Opinie o NEPTIS S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie NEPTIS S.A., jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NEPTIS S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEPTIS S.A. w Poznań

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak szefostwo w NEPTIS S.A. traktuje ludzi?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Cześć, szefostwo traktuje ludzi dobrze, wszyscy pracownicy włącznie z szefostwem są ze sobą na "TY" mamy wiele integracji, praktycznie co 2 tygodnie coś się dzieje :)

Wojciech Nowy wpis

@n Myślę, że takie złośliwe wpisy zawsze znajdą się tym bardziej, że to bardzo dobry pracodawca i niestety nie każdy dostanie się do pracy.

n Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Wojciech

Skoro taki dobry pracodawca to dlaczego nie szanuje kandydatów biorących udział w rekrutacji i nie daje odpowiedzi a właściwie podziękowania po rozmowie rekrutacyjnej?

n
Kandydat

Jeśli bierzecie udział w rekrutacji nie liczcie potem na jakąkolwiek odpowiedź zwrotną bądź podziękowanie.

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w NEPTIS S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Anonim
@Pytanie

Nie

Ann
@Pytanie

Tak, można. Pakiet zależy od stażu w firmie

1
Pracownik
@Pytanie

Tak, mamy opiekę medyczną Allianz.

1
Programista
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Jestem po rozmowie, pierwszy etap poszedł całkiem nieźle, czekam na info co dalej

Pytania

pytania standardowe

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
MM

Zastanawiam się nad zgłoszeniem się na stanowisko Java developera. Jak to wygląda z punktu widzenia kompetencji, zadań i wynagrodzenia? Mam ok 2 lat doświadczenia komercyjnego (w różnych technologiach nie tylko w Javie).

Jan
@MM

Pisałeś już jakiś czas temu, czy zdecydowałeś się na zatrudnienie? Jeżeli tak chętnie posłucham jak przebiega praca i czy jesteś zadowolony z warunków zaproponowanych przez firmę. Pracownicy Neptis są w tym wątku mało aktywni, a chciałby się dowiedzieć jaka jest aktualna kondycja firmy i czy nadal przyjmuje pracowników? Proszę o wpisy.

Grzegorz

@Były pracownik Na ten dziwny wpis można odpowiedzieć , że NEPTIS to bardzo dobra firma ale nie każdy może tu pracować!

Były pracownik

Brak merytorycznego wsparcia, osoby na stanowiskach kierowniczych z bardzo małą wiedzą o swojej specjalizacji, ale dzięki romansom z prezesami mają swoją wspaniałą posadkę. (usunięte przez administratora) organizacyjny, brak przepływu informacji. Taka marka i bardzo szkoda.

Aneta

NEPTIS S.A. wsparło cel charytatywny VITAY w Yanosik. Dzięki czemu dzieci z domu dziecka mogły dostać kaski na rowery. Dobrze wiedzieć, że firma popiera takie inicjatywy. A jakim jest pracodawcą? Czy też w taki sposób podchodzi do swoich pracowników?

Aneta

Obecnie NEPTIS S.A. poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel handlowy / doradca klienta. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak teraz wygląda praca na tym stanowisku? Na co mogą liczyć kandydaci?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
renaut

zarobki programisty-inżyniera danych @dystrykt to pomiędzy 4000 a 5000 zł, oczywiście na rękę. Wymagają znajomości jednego z języków: java, python, scala, przetwarzania i analizowania dużych zbiorów danych. Warto składać CV ?

b.p.

witam Was, odnośnie pracy, jest w stałych godzinach 8-16 pon-pt, od Ciebie zależy czy zostaniesz dłużej, czy przyjdziesz wcześniej - ale to już tylko według Twojego uznania, przy pracy na zleceniówce nie uznają nadgodzin przy wypłacie, nie wiem ja na umowę o pracę, ale w dziale sprzedaży/handlowym/obsłudze klienta - od razu mówię NIE MA CO LICZYĆ na umowę o pracę. Ludzie pracujący są spoko, ale z miesiąca na miesiąc co raz trudniej jest wyrobić plan. Z czego to wynika? z przesycenia rynku, co raz więcej firm konkurencyjnych, które oferują bardziej rozbudowane produkty, ale to wszystko od szczęśliwego trafu, albo sprzedaż albo nie. Owszem firma sprzedaje Yanosika, ale to w sklepie detalicznym, a dział sprzedaży, sprzedaje urządzenia do monitoringu pojazdów i tu już nie jest tak kolorowo żeby wyrobić 100% planu

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Meggii

Otrzymałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie jako Asystentka Działu Sprzedaży. Chciałbym się jednak dowiedzieć czegoś więcej na temat tego lub podobnego stanowiska w tej firmie. Jak przebiega rozmowa, jak wygląda praca i wynagrodzenie oraz godziny pracy. (usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik

Jeżeli chodzi o płeć w Neptis, od razu zaznaczę, ze nie ma dyskryminacji ani na wiek, ani na płeć ani na rodzaj uczelni. Masz wiedzę, przyjmują Cię. Dyrektor od programistów jest bardzo w porządku człowiekiem, fakt wymagającym bo z tego co wiem (pracuję w innym dziale) to rozmowy kwalifikacyjne są konkretne, sprawdza z wiedzy odnośnie programowania, nie interesuje go czy szkoła państwowa czy prywatna, ważna jest wiedza. Odnośnie podstawy - fakt nie jest zadowalająca i plany też nie do końca w 100% da się realizować, ale jest dużo rzeczy "na zachętę". Prywatna opieka medyczna, zajęcia z angielskiego, sport, wyjazdy integracyjne, grille. Realizacja planu miesięcznego w dużej mierze zależy od szczęścia, bo produkt jest dość specyficzny i nie do każdej firmy z nim uderzysz, albo w danym miesiącu jest popyt na niego, albo nie. Zazwyczaj "martwymi miesiącami" są wakacje i często ostatni miesiąc roku, ale to też jak z rosyjską ruletką:) nie ma zasady. Sprzedaż - masz fajną kasę. Nie sprzedaż - zadowalasz się podstawą.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
rykala

cześć, ja też mam duże doświadczenie i też szukam pracy i tu was zaskoczę, też interesuje mnie neptis... tylko mam inny problem... jestem kobietą a wiadomo jak patrzy się na kobiety programistki - trochę z pobłażaniem trochę z niedowierzaniem i w ogóle, można powiedzieć że trochę się nawet naśmiewa "że co kobieta może wiedzieć". Myślicie że w neptisie potraktowaliby mnie poważnie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zainteresowany

umowa zlecenie,stałe godziny pracy,stałe miejsce pracy, urlop jak przy umowe o prace - oszukują i wykorzystują pracowników bo to nielegalne. Do tego podstawa marna cały czas a jak sie wyrobisz z planem to ci go podniosa.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik

podstawa jest cały czas ta sama, niezmienna bez względu na sprzedaż. umowa zlecenie. odnośnie sprzedaży, zależy od miesiąca, sa miesiące, że nie nadążasz z robieniem umów i ogarnianiem zamówień, a są, że wypłata jest jaka jest

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik

Ja pracuję od kilku miesięcy w Neptis. Atmosfera jest super. Odnośnie wypłat- zarobisz tyle ile sprzedaż, podstawa też jest. Relacje z przełożonymi - zależy tylko od Ciebie, jeżeli jesteś ogarnięty to i szefostwo nie czepia się Ciebie:)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Metx

u nas nikt ci nie mierzy czasu przerwy z zegarkiem w ręku, każdy się sam pilnuje, jak chcesz to możesz sobie zrobić nawet 3 krótkie przerwy

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Metx

Przerwa jest cała płatna, tak jest ustawowo. Chyba, że nie wiem jaką długą chcesz ją mieć.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Hy

Nie ma palarni, ale jest miejsce na zewnątrz do palenia, więc z tym to akurta nie ma problemu. Co do przerwy to nikt nie stoi z zegarkiem i nie odlicza. Szef w tej kwestii liczy na samodyscyplinę

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o NEPTIS S.A. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
NEPTIS S.A.