? Możesz podać przynajmniej jakaś średnia takiej premii? Oprócz premii macie podwyżki związane ze stażem pracy?

@EwE

To super że pracownicy są najważniejsi... super dla nich. Ale w placówce takiej jak przedszkole to dzieci i ich bezpieczeństwo i rozwój powinny być najważniejsze....a tak nie jest. Były w przedszkolu sytuacje kiedy dzieci na kilka minut zostawały w sali same bo panie/ciocie wychodziły z sali,a dyrekcja (pomimo wiedzy o tym i dowodów) nie wyciągnęła wobec nich konsekwencji - bo najważniejszy jest pracownik... Były też sytuacje kiedy pani kucharka dostała wolne "na żądanie" i miała pod siebie dostosowany grafik- w takie dni żeby dzieci mogły coś zjeść, ciocie biegły do Chaty Polskiej po mrożone pierogi ...i to nie jest wymysł...kto pracował ten wie że to norma... A to że jest kontrola z kuratorium raz w roku i z sanepid że dwa-trzy razy to nie znaczy że dzieci są zaopiekowane i profesjonalnie edukowane... ...także ten... rzeczywiście pracownik jest "najważniejszy" - zazwyczaj kosztem dzieci uczęszczających do tej placówki.

Pani kucharka jak każdy inny pracownik ma prawo do dnia wolnego czy nawet dnia na żądanie!! w sytuacji gdy jej nie ma jest zastępowana przez innego pracownika z którym jest to ustalane wcześniej i nigdy ciocie nie biegały do chaty polskiej po pierogi

@gość

O jakim przedszkolu mowa bo są tu mylnie dodawane opinię. W przedszkolu w skorzewie gdzie mój syn uczęszcza nie było dziecka z orzeczeniem w roku 2023 czego jestem pewna

A ile powinny wg Ciebie mieć? Straszne jest to, że pracował w placówce przedszkolnej ktoś kto nie zna żadnych podsta prawnych. Całe szczęście że to już były pracownik .

Samanta Nowy wpis
@gość

Przy okazji samo orzeczenie nie daje prawa do nauczyciela wspomagającego - tego dziecko ma przyznawanego na określony czas przez PPP

Wyjaśniano ostatnio, sprawę z tą 150 złotową premią z grudnia. Ale co z pensją zasadniczą, czy jej wysokość zależy od posiadanego doświadczenia w pracy opiekunki?

Czy po rozmowie w Smartplanet Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Co wchodzi w socjal Smartplanet Sp. z o.o.?

Właśnie szukam pracy jako pracownik sekretariatu, w sumie nie udało mi się znaleźć żadnej oferty ale podsyłam swoje CV w różne miejsca. Może w zamian za Panią o której tak sporo piszą rodzice :) A tak na poważnie, to jakie oczekiwania ma szkoła od pracownika sekretariatu? Wykształcenia, doświadczenie, kwalifikacje? Średnie zarobki na poziomie, najniższej, średniej krajowej? Jak wychodzi?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Smartplanet Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Nikt ważny

Sami odchodzą, gdyż nie są szanowani.

@Nikt ważny

To wniosek po zamieszczonych opiniach? Czy jakoś testowane to było od środka w Twoim przypadku? Bo chyba kandydujesz i się zastanawiam

Ggrr
@Nikt ważny

Nie sa szanowani przez Rodziców przede wszystkim...

@Ggrr

A co takiego robią rodzice tych uczniów, że uważasz, iż nauczyciele nie są szanowani i przez to odchodzą? Możesz podać jakieś przykłady, które to potwierdzą? Ciekawa sytuacja, bo to ważne, aby ich szanować, bo kto później będzie uczył te dzieci?

Ds

Skoro pytasz to oznacza,że nie jesteś pracownikiem przedszkola a to strona dla byłych i obecnych pracowników. Najpewniej jesteś rodzicem więc chętnie odpowiem - wydzwanianie praktycznie każdego dnia i oczekiwanie,że nauczyciel będzie rozmawiał godzinę przez tel o dziecku, podważanie wystawionej opinii o dziecku, traktowanie personelu jak kogoś gorszego kto powinien być posłuszny i służyć, wiedząc,że dany wychowawca jest na L4 wypisywanie na prywatnego messengera domagając się odpowiedzi na swoje pytania o dziecku, wypisywanie na messenger w weekend. Przykłady mogę sypać z rękawa godzinami.

Tati
@Ds

Hmmm, a czy pracownik mam w umowie w obowiązkach odpisywanie na takie wiadomości na prywatnym messengerze? Czy to raczej dobrowolna decyzja pracownika? Bo zastanawiam się, jak pracownik nie odpisuje na takie wiadomości, to ma jakieś kary? Może obcinana jest premia?

rodzic

Po przeczytaniu wszystkich komentarzy jest mi , rodzicowi którego dziecko chodzi do przedszkola w Skórzewie, smutno... Rozumiem już skąd ta ciągła rotacja kadry. Jako rodzic od początku mam problem z zaakceptowaniem pani w biurze - wiecznie naburmuszonej i fałszywej ze skłonnościami do manipulacji. Dyrekcja przedszkola w Skórzewie jest arogancka i totalnie nie zainteresowana rozwiązaniem problemów zgłaszanych przez rodziców-najchętniej drogą manipulacji zamiata je pod dywan.

Rodzicc
@rodzic

Wiem co czujecie..... Niestety pani z biura w Skorzewie powinna juz dawno być usunieta. Niestety Dyrekcha nic nie widzi. Ja sie dziwie dlaczego instytucje jak sanepid, kuratorium nie zamknęli jeszcze tych placowek

@Rodzicc

Ilu jest ludzi, tyle opinii...najlatwiej anonimowo wylewać na kogoś pomyje...dlaczego nikt nie powie osobie wprost co komu dolega? Brak odwagi? Tchórzostwo...niestety nie zgadzam się z opiniami na temat przedszkola, sam miałem 2 dzieci w Skorzewie i byliśmy bardzo z żoną zadowoleni, najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych pociech. Zawsze dzieci wychodziły szczęśliwe z tej placówki... Swoje ciocie uwielbiały, przytulały się do nich...nie skarżyły się, były najedzone i dopieszczone. Zawsze chętnie wracały do przedszkola do swoich cioc i kolegów. Jeśli się pojawiały niejasności zawsze były rozwiązywane, Pani z biura (wiem że pracuje tam już kilka lat - do tej pory) zawsze była pomocna, uśmiechnięta, mimo że na głowie stos telefonów, maili i biurokractwa, nigdy nie widziałem obojętność z jej strony...z Dyrekcja mieliśmy mniejszy kontakt z tego co wie mają więcej placówek niż ta w Skorzewie co za tym idzie mnie czasu dla typowej 1 placówki...jak najbardziej polecamy C. Zamek..a Ci co piszą anonimowo...tchorze, pełni zawiści ludzie..no cóż..

Byly nauczyciel

Skoro jest tak dobrze to co jest powodem, że jest tylko 30 dzieci zamiast 60? Pracowałam w tym przedszkolu i wstyd ..... Czesta rotacja też daje do myslenia

Januszex
@Byly nauczyciel

Teraz jest już tylko 20 dzieci. 2 opiekunki i 1 pomoc. Nikogo w biurze. Kucharka na pół etatu Podziwiam spokój rodziców którzy oddają tu dzieci... Wystarczy że jedna z cioć jest chora i 2 mają do ogarnięcia całą grupę od 7 do 17...

Ja widzę, że tu niektórzy pisali, że wiele lat tam robili, ale czy to jest powód, że nie widać ofert pracy do nauczania języka angielskiego od 2014 roku tutaj? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji czy przyjmują obecnie czy nie, może po prostu ogłoszeń nie publikują czy coś. Jak coś to trzeba mieć certyfikaty określone? Które?

@Ktoś

Ogłoszenia wystawiane są wtedy kiedy jest takie zapotrzebowanie. Nie znam systemu w każdym Zamku ale te które znam współpracują z nauczycielami języka angielskiego i nie szukają nikogo nowego.

ooo
@@Ktoś

A jest jakaś częstotliwość, co jaki czas rośnie takie zapotrzebowanie na nauczyciela języka angielskiego? Wiesz coś? Potrzebuję wiedzieć, bo wiedziałbym wtedy, kiedy złożyć CV...

nikt ważny

nie przyjmują do pracy , wręcz zwalniają -mówiąc że nie mają pieniędzy na dane stanowisko .

@Ktoś
@nikt ważny

W sumie to chyba każda firma tak robi szczerze mówiąc więc w tej to też znowu nic tak nadzwyczajnego,ale wiem też,że jeśli pracownik jest dobry to chcą go zatrzymać i znajdują sposób aby kasa się znalazła na ten etat.

Była Nauczycielka

Pracowałam w tej firmie wiele lat, zdecydowanie zbyt wiele i niestety nie mam na jej temat nic dobrego do powiedzenia… brak szacunku do pracownika, nie wypłacanie pensji na czas. Panie z biura, zarówno w Przezmierowie jak i Skorzewie,manipulantki, tylko chodzą po przedszkolu i obgadują innych, włażąc przy tym dyrekcji tak głęboko w tyłek, ze aż brak słów! Brak jakiegokolwiek szacunku do wieloletnich pracowników, nowi pracownicy dostają wyższe pensje, a tym wieloletnim mówi się, ze nie zasłużyli, albo ze ciężkie czasy i nie stać ich na podwyżki, a sami wożą się mercedesami itp Ich jedynym celem prowadzenia tych placówek są pieniądze, nic innego, totalnie stracili z oczu dobro dzieci. Jedzenie najtańsze z możliwych, sale zdecydowanie za małe, zniszczone płace zabaw itp itd

Amelia
@Była Nauczycielka

A jaka właściwie jest różnica między pensją dla nowej osoby a tą, którą dostaje już doświadczona osoba ze stażem pracy w firmie kilka lat? Ile zarobić może taki ktoś nowy?

@Była Nauczycielka

Zastanawia mnie jak można pracować w firmie "wiele lat" i akceptować sytuacje które zostały tutaj przywołane. Od razu pojawia się w głowie myśl,że może jednak takie komentarze wstawia osoba z którą przedszkole postanowiło się pożegnać a to zwyczajny odwet? Tak tylko głośno myślę...;)

Pomoc w Czarodziejskim
@Była Nauczycielka

Co Ty za bzdury tutaj wypisujesz? Brak słów! Nie uwierzę,że jakikolwiek nauczyciel który pracuje lub pracował wiele lat w Czarodziejskim napisał coś takiego. Od razu czuć,że to fałszywa opinia.

Ayo
@Była Nauczycielka

Każdego miesiąca zdarzało się tak, że pensja nie była wypłacana na czas? Jak długie były te obsuwy? Jeśli chodzi o zarobki, to chociaż na jakąś premię można liczyć? Czy to kompletnie nie wchodzi w grę? Podpytuję, bo szukam pracy w okolicach, jako nauczycielka.

@Ayo

Naprawdę nie ma sensu kierować się takimi bzdurnymi wypowiedziami. Słowa prawdy w tym nie ma ani o ludziach tam pracujących ani o wszystkim innym. Gdyby było tak jak przedstawione zostało to w tej opinii nikt by nie pracował w tych przedszkolach a większość pracuje po kilka lat. Osobiście pracuję już 6 lat i znam 90% pracowników i mam na myśli każde przedszkole. Tak, są premie bo w przedszkolu w którym jestem dziewczyny je otrzymują. I tak, z ręką na sercu zdarzyło się,że kiedy 10ty wypadał w weekend to wypłata na konto wskakiwała w poniedziałek chociaż ostatnio często na koncie jest koło 5tego już.

@Była Nauczycielka

Piszesz, o niewypłacaniu pensji na czas, ile potrafi wynosić takie opóźnienie i czym jest spowodowane?

@ zz

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tych konkretnych przedszkolach. Zadziwiające,że negatywne opinie pojawiają się po tym kiedy przedszkole postanawia nie przedłużać komuś umowy. Temat rzeka. Opinie wyssane z palca w odwecie. Bardzo to przykre i krzywdzące.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Smartplanet Sp. z o.o.?

Nowa

A jak w Puszczykowo to samo też ,tak traktują opiekunki nauczycieli?

Martynka
@Nowa

Właściciele mają w (usunięte przez administratora)pracowników. Nie płacą na czas...czasami w ogóle nie płacą. Za urlopy jest płacone wybiórczo. Często kłamią,że pracownik "wziął pod stołem"wynagrodzenie... Sami opływają w luksusach,jeżdżą najlepszymi autami,mają wielkie domy z bajerami a nie interesują ich ani pracownicy ani tym bardziej dzieci uczęszczające do żłobka czy przedszkola. Ogólnie nie polecam ani pracodawcy ani miejsca dla dziecka.

@Martynka

Wpis całkowicie bez sensu. Odkąd pracuję, a minęło kilka lat, nigdy nie było problemu z wynagrodzeniem, zawsze jest na czas i nic nie dzieje się "pod stołem"... To samo dotyczy urlopów. Wszystko jest tak, jak być powinno. Byle Kaziu może tutaj wejść i anonimowo napisać głupoty wyssane z palca, a prawda jest taka, że piszą to osoby zwolnione z pracy. Jednak jak pokazuje doświadczenie, trzeba być wyjątkowym obibokiem, albo mieć potrzebę mieszania w zespole, żeby stracić pracę. Nikogo ot tak sobie się nie zwalnia...

@Ania

Ania co Ty piszesz? Ja sama odeszlam z pracy bo nie dam sie wiecej okradać. Tak samo druga wyplata w Grudniu. Beznadziejny pracodawca i tyle

Również pracownik

Ogólnie śmieszą mnie te negatywne opinie. Pracuję od lat i aż wstyd Dziewczyny,że swoje frustracje wylewacie tutaj po zwolnieniu lub odejściu z pracy. Dwie wypłaty w grudniu to praktyka którą stosuje wielu pracodawców i nie wynika z (usunięte przez administratora) jak to nazywasz tylko z niemożliwości rozliczenia dwa razy w miesiącu kosztów uzyskania przychodów a zwrot wszyscy dostali w picie - Ty również jeśli prawidłowo go rozliczyłaś. Ja nie narzekam - w przedszkolu w którym pracuję jest super atmosfera i wszyscy sobie pomagają.

gość
@Ania

Aktualnie (od grubo ponad roku) w przedszkolu w Skórzewie nie pracuje żadna Pani Ania Dyrekcja się mocno wysila aby stworzyć pozory fajnego miejsca do pracy i fajnego miejsca dla dzieci - pisanie fejkowych opinii najlepiej o tym świadczy

Wiktoria

Ile dokładnie jest tych osób, które pracują od lat ? Mnie martwią jednak te opóźnienia, o których tu mowa. Jeżeli rzeczywiście się nadal zdarzają to jak są tłumaczone?

Anuta
@Wiktoria

z obecnej kadry ''od lat'' pracują 2 osoby ... pani w biurze i pomoc... pozostałe 3 wychowawczynie pracują nie dłużej niż 2 lata i z tego co wiem dwie złożyły wypowiedzenia...

Sylwek
@Anuta

Powód wypowiedzeń to jeden z tych już tu wspominanych, czyli niepłacenie na czas i wybiórcze płacenie za urlop? Próbuję zrozumieć, czy to dotyczy wszystkich tu zatrudnionych? Czy te pracujące od lat dwie osoby, mają wszystko, jak należy i z czego to wtedy wynika w stosunku do pozostałych, bo chyba nie z kłopotów finansowych firmy?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Smartplanet Sp. z o.o.?

Pp

Uczę anielskiego w czterech różnych i opinie tutaj są kompletnie z czapy. Dziewczyny są spoko. Zawsze z żartem i dzieciaki widać, że przywiązane do nich. Lokal zadbany i czysty, plac zabaw też fajny i dobrze wyposażony ( w innych to czasami zwykłe pole trawy). Kasa na czas. Nie mam zastrzeżeń. Ps. Komentarz to tu każdy (usunięte przez administratora) może wrzucić... I to po kilka razy :)

@Pp

Skoro nie ma zastrzeżeń to można się dowiedzieć ile aktualnie tutaj zarobki wynoszą? Podskoczyło coś może w ostatnim czasie?

Nel
@Pp

Moze dlatego ze tylko uczysz 1 godz a nie jestes 8 godz inaczej traktują nauczycieli insczej pomoc

@Nel

A z jakiego powodu takie zróżnicowanie?

@Danuta

Szkoda, że ktoś wypisuje takie rzeczy. Pracuję od kilku lat jako pomoc nauczyciela w jednym z przedszkoli i nigdy nie odczułam, że jestem gorzej traktowana bo nie jestem nauczycielem.. brak słów

Helena
@Ania

Czyli atmosfera w pracy okej. A jak zarobki? Dużo powyżej najniższej krajowej? jakie to kwoty?

@Helena

Atmosfera jest bardzo dobra, a na zarobki też nie można narzekać

Łucja
@Ania

Możesz napisać jak jest z godzinami pracy? Są jakieś zmiany? W jaki sposób ustalany jest grafik? Elastycznie do tego podchodzą czy raczej z góry jest narzucone jak pracujecie?

@Pp

Nie dziwię się że ma Pani o nich dobrą opinię...fajnie jest pogadać i pożartować ale poziom angielskiego w tej placówce jest dramatyczny... Moja córka na angielskim koloruje obrazki i ogląda bajki po angielsku. Zasób słownictwa po ponad 2 latach nauki jest tragiczny. ''Dwujęzyczność'' przedszkola polega na tym że przed posiłkiem dzieci mówią enjoy your meal i to tyle...

Zofia

Dawno temu były oferty do pracy w przedszkolu z angielskim. Teraz są podobne stanowiska, wymagające znajomości języka obcego? Jeśli tak, to na jakim poziomie? Może ktoś jest zorientowany w bardziej aktualnych ofertach.

Malwina

Nie wiem dlaczego na tej stronie wypowiadają się rodzice z przedszkoli. To portal dla pracowników a nie klientów. Pracowałam w przedszklu 3 lata i byłam zadowolana zarówno z atmosfery w pracy jak i w kontaktqch z pracodawca. Niestety koleżanka mnie namówiła do zmiany pracy i poszłam do innego przedszkola. CZasem tak bywa ze podajemuje sie decyzje pod wplywem chwili a to byla najgorsa decyzja w moim zyciu.Wynagrodzenie pod stołem, praca po godzinach, dodatkowe obowiązki nie ujęte w umowie. Jak odejde to napisze o któe przedszkole chodzi ale teraz żałuję że nie docenilam tego co miałałam. pozdrawiam

Tak :)

Czy Smartplanet Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nikt ważny

Niestety żadnych szkoleń...

Nauczyciel
@Nikt ważny

Każdy nauczyciel który pracuje lub pracował wie doskonale,że kiedy przychodził z konkretną propozycją szkolenia w którym chce/chciał wziąć udział to mógł liczyć na wsparcie finansowe w tym zakresie.Sama korzystałam z takiej opcji.Może po prostu nigdy nie chciałaś brać udziału w takich szkoleniach.

Mama

W ogóle nie zgadzam się z negatywnymi opiniami tutaj. Moja córka chodzi do przedszkola w Przeźmierowie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Tak jak ktoś tu napisał wcześniej - wszystkie ciocie pracują tam już kilka lat więc niemożliwe żeby było tak źle. Wszystkie ciocie zawsze uśmiechnięte i bardzo cierpliwe.

Miki

Opinie z GoWork znam od lat ale chyba czas najwyższy powiedzieć dość! Bzdury które wypisują tutaj osoby nijak mają się do rzeczywistości. Pracowałam w Czarodziejskim Zamku kilka lat. Jak u każdego pracodawcy mogę znaleźć kilka minusów ale bzdury typu- brak wypłacanego wynagrodzenia ,oszukiwanie przy wypłacie lub wynagrodzeniu za urlop to po prostu kpina. Każdy kto pracował wie,że spółki obsługiwała i z tego co się orientuję,nadal obsługuje księgowość zewnętrzna i wypłaty oraz urlopy naliczane są na podstawie list obecności wypełnianych przez pracownika. Biura księgowe podlegają kontroli i nie znam takiego które pozwoli sobie na machloje w tym zakresie. Zespół w danym przedszkolu tworzą ludzie i to od nich zależy atmosfera w pracy. Pracowałam w Przeźmierowie i narzekać nie mogę. Wystarczy przypomnieć,że od lat jest tam praktycznie ten sam zespół a to o czymś świadczy. Z dyrekcją nigdy nie miałam problemów, panowała zasada,że jeśli ktoś pracuje a nie ściemnia to zawsze się dogada i wielokrotnie p dyrektor szła komuś na rękę w wielu sprawach. Tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Smartplanet Sp. z o.o. - Skórzewo

• Jak się pracuje w Smartplanet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smartplanet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smartplanet Sp. z o.o.?

Smartplanet Sp. z o.o.