Opinie o Bemo Motors Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bemo Motors Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bemo Motors Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bemo Motors Sp. z o.o. w Poznań

Filip

Najważniejsze dla nas, że mamy dobrego pracodawcę. Firma potrafi docenić i szanuje pracowników, polecam!

Mietek Nowy wpis

Nie polecam, właściciel i jego "derektorzy" zatrzymali się z zachowaniem w latach 90-tych,pracownicy nic nie znaczą, (usunięte przez administratora)

Durektor Nowy wpis
@Mietek

Mietek, jak masz jakieś wątpliwości bądź trafne uwagi to przyjdź i porozmawiaj. Chetnie posłuchamy i wyciągniemy wnioski na przyszłość . Sam taki anonimowy wpis jest dość „ słaby”. Pozdrawiam lata 90????‍♂️

Czaban Nowy wpis
@Durektor

Wątpliwości i uwagi zostały przedstawione. Anonimowa odpowiedź nie jest lepsza. Pozdrawiam serdecznie Czaban

Ile jest zmian w Bemo Motors Sp. z o.o.?

NICK NIE POTR,EBNY Nowy wpis
@Pytanie

Jak narazie jedna zmiana.

Nicku nie musi być

Chcesz zarobić na serwisie w Bemo musisz wyrobić około 200rbh. Będziesz uczciwy, rzetelny itp to tego nie wyrobisz. Przemiał, przemiał i jeszcze raz przemiał.pracownicy poziomu myjni, warsztatu, blacharni traktowani zero jedynkowo. Dziś jesteś, jutro cie niema.

Filip

Hah
@Filip

Weź chyba zapłacili Ci żebyś tak napisał.....

Sii Kepasa
@Hah

A może faktycznie tak jest.... To że pięć osób źle się wypowie.... Na to 500 będzie miało dobre zdanie. A więc zainteresuj się zdaniem każdego, a nie tylko osoby ze ZŁĄ OPINIA

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bemo Motors Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Doradca ds. Doposażeń Samochodów Nowych (PDI)?
logo firmy Frezer narzędziowy
MASZYNY PROTOTYPOWE.PL
(1 opinia)
logo firmy Asystent projektanta
SD PROJEKT s.c.
logo firmy Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim
Poznań
Neufra Spedition Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Przedstawiciel Regionalny
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Bemo Motors Sp. z o.o.?

Adriann
Kandydat

Witam, czy otrzymuje się w tym serwisie płacę za miesięczne praktyki szkolne?

Łucja

Czy w tej firmie pracuje się po standardowe 8 h? Jest tutaj parę wpisów klientów Bemo, ale jest chodzi o pracę, to niewiele można poczytać. Stąd moja prośba, żebyście napisali coś o tym, w jakim systemie tam się pracuje. Z góry dziękuję za każdy komentarz i pozdrawiam, miłego dnia.

Klient123
Klient

Zdecydowanie nie polecam serwisu Bemo Motors w Poznaniu na Mogileńskiej. Chciałem wykonać wymianę rozrządu w tym serwisie korzystając z promocji na pełen rozrząd (Focus 1.8 tdci - dwa paski, mokry i suchy). Nawet za pośrednictwem strony internetowej umówiłem się na konkretny termin. Dzień wcześniej zadzwonił do mnie jakiś pracownik informując, że w tej promocyjnej cenie 2450 zł dokonają wymiany jednego paska a dwa paski musiałyby kosztować 4,5 - 5 tys. Okazało się, że było to (usunięte przez administratora) bo w cenie 2450 dokonałem w innym serwisie Forda wymiany obu pasków. Kręcą, mataczą i kłamią. Wcześniej też miałem nieprzyjemne zdarzenie związane z kolei z serwisem lakierniczym Bemo Motors. Omijać ten serwis szerokim łukiem.

swarzędz

Napiszcie ile można zarobić jako mechanik w normalnym trybie pracy t.j. 8 godzin. Ile jest pracujących sobót. Czy płacą za urlop. Dzięki.

@swarzędz

na obecne czasy 2400 do 3500 na rękę, przy wyrobieniu ok 150 godzin

Kamil
Klient
@pracownik

To ciekawe. Mechanik 3500zl na miesiąc? Właśnie odebrałem auto z naprawy w tym serwisie i na fakturze liczą sobie 165zl/godzinę. Wiec, jeśli mechanik dostaje z tego 23zl/godzinę to nieźle tam rąbią mechaników.

Czy w Bemo Motors Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Ja

Windykacja
Kandydat

Zauważyłam ogłoszenie w Poznaniu do windykacji, czy ktoś może coś więcej napisać?

Jakie wartości są cenione w Bemo Motors Sp. z o.o.?

Odpowiedź
@Pytanie

Wyżej postawione pytanie nie ma sensu, jeżeli przeczyta się opinie o tej firmie,

Ryszard

Jedni potrafią lepiej wykonywać swoją pracę inni gorzej i zarobki dlatego są różne

@Ryszard

ci co wykonują gorzej swoją pracę -> wyrobią mniej godzin -> czyli są mało efektywni -> do zwolnienia -> założenie w obecnych czasach (Covid-19) jest takie, że pracodawca może pozwolić sobie na zwolnienie obecnego i zatrudnienie nowego pracownika...

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Bemo Motors Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Gratka.pl 12 lipca i zastanawiam się nad złożeniem CV.

@Pytanie

Przejrzystych. Umowa o prace.

Mam wąsa mogę wszystko

Firma niestabilna jeśli chodzi o zarobki na opłotkach dzieją się rzeczy o jakich w głowie się nie mieści dlaczego w ciągu ostatniego roku zwolniło się bardzo dużo pracowników czyżby kadra zarządzająca nie miała pojęcie o pracownikach i kontakcie z ludźmi podejrzewam bardzo mocno mobbing na każdym kroku dużo ludzi się zwalnia i zaczynają się gorące krzesła kto nie pasuje wypada chyba juz się zaczęło niektórzy robią dobrą minę do złej gry szkoda i udają kupli ogólnie stwierdzam że pozwoli robi się nieładnie ciekawe jakie przetrzewrzniecia podejmie. Pan prezes związku z opłotkami podobno już wysłał ekipę kto was tak urządził

Cayenne
@Mam wąsa mogę wszystko

Czy pracowałeś na oplotkach?

elita

Zapraszamy wszystkich klientów tego komisu do Swarzędza na Poznańską 49 mamy lepszy serwis i auta. Przebijamy każdą ich ofertę dodatkowo sprawdzimy powłokę lakierniczą czy były uszkodzone itd.

Masten
@elita

A Ty sobie reklamę robisz? . Proponujevogloszenie platne????

Elita
@Masten

Jeśli chodzi o ofertę Forda to jesteśmy bezkonkurencyjni!!! Kliencie zadzwoń do Swarzędza na Poznańską 49.

Masten
@elita

Jesteś mistrzem reklamy ! Mam nadzieje , ze nie chorujesz i wszystko jest ok. Dzisiaj się nie przebija , tylko dba o bezpieczenstwo klienta i pracowników, wraz z rzetelną obsługą Mam nadzieje , ze w Waszej firmie poważnie traktuje się obecną sytuacje. Zycze zdrowia i wielu klientów. Twój przyjaciel.

PO
@Masten

W Swarzędzu na Poznańskiej kierownikiem jest Marcin tylko dlatego,że to jakaś rodzina do właściciela salonu w Warszawie. Dziwny koleś,ale to kwestia chasu, kiedy wszyscy kliencji tego salonu Forda będą przez niego przejęci.Możecie już się pakować nie wytrzymacie konkurencji.

Od roku pracuję w jednym z poznańskich oddziałów. Zaczęłam od niskiego stanowiska, za małe pieniądze, ale praca adekwatna do zarobków. Poza tym bardzo szybko można awansować i zwiększyć zarobki w 3 miesiące o 50%. Jest możliwość szkoleń, samorozwoju. Obiektywnie patrząc to jedna z lepszych firm, w których pracowałam i mogę polecić osobom, które szukają pracy.

Łucja
@Pracownik

Fajnie, że polecasz Bemo Motors Sp. z o.o., możliwość rozwoju brzmi naprawdę zachęcająco. A od jakiego stanowiska zaczynałaś i po jakim czasie udało Ci się awansować? Napisz proszę, jaka atmosfera panuje w tej firmie. Dzięki!

Śmieszne
@Łucja

Możliwość rozwoju? Cieszyć to się może ktoś, kto w innej firmie by nie awansował, bo tam nie patrzą na kompetencje i kwalifikacje. Jak potrzebują załatać dziurę, to Cię gdzieś wcisną, ale na dalszy rozwój nie ma co liczyć. Wyżej osadza się tych, którzy wiedzą gdzie się fałszywie uśmiechać. Kierownicze stanowiska piastują osoby bez żadnych umiejętności, często poniżej kompetencji swoich pracowników. (usunięte przez administratora) Nie ma żadnych szkoleń ani wewnętrznych, ani zewnętrznych. (usunięte przez administratora)

Hela

Witam, a jak wygląda praca w księgowości w Poznaniu Opłotki? Często jest ogłoszenie, polecacie?

Sebastian
@Hela

Też mnie interesuje ta sprawa. Jeśli wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną do Bemo Motors to koniecznie daj znać jaki był jej przebieg, zastanawiam się jakich pytań można się tam spodziewać.

Leonard

Odnośnie oddziału na ul. Oplotki Totalne (usunięte przez administratora) Nie dość że sami spartolili robotę to jeszcze proboja przypisać to klientowi poprzez dziewczynę na serwisie która z mechaniki wie tyle że słowo zaczyna się na literę M. Nie wiem jak ten cyrk funkcjonuje ale w życiu nie chciałbym tam pracować. (usunięte przez administratora) totalne. Nawet kawa w automacie nie współpracuje z podniebienie.

Niestety wszystkie opinie o tym serwisie to prawda. Mechanika mają za śmiecia! Mobbing na każdym kroku! Oczywiście zaczynając od szefa serwisu który tylko czeka żeby znaleźć coś żeby się przyczepić. Tylko wybiega ze szklarni i przeklina na Mistrza .....Ten tylko głową w piasek. Mistrz wprowadza tylko zamieszanie a jak potrzeba żeby podpowiedział to ucieka. I tak codziennie. Następny to gwarant siedzi tylko w internecie i się mądrzy....nie powie mechanikowi jak opisać zlecenie bo jak będzie źle to zwali na mechanika a sam umyje ręce..... przecież to mechanik napisał! Jest jeszcze kierownik doradcy.... wszędzie wsadzi nos ....szuka tylko błędów u mechaników..... następny temat to roboczogodziny zamykają na innych mechaników...więc jak ktoś szuka pracy żeby zarobić to tutaj nie zarobisz ! Z jednego mechanika już zrobili niewolnika ! Pracuję po 12 godzin.... Pracy w tym serwisie nie planuje się wcale...zasada jest prosta Mistrz rozdaje zlecenia do końca dnia tak aby nic nie zostało na biurku :-) Jak chcesz wziąć dzień wolny to zapomnij.... rok wcześniej musisz planowac. Jak się spóźnisz 15 minut to musisz odpracować godzinę za którą nie jest płacone tylko za przerób. Wpisujesz się na listę że jesteś 8 h a tak naprawdę po 10, 12 ...na przerwę też nie pójdziesz ..... Szkoda że nikt tego nie widzi.... Szkoda jest mi Diagnosty nikt z kierowników go nie szanuje a tak naprawdę to bez niego dopiero zobaczą. Sami będą szukać usterek ....Diagnosta ma z nich największą wiedzę ! ........Szkoda waszego czasu na tą firmę ! Ludzie będą się zwalniać grupami! Niestety dyrektorzy muszą zrobić krok do przodu i zmienić kierowników znaleźć odpowiednich ludzi na ich stanowiska. Wtedy może coś się zmieni uszanują ludzi. Będą mieli wyszkolonych mechaników i firma na tym zarobi. A tak przyjdzie mechanik na miesiąc i ucieka. I firma traci i pieniądze i opinie klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Bemo Motors Sp. z o.o. - Poznań

Bemo Motors Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 84 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bemo Motors Sp. z o.o.