Opinie o Bemo-Motors w Warszawa Mogileńska 50

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bemo-Motors. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bemo-Motors o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bemo-Motors w Warszawa Mogileńska 50

Beata

Bemo-Motors to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 12 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek, jak: Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie i Łodzi. Jestem zatem niemal w stu procentach przekonana, że wielu z Was chciałoby rozpocząć tam swoją karierę zawodową. W tym właśnie celu odsyłam zainteresowanych na ich witrynę: http://www.bemo-motors.pl/praca.php Tam znajdziecie aktualne oferty pracy. Pamiętajcie, iż praca w Grupie Bemo wiąże się z szeregiem benefitów, będących dodatkową formą gratyfikacji za wkład w rozwój firmy. Co Wy na to? Czekam na opinie!

dzik

Próba kontaktu z działem części w dn.05 11 2018,nie powiodła się mimo wykonaniu ok.20 połączeń telefonicznych. Moje sugestie dla Bemo-Motors: Proszę o poszanowanie klienta.

Były klient

Moje sugestie dla Bemo-Motors: Dzwoniłem dzisiaj do serwisu na AL.kRAKOWSKĄ. nIE PIERWSZY RAz. za każdym RAZEM AUTOMAT PO WWYBRANIU ODPOWIEDNICH SEKWENCJI NA SEKRETARCE AUTOMATYCZNEJ NIE ŁĄCZY Z SERWISEM,TYLKO Z JAKĄŚ RECEPCJĄ. zA KAŻDYM RAZEM MUSZĘ ZOSTAWIĆ SWÓJ NR TELEFONU ,TO KTOŚ ZADZWONI,BO WIECZNIE SĄ ZAPRACOWANI. Oczekiwanie na kontakt OTRAFI TO TRWAC PO 2-3 GODZINY . Dzisiaj przeszło najśmielsze oczekiwania. Dzwoniłem o 7,30 rano,żeby się dowiedzieć o koszty naprawy. Oczywiście automat połączył z prawdopodobnie recepcją ,gdzie ZNOWU zostałem poinformowany,że ktoś oddzwoni. Po 2 godz oczekiwania zadzwoniłem ponownie. Oczywiście ZNOWU automat połączył z recepcją. Tym razem miła pani (już inna) poinformowała mnie,że mają dużo pracy i oddzwonią może w godzinach popołudniowych............. Czekam do tej pory ...........10 GODZIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Nie chcecie moich pieniędzy? To nie. Pójdę gdzie indziej i nie dam się więcej OLEWAĆ. Żenada............................. Jawna kpina i olewanie klienta

Karol

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bemo-Motors? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Chętny do pracy

Czy jakieś rekrutacje prowadzi firma? Warto aplikować?

Budo

Obecny zamknoł się w sobie jak Shrek i boi się własnego cienia haha. Bo każdy chce go dojechać i nikt go nie lubi . A Agata to pewnie jakiś dyrektorek jakich wiele w tej firemce.

Agata

@obecny, czy to oznacza, że w Bemo-Motors premia do podstawowego wynagrodzenia jest standardem i jest po prostu wyższa w momencie lepszych wyników w pracy? Czy pracodawca umożliwia szkolenia podnoszące kwalifikacje? Te kwestie zainteresują potencjalnie przyszłych pracowników tej firmy.

Agata

@obecny, napisałeś, że Bemo-Motors jest w dobrej kondycji i potrzebuje wiele osób do pracy. Czy wraz z rozwojem tej firmy, zmieniają się warunki zatrudnienia? W jaki sposób pracodawca docenia zaangażowanie swoich pracowników? Czy zapewnia premie? Tego typu informacje będą ważne z perspektywy tematyki tego forum.

obecny
@Agata

Warunki zatrudnienia bardzo się poprawiają z roku na rok i ciągle się zmieniają ku pozytywnemu zaskoczeniu. Wynagrodzenia podstawa + premia. Jak wszędzie zależna od zaangażowania i wyników. Jeśli ktoś oczekuje góry złota za siedzenie i patrzenie w sufit to niech szuka innej pracy.

Subaru

Ha ha ha dwie ostatnie opinie to polecenie służbowe z Poznania żeby napisać coś dobrego o firmie żenada i porażka tak piszą ludzie bez honoru typowe lizusy i bojące dudki .Nie dajcie się zrobić w konia Poznańskim cwaniaczkom.

obecny

Tak sobie czytam te wpisy i zastanawiam się skąd w was drodzy autorzy tyle żalu, goryczy, rozpaczy i roztargnienia... stawiacie diagnozy (być może poparte informacjami od wróżbity Macieja czy też z magicznej kuli), że "Od stycznia 2017 ta firma jest na równi pochyłej", a tymczasem Grupa Bemo ma się na rynku motoryzacyjnym bardzo dobrze, zatrudniają mnóstwo pracowników w całej Polsce, cały czas się rozwijają i my jako pracownicy możemy w tym procesie aktywnie uczestniczyć. Mam przy tym wrażenie, że autorami tych negatywnych komentarzy są sfrustrowani ludzie, którym ciężko coś osiągnąć w życiu i nie mieli siły przebicia pozostając na zawsze "małymi szarymi żuczkami". Rotacja pracowników ? Ma miejsce wszędzie, wiele zwolnień które pamiętam były podyktowane problemami i przewinieniami ze strony pracowników a nie "widzimisię" kadry zarządzającej. Jeśli ktoś jest uczciwy i rzetelnie wykonuje swoje obowiązki na pewno ma szansę na długoletnią pracę w strukturach firmy. Przykładem może być moja osoba. Pozdrawiam wszystkich "niezadowolonych z życia" :-) jutro może być jeszcze gorzej więc carpe diem.

zadowolonypracownik

Witam, dziwię się komentarzom pozostawianym pod szyldem Bemo Motors. Pracuję w tej firmie parę dobrych lat i cały czas moja kariera się rozwija. Zaczynałem od najniższego szczebla i stopniowo wraz ze zdobywaniem doświadczenia i umiejętności firma umożliwiała mi kolejne awanse. Cały czas mam do dyspozycji wsparcie moich przełożonych i wiem, że mogę na nich liczyć w każdej chwili. Jeśli chodzi o finanse nikt nie płaci za leżenie czy też za nie zrealizowane cele. Jeśli jesteś dobry w tym co robisz - jesteś za to wynagradzany. To co jest istotne to fakt, że firma reaguje na to co dzieje się na rynku pracy. Na przestrzeni lat mój pracodawca kilkukrotnie zwiększał podstawę wynagrodzeń oraz wysokość premii. Nie można też narzekać na ciekawy pakiet socjalny, który oferuje wsparcie zarówno medyczne jak i wypoczynkowo - rekreacyjne. Podsumowując: praca w Bemo Motors to praca która daje satysfakcję i spełnienie zawodowe.

Mzd

Ten mały pseudo szpicel Poznański tylko węszy i kapuje wszystko do Poznania (usunięte przez administratora) jakich mało . Na pana siwego też nadaje .

Ktoś

Proszę uwarzać na dział części Warszawa tragedia taki mały pseudo kierownik obiecuje wszystko na rozmowie a okazuje się co innego. Pracuje się 10 godzin a w liście obecności trzeba wpisać 8, i uśmiechać się że wszystko w porządku jest. Ciekawe co na to inspekcja pracy powie ha. Odradzam pracę w tej firmie

Agata

@Daniel, czy jesteś nowym pracownikiem Bemo-Motors? Może jest tak jak napisałam we wcześniejszym poście czyli firma ta ma jakieś problemy finansowe i gdy z nich wyjdzie, to zaczniesz otrzymywać ustaloną w umowie pensję? Co sądzisz o takiej możliwości?

@Agata

Agato wykonałem swoją pracę w wymiarze x godzin i jestem umówiony na pewna kwotę A później wychodzi coś innego? I mam udawać że wszystko ok? na umowie jest o wiele mniej niż się dostaje takie zabezpieczenie firmy że w razie co wszystko ma się zapłacone i nawet premia jest. umowa pensje A ustalenia na rozmowie to w ogóle inne bajka

Krys
@Agata

Kiedyś tam pracowałem, zmieniłem miejsce zamieszkania więc również musiałem zmienić pracę.Praca jak w każdym serwisie trzeba pracować i posiadać wiedzę,śmieszy mnie jak gościu pisze posta ciekawe co on potrafi robić.Obecnie pracuję w innej marce również przychodzą ludzie ,,z łapanki'' bez żadnej wiedzy po miesiącu się zwalniają bo dostaje samochód do naprawy i ręce rozkłada, ale zarabiać by chciał .Więc myślę,że pozostaje alternatywa pracy u Pana Kazia ......

Daniel

firma jest bardzo nie poważna to co usłyszysz na rozmowie i pogadasz się finansowo nie ma żadnego pokrycia w twojej pensji. umowa na niską stawke. człowiek dostaje ochlap A nie pieniądze A gdy się pyta czemu tak mało to standardowa spiewka "plany nie wykonane". nie polecam w ogóle zawracać sobie głowy ta firma. umowy brak na stałe tylko przerzucaja z firmy do firmy. nie ma co też wierzyć że będzie lepiej. nie polecam

Agata

@xyz, rozumiem, że nie pracujesz już w Bemo-Motors. Negatywnie oceniłeś warunki zatrudnienia. Może firma ta ma jakieś chwilowe problemy w tym momencie? Znasz aktualną sytuację wewnętrzną Bemo-Motors? Jak długo współpracowałeś z tą firmą? Rozwinięcie przez Ciebie opinii, posłuży osobom, które chciałyby znaleźć zatrudnienie u tego pracodawcy.

xyz

Odradzam pracę w tej firmie, zastanów się dwa razy zanim tam trafisz. Na rozmowie miej oczy i uszy szeroko otwarte. Nie daj się zwieść pięknym obietnicom bez pokrycia. Firma wygląda pięknie zanim tam wdepniesz. Pensja podstawowa niska, obiecują premie. Premie są ale marne. Atmosfera w firmie tragedia. Serwis mechaniczny + myjnia to nieporozumienie. Pracownicy zrzucają swoje obowiązki na innych pracowników. Większość stałej kadry zatrudniona po znajomości i udają zapracowanych lepiej do nich nie podchodzić. Część pracowników robi dobrą minę do złej gry, uśmiechają się pod nosem udając miłych ale uwaga !! te uśmiechy to szyderstwo. Tylko nielicznych pracowników można pochwalić za pracę. Jak chcesz się rozwijać, masz ambicje i chcesz żeby Cię ktoś docenił to szukaj pracy gdzieś indziej. Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie i masz dużo wolnego czasu to praca w sam raz na początek. Pamiętaj tylko, że w tej firmie jest więcej kierowników niż pracowników, więc sam się pogubisz pod kogo podlegasz. Pracy jest tyle, że zamiast brać premie za swoje cele, będziesz robił rzeczy, które nie należą do Twoich obowiązków.

Agata

@Martinez rozumiem, że mogłeś poczuć się zlekceważony na rozmowie kwalifikacyjnej. Czy mógłbyś jednak, podać treść pytań jakie na niej usłyszałeś? Będzie ważna dla osób, które interesują się pracą w Bemo-Motors.

Arek

Rekrutacja to niestety nepotyzm i jesteś na niej figurantem. Szkoda czasu.

Martinez

Byłem na rozmowie na rekrutacji rok temu jedna z gorszych. Było klika osób dosalałem dwa pytania i tylko Pani była zainteresowana odpowiedzią, niż np. Pan właściciel i spółka .Patrzenie w smartfona czy odbieranie telefonu , brak szacunku. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Bemo-Motors - Warszawa

• Jak się pracuje w Bemo-Motors?

Zobacz opinie na temat firmy Bemo-Motors tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Bemo-Motors