Opinie o R.POWER Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie R.POWER Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie R.POWER Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o R.POWER Sp. z o.o. w Warszawa

Byly pracownik

Nie polecam pracy w dziale księgowym - dla osoby samodzielnej, zdolnej i ambitnej całkowita strata czasu i nerwów w kontakcie (usunięte przez administratora) Kierownik Działu Finansowego, który poświęcił 2 h na przekonanie mnie do pracy w R. Power po ropoczęciu pracy skutecznie unikał kontaktu i odpowiedzialności nie wykazując żadnego zainteresowania codzienną pracą działu. Uważajcie na miłe zachęty, praca schematyczna i mało rozwijająca dla osoby doświadczonej i oczekującej pozytywnej motywacji. Poza tym niemiłe jest jak (usunięte przez administratora)księgowa próbuje dzięki pracownikom tuszować swoje braki.

Piotrek

Pracowałem w tej firmie ponad 2 lata, wszystko było ok. Po prostu trzeba pracować i tyle, nie ma miejsca na obijanie się. Myślę, że negatywne opinie innych wynikają z tego, że ktoś się nie nadawał aby pracować w R.Power. Ja polecam tego pracodawcę.

Jan . Bielsko-Biała

Firma nierzetelna,montaż paneli niezgodny z instrukcją montażu,wręcz wadliwy.Przedstawiciel firmy unika kontaktu. Nie polecam przyjmowania ofert i kontaktu z tą firmą.

Beata
@Jan . Bielsko-Biała

Witam, mógłby Pan coś więcej opowiedzieć o współpracy z tą firmą, ponieważ czekam na kontakt od przedstawiciela tej firmy. Pozdrawiam

Pracownik R.Power
@Jan . Bielsko-Biała

Witam, chciałbym poinformować, że Pański wpis stanowi co najmniej pomyłkę, gdyż Spółka do tej pory nie realizowała żadnej inwestycji w okolicach Bielska-Białej. Ponadto Spółka podczas budowy elektrowni przestrzega obowiązujących przepisów prawa oraz zachowuje wszelkie normy bezpieczeństwa, dlatego też nie mógłby Pan dokonać oceny montażu, gdyż Pańska obecność na terenie elektrowni bez zgody Spółki i przestrzegania restrykcyjnych norm bezpieczeństwa byłaby niemożliwa.

Pracownik R.Power

Szanowni Państwo, system prowizyjny polega na tym, ze pieniądze otrzymują Państwo za osiągnięte wyniki (brak wyników - brak wypłaty) i w określonym czasie (nie natychmiast). Rotacja pracowników jest równiez naturalna, na 10 zatrudnionych, sprawdzi się tylko połowa. Aplikując na stanowisko - specjalista ds pozyskiwania gruntów - proszę mieć świadomość, że prowizje płacimy za realne wyniki. Zgadza się , pracownicy naszej firmy chodzą na zwolnienia (l4 - jak powyzej) bo tez chorują i tez mogą być w ciąży. To normalna firma i proszę nie wypisywać nieprawdy - bo również możemy wyciągnąć konsekwencje prawne. Pracownik R.Power

wyjadacz
@Pracownik R.Power

wszyscy się boją tych konsekwencji prawnych - szczególnie gowork.pl buhahaha, chyba naprawdę nie macie co robić ;)

Zainteresowany klient
@Pracownik R.Power

Po Państwa straszeniu nie jestem już zainteresowany.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Junior Project Manager w firmie R.POWER Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
P

Odradzam

inż

odradzam kontakt z tą firmą. rozmowa kwalifikacyjna została odwołana sms-owo po prośbie przesłania e-maila z potwierdzeniem terminu rozmowy. widząc absurd tej sytuacji ciesze się, że nie musiałem tracić czasu na rozmowę z tym pracodawcą.

Barbara

R.POWER z portfelem ponad 300 elektrowni na terenie całej Polski jest największą i jedną z najdłużej działających firm fotowoltaicznych w naszym kraju. Posiadają unikatowe doświadczenie zarówno w zakresie rozwoju projektów elektrowni fotowoltaicznych, jak i w zakresie budowy i eksploatacji tych instalacji. I właśnie w tej chwili szukają nowych pracowników: https://rpower.pl/pl/Kariera Czy ktoś będzie tak uprzejmy i powie mi, jak wygląda tam rekrutacja? Tylko prosiłabym o konkrety.

Jacek

Czy montowanie solarów to trudna do nauczenia? Można się załapać bez doświadczenia?

Igor

Miałem nadzieję, że na tym forum dowiem się coś o pracy. Jaką macie atmosferę i ogólnie czy warto aplikować?

Firma masakrycznie nierzetelna. Od połowy grudnia 2018 roku do dzisiaj 8 lutego 2019 roku dobijam się o uregulowanie faktury VAT na kwote 123 złote. Bezskutecznie. Zawsze jest jakoś problem, a to system ma awarię, a to procedura ta trwa u nich długo. Omijajcie szerokim łukiem tę firmę, bo o nalezne wam pieniędzy od niej będzieci emusieli toczyć batalie.

Natalia

Witam. A czy jest tu ktoś kto wydzierżawił tej firmie swoją działkę/ ziemię pod solary i mógłby podzielić się opinią na temat warunków i terminowości płacowej po zawarciu umowy notarialnej????

dolorian
@Natalia

Szukam kontaktu z kimś kto pracował jako przedstawiciel do pozyskiwania działek pod farmy fotowoltaiczne.

aaa
@Natalia

po zawarciu umowy notarialnej, to umowa warunkuje, że muszą płacić. Po to forma notarialna aby było bezpiecznie :)

Mrówkojad1
@Natalia

Witam chciałbym zapytać i jak tam ma pani jakieś wiadomości odnośnie płatności przez tą firmę za dzierżawę ?

aaa
@Mrówkojad1

a nie czytał pan umowy ? Wszystko określa umowa, potwierdzona przez notariusza.

Mrówkojad1
@aaa

Nie czytałem bo jej nie mam dopiero się zastanawiam nad możliwością współpracy . Umowa umową a płatności terminowe to dwie różne sprawy bo w razie ich braku będę się włóczył po sądach . Co nie znaczy że tak będzie w przypadku tej firmy .

@Mrówkojad1

Forum dotyczy PRACY a nie umowy dzierżawy :)

Bolec
@ja

A gdzie jest napisane że te forum dotyczy tylko pracy?

Natalia
@Mrówkojad1

Będę wiedzieć niedługo bo podobno są w umowie dziwne kruczki prawne nie do zaakceptowania

Bartek

Jakieś ciekawostki z firmy moglibyście napisać!!

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Agnieszka
@Filip

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o R.POWER Sp. z o.o.? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Aga

cześć, jestem pracownikiem biurowym- pracuje już dłuższy czas. Mogę polecić firmę dla ambitnych osób gdyż jest wiele możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży OZE, Zaczynałam prosto po studiach, ale po stosunkowo krótkim okresie mam już dość samodzielne stanowisko.

Intero

Jakich zarobków można się spodziewać w tej firmie jako specjalista do pozyskiwania nieruchomości

RKS

Czy są jakieś pozytywne opinie o pracy Przedstawiciela od pozyskiwania gruntów w tej spółce, np.z ubiegłego roku? Mają własnie ogłoszenie o pracę, mile widziane bieżące oceny. Dziękuję

mik
@RKS

Też właśnie się zastanawiam nad podpisaniem umowy z tą Firmę. Ale czytając ich umowę o współpracy jestem troche przerażony wysokościa kar jakie nakładają za ujawnienie informacji poufnych. Tym bardziej,że za ujawnienie tych informacji Firma R.Power uważa nieomal wszystko - nawet sytuację ,gdy jakaś firma działająca w tej branży zadzwoni do Ciebie, a Ty tego nie zaraportujesz. Nawet w takiej sytuacji jestes zagrozony karą 30 tyś !!!!!!!!! Masakra jakaś.

Agnieszka Czechowska
@mik

Szanowny Panie, bardzo się cieszę, że świadomie przeczytał Pan umowę. Gdyby jednak skonsultował się Pan z prawnikiem, wiedział Pan, ze takie zapisy są powszechne oraz że podlegają negocjacją. Proszę pamiętać, że na forum każdy może napisać co tylko chce - zastanawiajace, jest że nikt się nie podpisuje. Konkurencja także może zniechęcać do pracy w danej firmie. Tymczasem jako R.Power - przestawiam konkretną propozycję, wszystko jest jasno opisane - na piśmie - aby nie było wątpliwości. Tymczasem jako pracownik R.Power - czytam forum z uśmiechem, natomiast nawet nie próbuje z dyskutować czy się tłumaczyc. Pracuje w tej fimie od 7 lat - nikt mnie nigdy nie oszukał. pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Instalator
@Agnieszka Czechowska

Hahaha nie róbcie jaj sobie takimi wpisami

@Agnieszka Czechowska
@Instalator

Szanowny Panie Instalator - proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Instalator
@@Agnieszka Czechowska

Dzieki za radę - pozdro Pani Agnieszko

A panią zwolnili ? Pracuję w tej firmie od kilku lat, jest stały skład, także zastanawiam się skąd Pani czerpie takie informację. Zarząd również jest stały. A może rozmawiamy o innej firmie niż R.Power Sp. z o.o. ? pozdrawiam

Zainteresowana pracą

KRS mówi, ze firma zmieniła nazwę 2 razy. To jest bardzo często ? Zagraniczni inwestorzy - a gdzie ich nie ma ? To nie forum psycholigiczne, prosze o konkretne i prawdziwe opinię !!

Mariusz

Witam wszystkich, chciałbym odnieść się do mojego wpisu z 2016 roku, ponieważ mam okazje wrócić do współpracy z R. Power na podobnych zasadach jak wcześniej. Wracam dlatego, że ta praca sprawiała mi bardzo dużą przyjemność, pełna samodzielność, osiągane fajne efekty, pewnego rodzaju "misja" związana z ekoenergią. Poza tym na działkach, które pozyskałem ja i mój zespół faktycznie są wydane pozwolenia na budowę i będą realizowane tam inwestycje. Mogę to ocenić kiedy minęły już dwa lata od zakończenia mojej wcześniejszej współpracy. Owszem były wcześniej problemy, które opisałem ale nie dotyczą one klientów, a mam też zapewnienie, że się nie powtórzą. Podsumowując rynek OZE, zwłaszcza dla farm słonecznych jest znowu zielone światło, stąd moja decyzja o ponownym związaniu się z R. Power. Oczywiście oceńcie sami ale gdyby mosty i możliwości były "spalone" to bym w to ponownie nie wchodził.

Alicja

@Pracownik, a co więcej powiesz w temacie warunków pracy?

Raczcz

Najłatwiej to by Ci było podejść do firmy i tam się tym zainteresować, tutaj niestety nikt Ci tego nie przekaże,bo wiadomo że jest ustawa o ochronie danych, a w czym możemy Ci jeszcze pomóc tutaj na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o R.POWER Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w R.POWER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy R.POWER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w R.POWER Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

R.POWER Sp. z o.o.
  • Puławska 2