Opinie o Victoria Meble w Ostroróg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Victoria Meble. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Victoria Meble na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victoria Meble w Ostroróg

Jestem z zawodu stolarzem i myślałem o pracy w produkcji w tej firmie. Mało informacji w sieci na ich temat. Czyli pracownicy dostają umowy na najniższa krajowa z tego co piszecie. A tak realnie ile wynoszą zarobki dla stolarzy? Nie ma problemu z terminowością wynagrodzeń?

@Marcin

Może dzięki znajomościom chociaż da radę zarabiać więcej? Bo już sam nie wiem, nic mi do głowy nie przychodzi jak można dostać więcej niż minimalna. A nadgodziny czy coś takiego? Albo wykonywanie jakiś ekstra dodatkowych zadań?

Witam, ktoś coś napisze ciekawego nt firmy? Ponoć szukają rąk do pracy? Czy coś się zmieniło? Jaka stawka, jakieś dodatki do pensji?

@Praca

To dziwne jakieś te umowy, skoro w żadnej nie ma podanej stawki, za jaką wykonuje się pracę. Czy może masz na myśli, że np. jest podana stawka miesięczna, ale brak określonej liczby godzin i raz można pracować dłużej a raz krócej?

Tadek Nowy wpis
@Zainteresowany

Nic się nie zmieniło jest jeszcze gorzej ludzi szukają ale chętnych brak jak zobaczą warunki pracy i placa

@Tadek

To nic się nie zmieniło czy zmieniło się na minus? I jeśli tak to co dokładnie? Bo to co czytam we wcześniejszych komentarzach już nie brzmiało najlepiej. Serio od tylu lat najniższa krajowa tylko do osiągnięcia jest w firmie? Nawet na wyższych stanowiskach nie ma za bardzo szansy na lepszą pensję? Zakładając, że awans w ogóle jest możliwy do uzyskania.

Praca Nowy wpis

Umowa zlecenie na początku najniższa później umowa o pracę też najniższa nie wiesz za ile pracujesz bo w umowie nie ma podanej kwoty godzinowej żadnego socjalu nie ma premii brak odzieży itp

@Praca

Janex

Firma nie ma, dobrej opinii jako pracodawca brak żadnego socjalu

@Janex

Nie wszystkie firmy oferują pakiet socjalny. Ale może za to macie jakieś premie, dodatki świąteczne? Jak to wygląda? Zastanawiam się nad pracą stolarza, moje doświadczenie to ponad 10 lat w zawodzie, orientujesz się może na jakie stawki godzinowe mógłbym liczyć?

Nie ma żadnych premii świątecznych i dodatków stawka najniższa krajowa

@Marcin

Były próby negocjacji chociaż premii uzależnionej od wyników pracy? A chociaż podwyżki pensji podstawowej? Bo nie jestem pewien czy stolarze chcą pracować tylko za najniższą, chyba że reszta jest pod stołem.

Katarzyna

Jedna osoba pisała, że za urlop jej zapłacili kilkadziesiąt złotych. O co chodzi z tym pracodawcą, czy nie ma tam normalnie umowy i właściwych składek odprowadzanych, wypowie się ktoś?

@Katarzyna

Zgadza się nie ma umowy z wynagrodzeniem miesięcznym

Jolanta

A dlaczego ludzie nie mają umów? Czy wynagrodzenie jest wypłacane w innym czasie niż raz w miesiącu czy niestety nie jest płacone? Daj znać jak to wygląda w realu i czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy.

@Jolanta

Umowy są ale bez podanej kwoty za miesiąc pracy czyli minimalna krajowa

Zyrko1

(usunięte przez administratora) na wypłatę. Jak najdalej z tego miejsca

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Victoria Meble? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Maja

Prezes okradał pracowników a teraz siedzi w więzieniu

Darek

Nie polecam firma dramat każą pracować po 12 godzin za urlop płacą 60 zł

Dominik

Ostatnio narzekaliście na pracę w firmie ale skoro taki spokój zapanował to z pewnością jest znacząco lepiej?

waldi

A co Cie interesuje?

waldi

Nie ma socjalu w tej firmie brak premii czysta godzinówka. Pracy jak niema to idziesz wcześniej do domu a jak jest to do 18.oo godziny.Przeważnie ośmio godzinny system pracy jedna zmiana. A może do Amiki za aplikujesz ?

jarek
@waldi

Tylko nie do amiki jeszcze gorsza firma tam to jest kołchoz

????

Masakra brydadzisci idioci

kier
@????

Jak jest teraz w Victorii? nadal dwie umowy i brak premii socjalnych i atmosfera jaka jest?

dębiec

Witam , właśnie aplikuje do pracy w ostrorogu . Napisze ktoś jaka atmosfera panuje na zakładzie i czy wypłata jest zawsze na czas ?

Zostaw merytoryczną opinię o Victoria Meble - Ostroróg

• Jak się pracuje w Victoria Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Victoria Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Victoria Meble?

Victoria Meble