Bemo-Motors

Opinie o Bemo-Motors

Pracujacy
użytkownik zarejestrowany

Jak zawsze zdania na temat firmy są podzielone. Nie bardzo rozumiem opinii @Dżordż, ponieważ właściwie wg Ciebie wszystko jest złe. To jak wiesz nie jest prawdą. Zastanawiające jest po co tak piszesz. Czyżby konkurencja chciała zaszkodzić firmie Bemo-Motors?

Dżordż

Od stycznia 2017 ta firma jest na równi pochyłej. Zmiany w kadrze zarządzającej równie niepotrzebne co przyloty misia z Poznania. Dziwaczna i niezrozumiała polityka kadrowa. Siwy Pan rzeczywiście zajmuje się myciem swojego samochodu i "malowaniem trawników na zielono" przed przyjazdem misia. Nie polecam, chyba że ktoś lubi podwójne standardy i wyższy poziom absurdu. Zespół handlowy, doradcy serwisowi itd, atmosfera między ludźmi bardzo ok. Myjnia to porażka. Tyle w temacie.

Dżordż

Bodzio
użytkownik zarejestrowany

Bemo-Motors fajna firma i jak człowiek już się zakorzeni to nie zamieniłbym jej na inną. Narzekających zawsze będzie dużo, najważniejsze że ludzie potrafią ocenić wypowiedzi na takich forach jak ten.

sermech

Pracuje w Bemo Warszawa już jakieś 3 lata i nie narzekam. Rotacja pracowników jest spora ale tylko tych którzy przychodzą i myślą że siądą na 4literach i będą mu płacić nie wiadomo ile za nic. A takich ludzi mnóstwo nic nie umie, nic nie robi i narzeka że wypłata słaba. Dla tych co chcą pracować i pokazać na co ich stać jest miejsce i kasa też spoko. Szukają doradców serwisu i mechaników(nie wymieniaczy) Stara gwardia tym co chcą stać się jej częścią zawsze chętnie pomagają i trzymają się razem. Pozdrawiam

Bartek
użytkownik zarejestrowany

@Jac. Czysta złośliwość przez Ciebie przemawia. Czasami dobrze jest spojrzeć w lustro zanim ocenimy innych. Zawsze winy szukamy poza sobą a nie zawsze to jest dobre.

Jac.

Wymienić wszystkich dyrektorów , koniec kolesiarstwa.

Wujo

Szkoda marnowac czas tam pracujac.

Gregor
użytkownik zarejestrowany

Praca w firmie Bemo-Motors jest ekstra ale nie dla wszystkich. Taka firma nie będzie trzymała osób które się nie nadają do pracy. Tu trzeba mieć umiejetności.

podniecon

Ludzie ludzie cuda w tej budzie mam na myśli bemo Warszawa , dają około 3500 netto i premia do tego. Idę jak ślepy kret w ciemno. Niech mnie biorą mogę i podłogi czyścić i byty pastować za taka kasę!!!!!!

Agata
użytkownik zarejestrowany

Jestem Redaktorem firmy GoWork.pl. Moim zadaniem jest poznanie firmy i przedstawienie Wam informacji dotyczących pracodawcy. W przypadku pytań proszę o kontakt pod adresem redaktor@gowork.pl

Nick

Witamy moderatora.

Agata
użytkownik zarejestrowany

Firma posiada obecnie kilka aktualnych ofert pracy, min. Mistrz Serwisu Mechanicznego. Aplikował już ktoś na to stanowisko? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna?

beniu

Widzę , że tylko sprzedawcy są zadowoleni. Reszta to zło konieczne?

ignacy
użytkownik zarejestrowany

No to jest rzeczywiście słabe @mateusz ale jak przyszedł jakiś odgórny rozkaz no to firma nie miała pewnie wyboru, zaproponowali jakąś rekompensatę chociaż?

Mateusz

Witam, pod koniec sierpnia byłem na rozmowie w Bemo w Warszawie... Rozmowa przebiegła wyśmienicie, rozmawiałem z Panem dyrektorem Michałem B.... Miałem dostać odpowiedź w ciągu kilku dni czy się dostałem czy nie... Dostałem odpowiedź następnego dnia "witamy w zespole". Udałem się wypełnić kwestionariusz osobowy etc... Złożyłem wypowiedzenie u obecnego pracodawcy, ostatniego dnia mojego wypowiedzenia i dwa dni przed rozpoczęciem nowej pracy w Bemo dostałem o godzinie 19, od Pani z HR wiadomość o zmianie polityki firmy i reorganizacji pracy w oddziale w Warszawie bo szefostwo jest niezadowolone z rentowności oddziału i wycofują się z mojego angażu, tak się nie robi, to jest traktowanie człowieka jak pomiotło, zostawiając go na lodzie.

Bomba
@Mateusz 29.09.2016, 09:06

Czasami tak bywa, przykro ale cóż. Tu ewidentnie kto komuś nie przekazał w odpowiednim czasie informacji.

zaza

jest jest super

Michał

Firma pomimo zapewnień na rozmowie nie udzieliła informacji zwrotnej po odbytym spotkaniu rekrutacyjnym. Czytając opinie z dużym prawdopodobieństwem mogę stwierdzić, że traktowanie ludzi w sposób jaki jest tu opisywany jest prawdą. Skoro już na etapie rekrutacji wychodzą niedociągnięcia i brak poszanowania dla ludzi.

Nowy-Stary

Jestem już drugi rok w Bemo Warszawa. Możecie nie wierzyć malkontenci, ale jest OK. Zacząłem sprzedawać - zacząłem zarabiać i jestem zadowolony. Relacje w środku wzorcowe. Dyro marzenie. Zespół się cementuje. Do zobaczenia za rok.

hatersgonnahate

Ja już jestem wieloletnim pracownikiem w Bemo co prawda ani Warszawa ani Poznań i sobie chwalę, tak samo jak większość kadry. Od 5 lat mamy 85% takiego samego składu. Zarobić można i to 4ro krotność podstawy ale trzeba być królem sprzedaży, wszystko zależy od własnych umiejętności. A to, że przychodzi czasem pracownik, który chce się porozumieć z klientem a sam dokładnie nie wie o czym rozmawia lub mechanik który ledwo sobie poradzi z rowerem to już nie jest wina Bemo Motors ani dyrektorów tylko kompetencji samych pracowników. Ja się z tej firmy jeszcze na pewno długo nigdzie nie wybieram.

Stuart

Ej nie zgadzam się. Przeglądałem sobie goworka rozrywkowo szukając opinii o firmie, w której pracuję. Sprzedaję leasing. Współpracuję z BEMO w Warszawie. Firma przeszła gigantyczną przemianę. Ma nowego dyrektora jakoś od 2013 roku - i to on napędza sprzedaż i standardy. Każdy ma coś do swojego szefa, ale BEMO przeżyło skok cywilizacyjny. Czy można zarobić? Hehe generalnie handel samochodami jest dobry dla kogoś kto to już robił dawniej albo dla kogoś kto startuje i nie ma żadnych zobowiązań finansowych. Ale reasumując zarobić można. To zależy w ponad 50% od Ciebie. Firma dała miejsce, samochody, telefon itd. SPRZEDAJ. Ci co narzekają a znam wielu to ludzie bez sprzedaży którzy rozczarowani odeszli lub zostali zastąpieni. Dealer jest dobry tylko serwis przeciętny niestety.

Poznań

Sądząc po wpisach, przeważają Warszawiacy ! Uwierzcie w Poznaniu również MOGIŁA !! Zwalniają dla rozrywki bo Pan/Pani dyrektor/kierownik miał/a zły humor lub "ochotę zwolnić". Zarobki wręcz śmieszne ! Kompletny brak współpracy między pracownikami ( pozabijali by się wzajemnie ). Nie ma mowy o kulturze osób na wyższych stanowiskach, im wyższe tym więcej słomy z butów wystaje. Wciąż nerwy, o co tym razem się przyczepią ! DNO ! DNO ! DNO ! Warunki pracy ? Upał = karetki pod salonem bo pracownicy słabną.

Bolo Yeung
@Poznań 18.07.2015, 20:41

Pan prezes nie wie kto zarabia dla firmy pieniądze. Nie są dyrektorzy tnąc pensje pracownikom. Nie polecam.

disti
użytkownik zarejestrowany

wiecie może czy pasjonat samochodów znajdze tam jakieśklawe zajęcie w tym sallonie bemo motoors, jestem fanem tego meisjca bo tam tyle marek jest samochodów i pojazdów w ogole ze mozna sobie wszystko poogladac podotykać i pojezdzic. dealerzy znani mam nadzieje, ze jakos tam sie da zalapac bez problemow iwekszych .

pracuś bez pracy
użytkownik zarejestrowany

cześć wszystkim tutaj forumowiczom, aktualnie pilnie potrzebuję nowego pierwszego zatrudnienia i polecano mi właśnie Bemo-Motors. ale w ciemno nie wchodzę w nic, sorry taki mamy klimat. muszę mieć wiedzę co i jak w firmie. najważniejsza sprawa, ile jest u nich podstawy netto i jak procentowo się prowizje przedstawiają?

Szybki

Pracuję w Bemo Wawa od 4 miesiecy. Po raz pierwszy przeczytałem wpisy. Nie rozumiem tych wpisów. Tak naprawdę to jest normalnie, atmosfera i relacje super. Sprzedałem parę wózków i dostałem kasę jak nalezy. Układy mam w d...., sprzedaję i zarabiam. Tyle.

mechanik

Czy ktoś wie jak wyglądają tu warunki dla mechaników? Jak zarobi, jakie systemy płacowe?

Jaco

Katastrofa, wszechobecna bieda , brak standardów i brak fachowców!!! Tylko spapucisły dyrektorek z polmozbytu który powinien się nazywać "Jarząbek" , jak ten z Misia :) Jego główną rolą jest wpatrywanie się w kamery i codzienne mycie auta, by w każdej chwili być gotowym do pędu na lotnisko po swego poznańskiego pana :D (usunięte przez administratora)

Panowie patrząc na trzy ostatnie posty , jeden niech się weźmie do roboty , drugi niech przeanalizuje co robił źle , ponieważ to wy kreujecie/kreowaliście to co jest w tej firmie a na pewno : "..firmie to wszechobecny brak kompetencji i niesamowita rotacja pracowników...".

Nowy

Nie jest tak źle. Minimalna krajowa jak nie sprzedajesz ( bo nie masz premii wynikowej), ale jest. Nawiązując do P - jeden drugiego napędza w narzekaniu, a jak potrzebuję wsparcia przy sprzedaży to wszyscy zarobieni. To takie błędne koło narzekactwa malkontentów. Je jestem zadowolony.

Ziomek

Jedyne co by się chciało powiedzieć o tej firmie to wszechobecny brak kompetencji i niesamowita rotacja pracowników - którzy już po miesiącu wiedzą, że wdepnęli w (usunięte przez administratora). Wszystko dzieje się za plecami, które namiętnie obrabia siwa podróba dyrektóra, paputek prezesa nie mający pojęcia o funkcjonowaniu dealerstwa , a wciskający nos we wszelkie sprawy. Wynagrodzenia katastrofalnie niskie i na "śmieciówkach" więc jak kogoś bawi praca za darmo na zlecenie to będzie to odpowiednie miejsce dla niego :) Atmosfera bardzo ciekawa, jednocześnie jest tam dużo miłych osób, ale za razem masa szczurków, które sprzedały by własną matkę by wejść krok głębiej w tyłek "zarządzającym" poznańskim chłopcom :P Ogólnie mówiąc , niezły kabaret, którego nie polecam nawet najgorszym wrogom :P

Samsel

Prawdę mówiąc plany są wykonalne. Nie ma dramatu. Płacą jak każdy ( chociaż raz zagarnąłem premię - bo zrobiłem plan i było całkiem fajnie :), ale przynajmniej atmosfera jest OK i chce się żyć.

olo

Nic się nie zmieniło !!!! Plany wybujane w kosmos, nacisk i bezwzględne podejście dopracownika. Zwolnić mogą cię za byle co wystarczy że nie przypasujesz zarządzającemu. Szef ogólnie udaje że nic nie wie ale to nie prawda, ogólne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam..

bgo

po 1 roku pracy,jeśli ta firma tyle wytrwa,zdasz sobie sprawę ze wszystkiego.......................

Nowy

Odpowiadam na wcześniejsze. Na zewnątrz + 30. Naprawiona klimatyzacja i jest OK! Atmosfera nadal OK. Pensja rzeczywiście tak sobie, ale sprzedałem tylko 1 auto :(. Coś mi się zdaje żeś malkontent :).

zep

byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej i nie było nic dziwnego, jedynie zarobki marne 1700-1800 na okresie próbnym, później niby więcej + procent od sprzedaży. Zapytałem sąsiada bo pracował u nich to mówi że nie chce mieć z tą firmą nic wspólnego i też mówił że wszystko jest na gębę - nic na papierze

Hola

A ciekawe, czemu kolega któremu najbardziej w pracy przeszkadzał brak klimatyzacji i latające samoloty nie pochwalił się swoimi wynikami sprzedaży? Może nie ma czym? A złej baletnicy ...

były

to poczekaj az zrobi sie 30 + stopni:) , podejrzewam, ze miejsca dla handlowców nadal przy oknach, można sie nieźle opalić....:)napisz czy jest ok za miesiąc jak dostaniesz wypłatę i wrócisz ze spotkania z dyrektorem;), który wrócił ze spotkania z Poznaniem:)dno , kapusta i muł.

Nowy

A ja pracuję już drugi tydzień i jest bardzo OK. 1. Atmosfera fajna. 2. Można zarobić kasę tylko trzeba sprzedawać, a to chyba normalne. 3. Szefostwo OK. 4. Klimy nie ma, ale nie jest gorąco. Nie bardzo kumam o co Ci chodzi. Dla mnie OK.

nick

prawda to że płacą 1500 zł-NIE WIERZYŁEM!!!!!! heh tyle to ja wydaje na ogrzewanie miesięcznie w zimę :) ŻENADA!!!!! I TYLE

co cie to obchodzi

Ta firma to największy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] tam nie zarobisz duzych pieniedzy [usunięte przez moderatora] lansuje sie swoim gruchotem i uwaza ze jest fajny a to nie prawda. Żałosne

yoon

coż, realia finansowe w Poznaniu inne niż w Wawie. Firma w Wawie tragiczna, poczynając od dyrektorka aaaaaaaaaaaa i na dyrektorku z Poznania, tym od części kończąc. Nic dziwnego, że kierownik działu części ze stażem większym niż 5 miesięcy to rekordzista.

bolo

Chcą żeby ludzie robili za 1500 zl,a potem się dziwią że nie ma kto robic.

nikt nie pisze bo juz nikogo tam juz nie ma:):):):)

beta

ciekawe jak to jest? - opinia w warszawie tragiczna, coróż nowe wpisy, że praca w Bemo to katastrofa. a w poznaniu podobno fajnie się w bemo pracuje. to dziwne - firma ta sama.

nick*

"Wiecie ci , nie rozumiem Was. To po co siedzicie w tej firmie i narzekacie jak jest tak zle. Zwolnijcie sie i juz.Przeciez to jest wolny kraj. i co pracuja jakos nie narzekaja, tylko [usunięte przez moderatora] i frustraci rozpisuja brednie!!! : Czyj to wpis, łatwo się domyśleć kogo? Jakiś inteligencik, najpierw pisze po co siedzicie, a za chwilę, że ci co pracują to nie narzekają. Pracusiu pomyśl zanim napiszesz. Właśnie tacy ludzie pracują co nie mogą poprawnie jednego zdania złożyć. Takich zatrudnia firma pracowników umysłowych jak i fizycznych , zwłaszcza mechaników , którzy nic nie potrafią i klient musi po trzy razy przyjeżdżać na poprawkę. I właśnie klienci powinni czytać opinie stacji autoryzowanej zanim zostawi swój samochód . Firma cieszy się złą opinia u konkurencji, a będzie jeszcze gorzej. Fachowca trzeba zapłacić godziwe pieniądze, a jak się chytrzy to ma się partaczy, a nie specjalistów.

nick*

Tak to juz jest jak dobiera sie pracowników nie według doświadczenia a po znajomosci, ktorym trzeba dac zarobic a dla pozostałych nie wystarcza. A zreszta nie oszukujmy sie przy takich obrotach dla wszystkich by wystarczył na sredna krajowa gdyby nie pazernosc kliki.

Zostaw opinię o Bemo-Motors - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bemo-Motors