Akumulator Exide (Exide Technologies S.A.)

Opinie o Exide Technologies S.A.

Hoppecke Łysy. Nowy wpis

Jutro w telewizji w tvp2 ktoś będzie reprezentował firmę exide :P

Faktyczny Nowy wpis
@Hoppecke Łysy.

Komornik sądowy czy ktoś z PIPu?

Eliza Nowy wpis

Mąż mimo częstych rekrutacji na stanowisko mechanika ma zamiar spróbować, czytaliśmy ofertę i była tam wzmianka na temat 8 % podwyżki po 2 miesiącach pracy, napiszecie ile wtedy po takim okresie próbnym średnio wychodzi?

Jarosław

Znowu szukają Mistrza Utrzymania Ruchu. Duża jest rotacja na tym stanowisku? Praca jest na 3 zmiany i w weekendy też?

@Jarosław

Informujemy, iż rekrutacja na stanowisko Mistrza Utrzymania Ruchu została uruchomiona, w wyniku decyzji pracodawcy o rozstaniu się z dotychczasowym pracownikiem.

@Exide Technologies S.A.

Często rekrutujecie na to stanowisko.

Doświadczony klient
@Jarosław

Tak często jak wyjdzie znowu produkcja złomu, który powstaje na formacji. 3/4 tych akumulatorów powinno wyjeżdżać odrazu do śmietnika. Także jeśli chcesz to śmiało, ale nic nie zmienisz a długo też nie posiedzisz. W tej firmie liczy się ilość nie jakość. Panowie z magazynu męczą się z tym złomem a nawet wybuchającymi akumulatorami za najniższe pieniądze w tej firmie i każdy wymaga od nich jakości a oni czarują wyobcowane sztuki z tego (usunięte przez administratora) które robią na innych działach byle tylko trafiło na paletę i ilość się zgadzała. Formacja i agm redukcja pensji za ten złom i bieguny a magazyn może w końcu byście docenili bo macie tylko garstkę ludzi z głową na każdej zmianie. O nierobach, którzy nawet błędnie wypisują raporty, albo chowają akumulatory do szafek bo nie chce im się na złom tego wywozić nie wspomnę. Docencie ich, albo zostaniecie z tymi nierobami.

exide
@Doświadczony klient

od kiedy bieguny robia na formacjii ??? montaz taki (usunięte przez administratora) robi !!!!!

@Jarosław

Mistrz utrzymania ruchu, mechanik oraz elektryk to są rekrutacje nieustające w Exide. Jak jest tego przyczyna, zarobki, warunki pracy czy coś jeszcze innego?

Były
@.

Rekrutacje są, bo sprzęt jest wyeksploatowany do granic możliwości, latami łatany druciarskimi sposobami, stawki niskie, ogólnie (usunięte przez administratora) Cieszę się że się wypisałem z tego klubu.

Formacja w brudzie
@.

A jak myślisz? Osobami utrzymującymi ruch są osoby, które przy nich pracują non stop w procesie produkcji. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak mechanik. Jesteś robolem od wszystkiego. O pieniądzach nawet nie rozmawiamy bo z nami także nie chcą rozmawiać :) Najniższe stawki produkcyjne w Polsce. Ta firma to dobry przykład jak doprowadzić ponad 100 letnią firmę do upadku. Nawet nie wiesz jak niewiele im już brakuje. Niech się pochwalą ile osób zakończyło z nimi współpracę od 1 kwietnia i ile zniknie 1 maja. Tu pracownik jest tylko (usunięte przez administratora) od którego się wymaga co do 1 sekundy i jeszcze się wymyśla coraz mądrzejsze psychiczne pomysły a, żeby naprawić jakiś sprzęt nawet nie ma części. Nie ma narzędzi ani nic. Szkolenia są tylko do podpisu. Jak myślisz, że zrobisz tu jakaś karierę to nawet najniższy starszy pracownik wciśnie cię w ziemię. Twoje zdanie dla nikogo się nie liczy.

Roman
@Jarosław

Do utrzymania ruchu jest rekrutacja ciągła.

Tadeusz
@Roman

Mechanik i Automatyk nadal są poszukiwani.

Poncjusz
@Roman

Na stanowisko Mistrz zmianowy Działu Utrzymania Ruchu jest poszukiwany pracownik do 17.11. Jakie płaca jest oferowana na tym stanowisku, czy jest to praca na 4 brygady, jakie benefity są oferowane? Rozumiem, że dział się rozrasta a rotacja jest minimalna w tak znanej firmie.

Norbert
@Jarosław

W necie pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Mistrz zmianowy działu utrzymania ruchu. Jakie stawki oferuje EXIDE na tym stanowisku? Czy oferują też dodatkowy pakiet opieki medycznej?

X
@Doświadczony klient

Szanowny kliencie Bieguny i produkcję akumulatorów zajmuje się dział montażowy Tak więc nie pisz głupot na temat Formacji bo obrażasz ludzi którzy nie mają wpływu na akumulator wyprodukowany na montazu

Doświadczony
@X

Urzekła mnie Twoja historia. Jak tam nadal tyracie za minimalną krajową czy dali wam 200 brutto więcej, żebyście nie płakali i całowali rączki? ????

@Doświadczony

Najniższa krajowa to jakich stanowisk dotyczy? Właśnie przeglądałem ofertę pracy dla operatora produkcji i z tego co pamiętam firma zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas i premię regulaminową do 8% już po pierwszym miesiącu pracy. Ktoś wie ile wynosi na tym stanowisku to atrakcyjne wynagrodzenie?

Doświadczony.

Czyli atrakcyjna najniższa krajowa jak zawsze tutaj. To 8% to śmiech na sali, który i tak zawsze odbierają. W obecnej firmie na starcie miałem zmienne 15/18% + 10 od produkcji i n8gdy nikt niczego nie zabrał. Pomijam już, że obecnie zarabiam ponad 2x tyle co tam po latach nazywali u nas atrakcyjnym hahaha.

Nick Nowy wpis

3500, z nadgodzinami może 4000

Kubuś Puchatek

Właśnie zjadłem miodzik który dostaliśmy na święta od pracodawcy. Pychotka

@Kubuś Puchatek

Ciekawy prezent na święta ;P A czy oprócz miodku dostaliście premię albo bony na zakupy? Żeby ulżyć trochę kieszeni w okresie świątecznym? I tak przy okazji, w nowym roku były już podwyżki może?

Iwo

To chyba duży słój a nie słoiczek, skoro starczył od grudnia do marca :) A tak serio, to widziałem w ogłoszeniu na pracuj.pl, że firma oferuje pracownikom produkcji nawet 2 posiłki dziennie. Wydaje się, że co jak co, ale głód tam nie grozi :)

Mechanik Utrzymania Ruchu

Pani z rekrutacji miła i zadawała rzeczowe pytania. Pan Kierownik UR opowiedział o firmie i zadał pytania co dotychczas robiłem. Po rozmowie mogłem przejść się po firmie kilka minut żeby zobaczyć zakład.

Odnośnie doświadczenia zawodowego

Jestem zainteresowana firmą, bo szukam nowej pracy, a oni mają teraz nabór na stanowisko design engineer. Wszystko fajnie, ale szukam szczegółów. I jestem ciekawa, czy jest tu możliwość rozwoju w innych krajach w oddziałach tej firmy? Napisali, że dają możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej międzynarodowej korporacji. Ale rozwój jest tylko w placówce w Polsce, czy można wyjechać za granicę?

"/>

To specjalistyczne stanowisko zależy od Twoich kompetencji co możesz sobą wnieść do firmy. Pytanie z (usunięte przez administratora) postawione.

mika

dramat jakiś, UR wiąże się z pogrążeniem zatrudniają ludzi co nie maja pojęcia o czymkolwiek gruby z zewnętrznej wszędzie się (usunięte przez administratora)a nie ma pojęcia o procesie jak tak dalej pójdzie to kończymy ten zakład zamiast stawiać na ludzi z doświadczeniem to wolimy jakiś (usunięte przez administratora).\ nie pozdrawiam ;) pracowałem ram 10 lat i kiedyś było dużo lepiej. nowe władze nowe projekty, może są dobre ale ze wsparciem zaufanych ludzi co znają się na produkcji.

@mika

Ciekawe to co piszesz, że nie stawia się na ludzi z doświadczeniem. Masz na myśli, że warunki jakie się im proponuje są słabe, czy są oni zwalniani na rzecz nowych osób? Szukam miejsca na dłużej, więc w sumie warto byłoby to wiedzieć.

Czy rotacja pracowników w Exide Technologies S.A. na Kierownik działu jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 3 grudnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Pracujący

Pilnowanie co do minuty, dziesiątki "pracowników" BHP, których jedynym obowiązkiem jest wołanie o maski i okulary, a po pracy nawet się człowiek od razu wykąpać nie może. Nie dość że jest kolejka ze względu na za małą liczbę kabin prysznicowych, to jeszcze po puszczeniu wody we wszystkich w nich naraz ta woda nie ma ciśnienia. Jakbym chciał się wykąpać pod kapiącą rynną, to bym to zrobił na dworze, przynajmniej bym nie czekał na tą wątpliwą przyjemność.

Zenek
@Pracujący

Przyznam koledze rację. Ważne są tylko maski i okulary. Resztę ma się gdzieś. Trzeba pracować na rozwalonych maszynach i gdzie wtedy jest BHP

A jeśli już o jakiś inwestycje u was chodzi to kiedy ostatnio w cos kasę ładowali? Macie może opcje na to żeby zgłosić jakieś już poważniejsze sprawy? Są konsultacje lub występuje jakiś przedstawiciel od was?

@Pracujący

Hej, pilnowanie co do minuty, to chodzi o przerwy i o której przychodzi się do pracy? Dobrze rozumiem? A jak ktoś np. 3 minuty za późno przyjdzie z przerwy, to co wtedy się dzieje? Odbierają premie, trzeba to odrabiać, jest jakaś nagana?

Obieżyświat

Czy firma Exide planuje jakieś szkolenia językowe dla pracowników z Polski by mogli porozumiewać się płynnie z ukraincami,gruzinami ,białorusinami i innymi pracownikami z bloku wschodniego?

@Obieżyświat

A czy jest taka konieczność? Czy dużo w tym momencie pracuje w firmie ludzi z Europy Wschodniej? Może z kolei dla nich firma organizuje jakieś szkolenia językowe, żeby nauczyli się języka polskiego?

Ja mówię tym językiem od urodzenia. Ale czy to jakaś gwarancja, że dogadam się choćby z rodakiem w tej firmie? Jak ludzie są tu do siebie nawzajem nastawieni? Można liczyć na koleżeńską pomoc, a także wdrożenie zaraz po zatrudnieniu?

Paweł ten łysy

A ja mam pytanie do Exide ,po co zatrudniacie Gruzinów ? Nie mogą robić na maszynach bo nie umieją ,nie da się z nimi dogadać , przychodzą i zamiatają 8-12 godzin . Czy to jest normalne???

Pracownik produkcji

Na starej formacji od kiedy pojawili się Mistrzowie zmianowi jest mniejsza produkcja przez błędne decyzje i często bardzo głupie,powodujące frustrację u załogi Kiedy zmianę prowadzili brygadziści każdy wiedział co ma robić,ilość sztuk zawsze była zrobiona nikt nikomu się nie wtrącał z głupimi pomysłami Stary system był znacznie lepszy

Zenek

I tu się zgodzę z kolega że największą scieme robią na modułach.

@Pracownik produkcji

Stąd taka reorganizacja? Znaczy dawni brygadziście zostali zwolnieni, czy przemianowani na tych mistrzów zmiany? Może teraz mają inne stanowiska, a nie na produkcji? CI mistrzowie to przyszli z zewnątrz, czy byli np. awansowani?

rozwódką z biura

znowu dasz żonatemu numer telefonu na s...s,bru...na desperacko,Leszek kierowca od G

W ogłoszeniu dla Specjalisty ds. Płac podane są luźne godziny pracy między 7-10. W sumie pierwszy raz się spotykam z takim "luzem" chodzi o to, że można zacząć pracę między tymi godzinami, ale i tak trzeba wyrobić te 8 godzin pracujących? Napisane jest w ogłoszeniu o pozytywnej atmosferze, faktycznie współpracownicy są ok jeżeli chodzi o ten dział? A jak z tematem pieniędzy? Średnie zarobki na jakim poziomie?

PB BP biedaki

W tej firmie Specjalista ds. Płac nie ma nic do roboty bo g ludziom płacą ???? ten czas pracy to chyba 3h dziennie a luz to mają Ci co najwięcej tam "znaczą" XD

Patyczak

Jestem w trakcie szukania nowej pracy,w exide przerobione mam 19 lat,to co teraz się tu dzieje to zoo na kolkach,ludzi z doświadczeniem traktują jak (usunięte przez administratora) do obsługi i pilnowania dziwnych ludzi,zarobki śmieszne brak podwyżek praca w ciężkich warunkach co chwilę zwiększanie norm i to o kosmiczne dane każą więcej sztuk robi I płacić niechca ,kierownictwo kiepske ,na moje to w tej firmie jeszcze trochę nikt normalny nie będzie chciał pracować

Nadia
@Patyczak

To ile można zarobić właśnie jak te doświadczenie się ma? Może nie 19 alt, ale powiedzmy z 10. To jaka jest pensja? I nie ma podwyżek w tym czasie, a wcześniej był np. z rok temu z racji inflacji był jakieś?

Jak to jest w tej firmie że młody pracownik zarabia więcej niż doświadczony pracownik. W sprawie podwyżki jesteś odsyłany od mistrza do działu personalnego i na odwrót. Młody nic nie umie a jest cały czas doceniany. Doświadczony pracownik jest rzucany wszędzie a młody caly czas jest w jednym miejscu. Wychodzi z tego że trzeba dobrze mistrza zmianowym (usunięte przez administratora) lizać bo to oni typują do podwyżki.

Nelka

Szeregowi pracownicy tu narzekają na zarobki, a ktoś się wypowie z perspektywy pracy jako junior accountant treasury? Rekrutują teraz, znalazłam ofertę, naprawdę mnie zaciekawiła, ale potrzebuję jeszcze się dowiedzieć czegoś. W miarę konkurencyjnie zarobię?

Jarosław

W sieci pojawiło się ogłoszenie na Kierownika Utrzymania Ruchu. Jakie oferują wynagrodzenie na tym stanowisku oraz realne benefity?

Znany od utrzymania ruchu
@Jarosław

Najpierw się dowiedz czemu wszyscy z nas odeszli :) za takie pieniądze i warunki nikt nie będzie pracował. "kierownik" to nikt inny jak parobek w tej firmie, gdzie ludzie zarabiali więcej 30 lat temu niż dzisiaj.

Czarna
@Znany od utrzymania ruchu

Czyli za jakie pieniądze? Jaka jest kasa dla tego kierownika ruchu? I czy oferowana pensja startowa rożni się po jakimś okresie próbnym czy coś takiego?

Sonia
@Jarosław

Też szukam informacji o tym. Ale poza kasa, to interesują mnie zmiany. Czy to stanowisko, gdzie pracuje się na zmiany? Czy tylko jedna zmiana jest i jakie są ich godziny?

@masters

Zaraz będą dostawać więcej niż obecnie pracujący. System płac w Exide to jakiś nieśmieszny żart. Nowi jak przejdą na umowę na stałe zarabiają więcej niż pracownicy z kilkuletnim stażem.

Karol

Wypowiem się na temat działu produkcji płyt. Niby kierownik na rozmowie mówi o BHP a pozwala pracownikowi obsługiwać urządzenia UDT bez uprawnień. Jak traficie na stanowisko pastujące płyty to jest bardzo ciężko opanować te stare maszyny. Na innych stanowiskach robisz co chcesz i kierownik nie zwraca na ciebie uwagi. Jak powiedziałem ze chce sam spróbować obsługiwać maszynę to nie dostałem takiej szansy. Na hali gorąco. Każdy pracownik może mieć inny system zmianowy nawet 21 zmian

Marlenka
@Karol

Odnośnie tych uprawnień, czy firma jakoś oferuje chociaż kursy, dzięki którym takie uprawnienia można nabyć? A czy ta róznorodność systemu zmianowego to chociaz jakoś wpływa na zarobki? Jak się ponad normę robi to mozna fajną pensję mieć?

Nie, nie i nie
@Marlenka

Nie doczekasz się żadnych uprawnień z firmy. Ludzie sami prywatnie tego dokonują za własne pieniądze. Na żadne zarobki nie licz. Pracowałem parę ładnych lat i przerobiłem rekordowo cały miesiąc łącznie z sobotami i niedzielami z wyjątkiem jednej ostatniej w miesiącu w tym 19 dni po 12h i nie zarobiłem nawet 5000 netto XD od tamtej pory wszyscy dostali obecnie obowiązujące dziś + 300 zł do podstawy. Tyle wynosi różnica tego co zarabiałem wcześniej. Na dzień dzisiejszy zarobiłbym 5100 netto za taki wyczyn haha. Fajnie, że już tam nie pracuje i za normalne 8h mam 6200 netto. Pozdrawiam wszystkich zazdrośników, których ciągle szczypie (usunięte przez administratora) od ołowiu. Czekam, aż pójdziecie w moje ślady i otworzycie oczy zanim do końca was wykorzystają.

Jaka jest stawka początkowa w Exide Technologies S.A.? 3 grudnia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Kierownik działu.

Zostaw merytoryczną opinię o Exide Technologies S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Exide Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exide Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exide Technologies S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 9 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exide Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Exide Technologies S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exide Technologies S.A.