Opinie o NEPTIS S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie NEPTIS S.A., jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NEPTIS S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEPTIS S.A. w Poznań

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w NEPTIS S.A. traktuje ludzi?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

Cześć, szefostwo traktuje ludzi dobrze, wszyscy pracownicy włącznie z szefostwem są ze sobą na "TY" mamy wiele integracji, praktycznie co 2 tygodnie coś się dzieje :)

Wojciech Nowy wpis

@n Myślę, że takie złośliwe wpisy zawsze znajdą się tym bardziej, że to bardzo dobry pracodawca i niestety nie każdy dostanie się do pracy.

n Nowy wpis
@Wojciech

Skoro taki dobry pracodawca to dlaczego nie szanuje kandydatów biorących udział w rekrutacji i nie daje odpowiedzi a właściwie podziękowania po rozmowie rekrutacyjnej?

n
Kandydat

Jeśli bierzecie udział w rekrutacji nie liczcie potem na jakąkolwiek odpowiedź zwrotną bądź podziękowanie.

Czy można liczyć w NEPTIS S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Anonim

Nie

Ann
@Pytanie

Tak, można. Pakiet zależy od stażu w firmie

@Pytanie

Tak, mamy opiekę medyczną Allianz.

Programista
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Jestem po rozmowie, pierwszy etap poszedł całkiem nieźle, czekam na info co dalej

Pytania

pytania standardowe

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

MM

Zastanawiam się nad zgłoszeniem się na stanowisko Java developera. Jak to wygląda z punktu widzenia kompetencji, zadań i wynagrodzenia? Mam ok 2 lat doświadczenia komercyjnego (w różnych technologiach nie tylko w Javie).

Jan
@MM

Pisałeś już jakiś czas temu, czy zdecydowałeś się na zatrudnienie? Jeżeli tak chętnie posłucham jak przebiega praca i czy jesteś zadowolony z warunków zaproponowanych przez firmę. Pracownicy Neptis są w tym wątku mało aktywni, a chciałby się dowiedzieć jaka jest aktualna kondycja firmy i czy nadal przyjmuje pracowników? Proszę o wpisy.

Grzegorz

@Były pracownik Na ten dziwny wpis można odpowiedzieć , że NEPTIS to bardzo dobra firma ale nie każdy może tu pracować!

Brak merytorycznego wsparcia, osoby na stanowiskach kierowniczych z bardzo małą wiedzą o swojej specjalizacji, ale dzięki romansom z prezesami mają swoją wspaniałą posadkę. (usunięte przez administratora) organizacyjny, brak przepływu informacji. Taka marka i bardzo szkoda.

Aneta

NEPTIS S.A. wsparło cel charytatywny VITAY w Yanosik. Dzięki czemu dzieci z domu dziecka mogły dostać kaski na rowery. Dobrze wiedzieć, że firma popiera takie inicjatywy. A jakim jest pracodawcą? Czy też w taki sposób podchodzi do swoich pracowników?

Aneta

Obecnie NEPTIS S.A. poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel handlowy / doradca klienta. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak teraz wygląda praca na tym stanowisku? Na co mogą liczyć kandydaci?

renaut

zarobki programisty-inżyniera danych @dystrykt to pomiędzy 4000 a 5000 zł, oczywiście na rękę. Wymagają znajomości jednego z języków: java, python, scala, przetwarzania i analizowania dużych zbiorów danych. Warto składać CV ?

b.p.

witam Was, odnośnie pracy, jest w stałych godzinach 8-16 pon-pt, od Ciebie zależy czy zostaniesz dłużej, czy przyjdziesz wcześniej - ale to już tylko według Twojego uznania, przy pracy na zleceniówce nie uznają nadgodzin przy wypłacie, nie wiem ja na umowę o pracę, ale w dziale sprzedaży/handlowym/obsłudze klienta - od razu mówię NIE MA CO LICZYĆ na umowę o pracę. Ludzie pracujący są spoko, ale z miesiąca na miesiąc co raz trudniej jest wyrobić plan. Z czego to wynika? z przesycenia rynku, co raz więcej firm konkurencyjnych, które oferują bardziej rozbudowane produkty, ale to wszystko od szczęśliwego trafu, albo sprzedaż albo nie. Owszem firma sprzedaje Yanosika, ale to w sklepie detalicznym, a dział sprzedaży, sprzedaje urządzenia do monitoringu pojazdów i tu już nie jest tak kolorowo żeby wyrobić 100% planu

Meggii

Otrzymałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie jako Asystentka Działu Sprzedaży. Chciałbym się jednak dowiedzieć czegoś więcej na temat tego lub podobnego stanowiska w tej firmie. Jak przebiega rozmowa, jak wygląda praca i wynagrodzenie oraz godziny pracy. (usunięte przez administratora)

Jeżeli chodzi o płeć w Neptis, od razu zaznaczę, ze nie ma dyskryminacji ani na wiek, ani na płeć ani na rodzaj uczelni. Masz wiedzę, przyjmują Cię. Dyrektor od programistów jest bardzo w porządku człowiekiem, fakt wymagającym bo z tego co wiem (pracuję w innym dziale) to rozmowy kwalifikacyjne są konkretne, sprawdza z wiedzy odnośnie programowania, nie interesuje go czy szkoła państwowa czy prywatna, ważna jest wiedza. Odnośnie podstawy - fakt nie jest zadowalająca i plany też nie do końca w 100% da się realizować, ale jest dużo rzeczy "na zachętę". Prywatna opieka medyczna, zajęcia z angielskiego, sport, wyjazdy integracyjne, grille. Realizacja planu miesięcznego w dużej mierze zależy od szczęścia, bo produkt jest dość specyficzny i nie do każdej firmy z nim uderzysz, albo w danym miesiącu jest popyt na niego, albo nie. Zazwyczaj "martwymi miesiącami" są wakacje i często ostatni miesiąc roku, ale to też jak z rosyjską ruletką:) nie ma zasady. Sprzedaż - masz fajną kasę. Nie sprzedaż - zadowalasz się podstawą.

rykala

cześć, ja też mam duże doświadczenie i też szukam pracy i tu was zaskoczę, też interesuje mnie neptis... tylko mam inny problem... jestem kobietą a wiadomo jak patrzy się na kobiety programistki - trochę z pobłażaniem trochę z niedowierzaniem i w ogóle, można powiedzieć że trochę się nawet naśmiewa "że co kobieta może wiedzieć". Myślicie że w neptisie potraktowaliby mnie poważnie?

zainteresowany

umowa zlecenie,stałe godziny pracy,stałe miejsce pracy, urlop jak przy umowe o prace - oszukują i wykorzystują pracowników bo to nielegalne. Do tego podstawa marna cały czas a jak sie wyrobisz z planem to ci go podniosa.

podstawa jest cały czas ta sama, niezmienna bez względu na sprzedaż. umowa zlecenie. odnośnie sprzedaży, zależy od miesiąca, sa miesiące, że nie nadążasz z robieniem umów i ogarnianiem zamówień, a są, że wypłata jest jaka jest

Ja pracuję od kilku miesięcy w Neptis. Atmosfera jest super. Odnośnie wypłat- zarobisz tyle ile sprzedaż, podstawa też jest. Relacje z przełożonymi - zależy tylko od Ciebie, jeżeli jesteś ogarnięty to i szefostwo nie czepia się Ciebie:)

Metx

u nas nikt ci nie mierzy czasu przerwy z zegarkiem w ręku, każdy się sam pilnuje, jak chcesz to możesz sobie zrobić nawet 3 krótkie przerwy

Metx

Przerwa jest cała płatna, tak jest ustawowo. Chyba, że nie wiem jaką długą chcesz ją mieć.

Hy

Nie ma palarni, ale jest miejsce na zewnątrz do palenia, więc z tym to akurta nie ma problemu. Co do przerwy to nikt nie stoi z zegarkiem i nie odlicza. Szef w tej kwestii liczy na samodyscyplinę

Zostaw merytoryczną opinię o NEPTIS S.A. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

NEPTIS S.A.