Bemo-Motors

Poznań

Opinie o Bemo-Motors

Byłem na rozmowie w Warszawskiej Mazdzie, stanowisko sprzedawca części. Zaproponowano mi 1750zł brutto na umowę zlecenie. Tak małych pieniędzy nikt nie zaproponował mi a byłem na kilku rozmowach. W Hyundaiu na stanowisku doradcy serwisowego zaproponowali mi 2500zł netto w niezależnym serwisie 3000 netto plus premie. Nie warto tracić czasu. Obietnice dużych pieniędzy za 5 czy 10 lat, dobrze że nie za 15. Trudno wyszukać gorzej płatną w Warszawie.

uwaga na typa.

Pan od rekrutacji nie kompetentny, nie potrafi się przedstawić, wysłać maila , sms-a. Dziwne że firma zatrudnia takich ludzi? Odpowiada na pytanie pytaniem i wmawia ludziom nieprawdę . Psuje wizerunek firmy Bemo Motors- nie żałuję że rozmowa się nie odbyła .Telefon tego Pana to (usunięte przez administratora)trudny przypadek.

Dyrektor

Jeden wielki syf i wyzysk

Zainteresowany

Witam mam propozycje współpracy jako doradca serwisowy w bemo na mogilenskiej w Poznaniu jak wyglądają zarobki i klimat w pracy ??

Frank

Co znowu nie będzie kasy za urlopy?

agnieszka.s

beznadziejna firma i ludzie nia zarzadzajacy.

?

Ogólnie niepolecam nikomu

aga

prawda to że nie wypłacają nadgodzin? chciałam aplikować ale pracować za darmo po 12 godzin nie będę...

gibon

wyzysk. nie polecam

nick

Bemo Motors Poznań to dno. Adres główny jako kontakt to drugie dno. Zero odpowiedzi, fikcyjne oferty to domena tej firmy Nie polecam.

Kasztelan

Brak słów dno

środa

Polecam firmę osobom młodym bez doświadczenia, które mają dużo czasu i siły. Praca za grosze ale w Autoryzowanym Serwisie więc można złapać doświadczenie na początku kariery.

itd

Większość osób nie pracuje na etatach tylko musi otwierać działalność. Oczywiście żeby nie dostać kasy za urlop i zwolnienie. Nie zmienia to faktu, że Ci na umowach o pracę też nie dostają.

Mam wąsa mogę wszystko

Firma niestabilna jeśli chodzi o zarobki na opłotkach dzieją się rzeczy o jakich w głowie się nie mieści dlaczego w ciągu ostatniego roku zwolniło się bardzo dużo pracowników czyżby kadra zarządzająca nie miała pojęcie o pracownikach i kontakcie z ludźmi podejrzewam bardzo mocno mobbing na każdym kroku dużo ludzi się zwalnia i zaczynają się gorące krzesła kto nie pasuje wypada chyba juz się zaczęło niektórzy robią dobrą minę do złej gry szkoda i udają kupli ogólnie stwierdzam że pozwoli robi się nieładnie ciekawe jakie przetrzewrzniecia podejmie. Pan prezes związku z opłotkami podobno już wysłał ekipę kto was tak urządził

Inne

Jest tylu chętnych do pracy, że już zatrudniają Ukaraińców. A może dla oszczędności?

ten pisze prawde

Witam. Miałem propozycję tam pracować na serwisie super dojazd bym miał byłem na rozmowie i powiem wam szczerze że pieniążki słabe zaoferowali,hmm nie polecam

normalny

Dziwne jest w tej firmie sposób umawiania się na rozmowę o pracę. Najpierw facet dzwoni i proponuje dzień następny koło południa. Jak mu powiedziałem że możemy się spotkać ale za 2 dni "nie tak łatwo jest dostać wolne z dnia na dzień" to przystał na tą propozycję. Wziąłem sobie urlop i co? I d..a ani widu ani słychu. Jeżeli takie jest ich podejście do pracownika "musisz kiedy my chcemy i już" to może dobrze że tak się stało. Totalne D.N.O. Sojak a co to jest 1750x2=3500 brutto , to dużo według ciebie???? Tak jak napisałeś "ale musiałem zrezygnować ze względu na dojazdy" ,koszt jak mieszkasz dalej tych dojazdów samochodem wynosi od 500 do 1000 zł . Pozdrawiam.

Swojak

Kolego z Warszawy ,coś źle zrozumiałeś ,też tam kiedyś byłem , ale musiałem zrezygnować ze względu na dojazdy , te 1800 to tylko podstawa !!! a premia jest 100 % i więcej a zależy od wielkości sprzedaży, więc jak nie umiesz słuchać co się do ciebie mówi podczas rozmowy kwalifikacyjnej ,to tu głupot nie pisz !!!!

Kopia Alana

W tym nowym roku 2016 życzę wam abyście drodzy pracownicy przenieśli nam firmie Bemo Motors dużo sukcesów i wysokich rankingów w świecie motoryzacji ,tak że do roboty a o podwyżce możecie sobie tylko pomarzyć

Gość

W serwisie na Mogileńskiej w Poznaniu - wariactwo totalne, wielkie oczekiwania, zapieprz byle szybciej, byle więcej,byle max wyciagnąć z klienta nic nie dając mu w zamian. Nikt nie stawia na jakość! Pieniądze nie najgorsze, ale w porównaniu z ilością pracy słabe...dodatkowo większość ludzi na samo-zatrudnieniu. Jednym słowem...jak chcesz się zajechać to polecam. Dodatkowo kierownictwo po zmianach...chamstwo i oszołomy u władzy.

taki jeden

10000 nie mam ale 5-tka zawsze jest. To kiedy ta podwyżka?

Pan Komornik

He He He niby taka firma a pracowników tak mają w d..e ze chwile obudzą się jak już będzie za późno MADE IN POLAND

bond

Ciekawe na jakim stanowisku w Bemo świat auto zarabiasz ponad dziesięć tysięcy? Chyba tylko na dyrektorskim jak się fizycznym zabierze.

bond

Za urlop płacą na papierze ponieważ wyrównują sobie niższą premią. Więc idziesz na urlop nie zarabiasz, ewentualnie urwą przy następnej pensji.

szambo bambo

Pytanie mam do pyrek: CZY WAM TEŻ NIE PŁACĄ ZA URLOPY?

roman

Ilu ludzi musi się jeszcze zwolnic żeby pan prezes zobaczył ze w firmie jest żle?

idę chyba do watinu

Panie prezesie jak tak ma być BIEDA BIEDA I JESZCZE RAZ BIEDA to ja się wycofuje jak najdalej z tego czegoś,bo potem będzie za późno!!!

Sadam

2399 wypłaty po 10 latach harówy - O Nie!!!!

karon

Olafik, po takie info to najlepiej zadzwonić do nich, bo zanim tu ktoś Ci odpowie to może być już to oferta dawno nie aktualna, a tak to jak zadzwonisz to po 1 dowiesz się szybciej, po 2 u źródła, a po 3 będziesz miał pewność że są to prawdziwe informacje. A jak już coś będziesz wiedział to podziel się tym tu, może innym się przyda. Ja sam czasem myślę żeby zmienić robotę na Bemo Motors ale ciężko mi podjąć decyzję

ania

Byłam na Mogileńskiej na rozmowie i Pani która prowadziła rekrutację nawet ręki na dzień dobry i do widzenia nie podała...górnolotność i prostactwo!

xxx

Kiedyś Bemo było firmą wartą polecenia. Z wynagrodzeniem bywało różnie, ale najważniejsi byli ludzie i zespół, który mógł zrobić na prawdę dużo. Dzisiaj nikt już tam nie szanuje pracowników z doświadczeniem, mottem przewodnim faktycznie jest tekst" jak Ci się nie podoba to ...... " Nowi.....hmmmmmm ktoś to dobrze określił banda nierobów odbębnić swoje 8h tak żeby się nie namęczyć. Stara załoga robi co może, aby to jeszcze składać do kupy, ale ile można walczyć z wiatrakami..... Kiedyś w tej firmie liczył się człowiek a teraz...... tabelki... szkoda bo ludzie na prawdę chcieli tam pracować, tylko że nowe pomysły kadry zarządzającej odbierały im kreatywność i zamieniały w bezmózgie roboty.....nimi zdecydowanie łatwiej sterować i nie chcą walczyć o swoje...

Atut

Bemo Motors Szczecin ul. Pomorska115B hmm.. dużo by pisac o tym zakładzie , nie jestem pracownikiem od prawie roku ale to co sie działo za mojej kadencji było szokiem , brak słów ;) Dyrektorzy , doradcy serwisowi naprawiają swoje auta po kosztach , tworzą książki serwisowe , auta prywatne są na pierwszym miejscu , ludzie okrajani sa z własnych pieniędzy a pozbawienie premii za urlop jest po prostu wyzyskiem ludzi !! SZKODA ŻE DYREKTOR Z POZNANIA BLIŻEJ SIĘ NIE PRZYJŻY ;(

bumar

Ja w ciągu trzech lat dostałam podwyżkę z 1400 na 1500 normalnie szał po miesiącu od tej pożyczki poszukałam nowej pracy w której mam dwa razy tyle a roboty połowe mniej. Bemo Motors to tylko na kontrakt

jkf

Ja zmarnowałam tam 5 lat jak zaczynałam w księgowości na mogileńskiej miałam 1400 zł jak odchodziłam ( zwolniłam się sama) miałam 1480 zeta Normalnie dziki szał

Dyrektor

Fajnie jest być w tej firmie dyrektorem:) mało robić - dużo brać, czasami wyspowiadać się Prezesowi, i znowu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robić:) A prawda jest taka że garstka roboli tych za 1500 zapiernicza na coraz większe grono kierowników, dyrektorów oddziałów, dyrektorów działów itd. Tych za 1500 jest coraz mniej i nikt w dobie kryzysu tego jeszcze nie widzi, że dzięki nim funkcjonują jeszcze na rynku. Ale życie wcale nie jest takie kolorowe nawet dla nich, trzeba spłacić sporo kredytów zaciągniętych na nowe oddziały, a rynek samochodowy nadal kuleje.

pr

Mój poprzednik z nickiem tf.... pewnie palec trzyma tak głęboko komuś z kierownictwa,że ten jak (usunięte przez administratora) to nawet nie poczuje.No cóż są ci co pracują i tacy co palce głęboko w (usunięte przez administratora) trzymają.....Pozdrawiam Pana Prezesa,i jego wiernych popaprańców.

tf

Wam się w głowach popierniczyło! Jak by tak było to bemo nie było tak dużą firmą... A popaprańcy i nieroby piszą komentarze na tym marnym portalu dla nieudaczników!!! Wy się nadajecie naprawdę tylko do [usunięte przez moderatora] a 1500 to na kwartał dla was to i tak szkoda... nieroby(usunięte przez administratora)

alien

prawda to że płacą 1500 zł-NIE WIERZYŁEM!!!!!! heh tyle to ja wydaje na ogrzewanie miesięcznie w zimę :) ŻENADA!!!!! I TYLE

ktoś

I tak długo się utrzymuje, widząc to co robi

Nick

Zgadza się, ta Pani pracowała w erze, uważała się za super sprzedawcę ale bez ludzi którzy na nią pracowali, nie osiągnęła by nic. Przyjechała warszawka i wyrzucili na zbity pysk:) Zabrali samochód, laptopa i telefon, ciekawe czy miała na bilet. Dostała paragraf za handel bazą klientów, poszła do orange, tylko na dwa - trzy miesiące, bo handlowała z playem bazą klientów i znowu na zbity pysk:) Oczywiście podała do sądu erę i orange, ale nie wiem z jakim skutkiem. Ta osoba sprzeda wszystko na co jest popyt, ale z marnym skutkiem dla pracodawcy

nick

To może trochę o nowym oddziale na opłotkach, gdzie nawet przeciągu nie ma:) Zatrudnili sobie panią dyrektor (usunięte przez administratora) Zaczynając od tego że o samochodach nie ma kompletnie pojęcia, to sprzedawcą jest takim, że z każdej firmy wylatywała z hukiem, lub też dyscyplinarnie, ciekawe kiedy się poznają na panience (jak sprzeda ich bazę klientów, jak u poprzednich pracodawców) Prezes pewnie jest nieświadomy, że pracownicy wprowadzili mu konia trojańskiego do firmy

oooo

Ogólnie to co się dzieje w oddziałach Bemo nie jest winą Pana (usunięte przez administratora) lecz ludzi zarządzającymi tymi oddziałami wiadomą rzeczą jest że każdy "Dyrektor" zarządzający nie swoją firmą obsadza się swoją rodziną i znajomkami to jest właśnie Polska. Trzeba tylko zadać sobie jedno pytanie do czego to prowadzi?? bo na pewno nie do lepszego.

ktos

W tej firmie sa sami (usunięte przez administratora) pracownicy sie boja zrobic niewłaściwy krok żeby nie byc zwolnionym Tam zwalniają osoby które zapieprzaja a zostaja te co nic nie robia.

ja

To nie pracuj (usuniete przez administratora)

zorientowany

Zgadzam się z poprzednikam, oszustwo i wyzysk a co robią kierownicy woła o pomste do nieba, kierownik magazynu w szczecinie WP nie dość że nic nie potrafi, to używa samochodu służbowego jako taxi do domu i na wakacje, nie mówiąc o (usunięte przez administratora) nie będę tutaj wspominał o licznych przekrętach bo wszyscy to wiedzą przecież :) może w końcu prezes uświadomi sobie jak go własna kadra zarządzająca (usunięte przez administratora) na kase (usunięte przez administratora) najwyższy czas OTWORZYĆ OCZY!!! co do poprzedników w Szczecinie PIP był i bemo zapłaciło karę ale i tak nic ich to nie nauczyło! Oczywiście pracownicy winni i paru wartościowych ludzi (usunięte przez administratora)

Firma w której sprawiedliwości nie uświadczysz. Potwierdzam to co poprzednik - Państwowa Inspekcja pracy by się tam nie nudziła, oj nie :) Pracownik traktowany jest tam jak zło konieczne. Najśmieszniejsze jest to, że prezes chyba nawet nie jest tego świadom co robią niektórzy jego dyrektorzy. Jak ich oszukują. No cóż - skupiony na rozwoju malutkich nie widzi

pracownik zrobiony w jajo

Zgadzam sie z tym co przeczytałam. (usunięte przez administratora)Większość spraw \"na gębę\" niewiele na piśmie wiec nie udowodnisz.... PIP miałaby tam co robić. Zasady rozliczania urlopu i chorobowego wołają o pomstwę do nieba! Najpierw nakiczają jak za urlop a potem te wszystkie dodatkowe pieniądze (no bo brane z średniej) są odejmowane!!! od premii!! Od lat nie waloryzowane pensje pracowników, słowo podwyżka nie występuje w słowniku zarządu i dyrektorów. Dyrektor kadr wszędzie węszy spisek :) Ale tego, że okrada pracowników nie widzi. Króluje hasło - jak Ci sie nie podoba to (usunięte przez administratora) Wszystko w tym temacie

Zostaw opinię o Bemo-Motors - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bemo-Motors