Opinie o City Park Development Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy City Park Development Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Park Development Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Park Development Sp. z o.o. w Poznań

EZ
Były pracownik

Bardzo dużo wymagań (zwłaszcza odnośnie wyglądu), a wypłata to niewiele ponad minimalna krajowa. Postaraj się wyglądać na 5*, kiedy nie stać cię na przeżycie. Niska pensja nie jest rekompensowana pozapłacowymi benefitami- możliwy jedynie odpłatny multisport i obiad pracowniczy w cenie 10 zł, który przy żałośnie niskiej pensji wydaje się drogi - np. makaron i sos - wow.

EZ Nowy wpis
Były pracownik

Bardzo dużo wymagań (zwłaszcza odnośnie wyglądu), a wypłata to niewiele ponad minimalna krajowa. Postaraj się wyglądać na 5*, kiedy nie stać cię na przeżycie. Niska pensja nie jest rekompensowana pozapłacowymi benefitami- możliwy jedynie odpłatny multisport i obiad pracowniczy w cenie 10 zł, który przy żałośnie niskiej pensji wydaje się drogi - np. makaron i sos - wow.

pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Na rozmowie o pracę mówią jedno, rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. Umawiałam się na pracę jako kelner śniadaniowy od poniedziałku do piątku (z uwagi na studia zaoczne) oraz zapewniono mnie o pracy do godziny 14. Warto nadmienić, że nie ma czegoś takiego jak dzień próbny - od razu podpisujesz umowę na miesiąc z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia żeby móc zacząć pracę. Chwilę po podpisaniu owej umowy zostałam poinformowana, że będę odpowiedzialna za przygotowywanie i obsługę sali konferencyjnej oraz w międzyczasie sali restauracyjnej - pragnę zaznaczyć, że w umowie określono moje stanowisko jako kelnerka śniadaniowa i w zakresie obowiązków słowem nie wspomniano o w/w konferencjach, które wiążą się z zostawaniem do późniejszych godzin w pracy. Przepracowałam pierwszy dzień normalnie, a następnego dnia złożyłam wypowiedzenie. Nie obyło się wtedy bez wrednych komentarzy ze strony managera, który stwierdził, ze zmarnowałam ich czas. Na moją odpowiedź, że umawialiśmy się na coś innego podczas rozmowy o pracę tylko machnął ręką i sobie poszedł. Na szczęście to oni finalnie wypowiedzieli mi umowę bez okresu wypowiedzenia. Pracowałam już wcześniej jako kelnerka, ale jeszcze nigdy nie spotykałam się z takim podejściem do pracownika. Wymagania są z kosmosu, ale płaca oczywiście minimalna, bez napiwków i nigdy nie wiesz, o której godzinie skończysz pracę danego dnia. Tak jak przełożeni i „gora” traktują Cię przedmiowo, tak ludzie na podobnych stanowiskach są w porządku - i to był jedyny plus w tej pracy. Podsumowując - nie dajcie się wyzyskiwać i nabrac!

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy City Park Development Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w City Park Development Sp. z o.o.?

odradzam Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Warunki bardzo kiepskie jak na hotel, który szczyci się 5*. Zdecydowanie odradzam! - przełożeni nie mają kompletnie żadnego szacunku, szczególnie prezes - postrach City Parku, każdy ma takie samo zdanie począwszy od pracowników po mieszkańców w apartamentach - wymagania nienagannego wyglądu, a oferowanie najniższej krajowej + brak odzieży pracowniczej (pracownicy muszą sami organizować sobie rzeczy, które mają być najwyższej jakości, eleganckie, a nie dostają żadnego finansowania na taki zakup) - kompetencje niektórych pracowników nieadekwatne do wykonywanych zadań, brak znajomości j. angielskiego u przełożonych to kompletne nieporozumienie Generalnie bardzo dużo niedociągnięć spowodowanych jest brakiem szacunku względem pracownika. To miejsce jest specyficzne i mocno snobistyczne. Jest różnica między człowiekiem, który ma pieniądze ale traktuje ludzi z kulturą i szacunkiem, a osobą, która odnosi się do pracowników totalnym brakiem kultury słowa i patrzy na każdego z góry. Wyzysk, a wymagania ponad normę. Odradzam!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie City Park Development Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Administrator
Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wyślij CV
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
Gdańsk
RWS Investment Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Andrzej
Inne

Przejrzałem opinię i widzę, że dużo pracy w hotelu, a atmosfera nie najlepsza. Pensja też idzie w górę wraz ze wzrostem obowiązków, czy niekoniecznie?

Klaudia
Pracownik
@Andrzej

Pracy jest bardzo dużo a wypłaty stoją w miejscu. Nic się nie zmienia.

Karol
Inne
@Klaudia

Pracy dużo, a wypłaty nie rosną? To co, pracownicy grzecznie siedzą cicho i nie protestują? Czy po prostu pracodawca tak często zmienia ludzi, że oni nawet nie zdążą dobrze ponarzekać? ;d

Pracownik
Pracownik
@Andrzej

Wypłaty są terminowo - zawsze do 10 mam na koncie, pracy dużo, ale wynagrodzenie adekwatne.

KoM

Chcę napisać o hotelu City Park. Hotel posiada 5 gwiazdek, a okolica jest strasznie głośna i nie sprzyja wypoczynkowi! Rano odbywa się sprzątanie ulic - bardzo hałaśliwe i denerwujące od rana. Na pewno nie można się tu spokojnie wyspać czy zrelaksować. Od godziny 8:00 hałas.

pracownik

Również odradzam pracy w tym hotelu, osoby na recepcji ( Panowie ) nie mają żadnego szacunku do reszty pracowników, niewiem jakie wykształcenie posiadają, nie miła atmosfera.

Iks

Nie polecam pracy tam .. A tym bardziej na ich drugim punkcie

Karolina
Inne
@Iks

Pewnie masz nieprzyjemne doświadczenia związane z pracą w City Park Development, co oczywiście rozumiem. Jednak zachęcałabym Cię do tego, żebyś jeszcze dodał, dlaczego tak naprawdę odradzasz nam tego pracodawcę. Pracownicy są tam źle traktowani, czy chodzi może o zarobki?

była pracownica

Praca należy do ciężkich, nie tylko ze względu na kierowników, ale też prace fizyczną. Tam się nie nudzisz,zawsze jest coś do zrobienia. Nawet my dziewczyny musiałyśmy robić typowo męskie prace. Czasami musiałaś iść do pracy mimo iż nie pasowało Ci to i wcześniej o tym informowałaś-chociaż w umowie było praca zlecenie i podawało się dyspozycyjność co tydzień. Czasami szło się na 2h a czasami na 16h, nigdy się nie wiedziało. Kiedy była konferencja zawsze trzeba było stać przy bankiecie,mimo iż goście byli w środku i Cię nie widzieli. Nie było organizacji, wszystko na spontanie. Kierownicy traktowali pracowników przedmiotowo,nie patyczkowali się, bezpośrednio i wulgarnie odzywali się do Ciebie jak popełniło się nieistotny błąd. Stresująca praca i męcząca.

aser
@była pracownica

co znaczy typowo męska praca ? Rozumiem że miałaś płacone tyle samo co mężczyźni więc polecam zaznajomić się z normami dźwigania i przestać beczeć.

Andrzej
Inne
@aser

Jesteś zatrudniony w firmie i możesz powiedzieć czy czas pracy jest określony na umowie, czy jest to praca dorywcza i każdorazowo dostaje się umowę zlecenie za wykonane obowiązki?

Iks
@aser

Tanie chwyty.. brak umów.. 7 dni w tyg pracy mimo innych opowieści.. czas poczestowac ich inspekcja pracy

Kasik

Pracowałam tam kilka lat temu... widzę, ze nic sie nie zmienia. Stres, traktowanie człowieka jak psa.... Było cieżko. Wszyscy sie bali pana prezesa, jak go spotkałam pierwszy raz to sie na mnie wydarl, ze kapie z sufitu i ze mam coś z tym zrobić. Pracowałam na recepcji basenowej drugi dzień i zostałam potraktowana okropnie, ogólnie widać było wyższość tej całej rodziny nad pracownikami. Ogólnie to sie nie spodobałam i zostałam zwolniona bez poinformowania mnie wcześniej. Nie polecam.

Migot
@Kasik

Tak myślę, że chyba jesteś srednim pracownikiem jak zostałaś zwolniona po 2 dniach..sorki, ale może źle to opisałas, tak można wywnioskować z tego troche po tym co piszesz . Ja pracuje prawie 4 miesiace i jest to moje ulubione miejsce pracy w jakim bylam poki co. Bylam troche ciekawa tych opinii tutaj ale az nie chce mi sie wierzyć, ze ci ludzie tutaj kiedykolwiek byli i pracowali..CHyba, ze kiedys faktycznie bylo inacxej niz teraz. DLa mnie miejsce i ludzie super.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Migot
@Kasik

No i to jest zla strona moim zdaniem, to powinno byc City Park Hotel & Residence a nie Development .

Gastro123
@Kasik

Czy ktoś wie czy p. M nadal pelni tam jakas funkcje?

on
@Gastro123

Niestety tak ...

Aleksander
Inne

@George a czy oprócz umowy o pracę City Park Development oferuje jeszcze jakieś dodatki do pensji? Czy można liczyć jeszcze na przykład na dofinansowanie do karty sportowej lub na pakiet medyczny? Czy możesz też przybliżyć nam jakie wymagania według Ciebie są na wyrost w stosunku do wynagrodzenia? Takie konkretne informacje pomogą ewentualnym kandydatom do pracy wyrobić sobie opinię o jej realiach.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
George
@Aleksander

W tym miejscu należy się sprostownie z mojej strony, ponieważ moja wypowiedź dotyczy spółki City Park Hotel & Residence czyli działalności hotelowo -gastronomicznej. Wszystko jest jednak powiązane z tą samą rodziną Prusieckich a wcześniejsze opinie na tej stronie również odnoszą się do tego segmentu ich działalności. Wracając do tematu umowy to jedynym dodatkiem były premie za tzw. Target miesięczny, czyli dodatek po przekroczeniu danego progu finansowego. Jednakże targety były często mocno wygórowane oraz interpretowane jako premia uznaniowa, w związku z tym często nie były wypłacane. Żadnych innych atutów w postaci opieki zdrowotnej czy multisportów tam nie ma. Trzeba jednak przyznać firmie, że wynagrodzenia płacą na czas, respektują urlopy, zwolnienia, nadgodziny i godziny nocne co w polskiej gastronomii jest fikcją. Jeżeli chodzi o stosunek pensja/ wymagania to za te same pieniądze można pracować w mniej ekskluzywnych miejscach, gdzie goście nie są tak wymagający, jest mniej obowiązków a pracownik nie jest traktowany przedmiotowo.

George

Ekskluzywne miejsce, gdzie oferują umowę o pracę bez ściemy. Dobre żeby nabrać doświadczenia w branży gastronomiczno- hotelarskiej, nałapać kontaktów i... szukać pracy gdzie indziej. Wynagrodzenie nie jest adekwatne do wymagań. Postawa Pana Prezesa, wyścig szczurów i korporacyjne podejście zarządu niszczą psychikę.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Feliks
Inne

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Może to gorszy czas w firmie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
M_C&B

A ja nie umiem powiedzieć czy źle czy dobrze wspominam pracę. Jest bardzo duży rygor, dużo obowiązków (dla osób z problemami kręgosłupa nie polecam, bo nawet kobiety dźwigają), ale pracują tam wspaniali ludzie. Nauczyłam się cierpliwości oraz tego jakie maniery należy pokazać przy ekskluzywnych bankietach. Zawsze przy większych konferencjach, bankietach lub weselach było dużo śmiechu (również bardzo dużo nerwów). Można było spróbować wykwintnych dań. Mam strasznie duży sentyment do tego miejsca, mimo że nie pracuję tam od kilku miesięcy. O samej naszej kierowniczce - pani M., mogę powiedzieć tyle, że moim zdaniem miała (albo ma nadal) dwie twarze. Potrafi krzyknąć, czasem poniżyć (nawet przy innych pracownikach) i czasem obrazić, ale umie też przeprosić, wysłuchać zwierzeń i pogadać z Tobą jak przyjaciółka. Zawsze tą gorszą twarz tłumaczyłam sobie tym, że pan prezes oraz dyrektor są bardzo wymagający co do jakości, a za każdy NASZ błąd obrywało się tylko jej. Fakt, często ją ponosiło, ale tłumaczyłam sobie to zawsze jako ogromna ambicja. O każdym wydarzeniu które obsługiwaliśmy, mieliśmy wszystkie informacje podane na tacy i mało co mogło nas zagiąć. Wiem, że pani M, już nie jest kierowniczką, ponieważ awansowała. Życzę jej sukcesów i pozdrawiam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
M_C&B
@M_C&B

Chodziło mi o to, że nie jest już kierowniczką od C&B, ale nie wiem też tego 100%, ponieważ dowiedziałam się pocztą pantoflową o tym.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik

Najbardziej stresująca praca w życiu. Z pewnością nie polecam!! Brak szacunku do pracowników, duża rotacja pracowników, wynagrodzenie śmieszne a wymagania z kosmosu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kono

Już chyba przesadzasz @abc, to że są dobre opinie nie znaczy, że jakieś są usuwane, firma przecież jest dobra, zarobki też nie są złe, no i zatrudnienie jest na umowę o pracę

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marta

Pracowalam tam kilka miesiecy, rotacja pracownikow jest ogromna!! Pracowalam przy organizacji bankietow, konferencji i szkolen. Praca 10zl/h czasami po kilkanaście godzin dziennie, czasami np dwie, bo np szefowa sie . Generalnie nie wiesz ile pracujesz, o ktorej konczysz. Stosunek Pani Magdy do pracownika jest ponizej jakiegokolwiek poziomu, na początku wydaje sie bardzo w porządku, wyluzowana, a potem...ponizanie, wyzywanie, obrazanie przy innych pracownikach..kucharzach, ktorzy rowniez nie maja szacunku do nikogo. Jedna moja koleżanka do pracy z grypą zoladkolawymiotowala podowaniem gościom dań. Pani Magda zwolnila ją do domu dopiero jak prawie że zemdlala. Ponadto zakres obowiazkow polega nie na serwwaniu dan, sprzataniu, polerowaniu kazdego widelca, ukladania i porzadkowania stolow, ale tez jest bardzo ciezka fizycznie, musialam nosic ciezkie bemabry, wielkie wazony z woda, ciasta na tacy etc w sniegu, w balerinkach (bo nie moglam sie przebrac) do sali odalonej o ok 200m i tak jakies 30-50 razy dziennie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marta

Sama napisalam negatywna opinię odnosnie zlego traktowania pracownikow, obrażania i wyzywania pracowników przez p. Magda, szefowa do spraw organizacji konferencji i bankietów. Sama bylam pracownikiem tego hotelu, widzialam również kilka negatywnych opinii oprócz mojej.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
abc

Oczywiscie ze firma ma taka mozliwosc. Placi sie goworkowi duze pieniadze za kasowanie wpisow..

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marta

dlaczego wsyztskie negatywne opinie (a byly praktycznie same takie) zniknęły?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o City Park Development Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w City Park Development Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy City Park Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

City Park Development Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Ułańska 5
  60-748 Poznań
 • NIP: 7792424250 REGON: 302822814 KRS: 0000520234
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
City Park Development Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii