Opinie o bemomotors.pl - Bemo Motors Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bemo Motors Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bemo Motors Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bemo Motors Sp. z o.o. w Poznań

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Beznicku

(usunięte przez administratora) ALERT! Jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem pracy na recepcji w serwisie Forda na ul. Bukowskiej w Poznaniu- przestań, chyba, ze stać Cię na cotygodniowe wizyty u psychologa. Samozwańcza królowa owej recepcji, która prawdopodobnie ze względu na swój wygląd jest pogrążonym w kompleksach smutnych człowiekiem, zgnębi Cię psychicznie przy wszystkich akurat obecnych, na każdym kroku doświadczysz nieuzasadnionej krytyki i niewybrednych żartów na swój temat. Jeżeli chodzi o szefa serwisu, również nie można powiedzieć nic dobrego. Polecam trzymać się z daleka od tego miejsca, ja wytrzymałam niecały miesiąc.

Łysy
@Iza

Pracownik kradł paliwo czesto. Kilka razy w tygodniu.

Jak często w Bemo Motors Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 26 kwietnia na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

BA
@Były

Jak duże doświadczenie i umiejętności musi mieć kandydat? Poza tym, piszesz, że pracownicy nie mają żadnej możliwości rozwoju... A awans wchodzi w grę?

XD Nowy wpis

Dodam swoja opinie...Moja Historia zaczyna sie od oddziału na ulicy Bukowskiej. Z poczatku bylo wszystko okej, ale tylko z początku. Atmosfera byla bardzo przyjemna. Byly smiechy, hihy i tak dalej ale tez bylo duzo pracy. Pracowałęm na myjni, i tam zawsze bylo roboty tyle ze smialo mozna bylo powiedziec ze ludzi za malo a roboty za duzo, ale szef serwisu Bukowskiej jest najmadrzejszy bo on wie wszystko i uwazał ze dwoch pracowanikow wystarczy, ale to ze dwoch pracownikow pracowalo dluzej bo wymuszal na nich to szef, i to za darmo pracowali te nadgodziny, to nadaje sie do cyrku. Wymuszenia podczas rozmowy z pracownikem byly codziennoscia. Typowy burak ktory nie ma żadnego doswiadczenia w zarzadzaniu ludzmi. Szef osmieszał pracownika przed innymi pracownikami. Na procownikow mowi ze sa (usunięte przez administratora) idiotami. Sa nagrania z rozmow z szefem i bedzie sprawa kierowana do PiP-u w sprawie (usunięte przez administratora) Potrzebuje tylko swiadko ktorzy by poszli ze mna, najlepiej pracujacych jak i tych ktorych zwolnil ten gosciu, mam kilku ukraincow i jedna ukrainke ktora byla przez szefa serwisu na bukowskiej traktowana bardzo zle. Jest nagranie jak do niej mowil ze jak nie ma pieniedzy na jedzenie to on jej odda swoje sniadanie, i to powiedzial podczas wyciagania kubkow plastikowych z kosza na smieci bo jej kazal tak robic, myla je, wycierala i odkladala klientom zeby mogli je ponownie uzyc. Takich Historii jest o wiele wiecej. Prosze o kontakt na e mail osoby ktore chca isc do PiPu i sadu pracy razem ze mna i udaremnic pana Szefa znajacego sie na wszystkim, i te osoby ktore mu w tym pomagaja Bemo@AferyGmail.com

Beznicku

KOD
@Beznicku

Niesamowite, jak trafna jest ta opinia.

@KOD

Ty też doświadczyłeś takiego zachowania albo byłeś świadkiem takiej sytuacji? To czemu tego nikt nie zgłosił wyżej? Nie można się dogadać między sobą na recepcji szczególnie że osoba o której ktoś wcześniej wspomniał nie jest kierowniczką.

łysy
@Beznicku

I to jest prawda, osobiście znam osoby, które miały poważne problemy psychiczne przez Szefa serwisu i wydały dużo pieniędzy na leczenie u psychiatry. Ale to Prezesa Bemo Motors nie interesuje, liczy się Pieniądz u Prezesa na koncie.

łysy
@Sławomir

Nawet jak zgłosisz tego typu Fakt/Sprawę, to zostanie ona zamieciona "Pod Dywan" i konsekwencję poniesiesz TY (Osoba zgłaszająca sprawę ) a nie osoba która nęka, kradnie, zle wykonuje swoje obowiązki. Znam przypadek gdzie jeden z Pracowników myjni kradł paliwo, Drugi go na tym nakrył i doniósł na niego do Szefa serwisu. Niestety wyleciał ten co doniósł , a ten co kradł, kradnie dalej i pracuje na tym oddziale dalej...

Iza
@łysy

Naprawdę nie zwalniają za kradzież? Często to robił, nikt inny nie próbował tego zgłaszać poza tamtym pracownikiem? Jak firma argumentowała te zwolnienie? Mąż zastanawia się nad aplikowaniem do serwisu w Szczecinie, panuje tam aż taka zła atmosfera jak dużo osób pisze?

Łysy Nowy wpis
@Iza

Pracownik kradł paliwo czesto. Kilka razy w tygodniu.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Bemo Motors Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży? Pojawiło się 26 kwietnia na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Były
@Pytanie

Szkolenia w tej firmie to fikcja tylko w ogłoszeniu. Szkolenia mają tylko pracownicy którzy mają te Szkolenia narzucone z góry np.przez importera. Bemo przejmuje firmy z pracownikami już wyszkolonymi. Nowi pracownicy nie mają żadnej możliwości rozwoju

BA Nowy wpis
@Były

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bemo Motors Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Doradca Serwisu Mechanicznego?
logo firmy Elektromechanik maszyn i urządzeń budowlanych
Polkowice
Wigropol Sp. z o.o.
(22 opinii)
logo firmy Pracownik produkcji
Kalisz
Eurogo Justyna Palimąka Marcin Zaremba s.c.
(2 opinie)
logo firmy Wykwalifikowana krawcowa/szwaczka - firanki i zasłony
Poznań
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
(20 opinii)
logo firmy Tokarz CNC
Wrocław
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
GF
Inne

Nie pragnę dramatów, ale raczej szukam dobrego lądowiska. Tutaj Specjalista ds. IT wygląda mi na takie, ale mam pytanie o ilość podróży służbowych do oddziałów. Jakie auto ma się do dyspozycji? To samodzielne stanowisko, czy jest jakiś zespół heldeskowy większy?

mm
@GF

Nie podróżujesz, siedzisz w ciasnym jak nora kantorku i dostajesz (usunięte przez administratora) za wszystko

EO
@mm

Aż taka kiepska atmosfera że nie traktują pracownika z szacunkiem? To praca głównie stacjonarna? Można ja wykonywać też w systemie hybrydowym? Jakie jest do tego podejście?

M.A

To jak się ludzi traktuje chcących pracować i zarabiać na życie to szok. Mąż od 4 dni przychodząc do pracy w tej firmie prosił codziennie o umowę. Codziennie odpowiadano jutro. Na,stanowisku , którym pracował miały być zatrudnione 4 osoby. Jednak przez 3 dni wykonywał ją sam , ponieważ młodzi ludzie nie dawali rady i po godzinie odchodzili do domu. Obiecano mu , że będzie zarabiać pewną kwotę. Jednak dzisiaj po wizycie prezesa ( on się nie zgodził na propozycję osoby zatrudniającej męża)został poinformowany, że za najniższą pensję go przyjmą. Mąż ma 22 letnie doświadczenie na stanowisku A potraktowano go jak śmiecia. Brak sił i nerwów na to wszystko. Zrezygnowany wrócił do domu...razem postanowiliśmy, że jutro już tam nie idzie. NIE POLECAM TEJ FIRMY ZA TO JAK A' la PREZESIK TRAKTUJE LUDZI...

GL
@M.A

Powinni od razu podpisać umową bo takie zwodzenie to faktycznie mogło być coś na rzeczy jeśli chodzi o warunki. Nie dało rady negocjować stawki skoro inna była obiecana? Powiesz ile obiecali a ile w rzeczywistości chcieli zapłacić?

KM
@M.A

Zupełnie normalna sytuacja w tej pseudo firmie. Bardzo mi przykro ze spotkała państwa taka sytuacja ale nie są państwo jedyni którzy zostali w taki okrutny sposób potraktowani. Mam nadzieje ze więcej osób zdecyduje się mówić i tej (usunięte przez administratora) która się tam wyprawia…..obiecują gruszki na wierzbie, rozwój a jak to się kończy to każdy kto w tej firmie pracował wie. Wielkie NIC. Zwalniają jak im się podoba bez wytłumaczenia, dziewczyna z która współpracowałem została zwolniona z dnia na dzień a to jak ja każdy obgadywał to się w głowie nie mieści. Wyzwiska, upokarzanie i obgadywanie za plecami. Obrzydliwe. Państwu życzę przyjemności, a wszystkim poszkodowanym życzę odwagi aby mówić co dzieje się w tym miejscu!!!!!!!taki prestiż….jak z koziej …. Trąba

ktoś

Nepotyzm, kolesiostwo, (usunięte przez administratora) Zatrudniają swoich

Bianka
Inne

Cześć, mój mąż myśli nad aplikacją do nich na Specjalistę ds. Gwarancji :) Ma 10 letnie doświadczenie w serwisie ASO, powiedzcie mi, czy osoba na tym stanowisku ma poza podstawą jakąś premię? Oferują zniżki na produkty firmowe, ktoś wie jakiej wysokości są te zniżki i czy obejmują one zakup aut u nich?

Zainteresowany
Kandydat

Witam, czy ktoś mógłby podzielić się informacją jak wygląda praca w księgowości? Właśnie wskoczyło ogłoszenie. Czy można liczyć na elastyczny czas pracy?

Jaki jest wkład kierownictwa Bemo Motors Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aaaaas

Nie polecam pracy w bemo Motors Ford w Rzeszowie, dyrektor papuga to osoba która nie nadaje się do rządzenia a jedynie zamiatania ulic. Wredny człowiek, kłamca, materialista, zero wyrozumiałości, ludzkiego traktowania. Nikt go w firmie nie trawi... Mobbing i złe traktowanie ludzi jak przedmioty. Jednym słowem kawał (usunięte przez administratora)

@Aaaaas

No wiesz, każda firma liczy na zysk więc większość dyrektorów jest materalilistmi jak zależy im na wynikach. No ale wiadomo że praca ludzi i ich dobre traktowanie jest ważne. Jeśli chodzi o kłamstwo to co takiego ci obiecano i nie zostało dotrzymane? Jakieś warunki na umowie?

swarzędz

Napiszcie ile można zarobić jako mechanik w normalnym trybie pracy t.j. 8 godzin. Ile jest pracujących sobót. Czy płacą za urlop. Dzięki.

@swarzędz

na obecne czasy 2400 do 3500 na rękę, przy wyrobieniu ok 150 godzin

Kamil
@pracownik

To ciekawe. Mechanik 3500zl na miesiąc? Właśnie odebrałem auto z naprawy w tym serwisie i na fakturze liczą sobie 165zl/godzinę. Wiec, jeśli mechanik dostaje z tego 23zl/godzinę to nieźle tam rąbią mechaników.

Blacharz
@pracownik

To tyle co w biedronce ????????

Edyta
@Blacharz

zwróć uwagę tylko, że to stawka sprzed dwóch lat jest. do dziś raczej wzrosło? Ile w zasadzie powinno być, żeby było adekwatnie, jak rynkowo z tym jest?

Bemo Motors Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Recepcjonista. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 4500 PLN?

Lola
@Administrator

Najniższa krajowa

Sylwia
@Lola

Ale tylko podczas okresu próbnego jest najniższa krajowa czy potem też? Od czego zależą możliwości uzyskania podwyżki albo premii?

Lola

Nie polecam pracy w bemo w oddziale w Rzeszy, dyrektor adam p. To (usunięte przez administratora) Wredny, wstrętny typ człowieka, masakra jednym słowem. Fałszywy i mściwy. Oby karma wróciła..

Artur
@Lola

są dwa rodzaje kierowników. jedni motywują i wspierają a drudzy są świniami. dlatego ci drudzy zawsze szukają ludzi do pracy. największym baranem okazuje się prezes który wierzy w brednie świni.

Weronika

A dlaczego nie pracujesz w tej firmie już?

QWERTY

Czyli nic się nie zmieniło..... Szkoda.. Ciekawe kiedy wreszcie się ogarną. W całej grupie.

Magdalena

A ten szef często kontaktuje się z byłymi pracownikami? Takie telefony u nich to normalne?

@Weronika

Właśnie ze względu na "szefa" serwisu i jego podejście do pracowników. Nie ważne, czy ktoś popełnił błąd czy też nie. On spełniał się tym, że mówiąc kolokwialnie mógł kogoś (usunięte przez administratora) Trzeba być mu posłusznym i dawać się poniżać, wtedy ludzie pracują dlugo.

Ilona
@Były pracownik

A jak z rotacją w firmie? Ludzie odchodzą, czy raczej wytrzymują w takich warunkach?

Mietek

Nie polecam, właściciel i jego "derektorzy" zatrzymali się z zachowaniem w latach 90-tych,pracownicy nic nie znaczą, (usunięte przez administratora)

Durektor
@Mietek

Mietek, jak masz jakieś wątpliwości bądź trafne uwagi to przyjdź i porozmawiaj. Chetnie posłuchamy i wyciągniemy wnioski na przyszłość . Sam taki anonimowy wpis jest dość „ słaby”. Pozdrawiam lata 90????‍♂️

Czaban
@Durektor

Wątpliwości i uwagi zostały przedstawione. Anonimowa odpowiedź nie jest lepsza. Pozdrawiam serdecznie Czaban

Dominika
@Czaban

Czyli rozmawiałeś/łaś z pracodawcą na temat tego, co warto byłoby zmienić w firmie? Możesz zdradzić, co to takiego i jak się do tego odniosło kierownictwo? Jeśli mogę wiedzieć, to rozmowa była inicjatywą jednej osoby, czy zebrała się większa grupa pracowników?

Ktoś - i inni co manipulują
@Mietek

Potwierdzam

katzerbluth
Kandydat

właśnie idę no rozmowę o pracę jako .zobaczymy co będzie

Sylwia
@katzerbluth

Jako kto, bo chyba coś Ci ucięło wiadomość? Powodzenia! :)

Konrad
Inne

Gwarancja Ford Protect to zwykłe naciąganie klientów na dodatkowe koszty. Od trzech miesięcy próbuję odzyskać koszty które poniosłem za granicą na naprewę DPF który jest objęty tą gwarancją. Nie polecam Bemo Motors w Jelonku k Poznania!

beznika
Inne

Kupiłam dzisiaj samochód w Bemo Motors. Wprawdzie trzeba było czekać (wina pandemii, nie forda), to cała reszta odbyła się, jak należy, a nawet bardziej. Miła atmosfera, zarówno w punkcie sprzedaży, jak i przy oddawaniu starego auta w komis, a także przy zawierania ubezpieczenia ( a kiedy trzeba było to i w blacharni). Wprawdzie jestem klientką Forda od wielu lat, to jednak nie sądzę, żeby to powodem dobrego traktowania. Oni chyba tak mają... Zresztą przez tyle lat bywania w Bemo nie byłam nigdy świadkiem jakiejś scysji z klientem (nie mówiąc o awanturze).

Inne

Chce kupić części do forda. Jeśli zamówię to przesyłka kurierem jest szybko realizowana, czy czeka się dość długo na sprowadzenie towaru z zagranicy? Zależy mi na czasie, więc to dla mnie ważna kwestia.

Do Sławomira
@Sławomir

To raczej nie jest pytanie na ta stronę...

Zostaw merytoryczną opinię o Bemo Motors Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Bemo Motors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bemo Motors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bemo Motors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bemo Motors Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 86 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188