Bemo Motors Sp. z o.o.

Szczecin

Bemo Motors Sp. z o.o.

Opinie o Bemo Motors Sp. z o.o.

Olga

@Nolte, jaki jest Twój stosunek do firmy Bemo Motors? Czy pracowałeś w niej? Jeżeli tak, to proszę napisz, jak wygląda rozwój w firmie? Czy jest on możliwy poprzez awans lub udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje? Zachęcam Ciebie do rozwinięcia tej kwestii.

Eryk

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Myślę, że mocno przesadzacie z tym narzekaniem.

Kasia

Piszę komentarz, ponieważ ktoś podszył się pod moją osobę i napisał kilka nieprawdziwych słów. Komentarza już nie ma. A tu jest moja opinia. Pracowałam dla Grupy Bemo Motors (Szczecin i Koszalin) przez ponad 6 lat. Organizacja jest w trakcie ciągłych zmian, rozwija się, nie stoi w miejscu. Pracowałam niemal na samodzielnym stanowisku, praca dawała mi naprawdę dużo satysfakcji. Miałam wszystkie narzędzia do pracy: od telefonu po bardzo drogie programy komputerowe. Bemo jest dużą firmą. Współpraca z ludźmi też układała się w przeważającej części dobrze. Najbardziej cenię sobie współpracę z moim działem i działem administracyjno-gospodarczym. To nie jest firma dla ciebie jeśli: 1. ściemniasz, nie pracujesz, oczekujesz, że z nieba ci spadnie 2. jesteś oszustem lub złodziejem 3. nie lubisz ludzi, jesteś zamknięty w sobie, konfliktowy To jest firma dla ciebie jeśli: 1. lubisz wyzwania i nie boisz się ich 2. pracujesz dobrze w grupie, ale potrafisz też sam podejmować decyzje 3. starasz się, szukasz niebanalnych rozwiązań 4. jesteś zorganizowany i potrafisz pracować pod presją czasu 5. chcesz zdobyć doświadczenie w dużej firmie Duży minus mogę postawić za brak docenienia mojej pracy w postaci podwyżki pensji. Ale słowa "dziękuję", czy "dobra robota" usłyszałam nie jeden raz. :) Atmosfera w pracy różna, czasami bardzo napięta, ale nieczęsto. Raczej sama się nakręcałam, bo brałam dużo na siebie i chciałam się ze wszystkim wyrobić. Ze strony przełożonych: w moim przypadku było OK. Zdarzały się przypadki, że nie do końca rozumiałam zachowanie niektórych przełożonych, ale mnie one nie dotyczyły. Czas pracy, normalnie, bez wyzysku, średnio 8h dziennie. Pensja też OK, ale po tylu latach oczekiwałabym podwyżki :) A propos ludzi (także tych w pracy): "Wiesz co jest naj­większą tra­gedią te­go świata? Ludzie, którzy nig­dy nie od­kry­li, co nap­rawdę chcą ro­bić i do cze­go mają zdol­ności. Sy­nowie, którzy zos­tają ko­wala­mi, bo ich oj­co­wie by­li ko­wala­mi. Ludzie, którzy mog­li­by fan­tastycznie grać na fle­cie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żad­ne­go in­stru­men­tu mu­zyczne­go, więc zos­tają oracza­mi. Ludzie ob­darze­ni ta­len­tem, które­go nig­dy nie poz­nają. A może na­wet nie rodzą się w cza­sie, w którym mog­li­by go od­kryć." ~~Terry Pratchett~~ pozdrawiam Kasia

Nolte
@Kasia 18.04.2015 09:13

Właśnie. Trzeba było się nie zwalniać skoro firma się rozwija. Zawsze można poczekać i zarobić na nowe GT dla prezesa.

Olga

@Czorwacja 1 Nigeria 0, możesz coś więcej napisać na temat warunków pracy w firmie Bemo Motors? Jak wygląda atmosfera pomiędzy pracownikami w tej firmie? Osoby młode bez doświadczenia zawodowego mogą z powodzeniem aplikować do pracy u tego pracodawcy? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat.

Czorwacja 1 Nigeria 0

Na Ustowie dopóki rządzi P.S. nie będzie dobrze. Najważniejszy jest wynik finansowy dla prezesa. Pracownik szeregowy jest tylko mięsem armatnim. Nieważne ile lat pracujesz i jakie masz doświadczenie.

Olga

@Za, zarobki to bardzo delikatna kwestia, głównie dlatego, że są często objęte tajemnicą handlową, a także zależą od wielu czynników. Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy na forum znajdą się obecni lub byli pracownicy Bemo Motors ze Szczecina? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Za

Jakie sa średnie zarobki sprzedawcy "na ręke" ?

Olga

Wcześniejsze komentarze, które pojawiały się na temat Bemo Motors pochodziły głównie od klientów firmy - są one także oczywiście bardzo ważne, bo też składają się na obraz pracodawcy, ale może znajdą się na forum chętni do wypowiedzenia się pracownicy? Wasze opinie z pewnością pomogą zainteresowanym podjęciem pracy w Bemo Motors.

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w Bemo Motors Sp. z o.o.? Możecie nam tutaj zdać relację?

Kaj

Standardy Białoruskie a ceny z innej galaktyki . Wymiana oleju i filtrów w aucie po gwarancji sama robocizna ok.500 zł !! Opowieści o potrzebie wgrania aktualizacji i wtedy to już 650 zł!!. A chciałem wymienić tylko olej i filtry oraz skasować inspekcję ???? Niestety nie mieszkam w Dubaju a XC 60 to nie Ferrari

Steniu
@Kaj 28.09.2017 20:36

tu się ocenia pracodawcę, a nie to, czy ceny są za wysokie, czy nie... To nie to miejsce. Napisz lepiej a fb czy w google.

niezadowolony

zenada, poziom obslugi klienta masakra, komunikaca miedzy poszczegolnymi dzialami ("czesci", "lakiernistwo"), oddalonymi od siebie o 20 metrow na poziomie "czemu pan nie zglaszal w drugim dziale", no tak w koncu tak ciezko ustalic cos wewnatrz zakladu. Goraco nie polecam i przestrzegam!!!

Zainteresowany

Witam jaka psnuje atmosfera w Koszalinie

era
@Zainteresowany 02.12.2016 14:41

to jest cyrk

sand

Warto jest spróbować @wer, a choćby dlatego, żeby skorzystać z dodatków jakie oferuje ta firma, z tego co wiem to można uzyskać prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

anonimex

To pewnie tam pracujesz Rafał i niezłym włazidupą jesteś! Jeszcze niech ci plują w twarz to powiesz że deszcz pada i będziesz te swoje marne grosze co u nich zarabiasz w garści ściskał i pochlebiał wszystkim,czy masz szacunek dla siebie samego? czy jesteś niepełnosprawny umysłowo aż tak bardzo,bo takich tez tam przyjmuja,kasa,kasa....

anonimex

Zgadzam się w zupełności,chamstwo i wyzysk!

ZORIENTOWANY

Witam, chciałbym ostrzec wszystkich którzy mają zamiar podjąć pracę w tej firmie! Omijajcie ją szerokim ruchem, miałem okazje przyjrzeć się z boku tej firmie z niezależnej perspektywy, w życiu nie widziałem tak nie kompetentnej kadry zarządzającej - mowa tu o oddziale z ulicy Pomorskiej. Pracownicy są wykorzystywani i nie są przestrzegane przepisy kodeksu pracy!! Nieewidencjonowane nadgodziny i praca w sobotę!! Dyrektorzy realizują swoje własne wizje i interesy... Kierownik jednego z działów (nie będę przytaczał nazwisk bo wszyscy wiedzą) to życiowy nieudacznik nie dość że nic nie potrafi to jeszcze wykorzystuje swoje stanowisko jak może - bezpłatne naprawy samochodu... samochód służbowy traktuje jak własny. Ze Stargardu do Szczecina troszkę kilometrów jest... więc po co jeździć swoim samochodem skoro można służbową fiestką... Ciekawe czy ten człowiek o owocowo-okrągłej głowie :) zdaje sobie sprawę że należy odprowadzać podatek za używanie samochodu służbowego do celów prywatnych, z pe

Zostaw opinię o Bemo Motors Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bemo Motors Sp. z o.o.