Opinie o Bemo Motors Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Bemo Motors Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bemo Motors Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bemo Motors Sp. z o.o. w Szczecin

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Bemo Motors Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Roman Nowy wpis
Klient

Najgorszy serwis !!! Bardzo zła obsługa klienta ????????????

Pytanie Nowy wpis

Czy Bemo Motors Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Marcin Nowy wpis

Ile zajmuje wdrożenie do firmy na obsługę ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Bemo Motors Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kantor Wymiany Walut DUKATO
Szczecin
Kantor Wymiany Walut Dukato Maciej Sawczyn
(17 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji – Magazynier
Szczecin
Sternal International Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
XXXXX

Bardzo zła obsługa, niczym jak bym miała pojechać i zabrać moją część za darmo. Bardzo nie polecam tego miejsca na Pomorskiej ????

XXXXX

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Byłam klientem w serwisie Forda. Trafiłam na bardzo niekompetentnego pracownika. Pojechałam po część zamiaioną. Czekałam na nią ponad tydzien. Osob do obsługi było tez bardzo dużo, ale nikt się nie spieszył żeby udzielić mi pomocy. Na koniec dostałam nie kompletną część i musiałam jechać jeszcze raz 160 km ponieważ Pan Tomasz z działu obsługi części „strugał „ mądrale, a na końcu powiedział ze nie jest mechanikiem. Wiec w takim razie trzeba poprosić inną osobę która może mi pomóc. Nie tego spodziewałam się po serwisie Forda jako użytkownik tej marki i płacąc takie duże pieniądz. Oddział na ul. Pomorskiej.

Olga

@Nolte, jaki jest Twój stosunek do firmy Bemo Motors? Czy pracowałeś w niej? Jeżeli tak, to proszę napisz, jak wygląda rozwój w firmie? Czy jest on możliwy poprzez awans lub udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje? Zachęcam Ciebie do rozwinięcia tej kwestii.

Eryk

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Myślę, że mocno przesadzacie z tym narzekaniem.

Kasia

Piszę komentarz, ponieważ ktoś podszył się pod moją osobę i napisał kilka nieprawdziwych słów. Komentarza już nie ma. A tu jest moja opinia. Pracowałam dla Grupy Bemo Motors (Szczecin i Koszalin) przez ponad 6 lat. Organizacja jest w trakcie ciągłych zmian, rozwija się, nie stoi w miejscu. Pracowałam niemal na samodzielnym stanowisku, praca dawała mi naprawdę dużo satysfakcji. Miałam wszystkie narzędzia do pracy: od telefonu po bardzo drogie programy komputerowe. Bemo jest dużą firmą. Współpraca z ludźmi też układała się w przeważającej części dobrze. Najbardziej cenię sobie współpracę z moim działem i działem administracyjno-gospodarczym. To nie jest firma dla ciebie jeśli: 1. ściemniasz, nie pracujesz, oczekujesz, że z nieba ci spadnie 2. jesteś oszustem lub złodziejem 3. nie lubisz ludzi, jesteś zamknięty w sobie, konfliktowy To jest firma dla ciebie jeśli: 1. lubisz wyzwania i nie boisz się ich 2. pracujesz dobrze w grupie, ale potrafisz też sam podejmować decyzje 3. starasz się, szukasz niebanalnych rozwiązań 4. jesteś zorganizowany i potrafisz pracować pod presją czasu 5. chcesz zdobyć doświadczenie w dużej firmie Duży minus mogę postawić za brak docenienia mojej pracy w postaci podwyżki pensji. Ale słowa "dziękuję", czy "dobra robota" usłyszałam nie jeden raz. :) Atmosfera w pracy różna, czasami bardzo napięta, ale nieczęsto. Raczej sama się nakręcałam, bo brałam dużo na siebie i chciałam się ze wszystkim wyrobić. Ze strony przełożonych: w moim przypadku było OK. Zdarzały się przypadki, że nie do końca rozumiałam zachowanie niektórych przełożonych, ale mnie one nie dotyczyły. Czas pracy, normalnie, bez wyzysku, średnio 8h dziennie. Pensja też OK, ale po tylu latach oczekiwałabym podwyżki :) A propos ludzi (także tych w pracy): "Wiesz co jest naj­większą tra­gedią te­go świata? Ludzie, którzy nig­dy nie od­kry­li, co nap­rawdę chcą ro­bić i do cze­go mają zdol­ności. Sy­nowie, którzy zos­tają ko­wala­mi, bo ich oj­co­wie by­li ko­wala­mi. Ludzie, którzy mog­li­by fan­tastycznie grać na fle­cie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żad­ne­go in­stru­men­tu mu­zyczne­go, więc zos­tają oracza­mi. Ludzie ob­darze­ni ta­len­tem, które­go nig­dy nie poz­nają. A może na­wet nie rodzą się w cza­sie, w którym mog­li­by go od­kryć." ~~Terry Pratchett~~ pozdrawiam Kasia

Nolte
@Kasia

Właśnie. Trzeba było się nie zwalniać skoro firma się rozwija. Zawsze można poczekać i zarobić na nowe GT dla prezesa.

Olga

@Czorwacja 1 Nigeria 0, możesz coś więcej napisać na temat warunków pracy w firmie Bemo Motors? Jak wygląda atmosfera pomiędzy pracownikami w tej firmie? Osoby młode bez doświadczenia zawodowego mogą z powodzeniem aplikować do pracy u tego pracodawcy? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat.

Czorwacja 1 Nigeria 0

Na Ustowie dopóki rządzi P.S. nie będzie dobrze. Najważniejszy jest wynik finansowy dla prezesa. Pracownik szeregowy jest tylko mięsem armatnim. Nieważne ile lat pracujesz i jakie masz doświadczenie.

Olga

@Za, zarobki to bardzo delikatna kwestia, głównie dlatego, że są często objęte tajemnicą handlową, a także zależą od wielu czynników. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy na forum znajdą się obecni lub byli pracownicy Bemo Motors ze Szczecina? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Za

Jakie sa średnie zarobki sprzedawcy "na ręke" ?

Olga

Wcześniejsze komentarze, które pojawiały się na temat Bemo Motors pochodziły głównie od klientów firmy - są one także oczywiście bardzo ważne, bo też składają się na obraz pracodawcy, ale może znajdą się na forum chętni do wypowiedzenia się pracownicy? Wasze opinie z pewnością pomogą zainteresowanym podjęciem pracy w Bemo Motors.

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w Bemo Motors Sp. z o.o.? Możecie nam tutaj zdać relację?

Kaj

Standardy Białoruskie a ceny z innej galaktyki . Wymiana oleju i filtrów w aucie po gwarancji sama robocizna ok.500 zł !! Opowieści o potrzebie wgrania aktualizacji i wtedy to już 650 zł!!. A chciałem wymienić tylko olej i filtry oraz skasować inspekcję ???? Niestety nie mieszkam w Dubaju a XC 60 to nie Ferrari

Steniu
@Kaj

tu się ocenia pracodawcę, a nie to, czy ceny są za wysokie, czy nie... To nie to miejsce. Napisz lepiej a fb czy w google.

niezadowolony

zenada, poziom obslugi klienta masakra, komunikaca miedzy poszczegolnymi dzialami ("czesci", "lakiernistwo"), oddalonymi od siebie o 20 metrow na poziomie "czemu pan nie zglaszal w drugim dziale", no tak w koncu tak ciezko ustalic cos wewnatrz zakladu. Goraco nie polecam i przestrzegam!!!

Zainteresowany

Witam jaka psnuje atmosfera w Koszalinie

era
@Zainteresowany

to jest cyrk

sand

Warto jest spróbować @wer, a choćby dlatego, żeby skorzystać z dodatków jakie oferuje ta firma, z tego co wiem to można uzyskać prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

anonimex

To pewnie tam pracujesz Rafał i niezłym włazidupą jesteś! Jeszcze niech ci plują w twarz to powiesz że deszcz pada i będziesz te swoje marne grosze co u nich zarabiasz w garści ściskał i pochlebiał wszystkim,czy masz szacunek dla siebie samego? czy jesteś niepełnosprawny umysłowo aż tak bardzo,bo takich tez tam przyjmuja,kasa,kasa....

Zostaw merytoryczną opinię o Bemo Motors Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bemo Motors Sp. z o.o.