Flotis Monitoring Pojazdów GPS

Poznań

Opinie o Flotis Monitoring Pojazdów GPS

hallo325

Firma FLOTIS to jakaś porażka ,a ich 6 m-c okres wypowiedzenia to całkowita kpina !!! Klienta mają całkowicie w d...! NIE POLECAM

Filipo

Bardzo przyjazna firma. Miła atmosfera, fajny socjal, ale trzeba nastawić się na to, że jest tutaj co robić. Oferta jest poszerzana co jakiś czas, więc pracy nie brakuje...

Maniek

Reklama dźwignią handlu mawiano kiedyś. Flotis marketing opanował do perfekcji. Szkoda że usługa jest u nich do bani. Szkoda że tak kiepsko się z nimi współpracuje.

orkisz

Firma solidna, wypłaty zawsze na czas, darmowy angielski. Jest sporo pracy, ale bardzo fajna atmosfera.

Likd

mamy od nich akurta Flotis Smart+ i to rozwiązanie najbardziej cieszy, ma baterię więc jak nawet odłączy się od zasilania to sygnał jest

A87
@Likd 11.07.2013 14:57

Pracownicy flotis wsadzają reklamę wszędzie gdzie się da.W tej firmie jedynie dobrze działa tylko reklama,szkoda że urządzenia działają tak słabo.

Zostaw opinię o Flotis Monitoring Pojazdów GPS - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flotis Monitoring Pojazdów GPS