"Czerwona Torebka"

Poznań

Opinie o "Czerwona Torebka"

piekny

nie no, wszystko przebiega bardzo profesjonalnie, a obecnie poszukują osoby na stanowisko specjalisty do spraw raportowania finansowego w poznaniu, oczywiście liczy się doświadczenie na podobnym stanowisku oraz finansowe wykształcenie wyższe :) pozdrawiam

ypo

Jak wygląda rekrutacja?

a jak

a jak w ogóle znaleźć tam pracę? bo ogłoszenia niby są, ale nie na stanowisko sprzedawcy...

ela

ile zarabia sprzedawca w czerwonej torebce? Jeśli ktoś wie, to proszę o informacje

Zostaw opinię o "Czerwona Torebka" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Czerwona Torebka"