Opinie o Flotis Monitoring Pojazdów GPS w Poznań ul. Perkuna 25

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Flotis Monitoring Pojazdów GPS, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Flotis Monitoring Pojazdów GPS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flotis Monitoring Pojazdów GPS w Poznań ul. Perkuna 25

Paulina Nowy wpis

Czy firma działa także stacjonarnie?

Andżej Nowy wpis

Ta aplikacja do monitoringu to dramat , nic tam nie działa , obsługa niekompetentna nie da się nic zareklamowac na siłe zapierają się że wszystko działa a to jedna wielka ściema

Kacper Nowy wpis

A teraz można kupować tylko online?

Wiola Nowy wpis
@Kacper

lepiej tego nie kupowac aplikacja to bubel , nic tam nie działa

Likd

mamy od nich akurta Flotis Smart+ i to rozwiązanie najbardziej cieszy, ma baterię więc jak nawet odłączy się od zasilania to sygnał jest

A87
@Likd

Pracownicy flotis wsadzają reklamę wszędzie gdzie się da.W tej firmie jedynie dobrze działa tylko reklama,szkoda że urządzenia działają tak słabo.

sylwek
@A87

dokładnie tak, urządzenia to lipa,

Basia
@Likd

lipa to jest mało powiedziane , połowa funkcji nie działa, aplikacje żenada brak połączenia co 10 minut i zero reakcji skoro traca czas na reklame zamiast na poprawe działania

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Feliks

Szkoda, że forum pracownicze zaanektowali klienci. Warto szukać tu pracy?

Mirek1978

Urzadzenie nie dziala zawiesza sie na dzien lub dwa pieniądze wyrzucone w błoto

sylwek
@Mirek1978

potwierdzam, moje urządzenie zepsuło się po 3 miesiącach po zakupie i jak się okazało gwarancja nie obejmuje naprawy ponieważ wg serwisu uległo korozji bo było żle użytkowane, śmiech na sali urządzenie które jest montowane w samochodzie nie może ulec wilgoci bo zardzewieje czyli w zimie po kazdym zjeździe samochodu trzeba by było wyciągać urządzenie , bo w aucie niestety nocą jest zimno i jest wilgoć paranoja.

Filipo

Bardzo przyjazna firma. Miła atmosfera, fajny socjal, ale trzeba nastawić się na to, że jest tutaj co robić. Oferta jest poszerzana co jakiś czas, więc pracy nie brakuje...

Gość
@Filipo

Panie "Filipo " nie rób auto reklamy

hallo325

Firma FLOTIS to jakaś porażka ,a ich 6 m-c okres wypowiedzenia to całkowita kpina !!! Klienta mają całkowicie w d...! NIE POLECAM

Maniek

Reklama dźwignią handlu mawiano kiedyś. Flotis marketing opanował do perfekcji. Szkoda że usługa jest u nich do bani. Szkoda że tak kiepsko się z nimi współpracuje.

orkisz

Firma solidna, wypłaty zawsze na czas, darmowy angielski. Jest sporo pracy, ale bardzo fajna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Flotis Monitoring Pojazdów GPS - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Flotis Monitoring Pojazdów GPS