Opinie o Cyber_Folks (Ogicom) w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OGICOM. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OGICOM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OGICOM w Poznań

Bruno Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jest aktualnie sporo ogłoszeń na młodszego specjalistę ds. obsługi klienta. W ogłoszeniu informacja o podstawie na umowie o pracę, prowizji i premii. Czy ktoś z pracowników może się wypowiedzieć jak wyglądają pensje na tym stanowisku?

parasite Nowy wpis

Cena, fachowość podczas pomocy, szybkość kontaktu, szybkie przywracanie kopii, intuicyjność panelów, ciągłość usług. Sprawdziłem do tej pory około 5-6 różnych hostingów i na chwilę obecną ten jest najlepszy.

Agnieszka Nowy wpis

Firma nie uczciwa - moją domenę sprzedali pomimo zapłaty - jak tłumaczyli przelew za późno dostali - od listopada nie zwrócili kasy pomimo sporo mejli z zapytaniem o zwrot - obecnie przestała Pani Justyna odpowiadać - tak że sprawę muszę skierować na Policję bo nie jet to zawrotna kwota ale dla zasady kasa była wpłacona - ostrzegam przed tą firmą.

ZorinPL

Tragedia. 4x musiałem tłumaczyć swoją sytuację, literować nazwę domeny, prawie 30 minut na telefonie bez jakiejkolwiek pomocy. Pan Gracjan Pietrz.. nie potrafił w żaden sposób mi pomóc, ba nie podał mi nawet nazwy serwera, do którego muszę sie zalogować a jest on na serwerach Ogicomu. Może warto przesłuchać nagranie z godzi 11.40. P. Gracjan nie nadaje się na stanowisko, gdzie jest kontakt z klientem. Tłumaczy zjawisko nierozumienia tego co się do niego mówi aż 4x, tym, ze jest tylko człowiekiem.

Klient Nowy wpis
@ZorinPL

Tam się żaden nie nadaje. (usunięte przez administratora) z łapanki...

Firma OGICOM poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Norbi

Mam nadzieję, że dobra praca to główny powód tej ciszy od jakiegoś czasu!

Podpowiecie mi czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Czym spowodowane jest to milczenie?

m

Jeśli chodzi o pracę w Hekko, jednej z marek- to dobre miejsce, jeśli ktoś chce zacząć pracę w IT a nie wie jeszcze do końca w czym będzie się odnajdywał. Na pewno na plus jest to, że na Help Desku można się wiele nauczyć i mniej więcej zrobić jako takie rozpoznanie, co do tego z jaką częścią branży chce się związać na przyszłość, wiedza n pewno przyda się w późniejszej karierze zawodowej. Co do minusów, to niestety pod względem rozwojowym firma Hekko nie jest dobrym miejscem, zarówno finansowo, jak i zawodowo, nie docenia stałych pracowników. Można pójśc zdobyć doświadczenie na kilka miesięcy, ale po tym czasie już lepiej szukać firmy oferującej większe możliwości.

Lidia

@nie polecam ogocom masz wykształcenie informatyczne, czy też OGICOM przekazało Ci taką informację? Rozumiem, że nie jesteś pracownikiem tej firmy?

Nie polecam ogocom

Niestety firmy nie stać na zaufany certyfikat przez co iOS nie może zweryfikować tożsamości serwera. Od 11 godzin jestem bez dostępu do poczty, a według infolinii problem miał być chwilowy i usunięty w 30 minut.

Lidia

@lila i udało się zatrudnić w OGICOM? W tej chwili firma nie ma żadnych aktualnych ogłoszeń w sieci, lecz jak wiadomo - to sytuacja dynamiczna. Czy firm prowadzi długi okres rekrutacyjny?

lila

poszukiwali wczesniej pozycjonera, wiecei czy teraz tez szukają kogos doswiadczonego?

Pracowałem i jedyne co mogę to w sumie polecić, świetni ludzie, świetna praca. Od momentu jak ostatni komentarz wyszedł sporo się zmieliło i to na super lepsze. Polecam każdemu kto chce zacząć na IT!

Pracowałem i jedyne co mogę to polecić, świetni ludzie, świetna praca. Od momentu jak ostatni komentarz wyszedł sporo się zmieliło i to na super lepsze. Polecam każdemu!

oleksy

też mi się wydaje, że czasem takie spotkania są ważne i to nie tylko dla pracocowników ale dla szefów i dla ogólnego zespołu tak naprawde. Zastnawiam się @warius czy myślisz tak jak ja, bo w końcu nie wiem czy naprawde oni teraz rekrutują czy jednak już nie za bardzo? Czekam na opinie i pozdrawiam Was

warius

no to w firmie musisz wprowadzać nie lada dobrą atmosferę skoro masz takie podejście do tego typu meetingów. Na szczęście większość osób które tutaj dalej pracują ( bo czuje , że Tobie @pius już dawno podziękowali) przychodzi na takie spotkania z chęcią. Moim zdaniem są one w firmie potrzebne i tyle .

pius

jak dla mne to te imprezy równie dobrze mogą być jak może ich też nie być. Jesli mam ochotę się z kimś pobawić to go zaproszę do gdzieś i z osobami , które rzeczywiście lubię będę bawił się najlepie. Ja osobiście nie przepadam za tym ,aby siedzieć cały wieczór na takich imprezach z przyklejonym sztucznym uśmiechem

Kasi

@gabi - 2014-09-16 14:45:44 Ustawowo masz przerwy, bo to jest też praca przy komputerze, a przy komputerze co godzinę przysługuje Tobie krótka przerwa. Na umowie o pracę wiadomo, że jest komplet świadczeń. Ale bez przesady też. Upominki i integracje mają swój cel - wystarczy wybiec dalej myślą. To nie jest dobroć serca, to w swym źródle narzędzie do podkręcenia wyników. Tylko to się tam liczy, bo wyścig szczurów jest.

Premie sa jesli dany dzial zrobi dobry wynik. Sa wypady integracyjne i inne upominki. A co najwazniejsze robisz przerwy kiedy chcesz . Nikt nad toba nie stoi. To nie jest korpo tylko kameralna firma

xy

Super klimat.

Zostaw merytoryczną opinię o OGICOM - Poznań

• Jak się pracuje w OGICOM?

Zobacz opinie na temat firmy OGICOM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OGICOM?

Kandydaci do pracy w OGICOM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OGICOM