Opinie o City Park Development Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy City Park Development Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Park Development Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Park Development Sp. z o.o. w Poznań

Na rozmowie o pracę mówią jedno, rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. Umawiałam się na pracę jako kelner śniadaniowy od poniedziałku do piątku (z uwagi na studia zaoczne) oraz zapewniono mnie o pracy do godziny 14. Warto nadmienić, że nie ma czegoś takiego jak dzień próbny - od razu podpisujesz umowę na miesiąc z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia żeby móc zacząć pracę. Chwilę po podpisaniu owej umowy zostałam poinformowana, że będę odpowiedzialna za przygotowywanie i obsługę sali konferencyjnej oraz w międzyczasie sali restauracyjnej - pragnę zaznaczyć, że w umowie określono moje stanowisko jako kelnerka śniadaniowa i w zakresie obowiązków słowem nie wspomniano o w/w konferencjach, które wiążą się z zostawaniem do późniejszych godzin w pracy. Przepracowałam pierwszy dzień normalnie, a następnego dnia złożyłam wypowiedzenie. Nie obyło się wtedy bez wrednych komentarzy ze strony managera, który stwierdził, ze zmarnowałam ich czas. Na moją odpowiedź, że umawialiśmy się na coś innego podczas rozmowy o pracę tylko machnął ręką i sobie poszedł. Na szczęście to oni finalnie wypowiedzieli mi umowę bez okresu wypowiedzenia. Pracowałam już wcześniej jako kelnerka, ale jeszcze nigdy nie spotykałam się z takim podejściem do pracownika. Wymagania są z kosmosu, ale płaca oczywiście minimalna, bez napiwków i nigdy nie wiesz, o której godzinie skończysz pracę danego dnia. Tak jak przełożeni i „gora” traktują Cię przedmiowo, tak ludzie na podobnych stanowiskach są w porządku - i to był jedyny plus w tej pracy. Podsumowując - nie dajcie się wyzyskiwać i nabrac!

EZ

Bardzo dużo wymagań (zwłaszcza odnośnie wyglądu), a wypłata to niewiele ponad minimalna krajowa. Postaraj się wyglądać na 5*, kiedy nie stać cię na przeżycie. Niska pensja nie jest rekompensowana pozapłacowymi benefitami- możliwy jedynie odpłatny multisport i obiad pracowniczy w cenie 10 zł, który przy żałośnie niskiej pensji wydaje się drogi - np. makaron i sos - wow.

Czy można liczyć w City Park Development Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

EZ Nowy wpis

pracownik Nowy wpis

Czy City Park Development Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie City Park Development Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w City Park Development Sp. z o.o.?

odradzam

Warunki bardzo kiepskie jak na hotel, który szczyci się 5*. Zdecydowanie odradzam! - przełożeni nie mają kompletnie żadnego szacunku, szczególnie prezes - postrach City Parku, każdy ma takie samo zdanie począwszy od pracowników po mieszkańców w apartamentach - wymagania nienagannego wyglądu, a oferowanie najniższej krajowej + brak odzieży pracowniczej (pracownicy muszą sami organizować sobie rzeczy, które mają być najwyższej jakości, eleganckie, a nie dostają żadnego finansowania na taki zakup) - kompetencje niektórych pracowników nieadekwatne do wykonywanych zadań, brak znajomości j. angielskiego u przełożonych to kompletne nieporozumienie Generalnie bardzo dużo niedociągnięć spowodowanych jest brakiem szacunku względem pracownika. To miejsce jest specyficzne i mocno snobistyczne. Jest różnica między człowiekiem, który ma pieniądze ale traktuje ludzi z kulturą i szacunkiem, a osobą, która odnosi się do pracowników totalnym brakiem kultury słowa i patrzy na każdego z góry. Wyzysk, a wymagania ponad normę. Odradzam!

Przejrzałem opinię i widzę, że dużo pracy w hotelu, a atmosfera nie najlepsza. Pensja też idzie w górę wraz ze wzrostem obowiązków, czy niekoniecznie?

Klaudia
@Andrzej

Pracy jest bardzo dużo a wypłaty stoją w miejscu. Nic się nie zmienia.

Karol
@Klaudia

Pracy dużo, a wypłaty nie rosną? To co, pracownicy grzecznie siedzą cicho i nie protestują? Czy po prostu pracodawca tak często zmienia ludzi, że oni nawet nie zdążą dobrze ponarzekać? ;d

@Andrzej

Wypłaty są terminowo - zawsze do 10 mam na koncie, pracy dużo, ale wynagrodzenie adekwatne.

KoM

Chcę napisać o hotelu City Park. Hotel posiada 5 gwiazdek, a okolica jest strasznie głośna i nie sprzyja wypoczynkowi! Rano odbywa się sprzątanie ulic - bardzo hałaśliwe i denerwujące od rana. Na pewno nie można się tu spokojnie wyspać czy zrelaksować. Od godziny 8:00 hałas.

Również odradzam pracy w tym hotelu, osoby na recepcji ( Panowie ) nie mają żadnego szacunku do reszty pracowników, niewiem jakie wykształcenie posiadają, nie miła atmosfera.

Iks

Nie polecam pracy tam .. A tym bardziej na ich drugim punkcie

@Iks

Pewnie masz nieprzyjemne doświadczenia związane z pracą w City Park Development, co oczywiście rozumiem. Jednak zachęcałabym Cię do tego, żebyś jeszcze dodał, dlaczego tak naprawdę odradzasz nam tego pracodawcę. Pracownicy są tam źle traktowani, czy chodzi może o zarobki?

była pracownica

Praca należy do ciężkich, nie tylko ze względu na kierowników, ale też prace fizyczną. Tam się nie nudzisz,zawsze jest coś do zrobienia. Nawet my dziewczyny musiałyśmy robić typowo męskie prace. Czasami musiałaś iść do pracy mimo iż nie pasowało Ci to i wcześniej o tym informowałaś-chociaż w umowie było praca zlecenie i podawało się dyspozycyjność co tydzień. Czasami szło się na 2h a czasami na 16h, nigdy się nie wiedziało. Kiedy była konferencja zawsze trzeba było stać przy bankiecie,mimo iż goście byli w środku i Cię nie widzieli. Nie było organizacji, wszystko na spontanie. Kierownicy traktowali pracowników przedmiotowo,nie patyczkowali się, bezpośrednio i wulgarnie odzywali się do Ciebie jak popełniło się nieistotny błąd. Stresująca praca i męcząca.

aser
@była pracownica

co znaczy typowo męska praca ? Rozumiem że miałaś płacone tyle samo co mężczyźni więc polecam zaznajomić się z normami dźwigania i przestać beczeć.

@aser

Jesteś zatrudniony w firmie i możesz powiedzieć czy czas pracy jest określony na umowie, czy jest to praca dorywcza i każdorazowo dostaje się umowę zlecenie za wykonane obowiązki?

Iks
@aser

Tanie chwyty.. brak umów.. 7 dni w tyg pracy mimo innych opowieści.. czas poczestowac ich inspekcja pracy

Kasik

Pracowałam tam kilka lat temu... widzę, ze nic sie nie zmienia. Stres, traktowanie człowieka jak psa.... Było cieżko. Wszyscy sie bali pana prezesa, jak go spotkałam pierwszy raz to sie na mnie wydarl, ze kapie z sufitu i ze mam coś z tym zrobić. Pracowałam na recepcji basenowej drugi dzień i zostałam potraktowana okropnie, ogólnie widać było wyższość tej całej rodziny nad pracownikami. Ogólnie to sie nie spodobałam i zostałam zwolniona bez poinformowania mnie wcześniej. Nie polecam.

Migot
@Kasik

Tak myślę, że chyba jesteś srednim pracownikiem jak zostałaś zwolniona po 2 dniach..sorki, ale może źle to opisałas, tak można wywnioskować z tego troche po tym co piszesz . Ja pracuje prawie 4 miesiace i jest to moje ulubione miejsce pracy w jakim bylam poki co. Bylam troche ciekawa tych opinii tutaj ale az nie chce mi sie wierzyć, ze ci ludzie tutaj kiedykolwiek byli i pracowali..CHyba, ze kiedys faktycznie bylo inacxej niz teraz. DLa mnie miejsce i ludzie super.

Migot
@Kasik

No i to jest zla strona moim zdaniem, to powinno byc City Park Hotel & Residence a nie Development .

Gastro123
@Kasik

Czy ktoś wie czy p. M nadal pelni tam jakas funkcje?

on
@Gastro123

Niestety tak ...

Aleksander

@George a czy oprócz umowy o pracę City Park Development oferuje jeszcze jakieś dodatki do pensji? Czy można liczyć jeszcze na przykład na dofinansowanie do karty sportowej lub na pakiet medyczny? Czy możesz też przybliżyć nam jakie wymagania według Ciebie są na wyrost w stosunku do wynagrodzenia? Takie konkretne informacje pomogą ewentualnym kandydatom do pracy wyrobić sobie opinię o jej realiach.

George
@Aleksander

W tym miejscu należy się sprostownie z mojej strony, ponieważ moja wypowiedź dotyczy spółki City Park Hotel & Residence czyli działalności hotelowo -gastronomicznej. Wszystko jest jednak powiązane z tą samą rodziną Prusieckich a wcześniejsze opinie na tej stronie również odnoszą się do tego segmentu ich działalności. Wracając do tematu umowy to jedynym dodatkiem były premie za tzw. Target miesięczny, czyli dodatek po przekroczeniu danego progu finansowego. Jednakże targety były często mocno wygórowane oraz interpretowane jako premia uznaniowa, w związku z tym często nie były wypłacane. Żadnych innych atutów w postaci opieki zdrowotnej czy multisportów tam nie ma. Trzeba jednak przyznać firmie, że wynagrodzenia płacą na czas, respektują urlopy, zwolnienia, nadgodziny i godziny nocne co w polskiej gastronomii jest fikcją. Jeżeli chodzi o stosunek pensja/ wymagania to za te same pieniądze można pracować w mniej ekskluzywnych miejscach, gdzie goście nie są tak wymagający, jest mniej obowiązków a pracownik nie jest traktowany przedmiotowo.

George

Ekskluzywne miejsce, gdzie oferują umowę o pracę bez ściemy. Dobre żeby nabrać doświadczenia w branży gastronomiczno- hotelarskiej, nałapać kontaktów i... szukać pracy gdzie indziej. Wynagrodzenie nie jest adekwatne do wymagań. Postawa Pana Prezesa, wyścig szczurów i korporacyjne podejście zarządu niszczą psychikę.

Feliks

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Może to gorszy czas w firmie?

M_C&B

A ja nie umiem powiedzieć czy źle czy dobrze wspominam pracę. Jest bardzo duży rygor, dużo obowiązków (dla osób z problemami kręgosłupa nie polecam, bo nawet kobiety dźwigają), ale pracują tam wspaniali ludzie. Nauczyłam się cierpliwości oraz tego jakie maniery należy pokazać przy ekskluzywnych bankietach. Zawsze przy większych konferencjach, bankietach lub weselach było dużo śmiechu (również bardzo dużo nerwów). Można było spróbować wykwintnych dań. Mam strasznie duży sentyment do tego miejsca, mimo że nie pracuję tam od kilku miesięcy. O samej naszej kierowniczce - pani M., mogę powiedzieć tyle, że moim zdaniem miała (albo ma nadal) dwie twarze. Potrafi krzyknąć, czasem poniżyć (nawet przy innych pracownikach) i czasem obrazić, ale umie też przeprosić, wysłuchać zwierzeń i pogadać z Tobą jak przyjaciółka. Zawsze tą gorszą twarz tłumaczyłam sobie tym, że pan prezes oraz dyrektor są bardzo wymagający co do jakości, a za każdy NASZ błąd obrywało się tylko jej. Fakt, często ją ponosiło, ale tłumaczyłam sobie to zawsze jako ogromna ambicja. O każdym wydarzeniu które obsługiwaliśmy, mieliśmy wszystkie informacje podane na tacy i mało co mogło nas zagiąć. Wiem, że pani M, już nie jest kierowniczką, ponieważ awansowała. Życzę jej sukcesów i pozdrawiam.

M_C&B
@M_C&B

Chodziło mi o to, że nie jest już kierowniczką od C&B, ale nie wiem też tego 100%, ponieważ dowiedziałam się pocztą pantoflową o tym.

Najbardziej stresująca praca w życiu. Z pewnością nie polecam!! Brak szacunku do pracowników, duża rotacja pracowników, wynagrodzenie śmieszne a wymagania z kosmosu.

kono

Już chyba przesadzasz @abc, to że są dobre opinie nie znaczy, że jakieś są usuwane, firma przecież jest dobra, zarobki też nie są złe, no i zatrudnienie jest na umowę o pracę

Pracowalam tam kilka miesiecy, rotacja pracownikow jest ogromna!! Pracowalam przy organizacji bankietow, konferencji i szkolen. Praca 10zl/h czasami po kilkanaście godzin dziennie, czasami np dwie, bo np szefowa sie . Generalnie nie wiesz ile pracujesz, o ktorej konczysz. Stosunek Pani Magdy do pracownika jest ponizej jakiegokolwiek poziomu, na początku wydaje sie bardzo w porządku, wyluzowana, a potem...ponizanie, wyzywanie, obrazanie przy innych pracownikach..kucharzach, ktorzy rowniez nie maja szacunku do nikogo. Jedna moja koleżanka do pracy z grypą zoladkolawymiotowala podowaniem gościom dań. Pani Magda zwolnila ją do domu dopiero jak prawie że zemdlala. Ponadto zakres obowiazkow polega nie na serwwaniu dan, sprzataniu, polerowaniu kazdego widelca, ukladania i porzadkowania stolow, ale tez jest bardzo ciezka fizycznie, musialam nosic ciezkie bemabry, wielkie wazony z woda, ciasta na tacy etc w sniegu, w balerinkach (bo nie moglam sie przebrac) do sali odalonej o ok 200m i tak jakies 30-50 razy dziennie.

Sama napisalam negatywna opinię odnosnie zlego traktowania pracownikow, obrażania i wyzywania pracowników przez p. Magda, szefowa do spraw organizacji konferencji i bankietów. Sama bylam pracownikiem tego hotelu, widzialam również kilka negatywnych opinii oprócz mojej.

abc

Oczywiscie ze firma ma taka mozliwosc. Placi sie goworkowi duze pieniadze za kasowanie wpisow..

Zostaw merytoryczną opinię o City Park Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w City Park Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy City Park Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

City Park Development Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Ułańska 5
    60-748 Poznań
  • NIP: 7792424250 REGON: 302822814 KRS: 0000520234

City Park Development Sp. z o.o.