NEPTIS S.A.

Poznań

Opinie o NEPTIS S.A.

Aneta

NEPTIS S.A. wsparło cel charytatywny VITAY w Yanosik. Dzięki czemu dzieci z domu dziecka mogły dostać kaski na rowery. Dobrze wiedzieć, że firma popiera takie inicjatywy. A jakim jest pracodawcą? Czy też w taki sposób podchodzi do swoich pracowników?

Aneta

Obecnie NEPTIS S.A. poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel handlowy / doradca klienta. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak teraz wygląda praca na tym stanowisku? Na co mogą liczyć kandydaci?

renaut

zarobki programisty-inżyniera danych @dystrykt to pomiędzy 4000 a 5000 zł, oczywiście na rękę. Wymagają znajomości jednego z języków: java, python, scala, przetwarzania i analizowania dużych zbiorów danych. Warto składać CV ?

b.p.

witam Was, odnośnie pracy, jest w stałych godzinach 8-16 pon-pt, od Ciebie zależy czy zostaniesz dłużej, czy przyjdziesz wcześniej - ale to już tylko według Twojego uznania, przy pracy na zleceniówce nie uznają nadgodzin przy wypłacie, nie wiem ja na umowę o pracę, ale w dziale sprzedaży/handlowym/obsłudze klienta - od razu mówię NIE MA CO LICZYĆ na umowę o pracę. Ludzie pracujący są spoko, ale z miesiąca na miesiąc co raz trudniej jest wyrobić plan. Z czego to wynika? z przesycenia rynku, co raz więcej firm konkurencyjnych, które oferują bardziej rozbudowane produkty, ale to wszystko od szczęśliwego trafu, albo sprzedaż albo nie. Owszem firma sprzedaje Yanosika, ale to w sklepie detalicznym, a dział sprzedaży, sprzedaje urządzenia do monitoringu pojazdów i tu już nie jest tak kolorowo żeby wyrobić 100% planu

Meggii

Otrzymałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie jako Asystentka Działu Sprzedaży. Chciałbym się jednak dowiedzieć czegoś więcej na temat tego lub podobnego stanowiska w tej firmie. Jak przebiega rozmowa, jak wygląda praca i wynagrodzenie oraz godziny pracy. (usunięte przez administratora)

Jeżeli chodzi o płeć w Neptis, od razu zaznaczę, ze nie ma dyskryminacji ani na wiek, ani na płeć ani na rodzaj uczelni. Masz wiedzę, przyjmują Cię. Dyrektor od programistów jest bardzo w porządku człowiekiem, fakt wymagającym bo z tego co wiem (pracuję w innym dziale) to rozmowy kwalifikacyjne są konkretne, sprawdza z wiedzy odnośnie programowania, nie interesuje go czy szkoła państwowa czy prywatna, ważna jest wiedza. Odnośnie podstawy - fakt nie jest zadowalająca i plany też nie do końca w 100% da się realizować, ale jest dużo rzeczy "na zachętę". Prywatna opieka medyczna, zajęcia z angielskiego, sport, wyjazdy integracyjne, grille. Realizacja planu miesięcznego w dużej mierze zależy od szczęścia, bo produkt jest dość specyficzny i nie do każdej firmy z nim uderzysz, albo w danym miesiącu jest popyt na niego, albo nie. Zazwyczaj "martwymi miesiącami" są wakacje i często ostatni miesiąc roku, ale to też jak z rosyjską ruletką:) nie ma zasady. Sprzedaż - masz fajną kasę. Nie sprzedaż - zadowalasz się podstawą.

rykala

cześć, ja też mam duże doświadczenie i też szukam pracy i tu was zaskoczę, też interesuje mnie neptis... tylko mam inny problem... jestem kobietą a wiadomo jak patrzy się na kobiety programistki - trochę z pobłażaniem trochę z niedowierzaniem i w ogóle, można powiedzieć że trochę się nawet naśmiewa "że co kobieta może wiedzieć". Myślicie że w neptisie potraktowaliby mnie poważnie?

zainteresowany

umowa zlecenie,stałe godziny pracy,stałe miejsce pracy, urlop jak przy umowe o prace - oszukują i wykorzystują pracowników bo to nielegalne. Do tego podstawa marna cały czas a jak sie wyrobisz z planem to ci go podniosa.

podstawa jest cały czas ta sama, niezmienna bez względu na sprzedaż. umowa zlecenie. odnośnie sprzedaży, zależy od miesiąca, sa miesiące, że nie nadążasz z robieniem umów i ogarnianiem zamówień, a są, że wypłata jest jaka jest

Ja pracuję od kilku miesięcy w Neptis. Atmosfera jest super. Odnośnie wypłat- zarobisz tyle ile sprzedaż, podstawa też jest. Relacje z przełożonymi - zależy tylko od Ciebie, jeżeli jesteś ogarnięty to i szefostwo nie czepia się Ciebie:)

Metx

u nas nikt ci nie mierzy czasu przerwy z zegarkiem w ręku, każdy się sam pilnuje, jak chcesz to możesz sobie zrobić nawet 3 krótkie przerwy

Metx

Przerwa jest cała płatna, tak jest ustawowo. Chyba, że nie wiem jaką długą chcesz ją mieć.

Hy

Nie ma palarni, ale jest miejsce na zewnątrz do palenia, więc z tym to akurta nie ma problemu. Co do przerwy to nikt nie stoi z zegarkiem i nie odlicza. Szef w tej kwestii liczy na samodyscyplinę

Hy

Jak w każdej firmie jednych lubisz, drugich mniej. Ale na fajefczkę jest z kim iść. Ekipa ogólnie zgrana

Hy

Z dniem wolnym nie ma problemów. Nie miałem potrzeby pracy zdalnej, ale szef jest w porządku, więc trzeba się po prostu zapytać.

Hy

socjal jest ok, co do umowy to kwestia dogadania się, ale z tego co mi wiadomo nie unikają dawania umów o pracę

Hy

chyba cie nie zaskocze jesli powiem, ze wszystko zalezy od stnowiska, a jakie cie interesuje, co umiesz i jakie doswiadczenie masz

Hy

dojazd na naramowice co prawda zajmuje trochę czasu, ale pozostałe kwestie raczej ok, wypłata na czas (co w moim przypadku ma szczególne znaczenie bo właściciel mieszkania), na jej wysokośc tez jakoś nie mogę narzekac

muszk

Generalnie spędziłem w tej firmie ponad rok, nauczyłem się tam sporo rzeczy biorąc pod uwagę możliwości firmy, które jak się okazało nie są wcale takie małe. Co do wynagrodzenia to narzekać nie mogłem. Mnie osobiście wynagradzano uczciwie, ale nie oszukujmy się dużo zależy też od umiejętności i wiedzy...

niewarto

Pracowałem kilka miesięcy i odszedłem. NIe warto marnować tu czasu, szczególnie, że ustalenia podczas podpisywania umowy o pracę nie są w ogóle dotrzymywane. Kierownictwo to drugi ujemny punkt tej firmy. Odradzam.

Leonard

widać, że w ostatnim czasie firma ostro ruszyła z kopyta, rekrutacja do zespołu IT trwa, zespół ciągle rośnie, czyli pewnie projekty rozwojowe

makaron

W zależności na jakie stanowisko startujesz, czy jako programista czy na sprzedaż, a może praca biurowa? Ogólnie wygląda to tak, że w dziale IT płacą tak jak wszędzie, czyli w gruncie rzeczy zależy od twoich umiejętności i doświadczenia.

XXX

rozważam aplikację do tej firmy czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wyglądają tam zarobki?

Bajo

całkiem dobra współpraca z szefem i resztą załogi, powoli zaczyna trochę brakować przestrzeni, ale cóż firma się rozrasta więc taka kolej rzeczy

Maniek

pracuje sie całkiem fajnie za całkiem fajne pieniądze :), nie narzekam zawsze można coś poprawić, to nie ulega wątpliwości, ale zeby nie narzekac to wszytsko rekompensuja wyjazdy grupowe i in. benefity

Zostaw opinię o NEPTIS S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEPTIS S.A.